Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 22 Kwi 2019 22:29 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Po zwrocie jest tak samo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Malagao uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#1242 PostWysłany: 11 Maj 2019 08:46 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Lot powrotny z Majorki mam 7:20. Chciałbym auto z pełnym ubezpieczeniem a np wiber zaczyna prace od 7.
Czy ktoś może polecić jakąś wypożyczalnie która wcześniej zaczyna pracę ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 11 Maj 2019 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
hertz
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 11 Maj 2019 09:24 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
faktycznie hertz jest czynny ale cena...

a orientujesz sie jak wyglada zdanie auta w przypadku gdy wezme przez doyouspain ?
bo teoretycznie mogę zrobić rezerwacje na goldcara i godzine zwrotu wpisac 6. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to auto bez full insurance
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1245 PostWysłany: 11 Maj 2019 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
nie wiem,
ja miałem z hertza, cenowo byli ok,
goldcary i pochodne wynalazki mnie nie interesują
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 11 Maj 2019 10:50 

Rejestracja: 21 Paź 2016
Posty: 47
Prześledziłem temat wypożyczenia auta na lotnisku w Palmie i najlepsza wydaje się wypożyczalnia Drivalia. Mają biuro przy lotnisku z bezpłatnym transportem. Pisałem z nimi. Cenowo za 3 dni samochód typu Nissan Micra za 300 zł. w tej cenie jest pełne ubezpieczenie. Nie trzeba karty kredytowej i nic nie blokują ani żadnych depozytów nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 11 Maj 2019 11:42 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
ta drivalia to faktycznie ciekawa opcja, biorą tylko 10EUR za oddanie auta poza godzinami pracy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1248 PostWysłany: 13 Maj 2019 09:53 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 19
Loty: 10
Kilometry: 19 860
Na Majorce samochód wypożyczałem z OK Rent a car, wziąłem pełne ubezpieczenie i nie było żadnych problemów przy odbiorze. Sprawdzili tylko stan paliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1249 PostWysłany: 23 Maj 2019 22:46 

Rejestracja: 23 Maj 2019
Posty: 4
Za niecałe 2 tygodnie lecę z żoną i dzieckiem na Majorkę. Problem jest jedynie taki, że odlot mamy w sobotę rano i max 5:30 możemy oddać auto. Rok temu jak byliśmy na Fuertaventura braliśmy Cicara i byliśmy zadowoleni ale niestety nie można im oddać auta o tak wczesnej porze. Czytałem to forum i dużo osób poleca Vanrell. Czy biorąc auto w Vanrell można je zostawić o 5 na prakingu na lotnisku? Żona jest w ciąży do tego mamy małe dziecko więc opcja spania na lotnisku odpada ;)

Karta kredytowa jest, mam 30 lat i prawo jazdy od 10. Nie musi być tanio byle by wygodnie z zostawieniem auta.

Economybookings też odradzam. Ukrywają ukryte koszty i polecają firmy oszukujące ludzi na depozyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 23 Maj 2019 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
na doyouspain masz napisane która firma pobiera dodatkowe opłaty za pobranie / oddanie samochodo poza normalnymi godzinami pracy biura + godziny pracy też są podane
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1251 PostWysłany: 24 Maj 2019 08:13 

Rejestracja: 23 Maj 2019
Posty: 4
Niestety pokazuje firmy z bardzo kiepską opinią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1252 PostWysłany: 25 Maj 2019 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@MagicMike - do you spain pokazuje wszystkie firmy dostepne w danej lokacji, i te z dobrymi opiniami, i te ze zlymi
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1253 PostWysłany: 25 Maj 2019 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Do Drivalii polecam podchodzić z pełnym ubezpieczeniem, sposób działania mają taki sam jak Goldcar.

david_fg napisał(a):
ta drivalia to faktycznie ciekawa opcja, biorą tylko 10EUR za oddanie auta poza godzinami pracy
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
Cicha_Woda uważa post za pomocny.
 
      
#1254 PostWysłany: 28 Maj 2019 14:55 

Rejestracja: 22 Sie 2017
Posty: 34
Hej,
w październiku lecimy na 2 tygodnie na Majorkę. Jak co wyjazd chcę na 7-10 dni wypożyczyć autko. Po Teneryfie mam świetne wspomnienia z jazdy po Hiszpanii i cen w wypożyczalniach. Bazę mamy w Alcudii. Polecilibyście jakąś dobrą wyporzyczalnię z tamtych okolic? Oczywiście jestem w stanie też gdzieś podjechać po autko jeżeli firma będzie sprawdzona i rozsądna cenowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1255 PostWysłany: 03 Cze 2019 12:59 

Rejestracja: 03 Cze 2019
Posty: 3
Mam pytanie do osób które korzystały z usług firmy wiber:
W którym momencie najlepiej rezerwować auto? tuż przed wyjazdem czy z wyprzedzeniem czasowym?
Patrząc na ceny to jeśli miałbym rezerwować auto na ten tydzień to jest tańsze o prawie 100euro niż w moim terminie. Pytanie czy to dlatego, że rezerwacja jest na ostatnią chwilę czy może "czerwiec" zamiast sierpnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1256 PostWysłany: 03 Cze 2019 13:07 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Rezerwuj wtedy, kiedy cena Ci odpowiada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1257 PostWysłany: 03 Cze 2019 13:14 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Myślę, że trzeba sprawdzać na bieżąco - braliśmy u nich auto w zeszłym roku na przełomie września/października (Ford Fiesta) i miesiąc przed wylotem były ceny na poziomie 2-3 euro za dzień, natomiast my zdecydowaliśmy się na tydzień przed wylotem i wyszło nas 9euro za dzień....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1258 PostWysłany: 03 Cze 2019 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
zdarzało mi się kilka razy wymieniać rezerwację, ponieważ nowa rezerwacja na 2 tygodnie przed okazywała się sporo tańsza niż ta robiona z wyprzedzeniem kilku miesięcy, więc teraz robię rezerwację wcześniej, ale z możliwością bezpłatnego anulowania gdyby bliżej terminu wpadło coś ciekawszego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1259 PostWysłany: 04 Cze 2019 02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
piratez napisał(a):
Mam pytanie do osób które korzystały z usług firmy wiber:
W którym momencie najlepiej rezerwować auto? tuż przed wyjazdem czy z wyprzedzeniem czasowym?
Patrząc na ceny to jeśli miałbym rezerwować auto na ten tydzień to jest tańsze o prawie 100euro niż w moim terminie. Pytanie czy to dlatego, że rezerwacja jest na ostatnią chwilę czy może "czerwiec" zamiast sierpnia


nie wiem jaka jest waga czynnikow, co wplywa bardziej i o ile, ale sierpien zamiast czerwca na pewno ma spore znaczenie. W Hiszpanii sierpien to urlopowy szczyt szczytow, czerwiec to dopiero poczatek sezonu.... a poczatek czerwca to juz w ogole.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1260 PostWysłany: 05 Cze 2019 13:19 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
Hej, lecimy spora grupa (7 doroslych, 3 dzieci) na Majorke na 10 dni we wrzesniu. Chcemy wynajac dwa auta klasy c kombi (focus, 308, meganka etc.)

Przylot mamy o 23.15 i zalezy nam na tym, aby do kazdego auta bylo dopisanych przynajmniej dwoch kierowcow. Orientuje się ktoś, czy jakieś wypożyczalnie:

a) nie kasuja jakoś bardzo dużo za odbiór po godzinach (Vanrell 50EUR, Wiber 40EUR)
b) nie kasują dużo za dodatkowego kierowce (Vanrell 3-5EUR/dzień, Wiber aż 8EUR/dzień)

Z tego, co przeglądałem, opłata za późne wynajęcie praktycznie nie do uniknięcia? Ale może są jakieś wypożyczalnie, co dorzucają darmo dodatkowego kierowce, kiedy wezmie sie np. dodatkowe ubezpieczenie?
Z gory dzieki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group