Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
O odwołanych lotach w obecnym stanie proszę tu - odwolywanie-rezerwacji-w-zw-z-koronawirusem,18,148565
Spekulacje na temat możliwości upadku W6 tu - ot-o-tym-czy-linie-poupadaja-jak-muchy,18,150229


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5392 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 270  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Gru 2012 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Właśnie zauważyłam, że od 15.01 wizz kasuje dwa połączenia tygodniowo na trasie
Waszawsza (Modlin/Okęcie) <-> CRL (Charleroi)
zniknęły loty we wtorki i czwartki
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 24 Gru 2012 12:16 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 56
Ja właśnie miałam na wtorek 29 stycznia rezerwację jako ostatni odcinek wyjazdu na Kanary...(Charleroi -Modlin). Wychodzi na to, że będę musiała zostać w Brukseli jeden dzień i dopiero w środę polecieć do PL...
Wiecie może ile czasu jest na zmianę lotu, jeśli nie akceptuje tego co mi zaproponowali?
_________________
Zapraszam na bloga z relacjami z podróży-> www.europejskiepodroze.pl


Ostatnio edytowany przez Annie, 24 Gru 2012 12:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Gru 2012 12:52 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
sylwia_pl napisał(a):
Właśnie zauważyłam, że od 15.01 wizz kasuje dwa połączenia tygodniowo na trasie
Waszawsza (Modlin/Okęcie) <-> CRL (Charleroi)
zniknęły loty we wtorki i czwartki


Wtorki i czwartki wracają 12 marca.

Zresztą na innych trasach też w lutym są skasowane niektóre loty i wracają z powrotem w marcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Gru 2012 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
SEN napisał(a):
Ostatnio leciałem na tej trasie. Bilet kupiony na 2 tyg przed lotem za 4 zł. Obłożenie miejsc było na poziomie 50%, pewnie stąd rezygnacja z kilku lotów w tygodniu. W to miejsce wrzuca lot w jakieś inne kierunki bo samolot nocuje w Modlinie.

Przepraszam, gdzie nocuje?!
Toż to specjalnie na nocleg leci z WAW do WMI? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Gru 2012 14:08 

Rejestracja: 26 Lis 2012
Posty: 95
Wybiegłem w przyszłość ;p z nadzieją że do 15 stycznia naprawią pas w Modlinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Gru 2012 16:40 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Dostałem właśnie maila w tej sprawie:

Cytuj:
Nowy termin lotu:
2013/01/14 Warszawa - Modlin (1815) - Bruksela Charleroi (2025)
2013/01/14 Bruksela Charleroi (2055) - Warszawa - Modlin (2255)


Z 24 godzin w Brukseli zrobili mi 30 minut :|

Ma ktoś doświadczenia praktyczne z takimi przypadkami? Dzwonić do nich i liczyć że przebukują mi (o ile ta sama trasa) dowolnie jak mi się podoba (nawet jeśli loty będą przebukowane z takich po 4zł na takie po 400zł) ? Czy może być na datę dużo odbiegającą o tej która miałem? Czy robią duże problemy czy są elastyczni?


Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Gru 2012 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
NBE322 napisał(a):
Dostałem właśnie maila w tej sprawie:

Cytuj:
Nowy termin lotu:
2013/01/14 Warszawa - Modlin (1815) - Bruksela Charleroi (2025)
2013/01/14 Bruksela Charleroi (2055) - Warszawa - Modlin (2255)


Z 24 godzin w Brukseli zrobili mi 30 minut :|

Ma ktoś doświadczenia praktyczne z takimi przypadkami? Dzwonić do nich i liczyć że przebukują mi (o ile ta sama trasa) dowolnie jak mi się podoba (nawet jeśli loty będą przebukowane z takich po 4zł na takie po 400zł) ? Czy może być na datę dużo odbiegającą o tej która miałem? Czy robią duże problemy czy są elastyczni?


Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

na tej samej trasie nie będzie absolutnie żadnych problemów. Dzwon (na ten tani numer) i zmień sobie na dzien wczesniej/pozniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Gru 2012 03:12 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
No właśnie dzień wcześniej i później to ja nie mam możliwości, dla tego jestem ciekaw czy da się przenieść np. na początek lutego, albo np. od razu na Wielkanoc gdzie bilety są dużo droższe. Po prostu nie wiem co jest normą / co przechodzi, dla tego się pytam o wasze doświadczenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Gru 2012 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Ja zmieniałem Madryt po skasowaniu połączeń od października, na wrzesień. Możesz wybrać datę 2 tygodnie przed lub po pierwotnej dacie lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Gru 2012 13:07 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
To w sumie nie tak źle :) będę do nich jutro dzwonił
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Gru 2012 13:52 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
NBE322 napisał(a):
Ma ktoś doświadczenia praktyczne z takimi przypadkami? Dzwonić do nich i liczyć że przebukują mi (o ile ta sama trasa) dowolnie jak mi się podoba (nawet jeśli loty będą przebukowane z takich po 4zł na takie po 400zł) ? Czy może być na datę dużo odbiegającą o tej która miałem? Czy robią duże problemy czy są elastyczni?


Można zmienić na dowolne loty w okresie od 14 dni przed do 30 dni po pierwotnymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Gru 2012 17:00 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Potwierdzam, ze zmianą dat nie było problemów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Gru 2012 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Wycięto wieczorny sobotni lot z Luton do Modlina. Musiałem robić zmianę bo zamiast 6h w Luton Mall zostało mi 1h na przesiadkę powrotną.

Aha, pamiętajcie - zmiana rezerwacji w wizz - tylko na tą samą trasę, widełki czasowe - max dwa tygodnie przed wykupionym lotem i miesiąc po. Ja z 19.01 przebookowałem na 6.01, próbowałem na 30.12 - się nie dało :)
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Gru 2012 17:27 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
I podkreślają że za darmo zmienić można tylko raz, i jak się telefonicznie zmieni to już jest definitywne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Gru 2012 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
NBE322 napisał(a):
I podkreślają że za darmo zmienić można tylko raz, i jak się telefonicznie zmieni to już jest definitywne.


Hmm - chyba nie do końca. Otóż w moim wypadku musiałem wykonać 2 telefony. Jeden trwał ze 20 minut, bo gość nie mógł zrobić przebookwania z 19.01 na 30.12 i nie wiedział czemu. Pierwszy termin jaki mu wyszedł to 6.01. Mi pasowało, ale miał się jeszcze upewnić, dlaczego nie da się na 30.12. Oddzwoniłem po 10 minutach, powiedział że już powinienem dostać maila z przebookowanymi biletami na ... 5.01.2013. Ja mu na to - ale mi chodziło o 6.01.2013. A to sorry, zmieniam ... i zmienił w tri-miga. Więc jak się chce - to widać można - fizycznie jest taka możliwość :) Ale to pewno kwestia humoru konsultanta, lub jak w moim wypadku jego pomyłki.
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Gru 2012 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
cieplix napisał(a):
NBE322 napisał(a):
I podkreślają że za darmo zmienić można tylko raz, i jak się telefonicznie zmieni to już jest definitywne.


Hmm - chyba nie do końca. Otóż w moim wypadku musiałem wykonać 2 telefony. Jeden trwał ze 20 minut, bo gość nie mógł zrobić przebookwania z 19.01 na 30.12 i nie wiedział czemu. Pierwszy termin jaki mu wyszedł to 6.01. Mi pasowało, ale miał się jeszcze upewnić, dlaczego nie da się na 30.12. Oddzwoniłem po 10 minutach, powiedział że już powinienem dostać maila z przebookowanymi biletami na ... 5.01.2013. Ja mu na to - ale mi chodziło o 6.01.2013. A to sorry, zmieniam ... i zmienił w tri-miga. Więc jak się chce - to widać można - fizycznie jest taka możliwość :) Ale to pewno kwestia humoru konsultanta, lub jak w moim wypadku jego pomyłki.

jak sie nie czyta warunków przewozu, to tak jest...
cieplix napisał(a):
Aha, pamiętajcie - zmiana rezerwacji w wizz - tylko na tą samą trasę

ta? :mrgreen: wg warunkow przewozu można zmienić na podobną trase. Ja tam więc zmieniam na podobną, nie zawsze tą samą...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Gru 2012 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Blackall napisał(a):
ta? :mrgreen: wg warunkow przewozu można zmienić na podobną trase. Ja tam więc zmieniam na podobną, nie zawsze tą samą...


Czyli zamiast do Londynu Luton gdzie? Nie rozśmieszaj mnie ... Oczywiście można iść z przewoźnikiem na udry do sądu kupując sobie lot "który nam pasuje", tylko kto ma czas na bieganie po sądach?
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Gru 2012 00:21 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 85
mi odwołali lot przed na 16 dni przed odlotem.Najpierw emeil póżniej telefon.Wypadł lot(środkowy) że moja dalsza podróż straciła sens.Zmiana na inną trasę (powrót do domu bez problemu ),ale zastrzeżono termin powrotu do 30 dni.........
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Gru 2012 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
cieplix napisał(a):
Blackall napisał(a):
ta? :mrgreen: wg warunkow przewozu można zmienić na podobną trase. Ja tam więc zmieniam na podobną, nie zawsze tę samą...


Czyli zamiast do Londynu Luton gdzie? Nie rozśmieszaj mnie ... Oczywiście można iść z przewoźnikiem na udry do sądu kupując sobie lot "który nam pasuje", tylko kto ma czas na bieganie po sądach?

czasem warto słuchać innych, zwłaszcza kiedy sami przerabiali podobną sytuację bez biegania po sądach - ale jak chcesz, możesz traktować mój post humorystycznie, ciesze się jeśli poprawie nastrój :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Gru 2012 02:31 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
No i znowu Wizz Air redukuje loty, ileż można? Już chyba definitywnie sobie Polskę darowali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5392 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 270  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group