Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Kwi 2014 09:10 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
maczala1 napisał(a):
minusek napisał(a):
Gdyby ktoś wylosował bilet/-y na finał LM, a z losowych przyczyn zdecydował się na pozostanie w domu, to chętnie skorzystam. ;)

He, he całkiem niezły żarcik :)


Dobre, to jakby co to ja też chetnie przytulę takie bileciki :). Właśnie patrzyłem na viagogo i się zdziwiłem, bo są 5 razy droższe niż na finał LE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 30 Kwi 2014 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Jak komuś mocno zależy to na ebay można kupić ten towar bez problemu :)
Poziom faktycznych cen transakcyjnych przybliża przykładowa zakończona aukcja.
http://www.ebay.de/itm/2-Tickets-UEFA-C ... 3cdf29daa6
Co ciekawe sprzedający w tym przypadku to ... polski handlarz biletów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 30 Kwi 2014 12:45 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
A co się stanie jeżeli po kupieniu biletu przez ebaya czy allegro nie zostaniemy wpuszczeni na stadion, bo dane osobowe z biletu się nie zgadzają?
Mamy prawo domagać się zwrotu czy kupując bilet bierzemy odpowiedzialność na siebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Kwi 2014 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Na allegro nie ma żadnych aukcji, bo w Polsce nie wolno sprzedawać biletów drożej niż ich cena nominalna.
Większość aukcji na ebay ma dopiski w stylu jak poniżej.
"Please notice: Tickets for the UEFA Europa League Final 2014 are ALL personalized. However, there is NO known case in which the access to the stadium were denied due to the personalization. Officially UEFA prohibits the resale of tickets at inflated prices in their terms and conditions. UEFA reserves the right to terminate the tickets. Regardless of whether these terms and conditions are lawful, these facts (personalization, prohibition of resale at inflated prices, card blocking) are hereby aware to you. Exchange or refund is excluded."
W skrócie, odsprzedaż biletów jest złamaniem regulaminu UEFA i teoretycznie mogą Cię nie wpuścić ale do tej pory przy tego typu imprezach nigdy nie sprawdzali tożsamości. Pewne niewielkie ryzyko jednak jest ale przecież - no risk no fun :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Kwi 2014 14:53 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Uwaga! Bileciki dojechały :). Imiona i nazwiska z aplikacji są nadrukowane na biletach. Uefa mega ekspresową lotniczą wysyłką to puszczało, po trackingu widze, że 24h temu została odebrana z Rzymu, a już dziś u mnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Kwi 2014 19:08 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 763
Lecę z kolegą na finał LM, szukamy rozsądnego noclegu. Na chwilę obecną mamy zarezerwowane dwa łóżka w dormitory room 20km od Lizbony, więc słabo.
Na bookingu 99% miejsc już zarezerwowanych, pozostały tylko te z kosmosu. Na airbnb też każdy mi odpisuje że "Sorry no rooms available".

Jeżeli miałby ktoś jakiś namiar lub kogoś znajomego, to będę wdzięczny za info. Daty 22-25 maja, 3 noce dla 2 osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Kwi 2014 20:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Do mnie też przyszły.

Co do niezgodności danych z biletem to tak jak pisałem we Włoszech może wyglądać to inaczej - nawet z biletami przysłali jeszcze jeden list gdzie ostrzegają. Okaże się na miejscu ale z tego powodu ja jadę niestety sam bo osoba na drugim bilecie nie dostałą urlopu :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Kwi 2014 20:56 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
również potwierdzam odbiór biletów, trochę przytrzymali w napięciu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Maj 2014 12:40 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Do mnie doszły w środę. Na biletach wydrukowane nazwiska i dodatkowo załączony list z ostrzeżeniem dotyczącym zgodności danych z biletów z osobami wychodzącymi na stadion.
Z innej beczki: natrafił ktoś na informacje o możliwości darmowego korzystania z komunikacji miejskiej w Turynie w dniu meczu? Ewentualnie o jakiś imprezach towarzyszących w mieście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Maj 2014 08:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Nie chce ktoś kupić 1 lub 2 biletów na finał Ligi Europy w Turynie (14 maja) ? - po normalnej cenie, kategoria 2, sektor 205.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Maj 2014 08:06 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Hej jakie wrazenia z Turynu? Jakies problemy na bramkach, czy wpuszczano jak leci bez sprawdzania ID?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 15 Maj 2014 10:36 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Wlasnie mnie tez to ciekawi bo puscilem w koncu swoje bilety przez viagogo i nie wiem czy nie bedzie problemow z kasa.
Trudno bylo nie zauwazyc wielu pustych miejsc na trybunach.
W studio pomeczowym powiedzieli, ze bylo az 8 tys wolnych miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 15 Maj 2014 14:21 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
Tyle wolnych miejsc bo Juventus odpadł;)
Jakby grali to pewnie pełen stadion by był;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 15 Maj 2014 14:40 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Największą widownię w rozgrywkach zwycięska drużyna z Sewilli miała we... Wrocławiu :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Maj 2014 15:17 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
keram napisał(a):
Tyle wolnych miejsc bo Juventus odpadł;)
Jakby grali to pewnie pełen stadion by był;)


Nie sadze. Bilety zawsze można sprzedać komos, a ze były dystrybuowane droga losowanie, a nie w otwartej sprzedaży wiec brzmi mało prawdopodobnie, ze 8 tys. fanów Juve wylosowało bilety i nie poszło na mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 18 Maj 2014 23:54 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
No, jak tam ? wrócił ktoś z tego Turynu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 20 Maj 2014 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Wróciłem wczoraj po tygodniu w północnych Włoszech. Były niezłe jajca z tym finałem w Turynie. Już jadąc tramwajem spotkaliśmy gości dyskutujących coś o pożyczaniu ID i jakiś innych kombinacjach przy wejściu na stadion. Pomyślałem, że pewnie się nie znają, bo przecież niemożliwe żeby nie wpuszczali. Potem doszło do mnie, że nigdzie nie ma żadnych koników, co jest zjawiskiem zupełnie nienormalnym przy takich meczach i naszły mnie złe przeczucia. Doszliśmy pod stadion i przy gate A widzę scenę jak koleś trzyma w ręce bilet oraz dokument i błagalnym tonem coś tam mówi dziewczynie na bramce ale ta tylko stanowczo odpowiada "no". Wtedy dostałem mini-zawału lub mini-wylewu, już sam nie pamiętam. Doszliśmy w końcu do naszego gate C gdzie było kilku bramkarzy i stoimy w kolejce. Wpuszczanie szło bardzo wolno i co jakiś czas ktoś zostawał odprawiony z kwitkiem. W pewnym momencie jeden z nie wpuszczonych podniósł raban i chciał się przedzierać na siłę, a tłum zaczął napierać na bramkarzy. Szybko pojawili się mundurowi i opanowali sytuację. Stojąc rozpatrywałem dwie koncepcje, albo podam nasze dokumenty i będę liczył na cud albo walnę jakąś ściemę o zgubieniu czy kradzieży. Skłaniałem się ku drugiej opcji ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie. Zauważyłem, że nasz bramkarz od czasu do czasu jakoś dziwnie spogląda na wchodzących coś tam mówi ale wpuszcza. Podałem mu nasze ID i bilety, on sprawdził, popatrzył na nas i z miną mówiącą "no przecież widzę, że się nie zgadza" powiedział tylko - OK. W tym samym czasie bramkarz obok odrzucił delikwenta.
Mówiąc w skrócie wielka loteria z wejściem, nam się udało ale dużo osób nie weszło. Sektory fanów obu drużyn były szczelnie zajęte, a w sektorach ogólnych było sporo wolnych miejsc. Obok nas po obu stronach były po dwa miejsca wolne. Te wolne 8 tys. miejsc by się zgadzało, bo podali na telebimie 33.100 publiczności, a pojemność stadionu to 41 tys. Ja w każdym bądź razie już powiedziałem, że ostatni raz pojechałem na mecz do Włoch bez biletu na swoje nazwisko :)
Jak będzie chwila czasu to zrobię relację z meczu i całego wyjazdu, bo mam masę wrażeń i fajnych zdjęć (cały czas była ładna pogoda).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 20 Maj 2014 16:14 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Dzieki za relacje. Jednak mialem przeczucie, ze cos jest na rzeczy. Dlatego nie pojechalem bo nie chcialem nikogo brac na drugi bilet, a samemu mi sie nie chcialo. Puscilem na viagogo i chyba tez gosc dal rade wejsc bo dzsisiaj dostalem info, ze wysylaja kase.
Troche glupio sie UEFA zachowala bo na mecze Serie A mozna przepisac bilet na inna osobe.
Jeszcze by tylko zarobili na oplatach ze taka usluge.

Mam nadzieje, ze za rok do Wawy nie bedzie takich cyrkow bo u nas w sumie tez obowiązuje identyfikacja kibicow bo jak sie nie uda wylosowac to na pewno kupilbym z drugiej reki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Maj 2014 17:12 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
maczala1 ja też bym się wkurzył jakby mnie nie wpuścili na stadion. Albo bym kombinował z wejściem u innych bramkarzy jak mówisz, że loteria. Ale dziwne, że aż tak kontrolowali - na euro 2012 nie było takich cyrków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 26 Maj 2014 15:24 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Też byłem na finale w Turynie i wrażenia mam zupełnie inne niż kolega powyżej. Kręciłem się sporo wokół całego stadiony pomiędzy 19 a 20. Bez problemu można było kupić bilety po cenie zarówno od Hiszpanów, Portugalczyków jak i Włochów.
Ja miałem bilety w 1 kat na trybunę zajmowaną w większości przez Portugalczyków. Podczas wchodzenia na stadion nikt nawet nie poprosił mnie o dokumenty tożsamości i bez problemu wszedłem na bilet na nie moje nazwisko. Nie widziałem też aby na bramie którą wchodziłem ktokolwiek legitymował się jakimkolwiek ID
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group