Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2014 16:46 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ktoś się orientuje, kiedy będą aplikacje do losowania biletów na finał LM w Lizbonie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 19 Sty 2014 22:05 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
paisas napisał(a):
Ktoś się orientuje, kiedy będą aplikacje do losowania biletów na finał LM w Lizbonie ?


Rok temu można było aplikować jakoś pod koniec lutego - wyniki były pod koniec marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sty 2014 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
W tym roku aplikacje na oba piłkarskie finały pucharów (LE i LM) mają być później, to znaczy dopiero ok. połowy marca.
Tak na marginesie szanasa trafienia LE jakaś tam jest, a LM to praktycznie blisko zera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sty 2014 18:08 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
maczala1 napisał(a):
W tym roku aplikacje na oba piłkarskie finały pucharów (LE i LM) mają być później, to znaczy dopiero ok. połowy marca.
Tak na marginesie szanasa trafienia LE jakaś tam jest, a LM to praktycznie blisko zera.


Też tak mi się wydaje, w tamtym roku wylosowałem 2 bilety po 70 euro na finał LE a Amsterdamie, na finał LM oczywiście nic. To skuteczne losowanie było przeprowadzone przed ćwierćfinałami Ligi Europy, a więc znana była dopiero pierwsza 8-ka. Myślę, że ten mecz nie był aż tak atrakcyjny żeby go nie "trafić". Losowanie Ligi Mistrzów było chyba ponad miesiąc później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2014 12:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
maczala1 napisał(a):
W tym roku aplikacje na oba piłkarskie finały pucharów (LE i LM) mają być później, to znaczy dopiero ok. połowy marca.
Tak na marginesie szanasa trafienia LE jakaś tam jest, a LM to praktycznie blisko zera.


W przyszłym roku z finałem LE może być podobnie, coś czuję,że szanse trafienia biletu na finał w Warszawie też będą bardzo niskie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lut 2014 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Ruszyła sprzedaż biletów na finał LE w Turynie:

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... ional+sale
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Mar 2014 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
RaDiDaM napisał(a):
Ruszyła sprzedaż biletów na finał LE w Turynie:

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ne ... ional+sale



Zastanawiałem się nad aplikowaniem, ale jednak nie będę próbował ;) w tym sezonie jeszcze spróbuję zapolować na mecz bvb (zostaje mi tylko mecz z Mainz 19-20.04), a od następnego sezonu będę starał się wyjazdy bardziej pod kątem piłkarskim układać ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Mar 2014 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Ja jadę na 100%, mam już kupiony samolot i pociąg Mediolan-Turyn. Teraz pozostało tylko wylosowanie biletów na mecz lub zakup z drugiej ręki - także jakby ktoś wylosował, a się potem rozmyślił, to chętnie odkupię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Mar 2014 16:34 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 9
Żeby aplikować o bilety trzeba mieć kartę Visa lub MasterCard :/

Mam rozumieć że na finał LM będzie taka sama zasada?
ile się czeka na wyrobienie takiej karty? mam konto w PKO BP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Mar 2014 17:25 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
maczala1 napisał(a):
Ja jadę na 100%, mam już kupiony samolot i pociąg Mediolan-Turyn. Teraz pozostało tylko wylosowanie biletów na mecz lub zakup z drugiej ręki - także jakby ktoś wylosował, a się potem rozmyślił, to chętnie odkupię :)


Tak sie zastanawiam czy to bedzie mozliwe bo przeczytalem na stronie UEFA:
Cytuj:
Fans attending the final are warned that tickets will be personalised and that the security at the stadium will run ID checks. Therefore make sure to have a piece of identification with you to be able to enter the stadium.


Nie wiem czy takie info bylo podawane zawsze czy tym razem to jednak nie wynika z włoskiego prawa bo jednak
jak bylem na Serie A to moje dane z dowodu byly sprawdzane z biletem przy wejsciu na mecz.
TO by troche komplikowalo sytuacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Mar 2014 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
dyneck napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Ja jadę na 100%, mam już kupiony samolot i pociąg Mediolan-Turyn. Teraz pozostało tylko wylosowanie biletów na mecz lub zakup z drugiej ręki - także jakby ktoś wylosował, a się potem rozmyślił, to chętnie odkupię :)


Tak sie zastanawiam czy to bedzie mozliwe bo przeczytalem na stronie UEFA:
Cytuj:
Fans attending the final are warned that tickets will be personalised and that the security at the stadium will run ID checks. Therefore make sure to have a piece of identification with you to be able to enter the stadium.


Nie wiem czy takie info bylo podawane zawsze czy tym razem to jednak nie wynika z włoskiego prawa bo jednak
jak bylem na Serie A to moje dane z dowodu byly sprawdzane z biletem przy wejsciu na mecz.
TO by troche komplikowalo sytuacje.



Właśnie też to widziałem dlatego nie chciałem aplikować wiedząc, że finansowo mógłbym się jednak nie wyrobić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Mar 2014 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Byłem na kilku meczach włoskiej ligi i w zależności od stadionu były sprawdzane dokumenty z tym co jest na bilecie. Akurat w Turynie porównywali dane..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Mar 2014 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
dyneck napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Ja jadę na 100%, mam już kupiony samolot i pociąg Mediolan-Turyn. Teraz pozostało tylko wylosowanie biletów na mecz lub zakup z drugiej ręki - także jakby ktoś wylosował, a się potem rozmyślił, to chętnie odkupię :)


Tak sie zastanawiam czy to bedzie mozliwe bo przeczytalem na stronie UEFA:
Cytuj:
Fans attending the final are warned that tickets will be personalised and that the security at the stadium will run ID checks. Therefore make sure to have a piece of identification with you to be able to enter the stadium.


Nie wiem czy takie info bylo podawane zawsze czy tym razem to jednak nie wynika z włoskiego prawa bo jednak
jak bylem na Serie A to moje dane z dowodu byly sprawdzane z biletem przy wejsciu na mecz.
TO by troche komplikowalo sytuacje.

Sprawa była niejednokrotnie poruszana przy okazji imprez tego typu. Do tej pory NIGDY w przypadku imprez typu finały LE i LM, czy też na przykład EURO 2012 dane personalne na bilecie nie były sprawdzane. Te imprezy organizuje UEFA i nie mają tu nic do rzeczy zasady, jakie obowiązują przy meczach ligowych. Jestem na 99% przekonany, że podobnie będzie tym razem. Inaczej prawie połowa stadionu była by pusta, a raczej nie o to chodzi UEFA. Poza tym przy takich meczach duża pula biletów to bilety sponsorskie, w ogóle bez żadnych danych osobowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Mar 2014 23:08 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
maczala1 napisał(a):
Sprawa była niejednokrotnie poruszana przy okazji imprez tego typu. Do tej pory NIGDY w przypadku imprez typu finały LE i LM, czy też na przykład EURO 2012 dane personalne na bilecie nie były sprawdzane. Te imprezy organizuje UEFA i nie mają tu nic do rzeczy zasady, jakie obowiązują przy meczach ligowych. Jestem na 99% przekonany, że podobnie będzie tym razem. Inaczej prawie połowa stadionu była by pusta, a raczej nie o to chodzi UEFA. Poza tym przy takich meczach duża pula biletów to bilety sponsorskie, w ogóle bez żadnych danych osobowych.


Wiemy, wiemy bo sam uspokajałem ludzi przed euro i tego typu imprezami ale tym razem jednak ze względu na włoskie prawo zaniepokoił mnie ten wpis także nie dałbym sobie ręki uciąć.

edit:
W FAQ-u znalazlem, ze to jednak wynika z wloskiego prawa:
Cytuj:
25: Why are national ID card or passport details required?
A25: Italian legislation requires each person attending the match to register their personal details (for
Italian citizens, their city and region of birth are also required). These details must be checked
against the ticket holder’s national ID card or passport on the day of the match to verify the
identity of the purchaser.
Q26: Why must I bring my ID card or passport with me to the final?
A26 You need to have your personal national ID card or passport with you on the day of the final so
that your identity can be checked against the details provided with your application.
Should a ticket holder not be in possession of a valid ID card or passport, they will not be
allowed into the stadium.

Q42: Will tickets be personalised?
A42: Yes, applicants must provide full details (including full names and dates of birth) for both
themselves and their guest. If an applicant provides incorrect information, UEFA reserves the
right to reject the application and, if need be, refuse entry to the stadium to the applicant and
their guest, with no right to a refund. The tickets in question will be cancelled. Applicants are
fully and unconditionally responsible for ensuring that their guest is aware of, agrees to and
complies with the ticketing terms and conditions. In particular, applicants are resp


Takze ja jednak na pewno zdecyduje sie tylko na jedna aplikacje na mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Mar 2014 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
dyneck napisał(a):
W FAQ-u znalazlem, ze to jednak wynika z wloskiego prawa:
Cytuj:
25: Why are national ID card or passport details required?
A25: Italian legislation requires each person attending the match to register their personal details (for
Italian citizens, their city and region of birth are also required). These details must be checked
against the ticket holder’s national ID card or passport on the day of the match to verify the
identity of the purchaser.
Q26: Why must I bring my ID card or passport with me to the final?
A26 You need to have your personal national ID card or passport with you on the day of the final so
that your identity can be checked against the details provided with your application.
Should a ticket holder not be in possession of a valid ID card or passport, they will not be
allowed into the stadium.

Q42: Will tickets be personalised?
A42: Yes, applicants must provide full details (including full names and dates of birth) for both
themselves and their guest. If an applicant provides incorrect information, UEFA reserves the
right to reject the application and, if need be, refuse entry to the stadium to the applicant and
their guest, with no right to a refund. The tickets in question will be cancelled. Applicants are
fully and unconditionally responsible for ensuring that their guest is aware of, agrees to and
complies with the ticketing terms and conditions. In particular, applicants are resp


Takze ja jednak na pewno zdecyduje sie tylko na jedna aplikacje na mnie.

Według mnie to tylko teoria, tak ja na Euro 2012 (polskie prawo też wymaga identyfikacji osób na meczach). Kluczem może być tu użyty zwrot "can be" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Mar 2014 15:00 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
przyszedł mail od UEFY, udało się, są dwa bileciki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Mar 2014 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
ewam24 napisał(a):
przyszedł mail od UEFY, udało się, są dwa bileciki :D


Finał LE czy LM ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 30 Mar 2014 11:18 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Na LE, na LM chyba jeszcze nie ma wyników.
Teraz tylko się modlę, żeby pozwolili mi egzamin z 12.05 przełożyć na inny dzień:))

A co ciekawe, za bilety na finał LE w Turynie zapłaciłam mniej, niż za najtańszy bilet na mecz Lyon - Juve :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
kiew napisał(a):
P.S. @lahcimmm2 w zeszłym roku na Finale BVB-Bayern się nam nie udało spotkać w Londynie, to może uda się tym razem z Berlinie? :P

Kiew, byłeś na finale w Londynie ? :shock: Jeżeli tak, to napisz jak ogarnąłeś bilety ?


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2 25 Kwi 2014 18:39, edytowano w sumie 2 razy
wydzieliłem temat , gdyby ktoś po za @maczala1 się wybierał, to tutaj można wymieniać się informacjami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Na meczu nie byłem, byłem w Londynie w czasie finału i miałem nadzieję zdobyć bilety, ale się nie udało. Podobnie @lahcimmm2. Także nie znam magicznego sposobu. Choć paradoksalnie na ten mecz akurat znałem magiczny sposób, ale sobie go nie uświadomiłem odpowiednio szybko. Mam kolegę (jeszcze z gimnazjum), który pracuje w firmie eventowej i po tym jak wrzuciłem fotkę spod stadionu na fejsie to się do mnie odezwał, że trzeba była pisać, bo jego firma organizowała strefę VIP na finale i by nas zabrał na vipy :> A myślałem, żeby się do niego odezwać, ale w sumie mieliśmy mało czasu Londynie wtedy i odpuściłem i to mój życiowy błąd był ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group