Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#10201 PostWysłany: 11 Cze 2019 08:19 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Dzięki za odpowiedzi, przed momentem zarezerwowałem sobie inny hotel i za pierwszym razem przeszło, więc temat chyba sam się rozwiązał. Z drugiej strony nie było to w ofercie "Smakuj podróże".
Póki co zmieniłem plany i Mercure Gdynia zostawiam na "kiedy indziej", może to przeznaczenie? ;)

PS. A strona jak zawsze stroi fochy, teraz domyślnie wyskakują mi stawki w EURO, wszystko mam po polsku, a menu główne (boczne) - raz po angielsku, raz po polsku... Cyrk jak zawsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#10202 PostWysłany: 11 Cze 2019 10:33 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Też od jakiegoś czasu stawki pokazują mi się domyślnie w EUR. Wcześniej podczas wyszukiwania hoteli pojawiały mi się informacje w przeróżnych językach ;) Nawet zastanawiałem się, czy sam sobie czegoś przypadkiem nie przestawiłem. Zajrzałem w ustawienia preferencji i ten widok wygląda chyba trochę inaczej. Przy okazji, czy korzystacie z powiadomień sms? Czego one dotyczą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10203 PostWysłany: 11 Cze 2019 10:57 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Faktycznie, kolejny kawałek strony zmodyfikowany.
I mam te powiadomienia SMS zaznaczone, ale nie mogę sobie przypomnieć żadnego SMSa od Accora czy LCAH (oczywiście oprócz tych bezpośrednio dotyczących pobytu, że pokój gotowy, bla bla bla - swoją drogą te czasami dostaję jak już spać zameldowany chodzę ;))
Nie wiem też czy sam je zaznaczałem czy Accor inaczej traktuje RODO ;)

Swoją drogą można dodać towarzysza podróży, ale jedyną daną jaką chcą jest data urodzenia tego towarzysza, ciekawe.

A propos preferencji ostatnio byłem w małym ibisie w Kielcach, ale zaskoczyli mnie tam talerzem owoców i ekspresem do kawy na kapsułki, a te były tylko bezkofeinowe. W 100% wszystko się zgadzało, bo tylko taką kawę może pić moja małżonka. Ale skąd wiedzieli, gdzie ja to wpisałem - nie mogę teraz tego znaleźć :) Może w Szczególnych Wymagań, bo widzę, że to się nie zapisuje, albo nie widać tego co wpisałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#10204 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:36 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Może wyczytali to z jej oczu podczas zameldowania? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#10205 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Ale skąd wiedzieli,

Może często tam bywa? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#10206 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:42 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Może się mylę, ale tego pola do wpisania szczególnych wymagań chyba wcześniej nie było. Co do kapsułek, nie chcę Cię martwić, ale myślę, że to przypadkowa zbieżność wynikająca najprawdopodobniej z tego, że kapsułki z prawdziwą kawą są częściej używane przez gości i zawsze zostają te bezkofeinowe. A przecież też trzeba je zużyć ;) Niemniej, wyjątkowe powitanie w tym Ibisie, rzadko coś takiego się zdarza. Do tej pory nie spotkałem ekspresu do kawy w Ibisie.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#10207 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:45 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
@Sudoku, kto wie? ;)

W każdym bądź razie są hotele, które to czytają, jak miałem kiedyś zaznaczone daleko od windy - to często był to ostatni możliwy pokój w korytarzu, najdalej od windy ;) Teraz od jakiegoś czasu odznaczyłem to, bo nogi bolą tak łazić ;)

PS. @boots, no właśnie raz w roku to chyba nie często :) No i to nieduży ibis, gdzie w standardowym pokoju chyba nie ma kapsułkowego ekspresu, przynajmniej tak mi się wydaje, mogę się oczywiście mylić.
PS2. @egg, nie martwisz mnie, grzecznie podziękowałem w ankiecie, a co z tą wiedzą teraz zrobią - się okaże podczas kolejnego pobytu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#10208 PostWysłany: 11 Cze 2019 11:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
no właśnie raz w roku to chyba nie często

Ty wiesz o jednym razie w roku... :oops: :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10209 PostWysłany: 11 Cze 2019 12:03 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Aaaa, o to chodzi, wybacz, temperatura nie pozwala myśleć na pełnych obrotach ;)
I tyle komentarza chyba wystarczy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10210 PostWysłany: 11 Cze 2019 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Próbując zarezerwować IBIS Faro, w drugim kroku (OPCJE) wyskoczyła mi oferta posiłku za 10€. Czy to jest obiad?
Załącznik:
1.png
1.png [ 75.12 KiB | Obejrzany 1467 razy ]

Załącznik:
2.png
2.png [ 19.42 KiB | Obejrzany 1467 razy ]


Po dodaniu widać to tak:
Załącznik:
3.png
3.png [ 3.54 KiB | Obejrzany 1467 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
chester0 uważa post za pomocny.
 
      
#10211 PostWysłany: 12 Cze 2019 01:42 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@cyberjarek, no właśnie a mnie zaskoczył talerz owoców w ibis Zabrze... był też czajnik, kawa, cukier i Prince Polo.

@egg, a ja już spotkałem, w ibis Kraków Stare Miasto i ibis Kraków Centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10212 PostWysłany: 12 Cze 2019 09:37 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@skrzat To może być cokolwiek, posiłek to posiłek ;) W zależności od pory dnia, pewnie obiad lub kolacja. Najprawdopodobniej jakiś zestaw do wyboru z karty, pewnie z jakimiś ograniczeniami i bez napojów. Ale nigdy nie korzystałem a wyrocznią nie jestem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10213 PostWysłany: 12 Cze 2019 10:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
@skrzat, miałem służbowo kiedyś taką opcję przy rezerwacji (nie wiem za ile kupioną) i okazało się, że mogę wybrać z menu cokolwiek ... za 15GBP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10214 PostWysłany: 12 Cze 2019 19:29 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Pojawił się ciekawy komunikat giełdowy Orbisu. Wynika z niego, że Orbis sprzeda w najbliższym czasie na rzecz Accora wszystkie swoje aktywa w Polsce za ok. 1,2 mld. zł.

Źródło: http://infostrefa.com/espi/pl/reports/view/4,417425

Z drugiej strony mam lekki chaos w głowie (może to wina upałów) bo z kolei komunikat PAP (https://stooq.pl/n/?f=1301605) mówi, że Accor zamierze sprzedać udziały Orbisu.
Możliwe, że prawdziwe jest jedno i drugie: najpierw Accor kupi od Orbisu aktywa a potem sprzeda niepotrzebny wtedy im sam Orbis (już bez aktywów hotelowych ale za to z górą pieniędzy) :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 uważa post za pomocny.
 
      
#10215 PostWysłany: 12 Cze 2019 19:37 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Tu jest to lepiej wyjaśnione. Orbis nadal pozostanie właścicielem nieruchomości.
https://stooq.com/n/?f=1301605
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10216 PostWysłany: 13 Cze 2019 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Do -30% za rezerwację min. 2 doby + voucher 20$ do wydania w restauracji do 3 września 2019 r.

Kod: SUMMER19

Adres: https://www.movenpick.com/en/summer/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10217 PostWysłany: 14 Cze 2019 17:15 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Jak to jest z późnym wymeldowaniem w Novotelach w niedzielę?
Według opisu, usługa jest bezpłatna w niedzielę, po dodaniu jej do rezerwacji kończącej się w niedzielę, opłata zostaje doliczona do rachunku. To w końcu jest bezpłatna czy płatna? Ma ktoś doświadczenia w tej kwestii?

Załączniki:
NPW.jpg
NPW.jpg [ 175.06 KiB | Obejrzany 1040 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10218 PostWysłany: 14 Cze 2019 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Też się kiedyś nad tym zastanawiałam. Ale w praktyce wyszło, że to jedna z wielu dziur accorowej strony internetowej - system nie jest przygotowany na to, żeby skorelować to, że pobyt kończy się w niedzielę, z tym, że tak konkretna usługa specjalna jest w tym dniu bezpłatna. W praktyce nie ma z tym problemu, zdarzało mi się i do 20 zostać za darmo :) Oczywiście najlepiej upewnić się bezpośrednio w hotelu.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10219 PostWysłany: 14 Cze 2019 17:51 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Jest nowa promka na punkty.
Ale po zapisaniu się wywala błąd, że status nie pozwala na skorzystanie z oferty mimo, że w regulaminie napisali, że oferta dla każdego statusu. Accor nie byłby sobą gdyby coś zadziałało ot tak ;)

Regulamin też nie jest jasny do końca i nie wiadomo czy potrzeba 3 rezerwacje każda po 3 noclegi czy w sumie na 3 noclegi...

https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... j.pl.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#10220 PostWysłany: 14 Cze 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Zapisałem się bez problemu.
Warunki jasne: 3 pobyty, każdy pobyt min 3 noce, 1000 punktów Rewards za każdy z trzech pobytów na minimum 3 noce.
Rejestracja między 14.06.2019 a 30.07.2019.
Pobyty od 15.06.2019 do 31.07.2019 w jednym z hoteli uczestniczących w programie w krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Polska, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group