Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#81 PostWysłany: 20 Kwi 2010 18:06 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
gret napisał(a):
Następna promocja 35zł. Strzelam żę bedzie taka cena na 90%. Szukam sobie weekendowego wyjazdu i na trasie Pescara-Frankfurt bilety były po 6e teraz 8.99.

nie trafiłęś ;)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#82 PostWysłany: 20 Kwi 2010 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 72
znów na 1 dzień przedłużyli hmm...
_________________
(anty)blog podróżniczy http://www.okiemmiszy.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#83 PostWysłany: 20 Kwi 2010 23:10 

Rejestracja: 29 Mar 2010
Posty: 28
No niestety, mam tylko nadzieje że nie bedzie to ostatnia najtańsza oferta ryana.
Bo dopiero co zacząłem bawić sie w tanie loty ehh. A w Środe Gda-Brema-Faro jak nie polece to sie uchelej w trupa portugalskim/hiszpańskim winem :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#84 PostWysłany: 21 Kwi 2010 01:45 

Rejestracja: 02 Kwi 2010
Posty: 8
Witam, nie wiem gdzie dokładnie zamieścic to pytanie dlatego daje je tutaj.

Pytanie jest odnosnie przewalutowania. Bookowalem bielty z Krakowa do Mediolanu i zaplacilem normalnie 50 zł calosc.

Natomiast jak bookowalem lot z Poznania do Londynu (tez normalnie po 25 za bilet) ale z Londynu do Wroclawia przekierowywalo mnie juz na strone UK i przeliczalo na funty po kursie 4.71 za 3 bilety wyszlo mnie ok 83 zł czyli całe 8 zł wiecej przez to :) Nie rozchodzi sie o te 8 zł tylko zemu sie tak stalo..

Moze ktos z forum bedzie w stanie pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#85 PostWysłany: 21 Kwi 2010 17:13 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
repty. napisał(a):
Witam, nie wiem gdzie dokładnie zamieścic to pytanie dlatego daje je tutaj.

Pytanie jest odnosnie przewalutowania. Bookowalem bielty z Krakowa do Mediolanu i zaplacilem normalnie 50 zł calosc.

Natomiast jak bookowalem lot z Poznania do Londynu (tez normalnie po 25 za bilet) ale z Londynu do Wroclawia przekierowywalo mnie juz na strone UK i przeliczalo na funty po kursie 4.71 za 3 bilety wyszlo mnie ok 83 zł czyli całe 8 zł wiecej przez to :) Nie rozchodzi sie o te 8 zł tylko zemu sie tak stalo..

Moze ktos z forum bedzie w stanie pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam

Zawsze za lot płacić w walucie kraju z którego wylatujesz ! Nie da się zrobić żadnego przewalutowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#86 PostWysłany: 21 Kwi 2010 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
WYBUCHOWO ! :D i dosc interesujaco ;)


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#87 PostWysłany: 21 Kwi 2010 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
wow, no to jest ciekawie, to czekamy do jutra....
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#88 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:02 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Ja już budzik na 01:00 ustawiłem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#89 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
dokladnie, nie ma co czekac do rana, lepiej wystartowac w nocy zaraz po 1 :P

Swoja droga w wiekszosci pewnie i tak 12pln zastapi aktualne 25pln, aczkolwiek 3 mln to nie milion 1 ! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#90 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
A ja mam takie pytanie, czy jeśli bede chciał zarezerwować sobie lot na wybrane połączenie dziś w nocy, to czy musze od razu za nie płacić czy moge np. zapłacić rano? Jest taka sprawa że posiadam karte MasterCard PrePaid ale jeszcze jej nie doładowałem a jeśli teraz zrobie na nią przelew to gotówke będe miał rano....
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#91 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
nie - jednym z krokow rezerwacji jest natychmiastowa platnosc, bez tego rezerwacja na dany lot nie dojdzie do skutku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#92 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
a jeszcze takie małe pytanie (przepraszam z góry że nie na temat) bo mam taki problem czy ktoś sie orientuje jak przelać środki z konta bezposrednio na karte bzwbk? Właśnie dostałem informacje od konsultanki mbanku że nie mają takiej mozliwości trzeby przesyłać pieniądze na karte (tylko na rachunek, który może być powiązany z kartą)
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#93 PostWysłany: 21 Kwi 2010 19:54 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Na odwrocie karty masz numer rachunku na który przelewasz pieniądze i cała filozofia. Jest to normalny przelew na konto. Tak gwoli scislosci nr konta 26 cyfrowy gdzie pierwse dwie są kontrolne a potem masz 1090
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#94 PostWysłany: 21 Kwi 2010 20:01 

Rejestracja: 16 Kwi 2010
Posty: 15
przepraszam za głupie pytanie ale jeśli promocja jest all tax included to ignorować to co się pokazuje "cena nie zawiera dodatkowych opłat"

jeszcze takie pytanie mógłbym prosić linka do instrukcji jak kupić tani bilet? jakieś takie krok po kroku bo nie robilem tego nigdy a chcialbym ;)
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#95 PostWysłany: 21 Kwi 2010 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
dzięki za szybką odpowiedź i pomoc :)
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#96 PostWysłany: 21 Kwi 2010 20:06 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Aetius, nie wszystkie bilety mają zawarte wszystkie opłaty w tym np podatki. Ostateczna cena biletu jest podana w podsumowaniu gdzie masz cenę gołego biletu, odprawy oraz opłat lotniskowych. A jak kupić? Polecam skyscanner.pl wrzucasz trasę która Cię interesuje zaznaczasz zakres czasowy i wyszukuje Ci połączenia. Możesz zrobić tak dla całego miesiąca, wybierasz interesujące Cię daty, robisz rezerwację na stronie Ryanaira czytając co do Ciebie piszą i zaznaczając odpowiednie kwadraciki (bagaż podręczny, ubezpieczenie) wypełniając rubryki (dane osobowe) i wybierając sposób płatności. Jak najmniej zapłacić za ten sam lot przeczytasz np na stronie fly4free.pl ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#97 PostWysłany: 22 Kwi 2010 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
No i się udało, 11-13 czerwca z Krakowa do Charleroi, bilety za dwóch osób RT za 48 PLN w sumie, z nadzieją na Brugię wg pomysłu z fly4free: http://www.fly4free.pl/brugia-jedno-z-n ... 0-zlotych/

Dodatkowym plusem jest oszczędność urlopu :) Wylot w pt wieczorem, powrót w niedzielę po południu.
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#98 PostWysłany: 22 Kwi 2010 18:17 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 5
Hej!
Czy ktoś z was miał ostatnio problem z zakupem biletów w FR. W niedzielę dopiero za 8 razem udało mi się kupić bilety (albo błąd sesji, albo płatność odrzucona). Dziś już 15 razy próbowałem kupić bilety z Krakowa do Bergamo z 2 różnych komputerów i z 3 różnych przeglądarek i nie da się. Albo błąd, albo płatność odrzucona. Mam jakieś dziwne przeczucie, że jakbym zapłacił inną kartą to wszystko byłoby OK.
Może o czymś nie wiem, może skończyła się promocja na karty prepaid mastercard. Proszę o jakieś info, jeśli ktoś miał podobny problem. :shock: :shock: :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#99 PostWysłany: 22 Kwi 2010 18:24 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
tez miałem ten problem :) nie snuj teorii spiskowych. Po prostu ludzie się rzucili i system może nie wyrabiać takiej ilości zapytań ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Promocje Ryanair'a
#100 PostWysłany: 22 Kwi 2010 18:30 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 5
Dzięki za info,
Ale wydaje mi się, że strona jest przeciążona od zmian rezerwacji czy reklamacji związanych z chmurą. Były lepsze promocje i wszystko działało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 114  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group