Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Maj 2014 20:16 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
również byłem w Turynie i wchodziłem na stadion około 45 minut przed rozpoczęciem meczu.. sprawdzali dokumenty dość skrupulatnie zarówno mi jak i koledze w sąsiednim kołowrotku.. ale też nie widziałem, żeby kogoś cofali, więc może sprawdzali, ale i tak puszczali.. miałbym obawy przed kupnem biletów z nieoficjalnego źródła.. natomiast na trybunach spotkałem dwójkę z polski i oni przeszli kontrolę na biletach kupionych na rynku.. więc w odpowiedniej bramce wejść się dało.. koników było niewiele, ale byli widoczni.. sprawdziłem z ciekawości jedna ofertę i cena wynosiła 3oo euro za 2 bilety, później obniżona do 25o..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#62 PostWysłany: 06 Cze 2014 19:55 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
atakował ktoś kiedyś mecz o Superpuchar Europy, który odbywa się z reguły w Monaco ?
W tym sezonie to będzie hiszpański pojedynek Real M - Sevilla, 12 sierpnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 06 Cze 2014 20:03 

paisas napisał(a):
atakował ktoś kiedyś mecz o Superpuchar Europy, który odbywa się z reguły w Monaco ?
W tym sezonie to będzie hiszpański pojedynek Real M - Sevilla, 12 sierpnia.


Kod:
Mecz odbędzie się 12 sierpnia na stadionie Cardiff City,
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 06 Cze 2014 20:30 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
mój błąd, nie doczytałem.

Teoretycznie dolot do Cardiff może być łatwiejszy i tańszy niż do Monaco, a na takim stadionie chyba będzie łatwiej o bilety. Miał ktoś doświadczenie jakieś z biletami na taki Superpuchar ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 06 Cze 2014 20:40 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 23
Ja kiedyś wylosowałem 2 bilety na stronce UEFA na mecz Barcelony z Szachtarem, po 20E za sztukę były. Pod stadionem mnóstwo koników, sprzedawali po 40E. Trzeba śledzić ich stronkę i aplikować :)

Edit:

Już można składać aplikacje
http://www.uefa.com/uefasupercup/news/n ... 12886.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 07 Cze 2014 08:15 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Najłatwiejszy to jest dolot do Londynu, a stamtąd Megabusem do Cardiff i z powrotem. Bilety na autobus w optymalnych godzinach są teraz za 4-5 GBP OW.

Tylko jeśli dobrze zrozumiałem to najtańsze bilety są po 40 GBP + 20 GBP opłaty administracyjnej dla klientów spoza UK = 60 GBP. Trochę drogo... :cry:
Ciekawe czy u koników pod stadionem będzie taniej? Czy bilety są imienne?

P.S.
W ogóle to zamarzył mi się taki wypad i jak widzę godzinowo to można fajnie zgrać.

12.08. Polska - Londyn Luton Wizzair
12.08. Londyn - Cardiff Megabus
12.08. Superpuchar Europy Real Madryt - Sevilla FC
13.08. Cardiff - Londyn Megabus
13.08. Londyn Stansted - Dortmund Ryanair
13.08. Superpuchar Niemiec Borussia Dortmund - Bayern Monachium (z całkiem możliwym debiutem Roberta Lewandowskiego w Bayernie)
14.08. Dortmund - Polska WizzAir
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 09 Cze 2014 10:39 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
paisas napisał(a):
atakował ktoś kiedyś mecz o Superpuchar Europy, który odbywa się z reguły w Monaco ?
W tym sezonie to będzie hiszpański pojedynek Real M - Sevilla, 12 sierpnia.


Ja aplikowalem rok temu do Pragi ale sie nie udalo - bardzo maly stadion wiec szanse male.
Za rok mysle, ze do Tblisi mozna jechac w ciemno bo powinno byc nas stac nawet na bilet z drugiej reki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 09 Cze 2014 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
W tym roku stadion w Cardiff (26 tys.) jest tylko trochę większy od zeszłorocznego stadionu w Pradze (21 tys.). Dodatkowo większość biletów idzie dla kibiców obu drużyn, a do loterii UEFA trafi tylko parę tysięcy. Także trafienie biletów na Superpuchar jest niestety prawie tak samo trudne jak na finał Ligi Mistrzów.

Przy okazji moja foto-relacja z finału Ligi Europy w Turynie jest w poniższym wątku.
tydzien-w-polnocnych-wloszech-jezioro-como-final-le-turyn,209,48371
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 10 Cze 2014 06:31 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
maczala1 napisał(a):
W tym roku stadion w Cardiff (26 tys.) jest tylko trochę większy od zeszłorocznego stadionu w Pradze (21 tys.). Dodatkowo większość biletów idzie dla kibiców obu drużyn, a do loterii UEFA trafi tylko parę tysięcy. Także trafienie biletów na Superpuchar jest niestety prawie tak samo trudne jak na finał Ligi Mistrzów.


A ja się tam wybieram. Nawet jak nie wylosuję biletu, nie kupię u konika, to będę na miejscu, może będzie jakaś fanzona, a jak nie to brytyjski pub. Atmosfera powinna być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 07 Lip 2014 12:14 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
maczala1 napisał(a):
W tym roku stadion w Cardiff (26 tys.) jest tylko trochę większy od zeszłorocznego stadionu w Pradze (21 tys.). Dodatkowo większość biletów idzie dla kibiców obu drużyn, a do loterii UEFA trafi tylko parę tysięcy. Także trafienie biletów na Superpuchar jest niestety prawie tak samo trudne jak na finał Ligi Mistrzów.


Nie prawda :). Stadion został ostatnio powiększony - to chyba będzie pierwszy mecz na tym obiekcie.
Rok temu w Pradze na pewno aplikowało wielu Czechow bo tam taki mecz to wydarzenie, a na wyspach
liczy się tylko premier league, a nie mecz dwóch hiszpańskich drużyn.

Ja wylosowalem na dwie aplikacje :)

Ktos sie wybiera z forum na ten mecz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 07 Lip 2014 13:44 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Kod:
We are pleased to inform you that as a result of the ballot process, your application with the customer reference number *** for the UEFA Super Cup 2014 has been successful.
The following ticket(s) have been allocated to you: 1 TICKET IN CATEGORY 3.


:-)

P.S. Dzień później będę na Supercup Deutschland Borussia - Bayern. Bilet już kupiony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 08 Lip 2014 07:57 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
A chce ktoś odkupić 2 bilety 2 kategorii na superpuchar w Cardiff oczywiście po cenie nominalnej ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 08 Lip 2014 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
dyneck napisał(a):
a na wyspach liczy się tylko premier league, a nie mecz dwóch hiszpańskich drużyn.
Ja wylosowalem na dwie aplikacje :)
Ktos sie wybiera z forum na ten mecz ?

Wygląda na to, że masz rację i na ten akurat finał wyjątkowo bilety wylosował każdy :)
Pierwotnie miałem zamiar aplikować i jechać ale plany się niestety zmieniły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 09 Lip 2014 00:57 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 94
Z kumplem "wygraliśmy" 2x4bilety a potrzebujemy tylko 4.
JAkby ktoś chętny to sprzedam 4bilety w 3kat po 170f(4x40+10 za przesyłke)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 09 Lip 2014 12:28 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 30
Loty: 70
Kilometry: 94 548
Do Cardiff jedziemy w 4 osoby bilety mamy. Gdzie można kupić bilet na Spuchar Niemiec? Warto przy okazji zobaczyć tą Signal Idunę od środka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 09 Lip 2014 12:32 

Myszkinpl napisał(a):
Do Cardiff jedziemy w 4 osoby bilety mamy. Gdzie można kupić bilet na Spuchar Niemiec? Warto przy okazji zobaczyć tą Signal Idunę od środka.


dortmund-wyjazdy-na-mecze-borussii-bilety-itp,1497,48308?start=320
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 09 Lip 2014 13:24 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Myszkinpl napisał(a):
Do Cardiff jedziemy w 4 osoby bilety mamy. Gdzie można kupić bilet na Spuchar Niemiec? Warto przy okazji zobaczyć tą Signal Idunę od środka.

https://www.eventimsports.de/shop/20/home

bilety cały czas dostępne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group