Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Sie 2013 12:16 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 322
Loty: 57
Kilometry: 112 912
niebieski
joael napisał(a):
Ja lecę w połowie listopada z Gdańska przez Bergamo. Za całość 51,98 EUR + 68 PLN = 283 PLN (poniedziałek - piątek). Do tego bilet na mecz Realu za 60 EUR.


LEcisz na Sociedad? Ja bede na Valladoilid. Te 60 EUR to twoja estymacja? Bilety zawsze sa dostepne na kilka tygodni przed przeciez. Ogolnie pocleam carta madridista - koszt 15 EUR, a bilety sa mega tansze,wiec jezeli lecisz w kilka osob, to wystarczy, ze jedna kupi carta madridista i wszyscy bedziecie mieli taniej. 60 EUR na Sociedad to juz powinny byc ladne miejsca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 08 Sie 2013 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
ten bar tapas to El Tigre ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Sie 2013 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Kolega ma karnet kibica czy jak to się tam nazywa, na 2os. Idę z nim. A cena 60 euro to po prostu to co mu płacę.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Sie 2013 20:54 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Poniżej Plaza Mayor jest taka hala, w której są małe stoiska z różnym jedzeniem. Tapas, które tam sprówowałem powaliło mnie na ziemię. Bagietka z wędzoną rybą i chyba z marynowanym kabaczkiem oraz coś co wyglądało na makaroniki z kalamarów wartę są jeszcze nie jednej wizyty w Madrycie. Fajny jest park Retiro, muzeum Prado. Można się powłóczyć eleganckimi uliczkami w dzielnicy Salamanca, zresztą większość dzielnic ma swój urok.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Weekend w Madrycie
#45 PostWysłany: 02 Lut 2014 14:00 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 3
Wybieram się na najbliższy weekend do Madrytu. Czy można prosić o rady, jakich miejsc nie powinnam przegapić????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Weekend w Madrycie
#46 PostWysłany: 02 Lut 2014 14:44 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
http://www.esmadrid.com/en/portal.do

Jeśli teraz jedziesz, to jest okazja zobaczyć Armię Terakotową nie jadąc do Chin ;-)

http://www.esmadrid.com/en/cargarBuscad ... 356&tipo=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Madryt
#47 PostWysłany: 21 Maj 2014 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
Szukamy miejsca w Madrycie,., w sensie dobrej okolocy do noclegu,., mamay 12h na pobyt,., chcemy polazic bez celu ,., cos zjesc,., przylatujemy o 18.00 i odlatujemy o 8.00,., dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#48 PostWysłany: 21 Maj 2014 12:52 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
Ale w jakich przedziałach cenowych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#49 PostWysłany: 21 Maj 2014 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
obibok napisał(a):
Ale w jakich przedziałach cenowych?

n0 jakt0 w jakich,.,?,.,;'',/.,?
w d06rychh.,.,.;';.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Madryt
#50 PostWysłany: 21 Maj 2014 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
nie chodzi o nocleg,., chodzi o klimat,., kasa nie stotna,., chcemy usiasc ,., napic sie ,., cos zjesc pysznego,., po drodze moze na czyms oko zawiesic,., kakretna dzielnica,., moze na uboczu,., moze w centrum,., :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#51 PostWysłany: 21 Maj 2014 13:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 114
podepnę sie pod pytanie.
Mam przerwę miedzy lotami od 23.00 do 12.30.
mogę zostać i przespać sie gdzieś na lotnisku ale przecież obok jest piekne miasto, ktore można zwiedzać również nocą.
niestety wujek google przeważnie na zapytania o nocne zwiedzanie Madrytu, Madryt nocą, pokazuje knajpki gdzie mozna cos wypic czy zjeść.
a mnie i pewnie autora tematu interesuje aktywne zwiedzenie miasta. przecież w nocy tez cos można zobaczyć, co z tego ze muzeum jest zamknięte, jak sam budynek jest piękny :)
jedyne o czym sie czyta to o kilku placach przy których jest trochę zabytków a przy okazji sa miejscami spotkań. ale trasy jako takiej na kilka godzin w nocy w Madrycie nigdzie nie widziałem.
ktoś cos może zaproponować ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#52 PostWysłany: 21 Maj 2014 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2013
Posty: 101
Loty: 166
Kilometry: 357 801
Na pewno mając kilka godzin warto iść na Gran Via, wstąpić do tapas baru, zobaczyć budynek Metropolis, Pałac Królewski (Palazio Real), może starówkę (Plaza Mayor), świątynia Debod pewnie się ładnie prezentuje w nocy;)

co nieco z Madrytu: http://mamasaidbecool.blogspot.com/search/label/Madrid
_________________
http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#53 PostWysłany: 21 Maj 2014 13:57 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 18
taka "szybka" trasa po madrycie z zaliczeniem większości turystcznych atrakcji:)
Puerta del Sol (zrobić zdjęcie z misiem :)) - Plaza Mayor -Plaza de la Villa - Katedra (tu można podejść jeszcze do bazyliki św franciszka) - Pałac Królewski - Plaza de Espana (ew zahaczyć od swiątynie Debod)- Gran Via (kamienice, metropolis itd.) - Cibeles (ew. podejść do puerta de alcala, bo naprawde ładny widok stamtąd) - jak jest czas i odpowiednia godzina to na 100% Retiro - Neptun - Plaza Santa Ana (fajny placyk, mnóstwo knajp)
Oczywiście jest dużo więcej ciekawych miejsc ale subiektywnie, to warto zobczyć mając mało czasu.
co do jedzenia to tak na szybko co mi do głowy przychodzi: mercado san miguel (mimo że drogo i turystycznie), mercado san anton (mniej drogo i fajniej moim zdaniem), el tigre (jedzenie nie najlepsze ale atmosfera meeeega), mareas vivas, cerveceria quevedo (te trzy ostatnie to takie typowe bary tapas gdzie do piwa jest free tapa), taberna del chato, streetxo (street food według szefa kuchni z 3 gwiazdkami michelin), casa del pulpo (troche na obrzeżach ale warto dla wina z nalewaka (8 euro butelka!) i najlepszej osmiornicy), cerveceria cruz blanca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#54 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
Czyli gdzei mamy szukac noclegu?????????????? nie chcemy zweidzac ;)...... chcemy usiasc ,., napic sie ,.,cos zjesc,., a przy okazji na cos zerknac,., POPROSZE O KAKRETNA DZIELNICE ,., BO MAMY TYLKO 12H... a z tego co pszecie to tzreba 5336832839 dni ,., nie mamy czasu,., :) poprosisze kakrety :) dzielnica w ktorej znajdziemy nocleg a wszedzie jest bliziutko ,.,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#55 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Pablakiss napisał(a):
Czyli gdzei mamy szukac noclegu?????????????? nie chcemy zweidzac ;)...... chcemy usiasc ,., napic sie ,.,cos zjesc,., a przy okazji na cos zerknac,., POPROSZE O KAKRETNA DZIELNICE ,., BO MAMY TYLKO 12H... a z tego co pszecie to tzreba 5336832839 dni ,., nie mamy czasu,., :) poprosisze kakrety :) dzielnica w ktorej znajdziemy nocleg a wszedzie jest bliziutko ,.,

w centrum.,,.,..,-´´´
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#56 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2068
srebrny
Nie da się tego czytać, takie błędy:

Pablakiss napisał(a):
BO MAMY TYLKO 12H...


powinno być:

",.," :!:

Może by Autor określił się o co konkretnie chodzi? Bez ,.,?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Madryt
#57 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:17 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Proponuje i polecam hotel Urban na Cerrera San Jeronimo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#58 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
Dzieki ,., to juz jakas informacja ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#59 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Pablakiss napisał(a):
Czyli gdzei mamy szukac noclegu?????????????? nie chcemy zweidzac ;)...... chcemy usiasc ,., napic sie ,.,cos zjesc,., a przy okazji na cos zerknac,., POPROSZE O KAKRETNA DZIELNICE ,., BO MAMY TYLKO 12H... a z tego co pszecie to tzreba 5336832839 dni ,., nie mamy czasu,., :) poprosisze kakrety :) dzielnica w ktorej znajdziemy nocleg a wszedzie jest bliziutko ,.,

nie wiem jak innym, ale mi się podoba Barrio de La Latina na pd. od Plaza Mayor,
wygooglaj sobie
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Madryt
#60 PostWysłany: 21 Maj 2014 14:32 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 114
myślałem ze mamy podobne podejście do tematu - niestety myliłem sie i trochę namieszałem w Twym posiec.
odnośnie połączenia noclegu, knajpek i zwiedzania w 12h to raczej będzie trudno to wszystko połączyć.

jednak skoro namieszałem w temacie to sprawdziłem jak to wyglada na bookingu - nie znam daty twego pobytu w Madrycie ale najtańszy nocleg znalazłem w okolicach Puerta del Sol wiec z centrum , blisko stad tez jest do dworca Atocha gdzie masz tani transport na lotnisko.
Hostal Regional - 100 zł za 2ke (patrzyłam na datę 28-29 maj)
http://www.booking.com/hotel/es/hostal- ... 08f41f9cX1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group