Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: London Eye
#1 PostWysłany: 06 Maj 2012 20:37 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Nie ma jeszcze tematu odnośnie London Eye, więc postanowiłam takowy założyć. Będzie tu można pytać o różne kwestie związane z tą atrakcją. ;)

Póki co, ja mam pierwsze pytanko. Tyczy się ono vouchera 2FOR1 na London Eye. Czy można przyjść z zakupionym wcześniej biletem i voucherem 2FOR1 + oczywiście biletami na kolej i dzięki temu wejść we dwójkę na London Eye? Mam plan kupić taki zestawik: http://www.madametussauds.com/London/Bu ... fault.aspx i jak pójdę do Madame Tussauds, to dadzą mi właśnie ten bilet na London Eye - to jest standardowy dla jednego dorosłego. No i teraz pytanie: czy bilet z voucherem 2FOR1 kupuje się dopiero po okazaniu vouchera i biletów na kolej, czy można już przyjść z wcześniej zakupionym biletem, dać voucher, bilety na kolej i wejść? Będę wdzięczna za info, jeśli ktoś się orientuje. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: London Eye
#2 PostWysłany: 06 Maj 2012 21:05 

Rejestracja: 09 Lut 2012
Posty: 10
LosAngeles18 napisał(a):
Nie ma jeszcze tematu odnośnie London Eye, więc postanowiłam takowy założyć. Będzie tu można pytać o różne kwestie związane z tą atrakcją. ;)

Póki co, ja mam pierwsze pytanko. Tyczy się ono vouchera 2FOR1 na London Eye. Czy można przyjść z zakupionym wcześniej biletem i voucherem 2FOR1 + oczywiście biletami na kolej i dzięki temu wejść we dwójkę na London Eye? Mam plan kupić taki zestawik: http://www.madametussauds.com/London/Bu ... fault.aspx i jak pójdę do Madame Tussauds, to dadzą mi właśnie ten bilet na London Eye - to jest standardowy dla jednego dorosłego. No i teraz pytanie: czy bilet z voucherem 2FOR1 kupuje się dopiero po okazaniu vouchera i biletów na kolej, czy można już przyjść z wcześniej zakupionym biletem, dać voucher, bilety na kolej i wejść? Będę wdzięczna za info, jeśli ktoś się orientuje. :)


Niestety plan spali na panewce. Bilety na kolej pokazuje się przy kupnie biletu na London Eye. Nie dadzą Ci drugiego biletu na Eye, nawet jak pokażesz bilety NR. Dodatkowo kupon 2for1 nie jest sprawdzany przy wejściu na Eye ale w kasach, które są w budynku obok. Na wejściu do Eye jest tylko kontrola biletów i wtedy musisz mieć już ich tyle ile osób.
W regulaminach tych promocji jest zastrzeżenie, że nie można ich łączyć z innymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#3 PostWysłany: 06 Maj 2012 22:05 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
no to kiszka. no nic, dzięki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2012 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2012
Posty: 10
Witam,
wykorzystam okazję, że mogę zapytać o London Eye. Do Londynu wybieram się pierwszy raz a moja znajomość angielskiego jest... ograniczona. W związku z tym chciałbym mieć zaplanowaną trasę jeszcze przed wylotem. Mama zamiar lecieć liniami WizzAir z Gdańska i wylądować na London Luton. Jak najszybciej i najtaniej dostać się w okolice London Eye z London Luton? Na lotnisku wyląduje około godziny 07:20 rano. Nie mam zaplanowanego jeszcze konkretnego dnia wylotu.
Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2012 22:12 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 286
Zbanowany
najszybciej pociagiem 0.30min 14£, najtaniej autobusem okolo 1.5h 2£ ojezyk sie nie martw, tu prawie kazdy mowi po polsku :))))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2012 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2012
Posty: 10
Czy mogę prosić o bardziej szczegółowe informacje?
Mianowicie jaki autobus (numer autobusu lub nazwa linii) jaki pociąg (jaka stacja, w jakim kierunku) czy dalek jest z lotniska na dworzec lub autobus, na którym przystanku wysiąść? Czytałem też coś o jakiejś karcie zamiast biletów i różnych strefach ale to sobie poczytam przed wyjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#7 PostWysłany: 21 Wrz 2012 08:20 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
A orientuje sie ktos ile kosztuje wejscie na london eye bez zadnych znizek i kombinowania?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#8 PostWysłany: 21 Wrz 2012 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
konrad91 napisał(a):
A orientuje sie ktos ile kosztuje wejscie na london eye bez zadnych znizek i kombinowania?


Dzielny wujek Google zna ceny, nigdy nie śpi i chętnie Ci odpowie w 5 sekund.

Na mnie ta karuzela nie zrobiła żadnego wrażenia. No może przy wsiadaniu i wysiadaniu, bo toto się nie zatrzymuje i trzeba dziarsko się ruszać. Kolejki potworne, widok... hmm, może jakby się nie latało samolotami, to by się miało jakąś frajdę.
Za to film 4D mi się podobał (gratis w budynku, gdzie sprzedają bilety), faktycznie efekt trójwymiarowy był mocny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#9 PostWysłany: 21 Wrz 2012 08:54 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
No rzeczywiscie, 19£ bez kombinowania. Ciekawe o ile da sie zbic ta cene ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#10 PostWysłany: 21 Wrz 2012 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2012
Posty: 10
DamianRajch napisał(a):
Czy mogę prosić o bardziej szczegółowe informacje?
Mianowicie jaki autobus (numer autobusu lub nazwa linii) jaki pociąg (jaka stacja, w jakim kierunku) czy dalek jest z lotniska na dworzec lub autobus, na którym przystanku wysiąść? Czytałem też coś o jakiejś karcie zamiast biletów i różnych strefach ale to sobie poczytam przed wyjazdem.


Ja nadal liczę na waszą pomoc. Jeśli możecie mi pomóc to bardzo o to proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#11 PostWysłany: 21 Wrz 2012 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
http://pl.easybus.co.uk/ - masz tanie bilety na Earl's Court. Tam łapiesz metro na Victoria Station i ciśniesz na piechotkę pod Eye (widać z daleka), zaliczając po drodze Buckingam Palace i Big Bena.

http://tinyurl.com/d2ft5ar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#12 PostWysłany: 22 Wrz 2012 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2012
Posty: 10
WOW!
O coś takiego mi chodziło.
Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#13 PostWysłany: 01 Paź 2012 22:25 

Rejestracja: 01 Paź 2012
Posty: 5
Witam.
Wybieram się do Londynu 8-11 październik. Czy orientuje się ktoś jak to jest z London Eye odnośnie zakupu online? tzn. z jakim wyprzedzeniem trzeba to zrobić, czy muszę kupić bilety jeszcze w Polsce, czy mogę już będąc w Londynie, np. z jednodniowym wyprzedzeniem. Zależy mi na kupnie online, oczywiście ze względu na różnice w cenie która wynosi 20 £.

Z góry dziękuje za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#14 PostWysłany: 18 Paź 2012 06:48 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
czy zamawiajac bilet przez neta i wybierajac np godzine 19 to tylko o tej godzinie moge wejsc na london eye czy jest to obojetne?
Góra
 Profil Relacje PM off
max180 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: London Eye
#15 PostWysłany: 22 Paź 2012 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
A czy ktoś wie i gdzie można nabyć takie magiczne vouchery 2for1, jak są do Madame Tussauds lub innych atrakcji w Londynie ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#16 PostWysłany: 22 Paź 2012 19:05 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Jak będziesz jechać z luton to zamiast easybusa weź pociąg i po okazaniu biletu na nationalrail dostajesz 2za1 bilet na londyńskie atrakcje w tym oczko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#17 PostWysłany: 22 Paź 2012 19:18 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Może kolega napisać /nawet na priv/ coś więcej na ten temat? Pociąg i bilety? Skąd, za ile itp? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#18 PostWysłany: 23 Paź 2012 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
Zauważ, że z biletami nationalrail w promocji 2za1, nie ma London EYE :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#19 PostWysłany: 27 Paź 2012 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
Ponawiam pytanie czy ktoś orientuje się czy da się wejść taniej na London EYE ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: London Eye
#20 PostWysłany: 13 Lis 2012 23:54 

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 68
No właśnie, á propos biletów na daną godzinę. Załóżmy, że kupuję w necie na 18 - jak przyjdę o 17:50 pod LY i widzę ogromną kolejkę to czekam tak czy siak? To po cholerę te godzinne :P A tak mniej więcej ile się średnio czeka? Będę na początku grudnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group