Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost

Giełda biletów
igrzyska-minsk-2019-gielda,17,142215


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 595 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 18 Maj 2019 22:51 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
edit. ok już znalazłem ubezpieczenie z tłumaczeniem.
Ktoś na poprzedniej stronie pisał, że potwierdzenie trzeba zmieniać na bilet w kasie białoruskiej? Co za brednie?? :lol: :lol:
Jest to taki sami bilet jak u nas z kodem kreskowym i QR, który skanuje konduktor, a na ich stronie można tez kupić bilet na nasze PKP i kurs jest korzystny - kosztuje tyle samo bilet co u nas w kasie. Bynajmniej w PKO BP jak płaciłem kartą. Nie trzeba stać w kolejce i jechać na dworzec.

@Floxbiee
Jestem tam zarejestrowany i mam bilet imienny, więc o czym mówisz? Bo nie czaję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#282 PostWysłany: 19 Maj 2019 02:14 

Rejestracja: 04 Maj 2019
Posty: 18
Loty: 15
Kilometry: 17 312
Zobaczysz jakie to brednie wtedy gdy Cię do pociągu nie wpuszczą :lol: :lol: . Jeśli pociąg nie ma e-rejestracji to bilet trzeba potwierdzić w kasie białoruskiej. Te w kierunku Polski takiej nie mają.
A tutaj potwierdzenie z strony Kolei Białoruskich:
"E registration means that you will not need to obtain travel documents (tickets) at the box office of the Belarusian Railways. Landing on the train at the electronic registration will be carried out upon presentation coach conductor identity document passenger specified in the purchase order travel documents (tickets)"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
tomeeek07 napisał(a):
@jacek96

Myślisz, że nie zauważą, że nie masz białoruskiego stempla w paszporcie? :shock:


Stempel w paszporcie? Czy czasem Białoruś i Rosja nie są w Unii celnej i na ich granicach nie ma kontroli paszportowej?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
 
      
#284 PostWysłany: 19 Maj 2019 11:00 

krystoferson112 napisał(a):
Ten gość Tomek jest chyba od firm związanych z pośrednictwem wizowym. Jego defetyzm ju mnie irytuje.



On tylko sprowadza Was na glebę, bo niektórzy żyją w wydumanych realiach, a nie to co może was napotkać przy przekraczaniu granicy z Rosją

Jak to jest takie zero jedynkowe to po co ciągłe te same pytania czy problemy........bilety na imprezę macie to i odwiedzicie "na wskroś czy dogłębnie matulkę Rosję" :twisted:

Rok temu z Fan ID pogranicznicy na granicy w Kaliningradzie na początku pytali co to, tak więc luz
Góra
 PM off  
      
#285 PostWysłany: 19 Maj 2019 14:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
I co, że pytali? Od tego tam siedzą, żeby sprawdzać i pytać.
Mnie polski pogranicznik w Świecku, pytał przy wjeździe do Polski, po co jadę i dokąd, więc wiem co odpowiedzieć. Widzę, że niektórzy, co siedzą przed kompem się bardziej martwią od tych co się wybierają.
Zawsze mogę wjechać przez Białoruś, ale Rosję odwiedzę, a niedowiarkom wyślę kartkę na potwierdzenie tego faktu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek lubi ten post.
 
      
#286 PostWysłany: 19 Maj 2019 14:23 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
@Floxbiee
ale ja kupowałem bilet na pociąg z Polski do Brześcia i z Brześcia do Mińska i jest tam napisane "ticket" a nie potwierdzenie.
Co znaczy rejestrowany? Jest tam możliwość wyboru miejsc itd. wpisuje nr paszportu "nr id innostranca" jakoś tak.
Więc jest e-rejestracja.

"E registration means that you will not need to obtain travel documents (tickets) at the box office of the Belarusian Railways. Landing on the train at the electronic registration will be carried out upon presentation coach conductor identity document passenger specified in the purchase order travel documents (tickets)"

- no właśnie, a na moim bilecie jest e-rejestracja. Nie potrzeba iść do kas kolei Białoruskich i nic potwierdzać.
PS. Przed chwilą sprawdziłem i na pociąg z Mińska do PL też jest e-rejestracja, więc nie wiem skąd masz takie info jakie masz. Wejdź sobie w system i sprawdź zamiast pisać w ciemno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 19 Maj 2019 15:22 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Garmond napisał(a):
Stempel w paszporcie? Czy czasem Białoruś i Rosja nie są w Unii celnej i na ich granicach nie ma kontroli paszportowej?


Myślisz, że na czas Igrzysk nie przywrócą kontroli granicznej? Teraz lądową granicę RU-BY mogą przekraczać jedynie obywatele tych krajów. Na czas Igrzysk będzie ona dostępna dla wszystkich, stąd moje podejrzenia, że kontrola zostanie czasowo wznowiona, ale tutaj potwierdzenia nie mam.

Highstyle napisał(a):
@Floxbiee
ale ja kupowałem bilet na pociąg z Polski do Brześcia i z Brześcia do Mińska i jest tam napisane "ticket" a nie potwierdzenie.
Co znaczy rejestrowany? Jest tam możliwość wyboru miejsc itd. wpisuje nr paszportu "nr id innostranca" jakoś tak.
Więc jest e-rejestracja.


Możliwość wyboru miejsca jest zawsze i to o niczym nie świadczy. Jeśli bilet należy wymienić w kasie to jest ta informacja na środku potwierdzenia, oraz w prawym dolnym rogu "Для проезда в поезде получите проездной документ в билетной кассе Белорусской железной дороги."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 19 Maj 2019 16:08 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
-- 19 Maj 2019 16:03 --

Logiczne myślenie nie jest twoją specjalniścia, wiec powstrzymaj się od dawania rad!
Stan faktyczny:
-Granica między Bialorusia, a Rosją praktycznie nie istnieje.
-Cudzoziemcy obecnie muszą ją przekraczać w wyznaczonych miejscach, by móc się odprawić.
-Podczas Igrzysk, wizy do Rosji dla cudzoziemców z biletami, zostają zniesione.
I po tym wszystkim, ty piszesz, ze te przesłanki doprowadzą do przywrócenia kontroli granicznych?! :ugeek:
Mam nadzieję, że nie jesteś dyrektorem w MZK/MPK, bo pewnie w dzień bez samochodu, gdy komunikacja publiczna jest za darmo, wysłałabyś wzmożone kontrole biletów, a moze jeszcze dodatkowo zwiększył zatrudnienie na ten dzień?!

-- 19 Maj 2019 16:08 --

tomeeek07 napisał(a):
Teraz lądową granicę RU-BY mogą przekraczać jedynie obywatele tych krajów...

Juz sie przestań ośmieszać!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 19 Maj 2019 16:48 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
jacek96 napisał(a):
-Podczas Igrzysk, wizy do Rosji dla cudzoziemców z biletami, zostają zniesione.


Skomentuje to kolegi cytatem:

jacek96 napisał(a):
Juz sie przestań ośmieszać!



Jeszcze cytat sprzed kilku tygodni. Może pozwoli ci to trochę bardziej ogarnąć o co cały czas chodzi. (odpowiedź z któregoś z konsulatów).
macio106 napisał(a):
Dostałem odpowiedź na temat ewentualnego wjazdu do Kaliningradu:

Cytuj:
W Pana przypadku nie chodzi o tranzyt przez Rosje, poniewaz Polska graniczy
bezposrednio z Bialorusia. Stad Pan wjezdza z terenu Polski do Bialorusji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 19 Maj 2019 17:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
Dzięki za wyjaśnienia.
EOT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 19 Maj 2019 17:32 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Facet ma swój pogląd na sytuację, spoko niech ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 19 Maj 2019 18:03 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Cytuj:
Możliwość wyboru miejsca jest zawsze i to o niczym nie świadczy. Jeśli bilet należy wymienić w kasie to jest ta informacja na środku potwierdzenia, oraz w prawym dolnym rogu "Для проезда в поезде получите проездной документ в билетной кассе Белорусской железной дороги."


OK. U mnie jest " To board the train you must bring your id document", więc nic nie trzeba wymieniać.
Blank elektronicznogo proezdnogo dokumenta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 20 Maj 2019 09:38 

Rejestracja: 23 Lip 2015
Posty: 1
@jacek96 - nie mogę wysłać wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt e-mail: en57pl@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 20 Maj 2019 13:47 

Rejestracja: 30 Kwi 2019
Posty: 29
Loty: 2
Kilometry: 2 218
Białoruska straż graniczna udostępniła na swojej stronie internetowej odrębny dział z informacjami na temat Igrzysk Europejskich. Może komuś z Państwa się to przyda: https://gpk.gov.by/news/gpk/55028/
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#295 PostWysłany: 20 Maj 2019 23:07 

Rejestracja: 04 Maj 2019
Posty: 18
Loty: 15
Kilometry: 17 312
"Remember! One ticket to the competition allows a tourist to enter Belarus only once not later than the date specified in the ticket."
Czyli wygląda na to, że wycieczka do Rosji i powrót na Białoruś będzie niemożliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 20 Maj 2019 23:30 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Polacy i tak mogą wjechać na Białoruś bez wizy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 20 Maj 2019 23:43 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 794
niebieski
Po pierwsze to na płatnej dodatkowo 5 dych przepustce, a dwa to tylko do okręgu Brześcia i Grodna i to też nie w całości. Nawet nie ma co porównywać;)

Pozdro, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#298 PostWysłany: 21 Maj 2019 06:47 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Na Facebooku rozmawiałem ichniejsza Komendą Główną Straży Granicznej. Z ich odpowiedzi wynika, że strona rosyjska jest poinformowana o zasadach wjazdu do Rosji i Białorusi i nie powinno być żadnych problemów z tranzytem przez Rosję. Możliwy jest także wjazd wlot z Moskwy do Mińska drogą lotniczą przez lotnisko narodowe. Na codzien wlot z Moskwy bez wizy białoruskiej nie jest możliwy gdyż jest on traktowany jako lot krajowy. Taka uzyskałem odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
#299 PostWysłany: 21 Maj 2019 07:48 

Rejestracja: 30 Kwi 2019
Posty: 29
Loty: 2
Kilometry: 2 218
A zwykł wjazd do Rosji na czterech kołach w celach turystycznych i późniejszy powrót również w ich opinii jest w porządku?. Nie chodzi tutaj o tranzyt a pobyt powiedzmy 3 dniowy. Rozumiem te duże zamieszanie w związku z ewentualną wizytą Rosji ponieważ nawet rosyjskiej konsulaty w Polsce są totalnie niepoinformowane w tej kwestii. Zadjąc im pytanie o następującej treści:

"Dzień dobry. Bardzo proszę o informację czy na podstawie tej informacji: https://moskwa.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/i ... gloszenia/ mogę udać się z Minska do Moskwy bez wizy rosyjskiej z biletem na Igrzyska Europejskie oraz ważnym paszportem w celach turystycznych aby potem wrócić na samą imprezę do Mińska?."

Otrzymałem następującą odpowiedź:

"Witam!
Polska graniczy z Bialorusia. Stad nie logicznie wyglada wyjazd do Rosji. Tryb bezwizowy wprowadzony zostal tylko w celu obejrzenia igrzysk w Minsku."


Mówimy tutaj o konsulacie Rosji w Gdańsku, który nie ma pojęcia, iż Polska graniczy z Rosją. Dochodzimy to całkowitego kuriozum i dalej nikt na 100% niczego nie wie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 21 Maj 2019 08:01 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Z tego co ja zrozumiałem to nie ma możliwości "tam i z powrotem" do Rosji turystycznie. Tylko tranzyt wchodzi w grę. Stosunki białorusko-rosyjskie nie są najlepsze w tym momencie, więc Rosja nie będzie szła na duże ustępstwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 595 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group