Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 18 Lip 2019 17:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Najwięcej to wie Wizzair. Kliknij w info o sprzęcie sportowym bhttps://wizzair.com/pl-pl/informacje-i ... baga%C5%BC
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#522 PostWysłany: 18 Lip 2019 17:28 

Rejestracja: 18 Lip 2019
Posty: 2
Kashpir napisał(a):
Najwięcej to wie Wizzair. Kliknij w info o sprzęcie sportowym bhttps://wizzair.com/pl-pl/informacje-i ... baga%C5%BC

Gdybym tam znalazł jasną odpowiedź to nie pytałbym na forum ;) A co za tym idzie szukam tutaj jakiś osób co miały jakieś doświadczenia w temacie o który zapytałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 18 Lip 2019 17:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Wspinaczka wysokogórska to sport, nawet ponoć ekstremalny. ;) Jeśli to co tam spakujesz ma temu służyć to jakie widzisz przeszkody?Broń palna to przecież nie jest :P
Góra
 Profil Relacje PM off
szerszen lubi ten post.
 
      
#524 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:03 

Rejestracja: 24 Lip 2019
Posty: 2
W związku z tym, że infolinia wizzair nie należy do najtańszych, a informacje na stronie nie są w 100% jasne mam pytanie dotyczące bagażu podręcznego w opcji Basic. Czy bez wykupienia wizz priority można nadać podręczna torbę na kolkach za darmo, do luku bagażowego? Nie zależy mi na tym aby mieć ją nad głową w samolocie i dopłacać do wizz priority. Czy wówczas dodatkowo już na pokład można zabrać bagaż podręczny. 10 KG 40 x 30 x 20 cm?

Przyznam, że lekko się w tym gubię.. Do tej pory dokupowałam wizz priority dla świętego spokoju, ale tym razem planujemy kilka przesiadek i wolałabym uniknąć dodatkowych opłat za priority.

Z góry wielkie dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:13 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Mozesz zrobic trick i powiedziec ze masz drona w podrecznym i musisz go nadac.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
ajgunia napisał(a):
pytanie dotyczące bagażu podręcznego w opcji Basic. Czy bez wykupienia wizz priority można nadać podręczna torbę na kolkach za darmo, do luku bagażowego? Nie zależy mi na tym aby mieć ją nad głową w samolocie i dopłacać do wizz priority. Czy wówczas dodatkowo już na pokład można zabrać bagaż podręczny. 10 KG 40 x 30 x 20 cm?

:

W taryfie basic za darmo czyli w cenie biletu jest tylko bagaż o wymiarach 40x30x20cm do 10 kg.Każdy inny bagaż jest dodatkowo płatny czy to jako priority (wtedy na pokładzie) czy jako nadawany do luku.Obecnie nie ma opcji bez dodatkowej opłaty mieć 2 sztuk bagażu.Jeśli kupisz priority masz 2 bagaże na pokładzie,nawet wtedy nie ma opcji by nadać większy do luku.Chyba dawno nie leciałaś wizzairem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 24 Lip 2019 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 209
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Mi podczas ostatnich lotów zaproponowano nadanie bagażu z Priority do luku. Mogą zaproponować, ale nie muszą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#528 PostWysłany: 28 Lip 2019 08:37 

Rejestracja: 24 Lip 2019
Posty: 2
:[/quote]
W taryfie basic za darmo czyli w cenie biletu jest tylko bagaż o wymiarach 40x30x20cm do 10 kg.Każdy inny bagaż jest dodatkowo płatny czy to jako priority (wtedy na pokładzie) czy jako nadawany do luku.Obecnie nie ma opcji bez dodatkowej opłaty mieć 2 sztuk bagażu.Jeśli kupisz priority masz 2 bagaże na pokładzie,nawet wtedy nie ma opcji by nadać większy do luku.Chyba dawno nie leciałaś wizzairem ;)[/quote]

Dziękuję za informację, teraz wszystko jasne. Tak jak wspomniałam - latałam wizzairem ale kupowałam priority dla świętego spokoju. Pamiętam, że na początku po zmianie polityki bagażowej przez chwilę można było mały bagaż bezpłatne nadać do łuku, ale pewnie tylko przez chwilę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#529 PostWysłany: 28 Lip 2019 08:55 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
ajgunia napisał(a):
W związku z tym, że infolinia wizzair nie należy do najtańszych, a informacje na stronie nie są w 100% jasne mam pytanie dotyczące bagażu podręcznego w opcji Basic. Czy bez wykupienia wizz priority można nadać podręczna torbę na kolkach za darmo, do luku bagażowego? Nie zależy mi na tym aby mieć ją nad głową w samolocie i dopłacać do wizz priority. Czy wówczas dodatkowo już na pokład można zabrać bagaż podręczny. 10 KG 40 x 30 x 20 cm?

Przyznam, że lekko się w tym gubię.. Do tej pory dokupowałam wizz priority dla świętego spokoju, ale tym razem planujemy kilka przesiadek i wolałabym uniknąć dodatkowych opłat za priority.

Z góry wielkie dzięki za info :)



Możesz zapytać przy check in, może wezmą. Ja wykupuję Priority i zawsze pytam przy check in, czy przyjmą mi ten większy podręczny do luku i jeszcze mi nie odmówili. Jedyne, na co wtedy trzeba zwrócić uwagę, to żeby nie przeszarżować z wagą. Ostatnio na locie z Warszawy do Wiednia miałam walizkę 11,9 kg i pracownik w check in powiedział, że te 0,9 kg muszę przepakować. Wygląda na to, że do 1 kg mają tolerancję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 28 Lip 2019 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Potwierdzam. Przy Priority kabinówkę można nadać przy check in, zazwyczaj z własnej inicjatywy (nie proponują). Chyba że zmieniło się coś zupełnie ostatnio, jak wprowadzili płatny mały bagaż 10kg.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#531 PostWysłany: 28 Lip 2019 10:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Jest spora różnica w cenie między priority i 10 kg nadawanym, więc obecnie może się zdarzyć,że na czyjąś prośbę czasem gdzieś przyjmą większą kabinówkę do luku ,ale nie jest to regułą i trzeba się liczyć z odmową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 28 Lip 2019 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Rozumiem logikę, ale nigdzie nie znajduję informacji pisanej, że cokolwiek się zmieniło w kwestii Priority. A to oznacza, że walizkę można zabrać na pokład lub nadać, jak wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 28 Lip 2019 11:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
No nie bardzo,gdyby była pewność nadania podręcznego do luku to dużo mniej by zarobili na nadawanych.Znalazłeś obecnie gdzieś informację,że kupując priority mamy prawo do oddania większego podręcznego do luku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 28 Lip 2019 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Nie. Podobnie jak nie znalazłem, że nie można. Wcześniej tez chyba nie było to wprost pisane. Tak naprawdę myśle ze to nie jest duży problem dla linii. Statystyczny pasażer (chociaż myśle tutaj o sobie teraz, a nie wiem, czy jestem statystycznie poprawny ;-) jeśli tylko nie musi to nie będzie nadawał walizki i zabierze ją do kabiny. Nada ją tylko w wyjątkowych przypadkach, gdy naprawdę musi coś przewieźć. A jeśli raz kiedyś chce umyślnie nadać, to albo jest sprytny i weźmie Priorytet, albo zginie w tonie opcji i wybierze umyślny bagaż do nadania. Biorąc Priorytet szybko przyzwyczai się do luksusu, być może kupując następnym razem priorytet bo fajnie, nawet jeśli nie musi nawet brać dodatkowej torby. Całościowo wiec linia lotnicze nie musi buc w plecy na tym, że ktoś nie zapłacić kilku PLN więcej jednorazowo za walizkę.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BrunoJ, 28 Lip 2019 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#535 PostWysłany: 28 Lip 2019 12:19 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
BrunoJ napisał(a):
szybko przyzwyczai się do luksusu, buc kozę kupując
Zabawnie wyszło z tą kozą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#536 PostWysłany: 28 Lip 2019 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Srajfon... „być może”.
Chociaż w sens zdania jakiś jest ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#537 PostWysłany: 17 Sie 2019 21:35 

Rejestracja: 17 Sie 2019
Posty: 28
Loty: 14
Kilometry: 31 468
-- 17 Sie 2019 21:26 --

Czy jeśli wykupiłech Wizz Priority mogę zabrać w sumie 1,4 litra płynów? Czy limit płynów jest na osobę, czyli 0,7litra?

-- 17 Sie 2019 21:35 --

2 litry* nwm czemu wydawało mi się, że limit jest 0,7 litra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#538 PostWysłany: 17 Sie 2019 22:01 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Limit płynów nie ma nic wspólnego z wykupionym lub nie Priority.

Wynosi on maksymalnie 1 litr na osobę/100 ml w jednostkowym opakowaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#539 PostWysłany: 17 Sie 2019 22:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Gliszmir napisał(a):

czemu wydawało mi się, że limit jest 0,7 litra

Może to Twój indywidualny limit ;) Zawsze trochę można zwiększyć zakupami w bezcłowym :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 18 Sie 2019 08:37 

Rejestracja: 17 Sie 2019
Posty: 28
Loty: 14
Kilometry: 31 468
Wyczytałem, że maksymalnie można przewieźć 10 litrów wódki i dotyczy to zarówno bagażu podręcznego i rejestrowanego. Mogę w taki razie spakować 1l płynów jakiś kosmetyków do torebki przezroczystej i np 2 litry wódki niekoniecznie w pojemnikach 100 ml luzem do bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group