Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2014 20:30 

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 85
Znalazłem coś takiego
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... tId=g8ao0t

jeżeli to oferta finalna to według mnie wygląda gorzej niż citi ... chyba trzeba będzie poczekać na jakiegoś groupona z lepszymi warunkami, które na teraz mają wyglądać dość nieciekawie:
jeżeli to oferta finalna to według mnie wygląda gorzej niż citi ... chyba trzeba będzie poczekać na jakiegoś groupona z lepszymi warunkami, bo te wyglądają tak:
opłata 79 zł rocznie - pierwszy rok 0 pln
4,5 zł/mies administrowanie
opłata 0,18 % salda na koniec okresu rozliczeniowego ubezpieczenia na wypadek śmierci i inwalidztwa


Ostatnio edytowany przez mashacra 28 Lip 2015 12:59, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Damianek uważa post za pomocny.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 418
Już można wnioskować o przeniesienie karty kredytowej do Raiffaisena na kartę z programem lojalnościowym Wizz Air, chociaż nie mogę znaleźć nigdzie szczegółów.:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air/1?renderer.slotId=mnozup
_________________
Ja chcę jeszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:18 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
svalbald napisał(a):
Już można wnioskować o przeniesienie karty kredytowej do Raiffaisena na kartę z programem lojalnościowym Wizz Air, chociaż nie mogę znaleźć nigdzie szczegółów.:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air/1?renderer.slotId=mnozup


Wniosek złożyłem, ciekawe kiedy zadzwonią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
no! Widać kreacje juz przygotowane, ostatnie szlify przed akcją. Dacie znać jak już wytargacie szczegóły. Wreszcie coś zaczęło się dziać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:48 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
nrm napisał(a):
no! Widać kreacje juz przygotowane, ostatnie szlify przed akcją. Dacie znać jak już wytargacie szczegóły. Wreszcie coś zaczęło się dziać.


Dzwoniłem też na infolinię. Mało kto tam coś wie. Pani chyba po 15 minutach stwierdziła, że będą dwa okresy promocyjne (do września i do końca roku). Za każde wydane 5 zł będzie naliczany 1 pkt Wizz. Przelanie pkt na konto Wizz będzie po upływie ww. okresów promocyjnych na zasadach 100 pkt na 10 zł. Po tym okresie nie wiadomo co dalej. Ale Pani prosiła żeby czekać na telefon to omówią szczegóły :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
mirasm napisał(a):
nrm napisał(a):
no! Widać kreacje juz przygotowane, ostatnie szlify przed akcją. Dacie znać jak już wytargacie szczegóły. Wreszcie coś zaczęło się dziać.


Dzwoniłem też na infolinię. Mało kto tam coś wie. Pani chyba po 15 minutach stwierdziła, że będą dwa okresy promocyjne (do września i do końca roku). Za każde wydane 5 zł będzie naliczany 1 pkt Wizz. Przelanie pkt na konto Wizz będzie po upływie ww. okresów promocyjnych na zasadach 100 pkt na 10 zł. Po tym okresie nie wiadomo co dalej. Ale Pani prosiła żeby czekać na telefon to omówią szczegóły :)


Jeżeli żeby uzyskać 1pkt musimy wydać 5zł
to 100punktów = wydane 500zł

100punktów to 10zł na WIZZAIR.

Daje to taki sam przelicznik jaki był w Citi na zakupy wszędzie (CB 2%) poza Wizzairem gdzie CB był na poziomie 4%.

Więc chyba źle nie wygląda?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:56 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Gaszpar napisał(a):
mirasm napisał(a):
nrm napisał(a):
no! Widać kreacje juz przygotowane, ostatnie szlify przed akcją. Dacie znać jak już wytargacie szczegóły. Wreszcie coś zaczęło się dziać.


Dzwoniłem też na infolinię. Mało kto tam coś wie. Pani chyba po 15 minutach stwierdziła, że będą dwa okresy promocyjne (do września i do końca roku). Za każde wydane 5 zł będzie naliczany 1 pkt Wizz. Przelanie pkt na konto Wizz będzie po upływie ww. okresów promocyjnych na zasadach 100 pkt na 10 zł. Po tym okresie nie wiadomo co dalej. Ale Pani prosiła żeby czekać na telefon to omówią szczegóły :)


Jeżeli żeby uzyskać 1pkt musimy wydać 5zł
to 100punktów = wydane 500zł

100punktów to 10zł na WIZZAIR.

Daje to taki sam przelicznik jaki był w Citi na zakupy wszędzie (CB 2%) poza Wizzairem gdzie CB był na poziomie 4%.

Więc chyba źle nie wygląda?


Dokładnie. Tylko przelewanie inne i ciekawe co w nowym roku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:57 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Taki przelicznik byłby ok. Ale martwi mnie to ubezpieczenie i opłata za administrowanie. Trzeba poczekać na konkrety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:01 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
A czy posiadanie tej karty zapewni też członkostwo WDC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Wszystkie karty Wizz to zapewniają więc nie wyobrażam sobie w tym przypadku inaczej. Zgłoszenie poszło, czekamy na kontakt ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY


Ostatnio edytowany przez Tomek Zien, 17 Cze 2014 22:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
na poczatku Citi Wizz
to bylo 6-8% zwrotu pozniej bank sie połapał
i bylo po zabawie

reiff chyba bedzie skrupulatniejszy w naliczaniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
correos napisał(a):
na poczatku Citi Wizz
to bylo 6-8% zwrotu pozniej bank sie połapał
i bylo po zabawie

reiff chyba bedzie skrupulatniejszy w naliczaniu


Ciągnąc OT połapało się bo jedna z forumowiczek usilnie dopytywała się o co chodzi. Nick znany starszym stażem forumowiczom :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Jak w tym banku wyglądają oferty "zatrzymaniowe", ktoś ma doświadczenie? Da radę wytargować zwolnienie z opłaty albo jakiś cashback?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Cze 2014 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
ZTCW po zmianach z 19 maja sporo klientów użyło nożyczek do kart Raiffiego, więc podobno idą na rękę, i spuszczają z tonu. Brak opłaty rocznej można wynegocjować, gorzej z ubezpieczeniem i tą opłatą za 4,50 zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Cze 2014 00:09 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 31
Najważniejsze jakie będą szczegóły oferty, czy będą jakieś ograniczenia/limity. Wniosek złożony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Cze 2014 07:26 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Hmm, link podany w OP aktualnie nie działa. Poskładaliście wnioski a oni stwierdzili, że jeszcze nie wszystko dograne? ;) Czy to tylko u mnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Cze 2014 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Mi wczoraj zaskoczył za 3 razem, 2 pierwsze 404. W tej chwili zadziałał ten z drugiego posta.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Cze 2014 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
shiver napisał(a):
Hmm, link podany w OP aktualnie nie działa. Poskładaliście wnioski a oni stwierdzili, że jeszcze nie wszystko dograne? ;) Czy to tylko u mnie.

Wczoraj na stronie głównej banku był wielki baner z linkiem :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Cze 2014 08:24 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
lukket napisał(a):
ZTCW po zmianach z 19 maja sporo klientów użyło nożyczek do kart Raiffiego, więc podobno idą na rękę, i spuszczają z tonu. Brak opłaty rocznej można wynegocjować, gorzej z ubezpieczeniem i tą opłatą za 4,50 zł...



Ubezpieczenie można obejść - trzeba będzie spłacić kartę przed zakończeniem okresu rozliczeniowego
opłata za objęcie ubezpieczeniem na wypadek śmierci i trwałej niezdolności do pracy wynosi 0,18% salda zadłużenia na koniec Cyklu rozliczeniowego,

Sprawdziłem regulamin ich pozostałych kart - tylko w przypadku zwykłej karty z limitem do 3k nie ma możliwości zniesienie opłaty administracyjnej - w pozostałych jest jakiś limit transakcji (ilościowy). Nie ma jeszcze TOiP dla karty Wizz, ale przypuszczam, że i tu tak będzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Cze 2014 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Splacanie zadluzenia na koniec cyklu, zeby uniknac oplaty 0,18% nie bardzo ma sens. Trzymajac ta sama kase na dowolnym rachunku z oprocentowaniem 3,5% dostaniemy po 26 dniach z odsetek mniej wiecej to samo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group