Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
podsumowanie (c) Pacjonek
Rome Ciampino

Dojazd do/z centrum Rzymu (najkorzystniejsze warianty)

a) Wersja najtańsza /jedna przesiadka/
spacer 5 min + autobus 720 + metro
Cena:
1,50€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

bus 520 + metro A. --> Przesiadka na metro na stacji Cinecitta.
Koszt 1,50e (bilet 100 minutowy). Można też jechać na bilecie dłuższym (24h, 3-dniowym, 7-dniowym, RomaPasS

Po wyjściu z terminalu idziemy na przystanek po prawej stronie patrząc od strony terminala (za rondem). Wsiadamy w autobus nr 720 do stacji metra Laurentina, a więc początkowej stacji niebieskiej linii metra. Autobus jedzie ok. 25 minut w jedną stronę.
Podróż odbywamy na pojedynczym bilecie ważnym 100 minut (metro i autobus oklejone tą samą nazwą przewoźnika - ATAC), niestety niedostępnym u kierowcy autobusu. Na lotnisku bilety miejskie można kupić w informacji turystycznej (choć zachęcają do zakupu Roma Pass)
Autobusy nr 720 odjeżdżają z terminala autobusowego obok stacji metra Laurentina w dni powszednie co ok.40 minut, w soboty co godzinę, w niedziele wcale. Autobus nie dojeżdża na lotnisko, tylko 5 minut marszu przed. Należy wysiąść przed rondem, ale jeśli się przegapi ten przystanek to nie ma problemu, ponieważ kierowca zawraca na rondzie i znowu zatrzymuje się w tym samym miejscu, tyle, że po drugiej stronie ulicy

a) Wersja low-cost /jedna przesiadka/
autobus podmiejski + metro
Cena:
2,70€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

Przy wyjściu z lotniska (z hali odlotów), szukamy wiaty przystanku autobusowego numer 2,
skąd odjeżdża autobus do/z stacji metra Anagnina, rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 97&lang=en
Bilet kupujemy u kierowcy, kosztuje on 1,20€
Po przyjeździe do Anagniny kierujemy się do bardzo dobrze oznaczonej stacji metra, tam w automacie kupujemy
bilet jednorazowy za 1,50€ lub bilet całodniowy 7€ uprawniający do podróży dowolnym miejskim środkiem transportu
(metro, autobusy, pociąg, kolejka podmiejska itp.) w granicach Rzymu dowolną ilość razy.
Mapka metro: http://www.rome.info/metro/rome_metro.gif
Metrem jedziemy do przystanku Termini.
Metro A i B czynne są od godziny 5.30 do godz. 23.30; w piątek i sobotę do godziny 01.30.
Powrót w dokładnie taki sam sposób - metrem do stacji Anagnina, a następnie autobus ze stanowiska 1 znajdującego się przy stacji metra.

b) Autobus Podmiejski /bezpośrednio/
Cena:3,90€ o.w. lub 6,90€ RT online / 4,50€ o.w. lub 9,00€ RT w autobusie
Czas podróży: około 40 minut

Rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 95&lang=en
wraz z ewentualną opcją zakupu online poniżej (Ticket Purchase: Online).
W rozkładzie jest błąd mówiący jakoby bilet kosztował 4,50€ OT, co nie jest prawdą w przypadku zakupu Online.

c) Autokar /bezpośrednio/
Cena:4,00€ o.w. lub 8,00€ RT online / 6,00€ o.w. 12,00€ RT w autobusie
Czas podróży: mniej niż 40 minut[i] (teoretycznie)
Rozkład jazdy i formularz zakupu dostępny tu http://www.terravision.eu/rome_ciampino.html
Warto przed zakupem przejrzeć ostatnie strony tego wątku (znaczne opóźnienia autobusów)

Lotnisko na noc jest zamykane i nie ma możliwości przenocowania


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1171 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Mar 2010 11:58 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 25
mod - wklejam podsumowanie (c) Pacjonek
Rome Ciampino

Dojazd do/z centrum Rzymu (najkorzystniejsze warianty)

a) Wersja najtańsza /jedna przesiadka/
spacer 5 min + autobus 720 + metro
Cena:
1,50€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

Po wyjściu z terminalu idziemy na przystanek po prawej stronie patrząc od strony terminala (za rondem). Wsiadamy w autobus nr 720 do stacji metra Laurentina, a więc początkowej stacji niebieskiej linii metra. Autobus jedzie ok. 25 minut w jedną stronę.
Podróż odbywamy na pojedynczym bilecie ważnym 100 minut (metro i autobus oklejone tą samą nazwą przewoźnika - ATAC), niestety niedostępnym u kierowcy autobusu. Na lotnisku bilety miejskie można kupić w informacji turystycznej (choć zachęcają do zakupu Roma Pass)
Autobusy nr 720 odjeżdżają z terminala autobusowego obok stacji metra Laurentina w dni powszednie co ok.40 minut, w soboty co godzinę, w niedziele wcale. Autobus nie dojeżdża na lotnisko, tylko 5 minut marszu przed. Należy wysiąść przed rondem, ale jeśli się przegapi ten przystanek to nie ma problemu, ponieważ kierowca zawraca na rondzie i znowu zatrzymuje się w tym samym miejscu, tyle, że po drugiej stronie ulicy

a) Wersja low-cost /jedna przesiadka/
autobus podmiejski + metro
Cena:
2,70€ o.w. (wszystko kupowane na miejscu, brak możliwości zakupu online)
Czas podróży: w zależności od pory dnia, około 1h

Przy wyjściu z lotniska (z hali odlotów), szukamy wiaty przystanku autobusowego numer 2,
skąd odjeżdża autobus do/z stacji metra Anagnina, rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 97&lang=en
Bilet kupujemy u kierowcy, kosztuje on 1,20€
Po przyjeździe do Anagniny kierujemy się do bardzo dobrze oznaczonej stacji metra, tam w automacie kupujemy
bilet jednorazowy za 1,50€ lub bilet całodniowy 7€ uprawniający do podróży dowolnym miejskim środkiem transportu
(metro, autobusy, pociąg, kolejka podmiejska itp.) w granicach Rzymu dowolną ilość razy.
Mapka metro: http://www.rome.info/metro/rome_metro.gif
Metrem jedziemy do przystanku Termini.
Metro A i B czynne są od godziny 5.30 do godz. 23.30; w piątek i sobotę do godziny 01.30.
Powrót w dokładnie taki sam sposób - metrem do stacji Anagnina, a następnie autobus ze stanowiska 1 znajdującego się przy stacji metra.

b) Autobus Podmiejski /bezpośrednio/
Cena:3,90€ o.w. lub 6,90€ RT online / 4,50€ o.w. lub 9,00€ RT w autobusie
Czas podróży: około 40 minut

Rozkład jazdy dostępny tu http://www.atral-lazio.com/index.php?op ... 95&lang=en
wraz z ewentualną opcją zakupu online poniżej (Ticket Purchase: Online).
W rozkładzie jest błąd mówiący jakoby bilet kosztował 4,50€ OT, co nie jest prawdą w przypadku zakupu Online.

c) Autokar /bezpośrednio/
Cena:4,00€ o.w. lub 8,00€ RT online / 6,00€ o.w. 12,00€ RT w autobusie
Czas podróży: mniej niż 40 minut (teoretycznie)
Rozkład jazdy i formularz zakupu dostępny tu http://www.terravision.eu/rome_ciampino.html
Warto przed zakupem przejrzeć ostatnie strony tego wątku (znaczne opóźnienia autobusów)
--------
poniżej tekst op


Na lotnisku można kupić bilet na autobus do najbliższej stacji metra Anagnina ~ 1.20 EUR
Dzienny bilet Rome Pass (na wszystkie komunikacyjne linie (ale nie dojazd do Anagniny)) ~ 4.0 EUR
Trzydniowy ~ 11.0 EUR

albo można bezpośrednio kupić bilet na autobus do Termini (dworzec główny) ~ 4.5 EUR

ogólnie dojazd do Termini w obu przypadkach to niecała godzina


nie wiem natomiast skąd startują autobusy z Anagniny na lotnisko, nie ogarnąłem tamtejszej pętli autobusowej...

Dojechałem okazją ;)


Ostatnio edytowany przez michzak 30 Lis 2016 20:53, edytowano w sumie 5 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal uważa post za pomocny.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 13 Mar 2010 13:36 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 65
Jeśli dobrze widziałem startują z drugiej strony dworca, bo jak się dowiedziałem po godzinie oczekiwania bezowocnego na autobus dworzec jest po obu stronach wejścia do metra... Też nie skorzystałem, bo jakiś inny kierowca autobusu podwiózł nas blisko lotniska :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2010 19:20 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
1. Można dojechać terravision za 4 ojro do termini, ale.... jak wylądowałem w Ciampino okazało się, że chętnych na autobus jest 2,5 raza więcej niż miejsc w autokarze. Ja załapałem się na ten drugi, ale niektórym odmówiono wejścia na pokład i wybuchła awantura...

2. Można dojechać autobusem do stacji metra Anagnina( ostatnia stacja czerwonej linii) - koszt 1,20 euro. Gdy jedziemy z centrum trzeba znaleźć stanowisko nr 1. Autobusy jeżdżą co 40 minut, a więc musimy sobie zarezerwować trochę więcej czasu niż dojazd Terravision. Dalej metrem np. za 1 euro (czas podróży do 75 minut, można się przesiąść na autobus, tramwaj, niebieską linię metra)...czyli w tym przypadku dojazd z/na airport to 2,20 ojro :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Gru 2010 18:08 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Mam pare godzin na przesiadke, chyba nie ma sensu jechac do centrum. Czy jest tam moze gdzies w poblizu jakis supermarket, np. kolo stacji metra?
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lut 2011 06:38 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Strona autobusow w Rzymie: http://www.atac.roma.it/ Mapa metra w Rzymie http://www.rome.info/metro/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lut 2011 18:07 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
Słuchajcie. Rok temu byłem w Rzymie ale z tego co kojarze lądowałem tam ok 21. W tym roku widziałem ze lądowanie odbywa sie ok 23:20 co oznacza ze ani nie ma tam juz autobusu który wiezie na Anagine ani nie działa metro.
Czy ktoś z Was miał okazję lądowac tam o tej godzinie ? W jaki sposób dostać sie do centrum ?
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Lut 2011 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rexxx napisał(a):
Słuchajcie. Rok temu byłem w Rzymie ale z tego co kojarze lądowałem tam ok 21. W tym roku widziałem ze lądowanie odbywa sie ok 23:20 co oznacza ze ani nie ma tam juz autobusu który wiezie na Anagine ani nie działa metro.
Czy ktoś z Was miał okazję lądowac tam o tej godzinie ? W jaki sposób dostać sie do centrum ?

wprawdzie nie o tej godzinie, ale znam alternatywny, nieco wymagajacy sposob dotarcia. Testowany wczoraj, w nocy lepiej opisze bo pakuje sie na jutrzejszy KRK - BGY.

w skrócie: pieszo na dworzec Torricola
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lut 2011 20:13 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Na jakim lotnisku lądowałeś? Jeśli na Ciampino, to masz autobusy Terravision za 4€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Lut 2011 01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 83
Kilometry: 130 518
niebieski
DOJAZD
Jeśli chodzi o dojazd z Ciampino do Rzymu to polecam wersję 1,2 + 1 euro, czyli autobus + metro :)
Bilety można kupować bezpośrednio na lotnisku (budka idealnie na wprost wyjścia do hali przylotów) lub pojedynczo u kierowcy autobusu i na stacji Anagnina w kiosku :)
Przystanek autobusu znajduje się bezpośrednio obok hali odlotów.
Przystanki metra są bardzo dobrze oznaczone, nie sposób się pogubić.

Osoby, które chcą skorzystać z tego samego transportu w drugą stronę muszą pamiętać, że linia metra A kursuje tylko do 21, dlatego musieliśmy wracać Terravision.
Tutaj kolejna rada: jeśli jedziecie ostatnim busem z Termini na Ciampino o 21.20 to nie kupujcie wcześniej biletów za 6 euro. Po przyjeździe na lotnisko kontrolerka sprawdza bilety przy wyjściu z autokaru, jeśli nie masz płacisz 4 euro, a nie 6 :)
2 euro zostaną w kieszeni :) Swoją drogą czemu powrót na lotnisko jest droższy?

SPANIE
Halę odlotów zamykają o 24, potem należy przenieść się do hali przylotów, dlatego lepiej od razu tam wyszukać sobie jakieś miejsce.

fly4me
Też byłem zdziwiony, że cena jest wyższa.
Może od jakiegoś czasu dopiero zdrożało?


Ostatnio edytowany przez Vojtas, 01 Mar 2011 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Mar 2011 14:25 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Ja płaciłem po 4€ w obie strony, więc nie wiem skąd to 6€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Mar 2011 13:46 

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1
Cześć,
a jak wygląda podróż z Termini do Ciampino, ale w nocy. Mam wylot o 6 rano, a nie uśmiecha mi się kimać 5 godzin pod drzwiami lotniska, bo z tego co znalazłem, ostatni transport jest w okolicach 22.00.

Jak we włoszech wygląda sobota? Czy jest to święto, czy dzień powszedni, chodzi mi o to jak się różnią rozkłady jazdy.

Będę wdzięczny za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Mar 2011 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
niestety nie zdążyłem ostatnim razem, jesli jednak kogos dalej interesuje mega lowcostowe dostanie sie do samego centrum z CIA, to oto sposób:

Image

startujemy z punktu A do punktu B. Wg google maps, jakieś 2.6km. Niespodzianki? Dwa tygodnie temu, kiedy chcieliśmy skręcić, via Appia była zamknięta bo ją remontowali. Jednak na szczęście zamknięta dla samochodów, na nogach bez problemu można obejść ogrodzenie lub po prostu otworzyć sobie bramę.

Dochodzimy do punktu B, gdzie należy skręcić w lewo. Wprawdzie po drodze odchodzi kilka dróg w lewo, ale ta jest charakterystyczna, stoi koło niej znak kierujący do T&A hotel. ;)

Idziemy do końca, po drodze mijamy znaki o terenie prywatnym, droga kończy się jakieś 100m przed torami. Trzeba przejść przez pola (na szczęście nic tam nie rośnie, praktycznie tylko trawa), później ok 100-200m wzdłuż torów i jesteśmy na dworcu Torricola.

Teraz kolejna niespodzianka - nie ma kasy biletowej. Pytamy z kumplem miejscowego co zrobić, ten mówi, że można iśc do konduktora ale on prawdopodobnie nie sprzedaje; mruga do nas, uśmiecha się i mówi, że nikt nam tak na prawde tego nie sprawdzi, bo to ostatnia stacja przed Termini i ryzyko jest praktycznie żadne. Wsiadamy, widzimy, że pociąg full, ludzie stoją. Pomimo chęci nie kupujemy w końcu biletu (w 10minut nie znaleźliśmy nawet konduktora w zapchanym pociągu). W pierwszą stronę więc za free..
Oczywiście nie namawiam nikogo do jazdy niezgodnie z prawem! Warto po prostu wiedzieć, że po prostu ciężko kupić bilet.

Powrót? Na dworcu Termini znajmujemy automat pociągów regionalnych, kupujemy bilet, kasujemy, jedziemy na Torricole. Koszt 0.9€ czyli śmieszne pieniądze jak za dojazd do stolicy europejskiej z lotniska.

Powrót - identyczny.

Dwie wskazówki - hotel T&A wyglądał conajmniej dziwnie. Dwa płoty, drut kolczasty, teren prywatny dookoła, żadnych samochodów, ciemno, pusto. Mafia?

A druga? Jeśli lubisz starożytny Rzym lub po prostu lubisz czuć klimat tego, co działo się kilka set/tysięcy lat temu, warto choć w jedną stronę wykorzystać tę metodę. Idziemy bowiem via Appia... http://pl.wikipedia.org/wiki/Via_Appia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Mar 2011 09:32 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 36
witam,

mam rezerwację na nocleg w hotelu Capannelle (adres: Via Siderno 37). W ofercie hotelu jest bezpłatny transfer z i na lotnisko, ale uzyskałem odpowiedź od recepcjonistki że autobus funguje do godz. 18 , a przylot mam w poniedziałek o 23.

czy macie jakiś pomysł jak mógłbym się dostać z lotniska Ciampino do w/w hotelu ? podejrzewam, że taksówki mogą być drogie. A hotel rezerwowałem jakieś 2 miesiące temu i była promocyjna cena- obecnie jest drogi.

pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Mar 2011 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
jacek-1986 napisał(a):
witam,

mam rezerwację na nocleg w hotelu Capannelle (adres: Via Siderno 37). W ofercie hotelu jest bezpłatny transfer z i na lotnisko, ale uzyskałem odpowiedź od recepcjonistki że autobus funkcjonuje do godz. 18 , a przylot mam w poniedziałek o 23.

czy macie jakiś pomysł jak mógłbym się dostać z lotniska Ciampino do w/w hotelu ? podejrzewam, że taksówki mogą być drogie. A hotel rezerwowałem jakieś 2 miesiące temu i była promocyjna cena- obecnie jest drogi.

pozdrawiam!

sprawdz czy jezdzi shuttle bus z lotniska bezposrednio do rzymu.
jesli nie, to moze uda sie zlapac jakies pociągi ze stacji ciampino albo torricola viewtopic.php?f=37&t=289&p=13097&hilit=torricola#p13097

musisz sobie sprawdzic w rozkładzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Mar 2011 09:55 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 36
problem w tym, że hotel ten mieści się na obrzeżach Rzymu - na portalu map24.pl pokazuje, że jest położony 6,7 km od lotniska Ciampino...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Mar 2011 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
jacek-1986 napisał(a):
problem w tym, że hotel ten mieści się na obrzeżach Rzymu - na portalu map24.pl pokazuje, że jest położony 6,7 km od lotniska Ciampino...

hm fakt, nie sprawdzilem w google maps
najprawdopodobniej jedyna mozliwoscia bylby autobus podmiejski z lotniska czy ciampino, aczkolwiek tu ci tym bardziej nie pomoge.

nie wiem jaki masz profil podrozowania, ale.. ja bym pewnie poszedl z buta gdybym nie znalazl nic sensownego. 1h 15min i jestes, zlwaszcza, ze idzie sie przez 80% czasu via appia, ktora jest bardzo klimatyczna ;-)

sam mam w planach powrot do rzymu glownie po to, by sie przejsc od lotniska do centrum via appia. Tak po prostu, ulica mi sie bardzo spodobala ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Mar 2011 10:15 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 36
faktycznie baaardzo klimatyczna, a w nocy będzie jeszcze "lepiej".... ;)

wszelkie pomysły oprócz "z buta" mile widziane... ;-) swoją drogą ile może mnie taksówkarz skasować ? z 10 euro mogę dać ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Mar 2011 10:27 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
shuttledirect.com 20 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Mar 2011 10:34 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 36
dzięki za odpowiedź Kamil.

nie mam pomysłu.... może na stopa ? 20 eurosów to sporo za taką odległość. Hotel oferuje bezpłatny transfer z i na lotnisko, ale do godz. 18....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Mar 2011 11:35 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 36
witam,

hotel mam oddalony o 5 km od stacji Anagnina. wygląda na to, że najłatwiej będzie kupić bilet pięciodniowy na metro za 16 euro ? przylatuję w poniedziałek po 23, wyjeżdżam w piątek - coś koło godz. 18 z Ciampino. hotel dowozi autobusem do stacji metra Anagnina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1171 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 59  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group