Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2013 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Witam, jakie macie doswiadczenia z hiszpanskimi liniami vueling.? Ile bagazu? punktualni ?
Dzieki za wszelkie informacje

- tyle bagażu ile sobie zakupisz( :arrow: regulamin)
- punktualni jak i inni z LCC
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Wrz 2016 08:46, edytowano w sumie 1 raz
zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2013 22:48 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
cos jak Monarch, jezeli chodzi o organizacje lotu, zero chaosu, punktualni, tanie bilety, polecam, z tym, ze lecialam na krotkiej trasie Cardiff-Barcelona. Niestety nie maja za dobrych opinii na dluzszych trasach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Wrz 2013 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
aviel napisał(a):
... tanie bilety, ....

wg mnie nie tak łatwe do osiągnięcia jak na loty ryanem
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2013 00:24 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 150
Ja leciałem, BCN-LIS, sensowny serwis za opłatą, boarding przez rękaw w obie strony i przy zachowaniu porządku: najpierw proszą pasażerów z tyłu, środka, przodu samolotu, oczywiście nie trzeba robić check-inu online, wystarczy wydrukować kartę na lotnisku albo w selfcheckin kiosku. Tani nie są, u mnie RT kosztował około 250€. Ale można mieć connecting flights na jednym bilecie, ale linia sama w sobie jest droga i ciężko coś taniego znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lis 2013 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
są spoko, + na tych aż 3 czy 4 lotach które z nimi odbyłem nie byli tak restrykcyjni pod kątem wielkości podręcznego

cenowo raczej drożej niż ryan, choć potrafią czasem miło zaskoczyć
ale za mniej niz 30€ OW to nie polecisz

z BCN latają z T1, więc trzeba podjechać wahadłowym busem
żeby wrócić moim ulubionym pociągiem :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Wrz 2016 12:17 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
Odświeżam temat. Być może będę musiała polecieć tymi liniami z Londynu do Zurichu - na chwilę obecną cena 171 zł w najniższej taryfie (Basic), potem jest spory przeskok. Z tego, co przeczytałam powyżej, nie powinno być z nimi problemu. Mam dwa pytania:
1. Jak z bagażem w tej taryfie?
2. Czy lepiej bilet kupić bezpośrednio na stronie http://www.vueling.com/en czy przez jakiegoś pośrednika?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Wrz 2016 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Leciałem w drodze powrotnej z Barcelony, bardzo sensowny termin bo 28 sierpnia br. (niedziela o 17.40), bilet kosztował około 230 zł i był kupowany może 1,5 miesiąca wcześniej. Był to bardzo ładny A321, wejście z rękawa, wszystko bardzo w porządku. Bagaż podręczny 40x20x55 do 10kg no i standardowo lepiej kupić bezpośrednio.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
martinka_pl uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Wrz 2016 13:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Bagaż musisz sobie dokupić. Masz w tej taryfie tylko podręczny. Bilet kup tam, gdzie będzie taniej.
Leciałam z nimi 2 razy, bardzo miła załoga, nowe czyste samoloty.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
martinka_pl lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 23 Wrz 2016 14:55 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Ja leciałem liniami Vueling (WAW-BCN) ale bilet kupiłem w Iberii. Bagaż do luku (23kg) był uwzględniony w cenie.
Co ciekawe jak się zorientowałem, że operatorem lotu jest Vueling a nie Iberia to sprawdziłem z ciekawości cenę tego samego biletu na stronie Vuelinga.
Okazało się, że jest praktycznie taka sama...ale na stronie Vuelinga nie zawierała bagażu a na stronie Iberii tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 24 Wrz 2016 00:57 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
Ok, dzięki za podpowiedzi. Sprawdzę zatem ceny u obydwu przewoźników, choć bagaż podręczny powinien mi starczyć.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Wrz 2016 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Moja opinia:
przy odprawie online -> rozrzucanie miejsc jak strzelanie z ruskiego karabinu. Na jednej rezerwacji 3 osoby, a siedziały 7F,12B,21A także tak.
obsługa na pokładzie -> Hiszpania, angielski słaby i niechętnie używany.
samolot,tak jak samolot W6 A320 zrobiony na 180pax. (wygodny? kwestia gustu)

mogę też opisać sytuację z podróży ( powrocie do kraju ) bez dowodu (żadnego dokumentu ze zdjęciem).
Skradzione wszystkie dokumenty w PMI, zaraportowaliśmy to w komisariacie w centrum Palmy gdzie w rezultacie dostaliśmy świstek papieru i Pan powiedział (raportuje się telefonicznie - ponoć to był angielski :D, a przy okienku potwierdza się raport z Panem Policjantem, który nie koniecznie mówi po angielsku)
Lot z PMI do BCN mieliśmy DY, i tam było bezproblemowo ... poszliśmy do stanowiska VY (ticket office) i tam Pan dodał notatkę do rezerwacji że powrót bez dowodu i chciał numer rezerwacji tej gdzie był lot z PL do BCN (powiedział że musi być VY, na szczęście taka była :D )

przy odprawie i boardingu pokazywało się ten świstek, odpowiadało się na pytanie czy jest się Polakiem i wraca do domu :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez sobo, 28 Wrz 2016 18:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 28 Wrz 2016 17:06 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@sobo

zauważyłeś żeby jacyś współpasażerowie odprawiali się na Twój lot na stanowisku VY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Wrz 2016 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
no jeśli chodzi o WAW, to wszyscy :D bo nie ma odprawy online... ale np w BCN też odprawiali się tak jak ja (bo nie chciałem online, a później prosić o zmianę miejsc... tylko wszystko od razu)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Wrz 2016 18:58 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Za miesiąc mam lot VY z LIS do BCN i chciałem raz w życiu jak "panicz" podejść do check-in, zamachać dowodem osobistym i powiedzieć, żeby mnie odprawili na lot. Pytam jak to u nich jest, bo na forum różne głosy w tej sprawie, a nie chciałbym żeby mnie odprawili z kwitkiem. Bilet mam w najtańszej taryfie. Z tego co wyczytałem wnioskuję, że odprawa na lotnisku jest mozliwa i jest darmowa. Ale to jest taka część podróżowania, której chciałbym być w 100% pewien.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 28 Wrz 2016 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
potwierdzam, jest za free
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
wersus79 uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:31 

Rejestracja: 30 Wrz 2016
Posty: 2
Witam!

Mam pytanie co do lotów liniami vueling... zgodnie z informacją na stronie, darmowy jest bagaż o wymiarach 55x40x20 10 kg oraz znacznie mniejszy bagaż, aparat, torebka itp. ... I moje pytanie jest, czy przejdzie "puzderek" o wymiarach ryanaira 35 x 20 x 20 - mam dokładnie taki kupiony 

Ma ktoś doświadczenia?

Kurde zawsze mam stresa z bagażem 

Poniżej "wyciąg" z regulaminu linii.

You can take on board 1 piece of hand luggage up to a maximum weight of 10 kg (14 kg if you book the Excellence Fare), and a maximum size of 55x40x20 cm. You also have the option of taking one extra item of a significantly smaller size, such as a small briefcase, a handbag or a camera. These conditions also depend on how much space is available on board.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Paź 2016 10:29, edytowano w sumie 1 raz
Witam na forum -https://www.fly4free.pl/forum/search.php?keywords=Vueling*+bagaż*&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj ...gwarancji nie ma , w końcu zależy to od osób p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Paź 2016 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Ja bym brał. Jeśli w regulaminie nie ma konkretnych centymetrów, to wymiary które podałeś są mniejsze od tego dużego podręcznego.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 24 Paź 2016 09:56 

Rejestracja: 18 Sie 2016
Posty: 43
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć kod promocyjny na loty linią Vueling?
Przy rezerwacji mają pole do wprowadzenia kodu! Albo kiedy można się spodziewać i gdzie szukać ?
Dla mnie Kraków jest portem startowym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Paź 2016 09:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Zdarzają się, śledź forum po prostu ;)

Np:
dwa-bilety-w-cenie-jednego,231,72857&p=579272&hilit=vueling+kod#p579272
40-euro-znizki-platnosc-paypal,231,71046&p=565884&hilit=vueling+kod#p565884
10-euro-na-vueling-rt,231,66962
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Paź 2016 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
goliarth napisał(a):
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć kod promocyjny na loty linią Vueling? Przy rezerwacji mają pole do wprowadzenia kodu! Albo kiedy można się spodziewać i gdzie szukać ?


mozesz tez zagladac tutaj:
http://www.guialowcost.es/

natomiast o obnizkach / promocjach [acz chyba nie o kodach!] czesto przysylaja maile informacyjne, pewnie wystarczy konto u nich na stronie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group