Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Kwi 2014 11:49 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Mam pytanie do Białorusina lub do innych forumowiczów posiadających wiedzę: jakiego białoruskiego operatora telefonii komórkowej najlepiej zakupić - chodzi o kartę SIM?/ haha - nie stać mnie na całą firmę :lol: / Jakie są ceny taxi w Brześciu i Mińsku? Czy są jakieś korporację Taxi, które są najlepsze cenowo? Dzięki z góry.


Ostatnio edytowany przez michzak, 26 Sie 2022 10:12, edytowano w sumie 1 raz
Edycja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 21 Kwi 2014 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
Zeby dzwonic do Polski- operator life, plan- "Мир без границ". SIM tylko w punktach sprzedazy.
Ceny na taxi- 1 euro + 0,35 euro km. Najtaniej zamawiac taxi przez telefon,
Minsk- 155, 7778, 152
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
Karty SIM są rejestrowane trzeba podać paszport. W sieci MTS (też nie jest zła) jest specjalna taryfa dla obcokrajowców - nierezydentów
Punkty sprzedaży telefonów znajdują się w centrach miast lub w centrach handlowych, wszystkie adresy punktów sprzedaży na stronach internetowych tych firm (life, MTS i kilka innych)
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 125
Tak, na MTC ta taryfa jest najwygodniejsza
_________________
Minsk-Bialorus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#5 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:07 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Może podzieli się ktoś doświadczeniem jak na chwilę obecną jest z zasięgiem polskich operatorów w centrum Brześcia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#6 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:12 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Play łapał na dworcu, a i na Mopra dało radę złapać przy dobrej pogodzie, ale głównie w wysokich miejscach. Między ulicami kicha.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: telefony
#7 PostWysłany: 07 Kwi 2019 11:17 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Wydaje mi się, że gdzieś o tym pisałem, ale nie mogę znaleźć. Tu nie.
Wspomniany MTS najbardziej rozpowszechniony to spółka rosyjskiego MTS i białoruskiego Beltelecom. Jest też Life :) z Ukrainy oraz Velcom - najstarszy, z kapitałem austriackim.

Velcom ma kartę Privet 1 GB za 5 BYN na 7 dni.

MTS 2GB za 14 BYN na 30 dni, czyli Gość 30 oraz Unlimited. Był jeszcze Gość 7, czyli na 7 dni 1 GB za 6 BYN, ale nie widzę go obecnie w taryfie.

Podobnie jak Privet nie trzeba się rejestrować, ale okazanie paszportu jest konieczne.

W przypadku Life :) nie znalazłem odpowiednich kart co może oznaczać, że trzeba się zarejestrować, by dostać SIM.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: telefony
#8 PostWysłany: 15 Kwi 2019 20:26 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Guest 7 MTS nie istnieje już - sprawdziłem. W firmowym salonie oficjant przekonywał mnie do opcji Guest 30, ale jadąc na tydzień wystarczył mi Privet Velcoma za 5 rubli. 500 mb wystarczyło do tego, by móc korzystać z Google Map, Yandex Transport, oznaczania się na FB i wyszukiwania informacji o miejscach, godzinach otwarcia, cenach, etc. po 5 dniach miałem zużyte ledwie pół pakietu. Dzwoniłem niewiele. W salonach i dużych galeriach handlowych są e-kioski dzięki którym można doładować taką kartę wedle potrzeb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#9 PostWysłany: 26 Kwi 2019 14:12 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@e-prezes - ta taryfa Velcom to chodzi Ci o Стартовый za 5,90 czy Привет. Интернет ?
To chyba obecnie najtańsza opcja ? Karta działa od razu po uruchomieniu telefonu czy trzeba ją jakoś aktywować jak na Ukrainie ?

Привет. Интернет - kupuje starter za 5 rubli i w tym mam już te 500 mb ? Z tego co widzę ona jest na 15 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#10 PostWysłany: 26 Kwi 2019 14:59 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Kupiłem i od razu działało, choć pani w salonie nie mogła mnie w ich systemie zarejestrować, ale internet śmigał jak trzeba. Odpaliłem niedawno i dalej działa, więc pewnie na 15 dni. Jakiś bonus miał być, ale nie doczytałem o co chodzi, bo już mi nie był potrzebny gdy wracałem.
U mnie to było 5 rubli i 500 mega. Potem można rozszerzyć kodami, ale trzeba dopłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: telefony
#11 PostWysłany: 10 Maj 2019 10:03 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Faktycznie działa ta taryfa Privet w Velcom, cena 5 BYN i 500 mb neta. Spisują dane z paszportu, po włożeniu karty działa prawie od razu. Warto sobie albo zapisać numer albo nosić kartę z umową z wydrukowanym numerem bo tam wszędzie logując się do wifi trzeba podać numer telefonu na który przychodz kod weryfikacyjny.
Mnie wystarczyło na 3 dni, aczkolwiek na mieście sprawdzałem co miałem sprawdzić i wyłączałem, żeby nie ciągnęło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#12 PostWysłany: 22 Sie 2022 15:59 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
ktoś ma aktualne informacje o kartach SIM w BY? może ktoś ma aktywną do odsprzedania? Albo informację czy da się kupić SIM przejściu Terespol-Brześć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: telefony
#13 PostWysłany: 26 Sie 2022 09:42 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
http://a1.by, www.mts.by, www.life.com.by - tu możesz poszukać, pamiętając że wiele taryf jest dostępnych tylko dla osób stale mieszkających w Białorusi
Na samym przejściu nie widziałem kiosku ze starterami, ale w mieście kupisz bez problemu. Przy zakupie potrzebny oczywiście paszport
Góra
 Profil Relacje PM off
heide_berg lubi ten post.
heide_berg uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 16 Wrz 2022 17:30 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 527
Loty: 216
Kilometry: 258 829
niebieski
ja wybrałem ofertę A1 dla nierezydentów bo innej turystycznie nie możemy kupić; koszt to 15 BYR za kartę SIM w tym 300 minut na połączenia na terenie Białorusi i nielimitowany Internet przez 30 dni - sieć 4G/4G+; brak w pakiecie darmowych smsów; po opływie 30 dni promocyjnego pakietu każdy kolejny miesiąc to pakiet za 30 BYR; karta bez doładowania ważna jest jakoś 5 miesięcy po tym czasie już jest do wyrzucenia; w A1 nie można zapłacić kartą płatniczą wydaną w Europie; dostawca terminala raczej jest na liście sankcji; więc w salonach A1 pozostaje płatność tylko gotówką; do rejestracji karty potrzebny jest paszport;
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group