Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1619 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1261 PostWysłany: 05 Cze 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@matti
Na stronie pośrednika wypożyczalni samochodowych Dou You Spain z lewej strony możesz wybrać opcję podawania kosztów wypożyczenia razem z dodatkowym kierowcą. Wtedy jeśli jakaś wypożyczalnia oferuje taką opcję gratis masz to od razu wyświetlone, albo masz informację ile taka usługa kosztuje. Przykładowo OK Rent a Car nie pobiera żadnej opłaty za drugiego kierowcę, ale nie znam tej wypożyczalni, więc inne ich warunki musisz sam sprawdzić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
matti lubi ten post.
matti uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#1262 PostWysłany: 06 Cze 2019 15:44 

Rejestracja: 06 Cze 2019
Posty: 1
witam, planuję wypożyczyć samochód na 7 dni w wypożyczalni Wiber tylko mam pytanie. Czym różni się opcja Premium package oferowana na stronie rentalcars od opcji all inclusive oferowanej bezpośrednio na stronie Wibera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1263 PostWysłany: 10 Cze 2019 10:39 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
@ michok10
Na pewno rozni sie tym, że ubezpieczenie wykupujesz u rentalcars – gdyby coś się stało z autem, Wiber sciągnie Ci kasę z wkładu własnego i będziesz musiał dochodzić odszkodowania u rentalcars, które później powinno pokryć twoje koszta. Jesli weźmiesz full opcje u Wibera i coś się stanie, to nie będziesz się musiał martwić, bo oni sami będą dochodzili do porozumienia z ubezpieczycielem.

Napisałem do Wibera, czy jest możliwość odberania auta, jesli mój przylot jest o 23.15 i dostałem odmowną odpowiedź. Widzę, że na stronie mają napisane, że biuro zamykają o 22, ale jeśli lot jest opóźniony to poczekają (za opłatą 40 eur). Czy ktoś z przylotem po 22 wynajmował tego samego dnia w Wiberze? Zastanawiam się, czy próbować ich przekonać, czy raczej szukać innej wypożyczalni (Wiber był najkorzystniejszy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1264 PostWysłany: 10 Cze 2019 10:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Jak może być najkorzystniejszy skoro na "twoją" godzinę nie ma możliwości odbioru? Ty lubisz siedzieć w pracy po godzinach za darmo? Jakby mieli w tym biznes, to by mieli otwarte do 23:00 czy 24:00. Poszukaj po prostu innej wypożyczalni, która o tej godzinie działa. Alternatywnie, prześpij się jedną noc w okolicach lotniska i zarezerwuj w Wiber z odbiorem następnego dnia rano.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1265 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:26 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
a) napisałem 'był', bo dopiero teraz dowiedziałem się, że nie zrealizują zamówienia
b) kto mówi, że ktoś z obsługi miałby siedzieć za darmo?
c) małe, lokalne biznesy często są w stanie pójść na rękę swoim klientom i zmienić odrobinę swoje zasady. Często nie są w stanie konkurować ceną z gigantami, więc wyróżniają się ponadprzeciętnym podejściem do klienta i możliwością dopasowania wielu rzeczy. Coś czego duże koncerny zazwyczaj nie robią, bo mają swoje 'procesy' i reguły, których się trzymają.
d) generalnie wynajęcie auta za >400 euro to nie jest zakup bułek, więc można liczyć, że mniejszym firmom będzie zależeć na każdym możliwym kliencie, stąd nie uważam, że moje pytanie jest nie na miejscu.

Spanie przy lotnisku nie wchodzi w grę, więc pozostaje doyouspain.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1266 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Wiber niekoniecznie jest małą, lokalną firmą skoro wypożycza samochody na lotniskach w Alicante i Maladze.
Jeżeli wynajmujesz w sezonie, to może być tak, że wyjdzie z samolotu Niemiec czy Brytyjczyk i twój upatrzony samochód weźmie na miejscu za 600 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1267 PostWysłany: 12 Cze 2019 13:02 

Rejestracja: 23 Maj 2019
Posty: 4
Z czystym sumieniem polecam Vanrell! Najlepsza wypożyczalnia z jaką miałem styczność jak do tej pory.

- Żadnej kaucji
- Brak dodatkowych opłat
- paliwo miało być full/full ale dostałem je na zasadzie tyle ile jest to tyle musi być przy oddawaniu, była rezerwa to z rezerwą auto oddałem
- auto zostawiłem o 5:30 na lotnisku
- fotelik dla dziecka nowy i czysty za nie dużą dopłatą ( gdzie indziej dostawałem mocno ubrudzone)

Co prawda miała być Fiesta, a dostałem Ibizę. Ale była nówka sztuka z przebiegiem 1000 km więc i tak spoko. Swoją drogą to nigdy jeszcze nie dostałem auta jakie zamawiałem :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1268 PostWysłany: 12 Cze 2019 17:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
MagicMike napisał(a):
Swoją drogą to nigdy jeszcze nie dostałem auta jakie zamawiałem :mrgreen:

Zdecydowana większość ofert wynajmu dotyczy wyłącznie klasy samochodu i dlatego będziesz miał np. "Fiesta or similar". Jedynie jakiś mały procent to oferty w stylu "Guaranteed model".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1269 PostWysłany: 12 Cze 2019 21:36 

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 65
Loty: 6
Kilometry: 9 564
Witam. Wybieram się na Majorke w terminie 11.09-20.09. Na ten moment zarezerwowałem Fiesta w Wiber za 204 EUR. full/full i pełne ubezpieczeni - płatność na miejscu. Czy to dobra cena? Czy jest szansa na lepszą w tej lub innej wypożyczalni (mam free cancelation)? Varnell na ten moment to 250 EUR. Jakieś porady? Wolę mieć spokój i bez żadnych blokad na karcie. Dodam że na teneryfie w wypożyczalni autoreisen z której korzystałem (polecam) cena jest o połowę niższa (kanary słyną z niskich cen wypożyczeń aut).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1270 PostWysłany: 16 Cze 2019 20:46 

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 65
Loty: 6
Kilometry: 9 564
Cena spadła do 173 euro. Poprzednia rezerwacja odwołana - nowa potwierdzona :D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez marcino123, 17 Cze 2019 15:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1271 PostWysłany: 16 Cze 2019 23:34 

Rejestracja: 16 Cze 2019
Posty: 1
Cześć wszystkim!
Wybieram się na Majorkę za niecałe 3 dni (19.06-25.06) i szukam sprawdzonej wypożyczalni aut, która nie pobiera kaucji. Auto chcę odebrać z lotniska żeby sobie na spokojnie dojechać do Cala Ratjady. Jakie polecacie w miarę tanie wypożyczalnie dla młodych kierowców (22 lata , prawie 4 lata prawo jazdy) ? Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1272 PostWysłany: 16 Cze 2019 23:51 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Masz 64 strony wątku i nadal nie wiesz?

Wkleje Ci link, bo się jeszcze zniechęcisz szukaniem :?

https://rentacarvanrell.com/en/bookings ... jorca.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1273 PostWysłany: 17 Cze 2019 12:44 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
Ja ostatecznie wypozyczyłem w hiper-rencie. Maja swoje biura poza lotniskiem, wiec dojeżdża się podstawionym vanem. Znalazłem dużo pozytywnych opinii w necie.

Ich podstawowe ubezpieczenie obejmuje bardzo wiele (w tym wkład własny 0 przy w większosći wypadków, lista rzeczy nieobjętych na stronie). Fabia/Clio/Ibiza kombi na 10 dni w sierpniu za 160 euro. Dodatkowo 30 euro wynajęcię po godzinach i 30 euro dodatkowy kierowca.

Przymują tylko płatności kartą kredytową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1274 PostWysłany: 17 Cze 2019 21:52 

Rejestracja: 17 Cze 2019
Posty: 12
Witam
Wypożyczał ktoś auto poprzez stronę vanrell ?
Planuje wypożyczyć u nich autow dniach 30 czerwca - 2 lipca
I czy jak podam nr karty to sciągnie mi wyliczoną kwote (93euro z full ubezpieczeniem) ?
Czy nic nie ściagnie i płace na miejscu ?
Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1275 PostWysłany: 18 Cze 2019 14:30 

Rejestracja: 21 Paź 2016
Posty: 47
Na początku czerwca 2019 wypożyczałem w Drivalia. Kontakt meilowy dobry i rezerwacja przez internet z full ubezpieczeniem. Ford Fiesta 300 zł/3 dni.Na miejscu nie jest wymagana żadna karta czy depozyt. Odbiera się auto i przy zwrocie jedynie trzeba zatankować do pełna (wcześniej wziąć poprawkę, że spalanie wyjdzie około 10l bo cały czas na klimie i pewnie pojeździcie po górach tak jak mi wyszło). Duży plus, że pracuje tam Polak Arek i bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia w naszym języku więc nie ma strachu o jakieś nieporozumienia. To dla znających słabiej angielski jak ja. Ogólnie bardzo polecam wypożyczalnię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1276 PostWysłany: 21 Cze 2019 16:04 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Ktora wypozyczalnia z ubezpieczeniem w cenie oraz mozliwoscia wczesniejszej rezerwacji jest najtansza? Pytam oczywiscie o taka, ktora jest bezproblemowa (nie chce na wakacjach tracic czasu na zlodziejskie firmy). Czy firmom OK, Wifi Car, Goldcar, drivalia mozna wierzyc? Dzieki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1277 PostWysłany: 21 Cze 2019 17:00 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
A Ty chłopie z księżyca spadłeś? :) Jesteś na forum dość długo i pytasz czy furmie goldcar można wierzyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1278 PostWysłany: 21 Cze 2019 17:15 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Spotkałem się z negatywnymi opiniami, dlatego właśnie dopytuję, czy na Majorce jest podobnie.

Której firmie zatem powinienem zaufać?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1279 PostWysłany: 22 Cze 2019 03:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Jak robiłem rozeznanie przed wypożyczeniem na Majorce, to OK car również cieszył się złą sławą. Ale jeśli chcesz brać z ichnim ubezpieczeniem, to nie musisz się obawiać - bierz najtańszą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1280 PostWysłany: 26 Cze 2019 18:52 

Rejestracja: 26 Cze 2019
Posty: 1
sanderus napisał(a):
Cześć.

Wylatuję ze znajomymi na 4 dni na Majorkę z Berlin (Tegel). Wylatujemy o 6:00 i wracamy o 7:20. Chciałbym zapytać którą wypożyczalnię polecacie. Chciałbym uniknąć blokady na karcie kredytowej, ponieważ jej nie mam. Kierowcą jestem od 5 lat. Mam 23 lata. Samochód chciałbym zwrócić przed wylotem, czyli gdzieś o 5-5:30 rano. Która wypożyczalnia umożliwia oddanie samochodu nad ranem w tych godzinach ? Wstępnie sprawdzałem Gold Car, RecordGo ale opinie trochę mnie odstraszają. Będę wdzięczny za pomoc.



Hej , skąd wziąłeś auto ? Pytam bo ja też muszę oddać auto o 5-5,30 rano .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1619 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group