Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Kwi 2014 16:07 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Czy dostał ktoś z Was już przesyłeczkę z Uefa z biletami na finał LE? Kilka dni do końca miesiąca, a kurier nie dzwoni :( :(
Dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#22 PostWysłany: 24 Kwi 2014 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
kiew:
ceny na final PN powodują, że nawet nie myślałem żeby tam jechać, co by się nie działo to nie spadną do moich widełek,
natomiast ciągle analizuje na wszystkie strony Lizbone 24.05, chodzby postac pod stadionem:), chciałbym w tym roku pojechać na mecz do Portugalii (jeszcze tam nie byłem), więc jeśli nie finał LM to Giblartar - Polska,
jakbyś się pisał, to extra :)

maczala1 w zeszlym rok w trójke spędziliśmy 3 h pod Wembley probując kupić bilety,
dobra cena to było 350 funtow (byly i po 700),
finalnie kupiliśmy jeden bilet za 100, ale zdecydowaliśmy się go odsprzedać, żeby nikt nie był pokrzywdzony
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Kwi 2014 08:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Ladislao napisał(a):
Czy dostał ktoś z Was już przesyłeczkę z Uefa z biletami na finał LE? Kilka dni do końca miesiąca, a kurier nie dzwoni :( :(
Dzięki za info.


Ja nie dostałem. Liczyłem, że będą w tym tygodniu bo bardzo ciekawi mnie czy są dane osobowe na bilecie. Do Amsterdamu nie były ale wiadomo tam inne prawo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Kwi 2014 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
maczala1 w zeszlym rok w trójke spędziliśmy 3 h pod Wembley probując kupić bilety,
dobra cena to było 350 funtow (byly i po 700),
finalnie kupiliśmy jeden bilet za 100, ale zdecydowaliśmy się go odsprzedać, żeby nikt nie był pokrzywdzony

Czytałem Twoją relację spod Wembley i o ile dobrze pamiętam to jakieś "przystępne" ceny zaczynały się dopiero po rozpoczęciu meczu. Taka opcja wchodzenia na drugą połowę meczu mi w ogóle nie pasuje i dlatego byłem ciekawy w jakiej cenie minimalnej można było dostać bilet tak z pół godziny przed meczem. Wychodzi na to, że jednak finał LM jest chyba nieosiągalny dla przeciętnego nie-fanatyka :) Ja dlatego skupiłem się na finale LE. Bilety z drugiej ręki można spokojnie zdobyć w normalnych warunkach w granicy 100 euro. W zeszłym roku byłem w Amsterdamie, w tym roku wybieram się do Turynu, a w roku 2015 oczywiście do ... Warszawy. Finał LE to jest taka moja nowa świecka tradycja :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Kwi 2014 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Katowice - Mediolan w przed dzień finału w Turynie - 54 PLN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Kwi 2014 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Widzę, że temat awansował i dochrapał się wydzielenia :)
W takim razie, żeby zachęcić innych na finał LE, przypominam krótkie relacje z zeszłego roku (jest tam parę moich zdjęć i refleksji + link do bloga kolegi @dyneck).
viewtopic.php?f=237&t=6927&start=32700 - wystarczy przejżeć 2 strony wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Kwi 2014 23:54 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
Cytuj:
Czy dostał ktoś z Was już przesyłeczkę z Uefa z biletami na finał LE? Kilka dni do końca miesiąca, a kurier nie dzwoni


również zero odzewu ze stron firmy kurierskiej..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Kwi 2014 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Wygląda na to, że w Polsce jeszcze ludzie w ogóle nie podostawali biletów na finał w Turynie, a np. w Niemczech zaczęli już dostawać od początku tego tygodnia. Technicznie wygląda to tak, że w momencie wysyłki z UEFA powinniście dostać powiadamiającego maila i dopiero gdzieś za ok. 2 dni robocze będzie kurier. Ja co prawda sam nie wylosowałem w tym roku ale też jestem bardzo zainteresowany, żeby pewna osoba dostała szybko bilety, bo jeszcze musi zdążyć mi je przesłać :)
Wygląda na to, że dane osobowe są na biletach ale myślę, że nie będzie to sprawdzane. Zdjęcia biletów można zobaczyć na aukcjach ebay, na przykład poniżej.
http://www.ebay.de/itm/2-Tickets-CAT-2- ... 258d650b97
Jak ktoś dostatnie maila powiadamiającego lub same bilety, to niech koniecznie powiadomi o tym na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Kwi 2014 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
W zeszłym roku aplikacje na finał LE były dużo wcześniej, na przełomie stycznia i lutego. W tym roku wszystko zaczęło się później i jak widać Włosi nie ogarnęli na czas tematu z wysyłką. Jak nie wyślą w tym tygodniu, to będę miał kłopot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 28 Kwi 2014 15:34 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Napisałem do tych łobuzów z uefa to odpisali, że akcje wysyłkową rozpoczeli 21 kwietnia DHL'em i że powinny dotrzeć za kilka dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 29 Kwi 2014 14:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Ladislao napisał(a):
Napisałem do tych łobuzów z uefa to odpisali, że akcje wysyłkową rozpoczeli 21 kwietnia DHL'em i że powinny dotrzeć za kilka dni


Tez napisalem dzisiaj - juz maja ustawionego autorespondera:

Cytuj:
Good morning
We confirm that the tickets are being worked they will all be shipped on the 29.04.2014, if you have already received a tracking id and it doesn’t result in the DHL sistem is because the courier has not yet taken charge of your shipment.
Greetings
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 29 Kwi 2014 15:18 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Moje bilety wysłane z Rzymu 25 kwietnia dzis mają status z Drezna. Prawdopodobnie jutro będą w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 29 Kwi 2014 15:45 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Justin Credible napisał(a):
Moje bilety wysłane z Rzymu 25 kwietnia dzis mają status z Drezna. Prawdopodobnie jutro będą w Polsce.

A maila do trackingu dostałeś ze skrzynki uefa, czy ze skrzynki DHL? A kiedy dokładnie. Dzieki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Kwi 2014 16:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Ladislao napisał(a):
Justin Credible napisał(a):
Moje bilety wysłane z Rzymu 25 kwietnia dzis mają status z Drezna. Prawdopodobnie jutro będą w Polsce.

A maila do trackingu dostałeś ze skrzynki uefa, czy ze skrzynki DHL? A kiedy dokładnie. Dzieki za info.


W sumie to nie ma znaczenia z jakiej skrzynki. Rok temu bylo z DHL ale wazne, ze nie dostalismy nic dotychczas.
Ja sprawdzilem nawet SPAM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Kwi 2014 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Mój człowiek dostał powiadomienie, że Italiani dzisiaj wysłali mu bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Kwi 2014 23:52 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Hej informacyjnie dostalem dzis poźnym popoludniem linka trackingowego, bilet jest dzis w sortowni DHL w Rzymie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 29 Kwi 2014 23:55 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Słuchajcie, nie ma ktoś 2 zbędnych biletów albo nie wypadło coś komuś?
Moje bilety dotarły wczoraj i znajomi nabrali ochotę żeby z nami jechać.


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 29 Kwi 2014 23:56, edytowano w sumie 1 raz
regulamin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Kwi 2014 00:44 

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 18
Gdyby ktoś wylosował bilet/-y na finał LM, a z losowych przyczyn zdecydował się na pozostanie w domu, to chętnie skorzystam. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Kwi 2014 01:26 

Rejestracja: 30 Kwi 2014
Posty: 1
minusek napisał(a):
Gdyby ktoś wylosował bilet/-y na finał LM, a z losowych przyczyn zdecydował się na pozostanie w domu, to chętnie skorzystam. ;)



niestety z transportem jest kłopot. Jedyne co sensownego mi wyszło to ok 1000 zł przez Charleroi ale niestety czwartek - wtorek więc trochę długo...


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 30 Kwi 2014 01:31, edytowano w sumie 1 raz
poprawiłem post
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 30 Kwi 2014 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
minusek napisał(a):
Gdyby ktoś wylosował bilet/-y na finał LM, a z losowych przyczyn zdecydował się na pozostanie w domu, to chętnie skorzystam. ;)

He, he całkiem niezły żarcik :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group