Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sie 2014 23:33 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Chciałem zamówić przez Internet 24-h Wien Karte. Ona będzie do wydrukowania po zakupie. I mam pytanie gdy ją wydrukuję przejdę przez bramki metra w Wiedniu bez skasowania. Pytam gdyż jeśli będzie to format A4 to nie skasuje przecież ;-) W jaki sposób to działa... Pytam zanim kupie online...

tutaj link do strony gdzie kupuje... https://shop.wienerlinien.at/index.php/ ... ow/0/0/0/0

z góry dzięki pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 08 Sie 2014 23:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Moim zdaniem będzie to wyglądało jak mój bilet 7- dniowy, na bilecie masz datę, w jakim dniu ten bilet jest wazny (co sobie sam zresztą uzupelniasz) i będzie wszystko ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Sie 2014 23:41 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Ok. czyli nie kasuje go bo jest data. super dzięki :-) a bramki w metrze wiedenskim mnie puszcza ;-) bo w warszawce to nie bardzo bez skasowania????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sie 2014 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Z tego co pamiętam to w Wiedniu nie ma bramek tylko kasowniki przy wejściu na stację
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sie 2014 03:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Zgadza się, w Wiedniu nie ma bramek, do metra wchodzi się swobodnie, natomiast sam bilet drukowany w domu nie ma wielkości A4, jest zbliżony do karty (no może jest trochę większy). Jeżeli mnie pamięć nie myli, znajdują się na nim dane właściciela, kod, data i zakres obowiązywania. Gdy bierzesz też dojazd z lotniska i powrót, to wszystko jest na jednym. Mój przez całą podróż nie opuścił plecaka. Po weekendzie mogę go poszukać i ewentualnie podesłać zdjęcie.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sie 2014 17:59 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
dzięki... :D a wydruk może być czarno-biały? pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Sie 2014 18:31 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
może

-- 09 Sie 2014 18:31 --

może
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Sie 2014 19:37 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 54
Nie chcę nikogo namawiać do złego ale w czerwcy kupiłem 72godz bilet na komunikacje w wiedniu i ani razu nie widziałem ani jednego kanara... a jeździłem bardzo dużo metrem i tramwajami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Sie 2014 19:51 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
nie bede ryzykowal ;) ;) ;) :mrgreen: dzieki za wszystkie odpowiedzi :D :D :D :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group