Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:06 
Awatar użytkownika

niebieski
Wystartowała kolejna edycja Comperia Bonus. Teraz za założenie Lokaty Start w Meritum do zgarnięcia jest 55 zł za utrzymanie lokaty (lub salda 1000 zł do 3 grudnia) oraz 5 zł za przelew mobilny.

Do tego najszybsze 5 osób, które założą lokatę na czas zgarnie iPhone 6 o wartości 3500 zł ;)

Standardowo bardzo dokładnie prześwietlone na LiveSmarter.
Strona promocji: comperiabonus.pl

*W poprzedniej edycji CB była BGŻOptima, dlatego tworze nowy temat żeby nie mylić, ew prosze o złączenie
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:23 

Szkoda że tylko do 10 000 PLN :) ale ogólnie oferta godna uwagi

#3 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Werdi30 napisał(a):

niestety wszystkie startowe są dla niewielkich kwot, ale Meritek ma fajne lokaty "dla wszystkich" - dzis podwyzszyli oprocentowanie Lokaty Extra http://meritumbank.pl/finanse_osobiste/ ... ra-38.html
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:32 

Loty: 53
Kilometry: 90 635
A osoby, które już są klientami banku mogą wziąć udział w promocji Lokata na czas?
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:36 

Blackall napisał(a):
Werdi30 napisał(a):

niestety wszystkie startowe są dla niewielkich kwot, ale Meritek ma fajne lokaty "dla wszystkich" - dzis podwyzszyli oprocentowanie Lokaty Extra http://meritumbank.pl/finanse_osobiste/ ... ra-38.html

Meritum , Fajna oferta - 4% dla nowych środków ( do 100 000 PLN ), ale niestety lokata ma jedną wadę :) trzeba mrozić pieniądze :)
Fajne są konta oszczędnościowe jak np. w BNP Paribas 3,5% ( do 50 000 PLN ) :)

Ostatnio edytowany przez Werdi30, 24 Wrz 2014 17:43, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 24 Wrz 2014 17:39 
Awatar użytkownika

niebieski
Werdi30 napisał(a):
Blackall napisał(a):
Werdi30 napisał(a):

Meritum , Fajna oferta - 4% dla nowych środków ( do 100 000 PLN ), ale niestety lokata ma jedną wadę :) trzeba mrozić pieniądze :)
Fajne są kąta oszczędnościowe jak np. w BNP Paribas 3,5% ( do 50 000 PLN ) :)

Co do kONta oszczędnościowego - wczoraj wrzuciłem 100 zł za BGŻOptime (3,5% do miliona) 100-zl-za-zalozenie-konta-oszczednosciowego,1499,56299

Revan_ napisał(a):
A osoby, które już są klientami banku mogą wziąć udział w promocji Lokata na czas?

tylko uczestnicy promocji Comperia Bonus :(
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 24 Wrz 2014 19:11 

niebieski
I trzeba pamiętać o tym zapisie:

"2. Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Meritum Banku lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Meritum Banku po dniu 1 października 2013 r."
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 26 Wrz 2014 07:43 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
zarejestrowałem sie ale nie dostałem żadnego maila. Drugi raz nie można się zalogować. Napisałem do nich ale się nie odzywają. Też ktoś tak miał?
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 26 Wrz 2014 11:04 

Loty: 73
Kilometry: 89 404
klimas napisał(a):
zarejestrowałem sie ale nie dostałem żadnego maila. Drugi raz nie można się zalogować. Napisałem do nich ale się nie odzywają. Też ktoś tak miał?

Ja tak miałam wczoraj z gmail - zarejestrowałam się z drugiego maila WP i poszło bez problemu.

#10 PostWysłany: 26 Wrz 2014 11:09 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
karin861 napisał(a):
klimas napisał(a):

Ja tak miałam wczoraj z gmail - zarejestrowałam się z drugiego maila WP i poszło bez problemu.

no ja też robiłem przez gmail. dzis założyłem przez o2 i poszło bez problemu
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:36 

Loty: 2
Kilometry: 3 770
mysle ze ma tutaj znaczenie ta koncówka .com, zamiast .pl
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 26 Wrz 2014 21:57 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Serio końcówka maila ma jakieś znaczenie? Mam wszystkie z .com i jak coś to założę od razu jakieś kolejne z pl.

Komuś przeszedł .com?

#13 PostWysłany: 26 Wrz 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
niebieski
przeszło mi przed chwilą @gmail.com

nie siejcie niepotrzebnej paniki
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 28 Wrz 2014 21:44 

Loty: 2
Kilometry: 3 770
w takim razie mea culpa :)
 Relacje PM off  

#15 PostWysłany: 22 Paź 2014 12:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Podbijam tylko informacyjnie: dziś Comperia wysłała komunikat, że do promocji można przystąpić maksymalnie do 23:59 dnia dzisiejszego. Jeśli ktoś o tym myślał - warto się pośpieszyć ;)
 Relacje PM off  

#16 PostWysłany: 23 Paź 2014 06:52 
Awatar użytkownika

srebrny
Skusiłem się i założyłem trzeba pamiętać o tym warunku, że do 10 grudnia comperia przysyła maila i trzeba uzupełnić dane aby dostać nagrodę. Zobaczymy jak działa ten Meritum jak narazie mają problem aby przysłać sms z kodem potwierdzającym zmianę hasła czekam od wczoraj :|
 Relacje PM off  

#17 PostWysłany: 23 Paź 2014 08:19 

Loty: 43
Kilometry: 75 954
niebieski
Ja po zapoznaniu się z kontem w Meritum postanowiłem przenieść tam na stałe (przy okazji tej promocji) jedno z kont. Karta za free bez warunków (dla mnie ważne bo wszystko płace Wizz Raiff i nie używam debetówek), rachunek za free, przelewy za free, wszystkie bankomaty za free. Jedynym punktem gdzie próbują ściągnąć kasę jest "sprawdzanie salda w bankomacie" :) z czego i tak nie kożystam.
 Relacje PM off  

#18 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:13 
Awatar użytkownika

niebieski
chester0 napisał(a):
Skusiłem się i założyłem trzeba pamiętać o tym warunku, że do 10 grudnia comperia przysyła maila i trzeba uzupełnić dane aby dostać nagrodę. Zobaczymy jak działa ten Meritum jak narazie mają problem aby przysłać sms z kodem potwierdzającym zmianę hasła czekam od wczoraj :|

Postaram się przypomnieć o tym mailu :)

bruce09lili napisał(a):
Ja po zapoznaniu się z kontem w Meritum postanowiłem przenieść tam na stałe (przy okazji tej promocji) jedno z kont. Karta za free bez warunków (dla mnie ważne bo wszystko płace Wizz Raiff i nie używam debetówek), rachunek za free, przelewy za free, wszystkie bankomaty za free. Jedynym punktem gdzie próbują ściągnąć kasę jest "sprawdzanie salda w bankomacie" :) z czego i tak nie kożystam.

U mnie podobnie. Założyłem bodajże przy okazji promocji z premią 100 zł za założenie (+/- 2 lata temu) i korzystam do dziś. Darmowe, niezłe lokaty, niezłe konto oszczędnościowe (swojego czasu gwarantowali 4%). Ogólnie żadnych problemów, reklamacji etc. ;)
 Relacje PM off  

#19 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:31 

Założyłem lokatę 12 października na symboliczne 1000 zł żeby skasowac bonus. Po wypowiedzeniach na forum rozumiem ze muszę jeszcze odczytać jakiegoś maila? 14 grudnia kończy mi się 2 miesiące lokaty. Kiedy mogę spodziewać się maila? Do 10?
 Relacje PM off  

#20 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:33 
Awatar użytkownika

niebieski
grabarz_tg napisał(a):
Założyłem lokatę 12 października na symboliczne 1000 zł żeby skasowac bonus. Po wypowiedzeniach na forum rozumiem ze muszę jeszcze odczytać jakiegoś maila? 14 grudnia kończy mi się 2 miesiące lokaty. Kiedy mogę spodziewać się maila? Do 10?

zgodnie z regulaminem:

Cytuj:
2. O przyznaniu Premii Organizator zawiadomi Uczestników, o których mowa w ust.1, do dnia 10 grudnia 2014 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany przez Uczestnika we Wniosku. W wiadomości tej zawarty będzie link aktywacyjny, którego kliknięcie spowoduje przeniesienie Uczestnika na stronę panelową serwisu Comperia.pl, tj. https://www.comperiabonus.pl/meritum/panel/
3. Uczestnicy, o których mowa w ust. 2 powyżej, w terminie 5 dni roboczych od dnia wysłania przez Organizatora zawiadomienia, o którym mowa w ust.2 powyżej, zobowiązani są podać dane osobowe obejmujące: imię, nazwisko, Numer Rachunku Prostego Konta Osobistego, otwartego w ramach Promocji, zwanego dalej: „Rachunkiem Prostego Konta Osobistego Meritum Bank” oraz adres zamieszkania Uczestnika.
 Relacje PM off  

[ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości