Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Podobnie jak wystarcza w większości innych przypadków, kiedy trzeba wyrobić odpowiedni obrót. ;)
Na początek można zagłębić się w kilka wątków poświęconych płatnościom i kartom na forum.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#422 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:57 

Ostatnio na tym forum przeważają opinie, że wyrabianie obrotu "to głupota", wystarczy postraszyć przed rocznicą zerwaniem umowy o kk ;) :twisted:
Góra
 PM off  
      
#423 PostWysłany: 16 Cze 2019 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
George1 napisał(a):
karta piekna i prestizowa


Hmm, zawsze mnie zastanawia na czym polega ten prestiż i gdzie ten prestiż ktoś uskutecznia, w kasie? Hej biedna kasjerko zobacz jaki jestem prestiżowy? ;)

Powiem wam w tajemnicy : 99,9% ludzi totalnie nie patrzy/nie ma pojęcia czym dana karta jest a czym nie jest ;) nobody cares ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#424 PostWysłany: 16 Cze 2019 13:30 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Mało kto zwraca uwage, szczegolnie jak mam ją podpiętą do telefonu NFC

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#425 PostWysłany: 16 Cze 2019 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
nrm napisał(a):
George1 napisał(a):
karta piekna i prestizowa


Hmm, zawsze mnie zastanawia na czym polega ten prestiż i gdzie ten prestiż ktoś uskutecznia, w kasie? Hej biedna kasjerko zobacz jaki jestem prestiżowy? ;)

Powiem wam w tajemnicy : 99,9% ludzi totalnie nie patrzy/nie ma pojęcia czym dana karta jest a czym nie jest ;) nobody cares ;)

Może po prostu chodzisz do niewłaściwych sklepów i lokali. I zadajesz z nieodpowiednim towarzystwem. ;-p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#426 PostWysłany: 16 Cze 2019 16:50 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Hihi
to swiadczy o tym iż karte dostał ktoś kto nie powinien jej mieć ;)

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#427 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Na początku lat 90tych popularna była duża limuzyna Mercedesa zwana potocznie Baleron. Między innym dlatego, że używali ją ludzie którzy nie powinni, do celów, do których nie powinni.

Chociaż określenie „nie powinni” jest za duże, raczej poprawniejsze byłoby „nie potrzebują”.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:35 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
nrm napisał(a):
George1 napisał(a):
karta piekna i prestizowa


Hmm, zawsze mnie zastanawia na czym polega ten prestiż i gdzie ten prestiż ktoś uskutecznia, w kasie? Hej biedna kasjerko zobacz jaki jestem prestiżowy? ;)

Powiem wam w tajemnicy : 99,9% ludzi totalnie nie patrzy/nie ma pojęcia czym dana karta jest a czym nie jest ;) nobody cares ;)


-nawet powiem że nie chodzi mi o to żeby ktoś na nią zwrócił uwagę , bo nie oto chodzi w tym przypadku bardziej pasuje Mercedes i koszulka Polo :) , ale dla mnie osobiście posiadanie kartę WE MC lub Visa Infinite i spełnienie jej wymogów dla osoby mieszkającej i pracującej w Polsce jest pewien rodzaj dowodu własnego sukcesu finansowego. co do poziomu zarobków to jest zróżnicowany na całym świecie w zależności od kraju, np w UK jest 100 000 funtów dochodu rocznego brutto , w Qatarze jest 35000 rialów katarskich miesięcznie.. itd , pozostając jako elitarna karta dla najlepiej zarabiających i oby żeby tak dalejpozostało a nie jak się dzieje z kartami platynowymi czy złotymi. osobiście gratuluję każdego kto posiada taką kartę i spełnia jej wymogi.- taka była moja odpowiedz rok temu i nadal tak uwazam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 16 Sie 2019 20:14 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
pasta napisał(a):
Wynika to z tego, że umowę kredytową może podpisać tylko osoba pełnoletnia. Dlatego żaden bank nie wyda nawet karty dodatkowej na dziecko.


W Dinersie mam dodatkową Vintage Premium wyrobioną na 13-letnie dziecko. Chodzi o to, że jak badają zdolność kredytową wnioskodawcy, to posiadaczy dodatkowej karty nie badają, bo to i tak jest a'konto wnioskodawcy/głównego posiadacza. I - o ile wyrobi się obrót na tej karcie 1000 zł/30 dni - to wejście do saloniku dla dziecka jest bezpłatne.
Inna sprawa, że ostatnio chodzę za Visa Infinite, bo - mimo iż nie podoba mi się vs. DC VP kwestia kosztów za karty dodatkowe - ubezpieczenie nieporównywalnie lepsze, zniżki na auto większe plus ubezpieczenie wkładu własnego i parę innych dodatków brzmią zachęcająco...
Ktoś wie, jak liczą ową "zdolność kredytową" w sensie np. jaka krotność wpływów na ich konto Aurum/Platinum tak chociaż mniej więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 16 Sie 2019 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jakie wymagania do otrzymania karty Visa Infinite?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 17 Sie 2019 08:53 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
zdolność do posiadania limitu na karcie od 50 000zł
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#432 PostWysłany: 17 Sie 2019 09:17 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ale podobno prościej jest (nie wiem czy to warunek konieczny, ale na pewno ułatwiający), jak się ma u nich konto Aurum lub Platinum: 40/80 zł/m-c lub wpływy min. 9/20 tys. zł (wtedy za darmo). Samą kartę (bez konta) nie wiem czy można dostać, ale może ktoś inny się wypowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 17 Sie 2019 10:04 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Można samą kartę. Znajomi nie mają konta w PKO BP a mają kartę.
Warunkiem jak już było kilka razy podawane w tym wątku jest zdolność kredytowa dla karty kredytowej na 50.000 PLN
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 17 Sie 2019 10:11 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A tak, faktycznie, pomyliłem z inną kartą.
Co nie zmienia faktu, że jeśli ma się konto i wpływy, to - podobno! - jest dużo prościej, bo patrzą na konto i wpływy. Podobno - tak wszyscy twierdzą, ale (jeszcze) tego w praktyce nie sprawdzałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 17 Sie 2019 13:10 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Potwierdzam,że jak się ma, założy od razu, konto w PKO BP, to łatwiej jest "starać się" o kartę Visa Infinite. Platinium

GRUPA WYGRANA
Dla pracowników sektora finansowego jest Branżowa Oferta Specjalna i wtedy przy wpływach min.1000pln od pracodawcy konto Aurum jest za darmo ( i wszystkie korzyści z nim związane m.inn. wypłaty z bankomatów za 0pln cały świat, ale tylko z kont walutowych na których są środki).

I teraz wnioskując o kartę Visa InfinitePlatinium dodatkowym bonusem jest obniżona ew.opłata roczna za kartę o 50% (tzn.max 125 zł) przy niespełnieniu wymagań jej bezpłatności.

W takim pakiecie nie trzeba się bardzo spinać,aby mieć tą kartę, która jest b.dobra (przeliczniki i ubezpieczenia).


Ostatnio edytowany przez friend, 17 Sie 2019 14:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 17 Sie 2019 13:15 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
W sensie - w pakiecie branżowym czy ogólnie w pakiecie z kontem Aurum/Platinum nie trzeba się spinać?
Jest jakaś reguła iluś-krotności wpływów, że wyliczają limit na Infinite?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 17 Sie 2019 13:27 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Dałem przykład pakietu branżowego, w sensie załatwienia całości, jako nowy klient za pierwszym podejściem.

Nie mając nic wspólnego z PKOBP, można też przyjść, jak zawsze, z historią swoich 3 miesięcznych wpływów za wynagrodzenie, nawet zebrane z kilku kont i sprawdzić czy się łapiemy na kartę.
Na początek, przy zarobkach netto około 4-5tys, zawnioskować o kartę z limiem 5tys. (doradca zrobi symulację).

Oczywiście sprawdzi Twoje KK i limity na nich i historię w BIK


Ostatnio edytowany przez friend, 17 Sie 2019 14:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 17 Sie 2019 13:33 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ale Infinite to chyba minimalna wysokość limitu 50 tys. złotych - chyba że się mylę...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 17 Sie 2019 14:04 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Przepraszam,
pisałem o PKO Mastercard Platinum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 17 Sie 2019 14:10 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A tak swoją drogą, gwoli sprawdzanie limitów na inne KK w innych bankach w BIK, to z tego co wiem, DC nie raportuje do BIK swoich kart. Owszem, składa zapytanie w momencie składania wniosku, ale potem... potem nic nie ma w BIK na ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group