Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#10141 PostWysłany: 15 Maj 2019 13:14 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
W ramach uzupełnienia do informacji o promocji ze śniadaniem, o której pisał @tropikey dwie sprawy:

1/ w niektórych hotelach oferta promocyjna jest bezzwrotna ale można też znaleźć takie, w których istnieje możliwość bezkosztowej anulacji najpóźniej na dzień przed noclegiem

2/ co ciekawe - w niektórych hotelach możliwa jest częściowa płatność punktami

Przykładem 1) jest ibis Kiev Railway Station a 2) Mercure Racławice. Znając życie znajdą się i takie, w których jedno można połączyć z drugim :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#10142 PostWysłany: 16 Maj 2019 07:43 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
@Darek M. Novotel Gdańsk Marina przeszedł ostatnio gruntowną modernizację pokojów więc tam będzie bardziej pachnieć :D

@pawfazi dzięki, zdążyłem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
 
      
#10143 PostWysłany: 16 Maj 2019 21:02 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
W nawiązaniu do tej promocji,wchodzi dobra cena na Novotel Katowice 31.08_01.09.2019 (130pln) dla tych którzy wybierają się na PyroSilesie 2019 na Muchowiec.Kto nie zna hotelu to szału nie ma ale za tą cenę warto. Ja już 2 pokoje zarezerwowałem,mam nadzieję że wbijemy się do hotelu prosto z lotniska po powrocie z Lwowa w porze obiadowej.


tropikey napisał(a):
Mam nadzieję, że nie powielam czegoś, o czym już pisano (jeśli tak, to z góry przepraszam :) ) - do 24 maja jest -30% + śniadania w cenie:
https://www.accorhotels.com/promotion/crazyprices/index.en.shtml


Tam, gdzie jestem potencjalnie zainteresowany, ceny są bardzo przyzwoite.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10144 PostWysłany: 19 Maj 2019 16:25 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
No i w końcu coś mnie łączy z @BusinessClass (strona 163. i 178. tego wątku) :o

Właśnie wszedłem na konto Accor (byłem już zalogowany wcześniej) i się zdziwiłem, że mam tylko 22 punkty.

Okazało się, że adres mailowy zmieniony, a ktoś zanocował wczoraj w Sofitelu w Odessie................ Highly unlikely, ze to byłem ja. :?

Czytam, że Accor oddawał tak utracone punkty (które były wymieniane na wówczas istniejące vouchery - niestety, moje są i utracone, i już wykorzystane).

Co byłoby teraz najszybszym/najskuteczniejszym rozwiązaniem? Infolinia 0801-606-606 sobie z tym poradzi? :oops: U @BusinessClass zajęło to prawie miesiąc, no ale się udało :geek:

Martwi mnie to, że przypadki z internetów są z mniej więcej 2-3 lat wstecz, ale mam nadzieję, że Accor i tak wciąż pomaga pokrzywdzonym.

Uważajcie na swoje konta i punkty :cry: :cry:


Załącznik:
4.png
4.png [ 4.73 KiB | Obejrzany 1726 razy ]

Załącznik:
1.png
1.png [ 92.18 KiB | Obejrzany 1726 razy ]

Załącznik:
3.png
3.png [ 4.59 KiB | Obejrzany 1726 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#10145 PostWysłany: 19 Maj 2019 17:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A czemu nie zadzwonisz? Szybciej będą tam wiedzieć, czy dadzą radę, niż tutaj... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10146 PostWysłany: 19 Maj 2019 17:58 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
@michzak, masz rację, zadziałałem w emocjach, pierwszy raz mnie coś takiego spotkało, no i zwyciężyła gorąca głowa, chęć dowiedzenia się wcześniej, zbadania terenu na forum, wśród osób mądrzejszych ode mnie. :roll:

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem spod 0-801-606-606 - Annasz odesłał mnie pod numer czynny tylko od poniedziałku do soboty. Muszę zatem poczekać do rana.

Natomiast zadzwoniłem na Ukrainę do hotelu, bardzo miło mnie potraktowali, sprawdzili i oddzwonili.

Okazuje się, że faktycznie jakiś p. Vladimir :mrgreen: się zameldował wczoraj, korzystając z tego numeru rezerwacji. A że niczego więcej nie potrzeba do weryfikacji :shock: (przynajmniej według pana z hotelu), to Vlad spędził noc w tym zapewne ekskluzywnym miejscu na mój koszt. No i rzeczywiście jedyne co mogę zrobić, to skontaktować się jutro z działem obsługi klienta i pozwolić im się wykazać.

Mam zatem nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie, a ja na pewno posprawdzam zaraz wszystkie możliwe konta i dokonam zmian haseł i innych zabezpieczeń. Nóż się na przykład u mnie otwiera na samą myśl, że takie IHG to tylko kwestia czterocyfrowego PIN-u. :shock:

Natomiast zdumiewa mnie coś innego: to nie jest sytuacja gdzie ktoś wchodzi do hotelu i mówi, że osoba, z której konta została zrobiona rezerwacja, przyjedzie później, ale czy mogą mnie państwo zameldować już teraz?
To jest sytuacja, w której z mojego konta została zrobiona rezerwacja na JEDNĄ osobę i nie było problemem, że tą osobą nie byłem ja. Panu Vladimirowi wystarczyło ukraść moje punkty, zmienić tylko(!!!) adres mailowy i posiadać numer rezerwacji. No przepraszam, ale dla mnie to jest bardzo słaba ochrona. Żeby było jasne: nie winię hotelu (może trochę? nie wiem czy mieli szansę wychwycić to oszustwo). Uważam jednak, że gdzieś system kuleje. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10147 PostWysłany: 19 Maj 2019 18:29 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
W jaki sposób się zalogowałeś na konto skoro masz zmieniony email?
Góra
 Profil Relacje PM off
jorgos uważa post za pomocny.
 
      
#10148 PostWysłany: 19 Maj 2019 18:34 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
Tego też nie umiem wyjaśnić. Nie wylogowywałem się poprzednim razem, dzisiaj po wejściu na stronę byłem wciąż zalogowany.

To co było inne niż zawsze, to: najpierw liczba punktów się nie zgadzała, a potem, po przeprowadzeniu śledztwa, odnalazłem tę rezerwację i zauważyłem zmieniony adres e-mail. :?

Wciąż mogę tam wejść, nie wiem sam czy mam zmieniać dane, czy poczekać do rozmowy z Accor. Chyba poczekam, bo więcej już i tak nie stracę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10149 PostWysłany: 19 Maj 2019 19:20 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Don_Boorak chodziło mi o to, że skoro to rezerwacja na dziś, to trzeba najpierw dać im znać, że problem zaistniał, bo na odkręcanie (anulowanie) noclegu skoro już i tak za późno. I teraz możemy teoretyzować :P
dobrze, że do hotelu zadzwoniłeś, w razie czego będą mogli potwierdzać w kontakcie z ich supportem. Maila bym nie zmieniał, nie wiem czy prowadzą historię zmian czy nie, ale jeśli wyczyścili do zera konto, to i tak nie mają już czego zebrać dalej
Góra
 Profil Relacje PM off
Don_Boorak uważa post za pomocny.
 
      
#10150 PostWysłany: 22 Maj 2019 09:58 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Promo dla pobytów w Belgii, Irlandii, Luksemburgu, Holandii, Szwecji lub Wlk. Brytanii - 500 pkt. ekstra:
https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... t.en.shtml
Można połączyć z aktualną promocją SuperSale jak się zarezerwuje do 24.05, sami to zresztą podkreślają:
Plus, if you book by 24th May using this page https://www.accorhotels.com/promotion/c ... x.en.shtml (ensure you register for the offer here first) you will also benefit from a discounted stay and free breakfast as a Le Club AccorHotels member.
FOR STAYS FROM 12/07/19 until 01/09/19
BOOK THIS OFFER FROM 13/05/19 to 14/06/19

A drugie promo jest dla pobytów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii:
https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... d.en.shtml
* 400 rewards points for one stay of 1 night (one use),
* 500 rewards points for one stay of 2 nights (one use),
* 1,000 rewards points for one stay of 3 nights and more (one use),
*and a bonus of 300 Rewards points for each eligible booking (max. 3 uses) done via the AccorHotels App (łącznie max 2800 pkt.).
FOR STAYS FROM 20/05/19 until 20/08/19
BOOK THIS OFFER FROM 20/05/19 to 20/07/19
Góra
 Profil Relacje PM off
Manuel lubi ten post.
Manuel uważa post za pomocny.
 
      
#10151 PostWysłany: 24 Maj 2019 13:39 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Do niedzieli na Quidco:

Cytuj:
20% cashback

for Pullman, Sofitel, MGallery, Grand Mercure and Sebel bookings
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10152 PostWysłany: 25 Maj 2019 12:04 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
moje punkty wygasają w połowie czerwca. Poinformuj mnie, czy można je przedłużyć, jeśli dokonałeś częściowej rezerwacji rezerwacji powrotnej, a następnie anulujesz po kilku dniach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10153 PostWysłany: 25 Maj 2019 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Nie
Idź na ? ?
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10154 PostWysłany: 25 Maj 2019 13:50 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
Faktem jest, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni mogę być tylko w Poznaniu. Czy możesz pić kawę lub piwo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10155 PostWysłany: 25 Maj 2019 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
W Poznaniu chyba nie ?
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10156 PostWysłany: 25 Maj 2019 14:41 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Załącznik:
restauracje_accor.png
restauracje_accor.png [ 464.9 KiB | Obejrzany 998 razy ]
A propos punktów w restauracji - dotyczyło to kiedyś wybranych hoteli w Warszawie.

Szczegóły: http://www.accorhotels.com/leclub/earn-rewards-points-in-restaurant-without-stay/index.pl.shtml

Na powyższej stronie wymienionych jest tylko 5 restauracji warszawskich z informacją, że lista hoteli na stronie http://www.restaurants-accorhotels.com.
Nie mam pojęcia jak tam znaleźć jakiekolwiek oznaczenie, że dany hotel uczestniczy w tej promocji, bo są tam praktycznie wszystkie restauracje w polskich hotelach Accor, również te w Poznaniu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#10157 PostWysłany: 27 Maj 2019 02:42 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
Powiedz mi w Poznaniu, gdzie będzie lepsze śniadanie i zakwaterowanie: Ibis Centre, Ibis Stare Mesto, Novotel Malta. Przy okazji basen w hotelu Novotel, z którego działa numer?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10158 PostWysłany: 27 Maj 2019 02:53 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Basen jest wyłącznie w Novotelu, najlepsze śniadania też są w Novotelu.
Niemniej Novotel jest najdalej od centrum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
GLOOMER lubi ten post.
 
      
#10159 PostWysłany: 27 Maj 2019 02:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Don_Boorak napisał(a):
To jest sytuacja, w której z mojego konta została zrobiona rezerwacja na JEDNĄ osobę i nie było problemem, że tą osobą nie byłem ja. Panu Vladimirowi wystarczyło ukraść moje punkty, zmienić tylko(!!!) adres mailowy i posiadać numer rezerwacji. No przepraszam, ale dla mnie to jest bardzo słaba ochrona. Żeby było jasne: nie winię hotelu (może trochę? nie wiem czy mieli szansę wychwycić to oszustwo). Uważam jednak, że gdzieś system kuleje. :roll:

Nie wiem jak jest w Accor, ale w IHG to standard, że robiąc rezerwację dla np członka rodziny robisz rezerwację na siebie i w adnotacjach wpisujesz, że gościem jest inna osoba. System nie pozwala z automatu wpisać innej osoby jako gościa, ale regulamin tego nie zabrania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10160 PostWysłany: 28 Maj 2019 11:45 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
GLOOMER napisał(a):
Powiedz mi w Poznaniu, gdzie będzie lepsze śniadanie i zakwaterowanie: Ibis Centre, Ibis Stare Mesto, Novotel Malta. Przy okazji basen w hotelu Novotel, z którego działa numer?


Najlepsze żarcie masz bezapelacyjnie w Mercure.
Niby ta sama karta jest w Novotel Centrum ale tam ludzie na kuchni i obsługa baru jest znacznie gorsza, a potrawy zwyczajnie niedorobione.
Mercure ma w Poznaniu najlepszą kuchnię i ich Winestone śmiało może konkurować na rynku gastronomicznym.
Malta ma bardzo dobrego barmana, świetne drinki. Śniadania ok.
Ibis Stare Miasto to zwykłe przyjemne śniadania klasy Ibis.
Novotel i Ibis Centrum śniadania mają w jednym miejscu - restauracji w tym bliźniaku, o ile dobrze pamiętam.
Ludzi jest masa, ciasno i obsługa trochę nie nadąża. Dla porównania niby ten sam standard w Novotel/Ibis Wrocław Centrum oceniam o dwie ligi wyżej.

W temacie zakwaterowania Novotel/Ibis Centrum ma najnowsze pokoje i pod tym względem jest naprawdę fajnie, zwłaszcza w podniesionym standardzie.
Natomiast niekoniecznie będzie widokowo, zależy z której strony / w jakim skrzydle trafisz na okna.
W stronę Starego Browaru i Andersia jest moim zdaniem najlepsza panorama. Do rynku masz krótki spacer samym centrum miasta.

W Malta masz część pokoi odnowionych. Na plus w lobby jest konsola dla dzieciaków i masz kupon na zniżkę 20% do Term Maltańskich, które są zaraz za hotelem.
Do centrum z buta masz daleko ale jest dobra komunikacja, tramwaje i autobusy.
Obok obiektu masz też spacerowe trakty wokół samej Malty więc pod tym względem jest fajnie.

Ibis Stare Miasto jest relatywnie blisko Starówki i choć budżetowy to hotel ma swoich fanów.
Pokoje noszą tu jednak znak czasu i standard jest zdecydowanie niższy.
Nadrabia bardzo przyjemna ogarnięta obsługa i jest tu moim zdaniem spokojniej niż w Novotel/Ibis Centrum.

Mercure może nie ma tak odnowionych pokoi jak nowiutki Novotel Centrum ale to kultowa architektura PRLu.
Panorama całego centrum Poznania jest tu moim skromnym zdaniem najładniejsza (jeśli masz okna w stronę starówki).
Jest też najbliżej targów MTP, a zaraz obok masz Bałtyk z fajnym podniebnym barem i teatr Nowy, który serdecznie polecam.
Jeśli masz w planie Łazarz, palmiarnię, Browar Ułan albo na nowo odkrywane Jeżyce to zdecydowanie tu będzie najbliżej z buta.
Zaraz pod obiektem masz stację rowerów miejskich i jest tu też najbliżej do dworca PKP/Autobusy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group