Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Cze 2019 16:55 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 2
Witam wszystkich, jest to moj 1 temat na forum, mam nadzieje, ze umiescilem go w odpowiednim miejscu.
Planuje wrocic z Sydney do Polski w lipcu tego roku i chcialbym po drodze gdzies sie zatrzymac na kilka dni, skoro i tak mam wydac 2000-3000 zl na bilet lotniczy. Problem w tym, ze brakuje mi inspiracji, dlatego tez przyszedlem z tym tutaj :)
Miejsca, ktore odwiedzilem podczas podrozy do Sydney to Dubai, Singapur i Kuala Lumpur, wiec wolalbym je ominac.
Moze ktos z Was odbyl taka podroz, ma jakies doswiadczenie oraz wizje/pomysl i chcialby mi cos doradzic?
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Cze 2019 17:00 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 177
niebieski
To może Tajpej albo Pekin? Popatrz sobie na loty w Twoim terminie i wybierz ten, który będzie najlepszy.
Zawsze możesz też wracać przez USA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Cze 2019 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 42
Loty: 72
Kilometry: 197 398
My wracaliśmy z Sydney airasia do KualaLumpur i stamtad do Krabi w Tajlandii.
Lot do Polski PHuket-Warszawa.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Cze 2019 22:50, edytowano w sumie 1 raz
P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Cze 2019 17:08 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 2
@Raku90
Pekin brzmi fajnie, znalazlem polaczenie 13.07 wylot do Pekinu, a z Pekinu 16.07 za jakies 2500~zl, ale kusi mnie tez Hongkong, tylko nie moge nic ciekawego znalezc w tej kwocie i terminach 10-20 lipiec :(

@2getThere
Byloby swientie zobaczyc Phuket i Krabi, tylko obawiam sie pory deszczowej w lipcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Cze 2019 09:55 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 177
niebieski
Hongkong + 12h w Kuala Lumpur - https://www.momondo.pl/flight-search/SY ... rt=price_a

16-19.07 - 2708 zł. Pierwszy lepszy termin, nie szukałem długo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Cze 2019 10:31 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
jeśli ten 20 lipca nie jest datą sztywną, to Sri Lanka na 4 dni za ~2350 zł
Załącznik:
sril.png
sril.png [ 47.1 KiB | Obejrzany 2785 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Cze 2019 10:32 

Rejestracja: 20 Maj 2016
Posty: 55
Loty: 167
Kilometry: 419 361
Może Seoul? Lecisz Asianą z krótką przesiadka gdzieś w Europie (na przykład FRA).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group