Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sie 2011 13:43 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Było kilka razy na forum, karta jest beznadziejna.
Ktoś nawet mówił że gdy chciał zarezerwować bilet za punkty to okazało się że cena jest wyższa niż normalna cena na stronie na ten lot.
_________________
Life is short and the world is wide.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Wrz 2017 17:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 04 Sie 2011 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Poza tym są tam co najmniej dwa ciekawe zapisy czyli wyłączenie z oferty lipca i sierpnia oraz świąt jak również praktycznie dowolna możliwość odmowy ze strony Francy zrealizowania kuponu na dany lot.
W zasadzie rocznie maksymalnie 5 biletów. Opłaty za kartę następna kredytówka, która nie zwalnia z opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sie 2011 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
mucha napisał(a):
Było kilka razy na forum, karta jest beznadziejna. Ktoś nawet mówił że gdy chciał zarezerwować bilet za punkty to okazało się że cena jest wyższa niż normalna cena na stronie na ten lot.


prawdopodobnie mówisz o tym:
"Bonusowy bilet / bilety muszą zostać zarezerwowane, zgodnie z opisem na Bonie pod wskazanym numerem telefonu, najpóźniej na miesiąc przed datą wylotu, a wszelkie dodatkowe opłaty lotniskowe, podatki i koszty muszą zostać opłacone Kartą."
Góra
 Profil Relacje PM off
martinka_pl uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2012 17:27 

Rejestracja: 12 Lut 2012
Posty: 22
mod A: przeniesione z wątku o bzwbk
mucha napisał(a):
bebok999 napisał(a):
Skoro karta ta ma dzienny limit kwotowy transakcji, to jak nią zapłacić za np 6 biletów po 550 zł?

Nie zapłacisz nawet raz za 550zł, limit jednostkowej transakcji to 500zł. Natomiast możesz ich wykonać więcej dziennie, w ramach limitu miesięcznego 3000zł.

Jak masz lot za 550zł to musisz go rozbić np. tam osobno i z powrotem osobno.


czesc no wlasnie to jest ten bol ze jak bilet bedzie drozszy niz 500zl to nie da rady zaplacic

a co sadzicie o tej karcie kredytowej Ryanair ??

http://www.ryanairkarta.pl/bonusowe.html

czy jest oplacalne to ? tutaj juz chyba nie ma limitow? czy dobrze to rozumiem ze jesli od razu ja splace a mam czas od miesiaca rozliczeniowego 30 dni +24 dni na splate lacznie 54dni to nie bede placic zadnej prowizji ??

czy ktos ma juz ta karte i z niej korzysta?? moze podzielic sie opinia?
czy raczej dac sobie spokoj i ilepie zamowic ta z BZWBK za 20zl i wplacac indywidualnie na swoj rachunek i polowac na bilety do 500zl ?:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2012 17:34 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
lukaszmdt ,
owa karta jest dobra tylko dla Ryana i może banku
ale nie dla płacącego,
była o niej mowa na forum (krótko, bo nie ma co tu duzo gadać)

nie ma limitu , ale prowizję/e płacisz jak każdą inna kredytową
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lut 2012 21:39 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
Właśnie też się nad tą kartą zastanawiałem, nie byłem tylko pewien czy zwalnia z prowizji. Bez tego zwolnienia jest nieprzydatna :)
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lis 2012 14:15 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 144
Czy ktoś z Was posiada(ł) w/w kartę?
http://www.bph.pl/pl/klienci_indywidual ... ie/ryanair

Jak jest z wykorzystaniem tych bonów na loty, które kosztują powiedzmy >100 pln? Ryanair robi jakieś problemy?
w regulaminie zastrzegają sobie prawo, że niektóre loty mogą nie obowiązywać, ale nie ma tego jak sprawdzić przed próbą wykorzystania bonów na przeloty...

Oferta wydaje się w miarę korzystna (w porównaniu do karty Citi Wizz), gdyż:

1. za wydane 3500-6500 pln w ciągu 6 miesięcy "Użytkownik Programu (...) otrzyma Bon uprawniający do odbioru jednego bonusowego biletu (bilet w dwie strony lub w jedną stronę).
w porównaniu do citi wizz - tam 2% obrotów na karcie zostaje przelane na konto w Wizz, czyli w tym przypadku 70-130 pln).
czyli jeżeli chcemy mieć 1 bilet w 2 strony (de facto 2 bilet), to wychodzi nas po 35-65 pln za sztukę w przeliczeniu na kasę z Wizzaira (70-130 pln /2)

2. za wydane ponad 6500 pln w ciagu 6 miesięcy dostajemy "Użytkownik Programu (...)otrzyma Bon uprawniający do odbioru dwóch bonusowych biletów dla dwóch osób (dwa bilety w dwie strony lub w jedną stronę)".
w citi wizz - za obroty 6500 dostaniemy 130 pln do wydania na przeloty.
czyli jeśli chcemy mieć 1 bilet dla 2 osób w 2 strony (4 bilet łącznie), to wychodzi nas 35 za sztukę w przeliczeniu na kasę z Wizzaira (130 pln/4)

Ograniczenie:
Ryanair zapewnia limitowaną liczbę miejsc dla poszczególnych lotów w ramach Programu. Dostępność oferty zależy m.in. od trasy lotu oraz liczby miejsc już zarezerwowanych. Loty są ściśle powiązane z dostępnością i Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że miejsce w przypadku konkretnego rejsu będzie dostępne, nawet w przypadku gdy rejs i data jest częścią oferty. Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia) oraz Świąt Wielkiej Nocy [„Okres wyłączony z oferty”].

W skrócie - oferta jest korzystna, gdy chcemy kupować loty droższe niż w Wizzairze (np. nie mamy karty Wizz Discount Club).

Ktoś z Was ma taką kartę? Możecie podzielić się wrażeniami, jak wygląda wykorzystanie bonów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2012 14:22 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
nie mam tej karty ani doświadczeń , ale jeśli to ta o której przedtem było na forum, to szkoda zawracania głowy
oprócz wymienionych ograniczeń ("gwarantują że nie gwaratują miejsc") zdaje się że płacisz haracz aby wymienić bonus (voucher ?) na lot/y ... viewtopic.php?f=181&t=8463&p=62457#p62457
alberthus napisał(a):
Czy ktoś z Was posiada(ł) w/w kartę?
Jak jest z wykorzystaniem tych bonów na loty, które kosztują powiedzmy >100 pln? Ryanair robi jakieś problemy?
w regulaminie zastrzegają sobie prawo, że niektóre loty mogą nie obowiązywać, ale nie ma tego jak sprawdzić przed próbą wykorzystania bonów na przeloty...

Oferta wydaje się w miarę korzystna (w porównaniu do karty Citi Wizz), gdyż:

1. za wydane 3500-6500 pln w ciągu 6 miesięcy "Użytkownik Programu (...) otrzyma Bon uprawniający do odbioru jednego bonusowego biletu (bilet w dwie strony lub w jedną stronę).
w porównaniu do citi wizz - tam 2% obrotów na karcie zostaje przelane na konto w Wizz, czyli w tym przypadku 70-130 pln).
czyli jeżeli chcemy mieć 1 bilet w 2 strony (de facto 2 bilet), to wychodzi nas po 35-65 pln za sztukę w przeliczeniu na kasę z Wizzaira (70-130 pln /2)

2. za wydane ponad 6500 pln w ciagu 6 miesięcy dostajemy "Użytkownik Programu (...)otrzyma Bon uprawniający do odbioru dwóch bonusowych biletów dla dwóch osób (dwa bilety w dwie strony lub w jedną stronę)".
w citi wizz - za obroty 6500 dostaniemy 130 pln do wydania na przeloty.
czyli jeśli chcemy mieć 1 bilet dla 2 osób w 2 strony (4 bilet łącznie), to wychodzi nas 35 za sztukę w przeliczeniu na kasę z Wizzaira (130 pln/4)

Ograniczenie:
Ryanair zapewnia limitowaną liczbę miejsc dla poszczególnych lotów w ramach Programu. Dostępność oferty zależy m.in. od trasy lotu oraz liczby miejsc już zarezerwowanych. Loty są ściśle powiązane z dostępnością i Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że miejsce w przypadku konkretnego rejsu będzie dostępne, nawet w przypadku gdy rejs i data jest częścią oferty. Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia) oraz Świąt Wielkiej Nocy [„Okres wyłączony z oferty”].

W skrócie - oferta jest korzystna, gdy chcemy kupować loty droższe niż w Wizzairze (np. nie mamy karty Wizz Discount Club).

Ktoś z Was ma taką kartę? Możecie podzielić się wrażeniami, jak wygląda wykorzystanie bonów?
visa-ryanaira-a-wymiana-punktow-na-bilety,181,8463
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lis 2012 14:57 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 99
Nie wiem skąd te negatywne opinie. Posiadam tę kartę i bardzo sobię ją chwalę. Kilka tygodni temu za dwa loty do Hiszpanii dostałem zniżkę 590zł:

GOING OUT

From Krakow (KRK) to Alicante (ALC)
Mon, 11Feb13 Flight FR9872 Depart KRK at 11:20 and arrive ALC at 14:40

COMING BACK

From Alicante (ALC) to Krakow (KRK)
Mon, 18Feb13 Flight FR9871 Depart ALC at 07:30 and arrive KRK at 10:55

PAYMENT DETAILS

*******590.00 PLN Total Fare

*********0.00 PLN Taxes, Fees & Charges
********36.00 PLN Passenger Fee: EU 261 Levy
*******112.00 PLN Passenger Fee: Web Check in
*********4.80 PLN Passenger Fee: ETS
*******142.00 PLN Passenger Fee: Checked Bag(s)
*******884.80 PLN Total Paid

Customer Payment 1. 590.00 PLN
Customer Payment 2. 294.80 PLN

Nie licząc bagażu rejestrowanego do zapłaty za bilety było ok. 743zł. Zapłaciłem ostatecznie 153zł (nie liczę bagażu). Oszczędność to wspomniane 590zł. Jak dla mnie całkiem niezła zniżka za roczną opłatę za kartę w wysokości 85zł. A w lutym będę miał kolejne 2 bilety i jeśli zniżka będzie podobna to wydając 85zł uzyskam zniżkę za ponad 1000zł. Dla mnie się opłaca. Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem.

P.S. Jeśli nie wydajecie kartą 3500zł na pół roku to karta nie ma sensu wg. mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Lis 2012 15:13 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Jesli bilet za kilkaset pln i taxes,fees, etc = 0 to sprawa inaczej wyglada
CZy customer1 to Ty (kwota 1590)
placiles haracz ?
schwung napisał(a):
Nie wiem skąd te negatywne opinie. Posiadam tę kartę i bardzo sobię ją chwalę. Kilka tygodni temu za dwa loty do Hiszpanii dostałem zniżkę 590zł:

GOING OUT

From Krakow (KRK) to Alicante (ALC)
Mon, 11Feb13 Flight FR9872 Depart KRK at 11:20 and arrive ALC at 14:40

COMING BACK

From Alicante (ALC) to Krakow (KRK)
Mon, 18Feb13 Flight FR9871 Depart ALC at 07:30 and arrive KRK at 10:55

PAYMENT DETAILS

*******590.00 PLN Total Fare

*********0.00 PLN Taxes, Fees & Charges
********36.00 PLN Passenger Fee: EU 261 Levy
*******112.00 PLN Passenger Fee: Web Check in
*********4.80 PLN Passenger Fee: ETS
*******142.00 PLN Passenger Fee: Checked Bag(s)
*******884.80 PLN Total Paid

Customer Payment 1. 590.00 PLN
Customer Payment 2. 294.80 PLN

Nie licząc bagażu rejestrowanego do zapłaty za bilety było ok. 743zł. Zapłaciłem ostatecznie 153zł (nie liczę bagażu). Oszczędność to wspomniane 590zł. Jak dla mnie całkiem niezła zniżka za roczną opłatę za kartę w wysokości 85zł. A w lutym będę miał kolejne 2 bilety i jeśli zniżka będzie podobna to wydając 85zł uzyskam zniżkę za ponad 1000zł. Dla mnie się opłaca. Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem.

P.S. Jeśli nie wydajecie kartą 3500zł na pół roku to karta nie ma sensu wg. mnie.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Lis 2012 15:21 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 99
zapłaciłem około 153zł taxes, fees i innych wynalazków (za 2 osoby w obie strony). Vouchery zwalniają tylko z ceny biletów, nie z podatków. Dlatego najbardziej opłaca kupować się te bilety gdzie jest jak najmniej podatków. Takie też w tym przypadku wybrałem. Haraczu nie płaciłem bo transakcja opłacona była przez MC Prepaid.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Karta Ryanair BPH
#12 PostWysłany: 05 Cze 2013 08:48 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 238
Kilometry: 367 067
Czy ktoś korzysta z karty Ryanair BPH ? czy w ogóle opłaca się tą kartę wyrobić ? Aby zakupić bilety, należy zadzwonić na 0700 aby za posiadany bon zakupić bilet.

Wg artykułu jest to najkorzystniejsza karta , bo można kilka razy do roku sobie polatać...
http://www.pb.pl/3156618,39528,z-karta-nie-polatasz
Co wy na to ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta Ryanair BPH
#13 PostWysłany: 05 Cze 2013 09:04 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
one3 napisał(a):
czy w ogóle opłaca się tą kartę wyrobić ?

Nie. Do myślenia dają np. dwa punkty z regulaminu:

Ryanair zapewnia limitowaną liczbę miejsc dla
poszczególnych lotów w ramach Programu. Dostępność
oferty zależy m.in. od trasy lotu oraz liczby miejsc już
zarezerwowanych. Loty są ściśle powiązane z dostępnością
i Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że miejsce w
przypadku konkretnego rejsu będzie dostępne, nawet w
przypadku gdy rejs i data jest częścią oferty.


Bonusowy bilet / bilety muszą zostać zarezerwowane,
zgodnie z opisem na Bonie pod wskazanym
numerem telefonu, najpóźniej na miesiąc przed datą
wylotu, a wszelkie dodatkowe opłaty lotniskowe,
podatki i koszty muszą zostać opłacone Kartą.
- znając Ryanaira to te opłaty dodatkowe będą wynosić więcej niż normalny bilet kupiony na stronie...
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Karta Ryanair BPH
#14 PostWysłany: 05 Cze 2013 10:06 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 99
Tak, opłaca się. Pisałem już kiedyś, o tej karcie:

viewtopic.php?f=181&t=8463&start=10

Jak dla mnie - bardzo dobra oferta, nie miałem nigdy problemu z rezerwacją, nie trzeba dzwonić na żadne 0700 i nie zdarzyło mi się aby voucher został odrzucony przez system, tak więc same plusy, pod warunkiem, że wydaje się kartą 3500zł albo jeszcze lepiej 7000zł przez pół roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Wrz 2013 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
schwung napisał(a):
Nie licząc bagażu rejestrowanego do zapłaty za bilety było ok. 743zł. Zapłaciłem ostatecznie 153zł (nie liczę bagażu). Oszczędność to wspomniane 590zł. Jak dla mnie całkiem niezła zniżka za roczną opłatę za kartę w wysokości 85zł. A w lutym będę miał kolejne 2 bilety i jeśli zniżka będzie podobna to wydając 85zł uzyskam zniżkę za ponad 1000zł. Dla mnie się opłaca. Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem.

P.S. Jeśli nie wydajecie kartą 3500zł na pół roku to karta nie ma sensu wg. mnie.


Możesz przybliżyć o jakich 85 zł piszesz? Właśnie aplikuję o tą kartę, jak się korzysta z niej z glową to nie generuje żadnych kosztów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Wrz 2013 14:57 

Rejestracja: 17 Wrz 2013
Posty: 1
Nic nie warta, nie polecam, ogolnie to kasa w śmietnik :D
_________________
sprzedaży szkolenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Wrz 2013 15:09 

cekace napisał(a):
schwung napisał(a):
Nie licząc bagażu rejestrowanego do zapłaty za bilety było ok. 743zł. Zapłaciłem ostatecznie 153zł (nie liczę bagażu). Oszczędność to wspomniane 590zł. Jak dla mnie całkiem niezła zniżka za roczną opłatę za kartę w wysokości 85zł. A w lutym będę miał kolejne 2 bilety i jeśli zniżka będzie podobna to wydając 85zł uzyskam zniżkę za ponad 1000zł. Dla mnie się opłaca. Jeśli ktoś ma jakieś pytania - chętnie odpowiem.

P.S. Jeśli nie wydajecie kartą 3500zł na pół roku to karta nie ma sensu wg. mnie.


Możesz przybliżyć o jakich 85 zł piszesz? Właśnie aplikuję o tą kartę, jak się korzysta z niej z glową to nie generuje żadnych kosztów.


http://www.ryanairkarta.pl/warunki.html

"Oprocentowanie Limitu kredytu wykorzystanego na Transakcje bezgotówkowe – Zapłata (Minimalne spłaty) wynosi 20,63% w stosunku rocznym. Całkowita kwota Limitu kredytu wynosi 14 542 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (wyliczona przy założeniu, że Limit kredytu udzielany jest na dwunastomiesięczny okres trwania Umowy i spłacany jest w wysokości Minimalnej wymaganej miesięcznej spłaty z wyjątkiem ostatniej płatności, która pokrywa kapitał pozostający do spłaty, odsetki oraz roczną opłatę za udostępnienie i obsługę karty) wynosi 23,66%. Całkowity koszt kredytu, wyliczony dla pierwszego roku trwania Umowy, uwzględnia odsetki w wysokości 2 941,56 zł oraz roczną opłatę za udostępnienie i obsługę karty w wysokości 85 zł.
Powyższe wyliczenia zostały przygotowane w oparciu o warunki, na jakich Bank spodziewa się zawrzeć 2/3 umów o Kartę kredytową Visa Ryanair Banku BPH. "



Po dokładnym zaznajomieniu się z warunkami jednak zrezygnowałem z ubiegania się o nią:
- opłata roczna 85 zł, brak możliwości zwolnienia z tej opłaty
- karta po wydaniu 7000 zł na zakupy w ciągu 6-miesięcy uprawnia do wystąpienia o dwa bilety, przy czym ryanair może nie zgodzić się na dane wybrane loty ponadto musisz i tak dopłacić wszelkie opłaty dodatkowe w kosztach biletu
- wyłączenie z oferty lipca i sierpnia oraz świąt

po wejściu na google znajdziesz masę informacji o tej karcie, jest od kilku lat z powodu w/w uwarunkowań żadnej furory jak np. citi wizz nie zrobiła
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Wrz 2013 10:11 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 99
Istotnie, nie ma zwolnienia z rocznej opłaty 85zł, to trochę słabo, ale nie jest to dla mnie czynnik decydujący, bo zniżki są o wiele większe niż koszty posiadania karty. Co do ograniczeń, które są wpisane w regulaminie - większość to fikcja. Kilkukrotnie moje rezerwacje były niezgodne z regulaminem, a system i tak elegancko wystawił bilet. Co kto lubi. Kilka tygodni temu zrobiłem rezerwację dla 4 osób w obie strony na trasie Warszawa - Barcelona na koniec września za 255 zł łącznie, podczas gdy cena nominalna na stronie ryanaira to było 1515zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Wrz 2013 10:34 

schwung napisał(a):
Istotnie, nie ma zwolnienia z rocznej opłaty 85zł, to trochę słabo, ale nie jest to dla mnie czynnik decydujący, bo zniżki są o wiele większe niż koszty posiadania karty. Co do ograniczeń, które są wpisane w regulaminie - większość to fikcja. Kilkukrotnie moje rezerwacje były niezgodne z regulaminem, a system i tak elegancko wystawił bilet. Co kto lubi. Kilka tygodni temu zrobiłem rezerwację dla 4 osób w obie strony na trasie Warszawa - Barcelona na koniec września za 255 zł łącznie, podczas gdy cena nominalna na stronie ryanaira to było 1515zł.


Możesz opisać faktyczną procedurę po spełnieniu warunków otrzymania 2 biletów tj. po wykonaniu zakupów w/w kartą kredytową za 3500 lub 7000 zł (rozumiem, że otrzymujesz nr vouchera, który wpisujesz w pole:
"Payment - Ryanair Vouchers Numer Voucheru"

na samym końcu danej rezerwacji,tam gdzie np. nr karty kredytowej
Podaj, czy na podanej rezerwacji jedną z osób był właściciel karty kredytowej i czy jest to warunek konieczny
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Wrz 2013 11:18 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Rzeczywiście przy biletach poniżej 250 zł OW podatki wynoszą zero, a realnie pozostaje do zapłacenia ok. 50 zł.

Schwung pisałeś o 4 biletach, czy mam rozumieć, że nawet przy voucherze na 2 osoby system tego nie odróżnia i tak dla wszystkich pobiera tylko opłaty administracyjne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group