Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Sie 2012 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Chciałbym zapytać się o to skąd wypożyczaliście samochód na Gran Canarii? Możecie coś polecić- jakąś wypożyczalnię?
Chciałbym wynająć samochód na 3-4 dni jednak gdy sprawdzałem cenę było to tylko kilka lub kilkanaście Euro tańsze niż na 7 dni. Najlepiej chcielibyśmy wziąć samochód z lotniska(lądujemy o 23.30) i oddać go na lotnisku. Lub jeżeli na krócej możemy wziąć skąd indziej. Będziemy spać w Playa del Inges więc tam chyba byłoby najlepiej.
Myślałem o skorzystaniu z groupona Holidaycars ale nie bardzo się to opłacało. Opcja która, by nas interesowała pochodziła z Gold Cara, kosztowała tam 119E +3E opłaty za karty+30E opłaty za wypożyczenie poza godzinami urzędowania. Na stronie Gold Cara ta sama opcja do zarezerwowania za 89E(nie doliczali żadnych opłat za wypożyczenie poza godzinami urzędowania). Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Na co warto zwrócić uwagę? Może znacie jeszcze coś tańszego(choć to chyba dobra cena).
z góry dzięki za odpowiedź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotr Leśniak lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 26 Sie 2012 13:45 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 2
poszuka też tutaj:
http://www.easyterra.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sie 2012 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
http://www.top-car-hire.com/car_hire_ca ... /index.php
2x GC, raz teneryfa

polecam z tego wzgledu, ze rok temu wzielismy auto na jeden dzien za 15€ (!) i co ciekawe, oddalismy w Playa del Ingles (wzięte z lotniska), tak samo przy powrocie - wzięte w Playa del Ingles, oddane na lotnisku. Żadnych dodatkowych opłat, nigdy problemów.
Bardzo polecam, przy czym wiem ze na innej stronie ta sama firma ma minimalnie nizsze ceny, ale nie powiem ci jaka - wiem ze jakos do tego doszedlem po przegladaniu tej :)

edit: mozliwe ze tu: https://www.topcar-autoreisen.com/

PS. NIE BIERZ GOLDCARA! Pisalem juz gdzies o nim (dawno temu!) - mielismy na fuerte i tyle oplat dodatkowych co nam dowalili nigdy w zyciu nie mialem. Poszukaj na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Sie 2012 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
polecam wypozyczalnie o ktorej pisze Blackall

na gran canarii i teneryfie - konkurencyjne ceny, w roku 2011 stan paliwa 1/2 zwrot z taka sama iloscia w baku. Wybieram namniejsze auto podczas rezerwacji a dostalem na gran canarii Dacia Logan, na Teneryfie Citroen C4 bez zadnych dodtkowych doplat. Zostawolem raz samochod na swiatlach rano padl akumulator, powiedzialem w obsludze najblizszego hotelu ze nie moge odpalic samochodu i czy moga w moim imieniu zadzwonic na podany w potwierdzeniu rezerwacji telefon alarmowy. Minelo 30 minut podjechal gosc odpalil kablami moj samochod nierowno pracowal wiec dal swoj porownal tylko stany paliwa zero kary doplaty etc - jak dla mnie super obsluga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sie 2012 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Skorzystam z waszej porady i wezmę od nich. Myślicie, że da się pominąć jakoś opłatę 20E za wzięcie samochodu po 23 z lotniska?
Na co zwrócić uwagę wypożyczając auto? W sumie prywatnie będę to robił pierwszy raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sie 2012 15:21 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
a jak z ubezpieczeniem auta ile sobie życzą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sie 2012 15:40 

Rejestracja: 04 Lis 2011
Posty: 101
Loty: 32
Kilometry: 53 302
Na Gran Canaria polecam wypożyczalnie www.cabreramedina.com
W 2011 za Opla Astre placilem 120 euro za tydzien, odbiór na lotnisku i zwrot po zamknieciu, pelne ubezpieczenie oraz brak zastawu, za gotowke, placilem za paliwo w zbiorniku 1/4 i oddawalem z pustym. Zero problemow. Polecam
Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Sie 2012 16:01 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2054
złoty
Również polecam wypożyczalnię, o której piszą Blackall i correos. Korzystałem w marcu tego roku. Przejrzyste zasady, żadnych ukrytych opłat, samochód z 1/4 baku, oddajesz tyle samo.

Ewentualnie Cicar. Ceny wyższe, ale serwis na najwyższym poziomie. Zasady podobnie jak w AutoReisen.
Góra
 Profil Relacje PM off
PanAndre uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Wrz 2012 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Top Car odpisał mi, że nie mają samochodów w moim terminie więc próbuję z Cabreramerida
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Wrz 2012 19:24 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Zdecydowałąm się na Top Car. Nigdzie nie znalazłam informacji na temat dodatkowego ubezpieczenia postanowiłam napisać do nich maila. Wygląda na to że dodatkowe ubezpieczenie (SCDW) kosztuje 3e za dzień jeżeli nie bierze się ubezpieczenia to trzeba mieć kaucje 200e. Tak wiec powinno wyjść wypożyczenie auta na 8 dni klasa B - 96e + 24e za ubezpieczenie. Za tydzien będę na Gran Canari i zobaczymy jak będzie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Wrz 2012 19:57 

Rejestracja: 08 Paź 2010
Posty: 34
Od siebie na przyszłość polecam http://www.autospluscar.com/. Korzystałem z tej wypożyczalni na 4 wyspach. Za każdym razem bez żadnych problemów. Może teraz coś zmienili w regulaminie, bo ostatnio wypożyczałem rok temu, dlatego rozsądnie będzie go przeczytać.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Wrz 2012 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Korzystałem również z wypożyczalni http://www.autospluscar.com/ na Lanzarote, rezerwacja przez neta, 5 dni za 86 euro/Nissan Micra, odbiór auta o 1 w nocy bez problemów, zapłata kartą kredytową, samochód oddajesz z taką samą ilością paliwa z jaką otrzymałeś. Ogólnie polecam.

Na Gran Canarii zeszłego roku korzystałem z Top Car Autoreisen http://www.top-car-hire.com/car_hire_canary_islands/ 7 dni za 93 euro/Renault Clio również bez problemów.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Wrz 2012 20:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Jak najbardziej polecam Cabrera Medina.

My za pełnych 6 dni wynajmu zapłaciliśmy 114 Euro, czyli po 19 dziennie za Opla Astrę.

Nie było żadnych dodatkowych opłat, paliwa trzeba było zdać tyle samo, ile miało się na początku (u nas była 1/4 baku). A na tym w wielu tamtejszych wypożyczalniach się traci, gdyż doliczają sobie sporo za jego uzupełnienie, bo należy oddać z pustym bakiem, a jeśli już coś w nim jest, to nasza strata.

Pierwszego dnia odkryłem, że tylny zderzak jest porysowany i nie wiedziałem, czy może ktoś go pokiereszował na parkingu, czy już było wcześniej, a nie zwróciłem na to uwagi przy odbiorze.

Ale jak zdawałem auto, to jedynymi rzeczami, które sprawdzili, to był stan licznika i paliwa, w ogóle nie przyglądali się takim drobiazgom.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Wrz 2012 21:28 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 18
http://faycan.es/
Również żadnych problemów, wypożyczaliśmy auto na Gran Canarii i Fuertaventurze. 3dni - 45 jewro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Wrz 2012 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
W zasadzie wątek dotyczy Gran Canarii, ale wydaje mi się, że i tak pytanie związane będzie z tematem. Nie od dziś wiadomo, że cena za wypożyczenie auta na 7 dni jest dużo bardziej atrakcyjna jeśli chodzi o stawkę za dzień niż np. wypożyczenie auta na 3 dni. My chcemy zasadniczo wypożyczyć auto na 7 dni, z tym, że połowę czasu będziemy na Lanzarote, połowę na Fuercie. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was może dogadał się co do lepszej ceny za wypożyczenie auta na tych dwóch wyspach. Wiem, że aut wypożyczonych nie możno zasadniczo przewozić na promach między wyspami, więc pewnie wchodziło by w grę wypożyczenie-oddanie-ponowne wypożyczenie-oddanie. No ale czy gdzieś można liczyć na jakieś lepsze ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Wrz 2012 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
kliper napisał(a):
W zasadzie wątek dotyczy Gran Canarii, ale wydaje mi się, że i tak pytanie związane będzie z tematem. Nie od dziś wiadomo, że cena za wypożyczenie auta na 7 dni jest dużo bardziej atrakcyjna jeśli chodzi o stawkę za dzień niż np. wypożyczenie auta na 3 dni. My chcemy zasadniczo wypożyczyć auto na 7 dni, z tym, że połowę czasu będziemy na Lanzarote, połowę na Fuercie. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was może dogadał się co do lepszej ceny za wypożyczenie auta na tych dwóch wyspach. Wiem, że aut wypożyczonych nie możno zasadniczo przewozić na promach między wyspami, więc pewnie wchodziło by w grę wypożyczenie-oddanie-ponowne wypożyczenie-oddanie. No ale czy gdzieś można liczyć na jakieś lepsze ceny?

pierwsze sprawdz ceny. Serio. Ja raz wzialem na GC samochód na jeden dzien za... 15€. Takze niekoniecznie bedzie duzo drozej, transport samochodu tez kosztuje wiec wyjdzie pewnie na to samo. Kanary sa tanie jesli chodzi o auto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Wrz 2012 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Blackall napisał(a):
pierwsze sprawdz ceny. Serio. Ja raz wzialem na GC samochód na jeden dzien za... 15€. Takze niekoniecznie bedzie duzo drozej, transport samochodu tez kosztuje wiec wyjdzie pewnie na to samo. Kanary sa tanie jesli chodzi o auto.


Ceny oczywiście sprawdziłem. Ale bardziej chodziło mi o doświadczenia praktyczne, choć też napisałem bezpośrednio do wypożyczalni. Chyba jednak wyjdzie na to, że zrobię dwa odrębne wypożyczenia na Lanzarote i Fuercie.

http://www.pluscar-lanzarote.com - generalnie najtańsza 59,97 EUR na 3 dni, plus jest taki, że można zwrócić w wielu punktach na wyspie ew. podac nazwę hotelu skąd odbiorą (choć nie wiem czy opcja z hotelem nie podlega dodatkowej opłacie)
http://arcarhire.com - niewiele droższa 60 EUR, ale zwrot tylko na lotnisku na Lanzarote, więc trochę nie po drodze (bedziemy płynąć promem z Playa Blanca)
http://www.cabreramedina.com - czekam na info z wypożyczalni odnośnie ew. możliwości zwrotu na Fuercie i minimalnym wieku kierowcy, jak coś to mogę dać znać, wyróżnia się tym, że ma dużo punktów obsługi na Fuercie, ale koszt to 54,46 GBP więc generalnie najdrożej [właśnie odpisali na e-mail: minimalny wiek kierowcy to 23 lata i musi mieć prawo jazdy od dwóch lat, generalnie można samochód zabrać na inną wyspę, ale trzeba go oddać na wyspie, z której się go wzięło, czyli dla mnie tzw. "lipa", ale można by się było tego spodziewać, trzeba oczywiście uzyskać od nich zgodę na wyjazd na inną wyspę, ale z tego co napisali nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami]

PS. rzeczywiście ceny za dzień mogą oscylować w granicach 15 EUR, ale to przy wypożyczeniu na 7 dni i więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Wrz 2012 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
kliper napisał(a):
Blackall napisał(a):
pierwsze sprawdz ceny. Serio. Ja raz wzialem na GC samochód na jeden dzien za... 15€. Takze niekoniecznie bedzie duzo drozej, transport samochodu tez kosztuje wiec wyjdzie pewnie na to samo. Kanary sa tanie jesli chodzi o auto.


Ceny oczywiście sprawdziłem. Ale bardziej chodziło mi o doświadczenia praktyczne, choć też napisałem bezpośrednio do wypożyczalni. Chyba jednak wyjdzie na to, że zrobię dwa odrębne wypożyczenia na Lanzarote i Fuercie.

http://www.pluscar-lanzarote.com - generalnie najtańsza 59,97 EUR na 3 dni, plus jest taki, że można zwrócić w wielu punktach na wyspie ew. podac nazwę hotelu skąd odbiorą (choć nie wiem czy opcja z hotelem nie podlega dodatkowej opłacie)
http://arcarhire.com - niewiele droższa 60 EUR, ale zwrot tylko na lotnisku na Lanzarote, więc trochę nie po drodze (bedziemy płynąć promem z Playa Blanca)
http://www.cabreramedina.com - czekam na info z wypożyczalni odnośnie ew. możliwości zwrotu na Fuercie i minimalnym wieku kierowcy, jak coś to mogę dać znać, wyróżnia się tym, że ma dużo punktów obsługi na Fuercie, ale koszt to 54,46 GBP więc generalnie najdrożej [właśnie odpisali na e-mail: minimalny wiek kierowcy to 23 lata i musi mieć prawo jazdy od dwóch lat, generalnie można samochód zabrać na inną wyspę, ale trzeba go oddać na wyspie, z której się go wzięło, czyli dla mnie tzw. "lipa", ale można by się było tego spodziewać, trzeba oczywiście uzyskać od nich zgodę na wyjazd na inną wyspę, ale z tego co napisali nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami]

PS. rzeczywiście ceny za dzień mogą oscylować w granicach 15 EUR, ale to przy wypożyczeniu na 7 dni i więcej.


W Cabermeridzie czyli tak naprawdę Cicarze wynąjąłem samochód bez problemu a 23 wybije mi w grudniu.
Dwóch kierowców dodatkowych miało 21 i 22 więc bez problemu. Mi też raz na maila napisali, że 23 trzeba mieć a jak im napisałem, że mam 22 i prawko więcej niż 2 lata to powiedzieli, że no problem.
Polecam ich. Braliśmy auto na tydzień, bardzo porządna firma. W 2 gim dniu zaczęło nam coś stukać w skrzyni biegów podjechaliśmy bez problemu wymienili nam auto na lepsze niż mieliśmy. Godni polecenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 02 Lut 2013 23:50 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
http://www.top-car-hire.com/car_hire_ca ... n_canaria/ lub https://www.topcar-autoreisen.com/en/
rezerwowałem u nich autko na 3 dni - wraz z pełnym ubezpieczeniem wyszło 55 Euro , wszystko w porządku , zamiast VW Polo dostałem karalucha C3 :D , dawało rade nawet w górach przy 4 osobach :) wielki minus za brak nabitej klimy , aczkolwiek jak byłem nie potrzebowaliśmy jej używać , auto dostajemy zatankowane na full i z takim samym stanem oddajemy - przy oddaniu nikt nawet nie oglądał auta czy wszystko ok :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 03 Lut 2013 00:06 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 115
Loty: 38
Kilometry: 79 867
Generalnie nie ma co kombinować - na Kanarach wg. mnie najtańszy Autoreisen, CiCar ciut droższy ale wg. mnie samochody ma nowsze mniej wychodzone.

Im dłużej tym taniej w grudniu 7 dni - 79 euro za C3 w Autoreisen - miał 130 tyś przebiegu ale klima działała.

Pozdrawiam
Darek

Ps. jakby ktoś np. mieszkał, żeglował potrzebował autka na południu Gran Canarii to polecam Amurga - podstawiają pod hotel, jacht - sami odbierają a ceny były ok.

Nie polecam firmy Anaga w Santa Cruz Tenerife - drogo i samochody wychodzone, nam padła turbina w starym Fiacie 9os.

Darek
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group