Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Handel biletami = Ostrzeżenie.

Aby nie powstał "śmietnik" w zbiorczym temacie dotyczącym EURO2020, pozwoliłem sobie utworzyć odrębne tematy dla każdego z meczów, które Polacy rozegrają na EURO2020.
1) Euro2020 Polska : XXX, Dublin 15.06.2020 - euro2020-pol-xxx-dublin-15-06-2020,1497,146964
2) Euro2020 Hiszpania : Polska, Bilbao 20.06.2020 - euro2020-pol-hiszpania-bilbao-20-06-2020,1497,146965
3) Euro2020 Polska : Szwecja, Dublin 24.06.2020 - euro-2020-pol-szwecja-dublin-24-06-2020,1497,146966
Niech w każdym temacie pojawiają się pytania/odpowiedzi itd. dotyczące konkretnego meczu Polaków na który się wybieramy.
Najlepiej dla każdego meczu oddzielnie poruszać na bieżąco wszystko co istotne/ważne: loty, dojazd, noclegi, bilety itp.

Handel biletami = Ostrzeżenie.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1829 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 92  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Cze 2019 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Możecie się teraz zalogować na portal biletowy ?
Cały czas nie mogę przejść weryfikacji captcha z jakimiś zwierzakami i nie wiem czy to błąd na stronie, czy jednak coś u mnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 17 Cze 2019 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 284
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@maczala1 U mnie podobna sytuacja. Mimo poprawnej weryfikacji, wyskakują kolejne zwierzaki.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 17 Cze 2019 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Dziś rano była tylko weryfikacja jednopoziomowa (liczby). Teraz wprowadzili coś dodatkowego i się skopało. Pewnie niedługo naprawią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Cze 2019 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 513
niebieski
o co chodzi z tymi biletami "fan first" ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Cze 2019 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
@madej
Jest informacja na poprzedniej stronie: "Bilety typu "Fan first": Kat. 3, po 13 tys. na każdy mecz."
Z tego co zrozumiałem z opisu uefa, jest to pewna pula biletów kat.3 w obniżonej cenie. Nazwa jest faktycznie trochę myląca, bo sugeruje, że to dla fanów konkretnej drużyny ale przecież nie wiadomo kto zagra w półfinałach i finale. Po prostu tak nazwali budżetową pulę na ostatnie trzy najdroższe mecze. Aplikować może każdy, jednak trudniej będzie je wylosować niż zwykłą kat. 3, która i tak będzie trudna do trafienia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Cze 2019 19:06 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 29
Czytająć FAQ na stronie UEFA nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy losują całą aplikację czy pojedyncze mecze. Na ostatnie Euro we Francji losowali zgłoszenie na pojedyncze mecze. Ktoś odpowie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Cze 2019 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Zawsze losują pojedyncze mecze ale pewnie po losowaniu aplikacje traktują jako całość (trzeba zapłacić za wszystkie wylosowane bilety).
Góra
 Profil Relacje PM off
grzechu2 uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 19 Cze 2019 00:50 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
grzechu2 napisał(a):
Czytająć FAQ na stronie UEFA nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy losują całą aplikację czy pojedyncze mecze. Na ostatnie Euro we Francji losowali zgłoszenie na pojedyncze mecze. Ktoś odpowie ?

https://support.tickets-euro2020.uefa.c ... requested-

As tickets will be allocated on a match-by-match basis, it is possible for an application to be entirely successful, partially successful or not successful at all – i.e. you could be allocated tickets for all, some or none of the matches you have applied for. However, if you are allocated tickets for a match, you will always be allocated the full number of tickets that you requested for that match. That means that you will never receive less tickets than you requested for a specific match if you are successful in the lottery.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzechu2 uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 19 Cze 2019 10:15 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Czy bilety wylosowane i kupione w tej fazie będzie się potem dało sprzedać przez portal UEFA? Ktoś pamięta, jak to było przed ostatnim Euro?

I czy dobrze rozumuję, że skoro trzeba wykupić wszystkie przydzielone w loterii bilety (albo żadnego), to lepiej rozbić sobie zgłoszenia na kilka kont, tak aby móc wybrać sobie potem dowolny podzbiór biletów do wykupienia? Czy może takie rozbicie zmniejsza szanse na przydział?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Cze 2019 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Pewnie będzie tak jak ostatnio, czyli wszystkie bilety będzie można sprzedać przez portal. Oczywiście z niewielką stratą (prowizją dla UEFA - 10%), a drugie 10% zapłaci kupujący te bilety. Nie będą przecież dokładać do interesu i tak ledwo zipią :D
Co do algorytmu losowania, tego czy rozbicie na konta pomaga, czy przeciwnie, nie wie pewnie nikt. No chyba, że jeden łysy Włoch ...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 19 Cze 2019 18:52 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Tu Europa, tu nie bedzie meki z jakims fan id I koszty podrozy duzo nizsze. Mysle ze z latwoscia sie bilety sprzedadza. Ogolnie mam wrazenie ze coraz drozsze sie te turnieje robia. Cat 1 za 185 eur to lekkie przegiecie. ( we Francji chyba bylo 105 za cat 2 I 145 za 1sza).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Cze 2019 19:20 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
No, akurat wybrać się do Rosji pod pretekstem Euro byłoby miło, o ile miałoby być bez wizy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 19 Cze 2019 20:14 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
yesterxxx napisał(a):
Tu Europa, tu nie bedzie meki z jakims fan id I koszty podrozy duzo nizsze.

Szczególnie jak któraś drużyna w rundzie grupowej wylosuje układ spotkań Baku - Rzym - Baku.
To w porównaniu z bezpłatnymi pociągami w Rosji rzeczywiście koszty podróży będą niższe :lol:
Mam nadzieję, że odpowiednik FAN ID też będzie (jeśli ktoś wylosuje mecze Mistrzostw Europy w St.Petersburgu, bo takie przecież też będą), bo nie wyobrażam sobie, żeby kazali wyrabiać wizy. Chyba UEFA, śladem FIFA, to wymusi na Rosji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Cze 2019 20:25 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Znalazłem jakieś newsy sprzed ~dwóch miesięcy (z nieco podejrzanych źródeł, no ale), że ma być FAN ID.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 20 Cze 2019 19:29 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 27
Loty: 46
Kilometry: 96 465
wiadomo jaki jest czas opłacenia biletów w przypadku wygranej w losowaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Cze 2019 13:02 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
grzegorzkatowice napisał(a):
yesterxxx napisał(a):
Tu Europa, tu nie bedzie meki z jakims fan id I koszty podrozy duzo nizsze.

Szczególnie jak któraś drużyna w rundzie grupowej wylosuje układ spotkań Baku - Rzym - Baku.
To w porównaniu z bezpłatnymi pociągami w Rosji rzeczywiście koszty podróży będą niższe :lol:

No ale to podales skrajny przypadek. Baku czy Petersburg. Nie zmienia to faktu, ze to bedzie inna impreza. Nie skumuluje sie cala rzesza fanow jak w Rosji np w Moskwie. Gdzie miales w ciagu tygodnia mecze kilku grup I masakre z noclegami.

Tez jakby Europa, troche latwiej wypozyczyc auto czy poruszac sie pociagami. Np na mecz w Glasgow mozesz sobie pokombinowac co taniej od biedy mieszkac/ dolesciec do Edynburga/ Newcastle I pociagiem czy autem do Glasgow.

Jak rozmawialem ostatnio ze swoja ekipa meczowa I zapytalem gdzie chcieli poleciec, to powiedzieli Petersburg. Tesknia za Swietlankami z Rosji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Cze 2019 17:38 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Jeżeli ktoś się wybiera tylko na jeden mecz to może to się okazać tańsze.
Ale jeżeli ktoś się wybiera na dłużej, a w szczególności jak na przykład chce kupić bilet w stylu "Follow My Team", to nigdy takie EURO w całej Europie nie będzie tańsze niż Mistrzostwa w jednym kraju.
Mam nadzieję, że to ostatnie takie EURO, głupi pomysł łapówkarza Platiniego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Cze 2019 22:10 

Rejestracja: 18 Gru 2018
Posty: 28
Ktoś może mi podpowiedzieć z własnego doświadczenia, czy mądre jest aplikowanie na kilka biletów na kwotę około 2000€, na zasadzie, że pewnie i tak wylosuję tylko parę kart? Z reguły trafia się większość czy raczej nie? Bo nie chcę robić kilku kont, żeby się nie przyczepili i nie stracić szans. Pierwszy raz się w to bawię :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Cze 2019 22:24 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Ja doświadczenia nie mam więc ślepy ślepego prowadzi, ale pewnie jak dodajesz tylko kategorie 4 lub [pół]finały to można się tak pokusić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Cze 2019 01:14 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 373
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
rooney88 napisał(a):
Ktoś może mi podpowiedzieć z własnego doświadczenia, czy mądre jest aplikowanie na kilka biletów na kwotę około 2000€, na zasadzie, że pewnie i tak wylosuję tylko parę kart? Z reguły trafia się większość czy raczej nie? Bo nie chcę robić kilku kont, żeby się nie przyczepili i nie stracić szans. Pierwszy raz się w to bawię :P

Info z portalu UEFA nt. tej samej fazy loterii biletowej dla EURO 2016:
11,264,142 ticket requests
The three most popular matches are the final (1.2m requests), the opening match (650,000) and the quarter-final on 3 July (550,000), all of which will be played at the Stade de France.
Demand greatly outstrips supply for matches in all host cities – by a ratio of between 7:1 and 15:1, depending on the city.
The creation of a category of moderately priced tickets (from €25 for group matches to €85 for the final) has fuelled demand, with 6M requests for this category alone.
---
I teraz sobie możesz policzyć prawdopodobieństwo wylosowania. Jak cokolwiek trafisz będziesz szczęściarzem :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1829 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 92  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group