Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2056 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 15 Maj 2019 17:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Czy ktoś dostał może zwrot z kampanii styczniowej oraz obecnej (majowej)za pocztówkę 100/350 na tym samym koncie?
Czy pocztówki z stycznia i maja to ta sama kampania rozłożona w czasie czy jednak dwie różne :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#682 PostWysłany: 15 Maj 2019 17:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kampanie oddzielne, ale regulamin ten sam (chyba).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#683 PostWysłany: 15 Maj 2019 22:24 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 10
Kashpir napisał(a):
Sprawa zdecydowanie do wygrania - mając na uwadze, że w grę wchodzą setki złotych, chyba nikt z poszkodowanych nie machnie ręką i będzie walczył z booking o to, by przestrzegał własnych regulaminów.

Warunki Programu Poleceń i Promocji Booking.com
Pkt 5 Nagrody za rezerwacje
a) W przypadku Ofert Promocyjnych uwzględniających rezerwacje z cashbackiem, Uczestnik otrzyma nagrodę, jeśli spełni następujące warunki:
...
vi. Każdy gość może otrzymać maksymalnie 10 (dziesięć) oddzielnych Nagród.



Sprawa może i do wygrania, ale w booking.com na supporcie odbijasz się od ściany :) Nie ma szans u nich uzyskać.
Dodatkowy problem jest i z rzecznikiem konsumentów. Można próbować z miejskim/powiatowym, ale booking.com ma przedstawicielstwo w Barcelonie. Trzeba ruszać już europejskimi instytucjami.

Sprawa do wygrania, ale wymaga dużej ilości włożonej energii.

To paranoja, że trzeba walczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#684 PostWysłany: 15 Maj 2019 23:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ekspertem nie jestem, więc może ktoś bardziej obeznany się wypowie: czy jeśli booking organizuje taką akcję na terenie Polski (wkładki do polskich czasopism, zwroty w PLN), to chyba nasi lokalni rzecznicy mają coś do powiedzenia w takich sprawach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#685 PostWysłany: 16 Maj 2019 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Ktokolwiek widział gdziekolwiek pocztówki o wyższych kwotach niż 100/350? ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#686 PostWysłany: 16 Maj 2019 11:18 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 10
8 maja rozsyłali mailem pocztówki 10% zwrotu (max 450 zł). Innych teraz obecnie z tego co słyszałem to nie ma :)


// a jeśli chodzi o organizatora promocji, prosiłem booking.com aby podał mi jego dane :) Wątpię, że dostane - ale to też jest jakaś podstawa.

Załączniki:
pocztowka2.PNG
pocztowka2.PNG [ 514.98 KiB | Obejrzany 1734 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#687 PostWysłany: 16 Maj 2019 11:46 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
Wydaje mi się, że w kilka stron wstecz ktoś już pisał o podobnym przypadku.

Otóż ja zrobiłem tylko jedną rezerwację z mojego konta z pocztówki 100/350.
Warunki spełniłem, nagroda niby została przyznana. Dostałem nawet maila w stylu nagroda już do ciebie idzie.
Dodam, że karta którą podałem do zwrotu jest z banku Millennium.
Jednak nagrody nie dostałem. Z infolinii dowiedziałem się, że złamałem "warunki bezpieczeństwa".
Oczywiście nic więcej nie mogą powiedzieć, zasłaniają się regulaminem i tyle. Poprosiłem o maila, na którego mogę składać reklamację.
Dostałem takiego - obsluga.klienta@booking.com. Reklamację wysłałem 6 maja i do teraz cisza.
Ktoś pisał na właśnie ten mail czy może jest jakiś inny, lepszy?

Konsultant z infolinii zasugerował, że problemem była karta.
Najlepsze jest to, że nie chcą wypłacić na inną kartę - coś w stylu jedna próba wypłaty i jak się nie udało to koniec (ktoś już opisywał podobny przypadek)
Ktoś miał problemy z wypłatą na kartę visa z banku Millennium?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#688 PostWysłany: 16 Maj 2019 12:15 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2350
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@nobody

Bez żadnego problemu dostawałem od nich zwroty na Visę z Millenium.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#689 PostWysłany: 16 Maj 2019 12:18 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Czytam i dowiaduję się ile osób poszkodowanych. Pojedyncze reklamacje jak widać niewiele pomagają.
Nie warto złożyc jakiś wspólny-zbiorowy pozew/żądanie?
Przecież wśród forumowiczów jest sporo osób z prawniczym doświadczeniem i spokojnie można skleić coś takiego.
Booking całkowicie ignoruje regulaminy więc może ten sposób by pomógł? :evil:


Ostatnio edytowany przez Abcn 17 Maj 2019 22:12, edytowano w sumie 2 razy
NieLiterówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#690 PostWysłany: 16 Maj 2019 17:07 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 10
Cytuj:
Uprzejmie informujemy, że informacja o tym, że linki i kody promocyjne mogą zostać wykorzystane tylko raz, mogą Państwo znaleźć w regulaminie promocji w punkcie 4.iv.: "Jeśli nie określono inaczej, Link Polecający i kod promocyjny można wykorzystać tylko raz (tj. na poczet jednej rezerwacji)."


To najnowsze stanowisko booking:))

Śmieszni są. Każda pocztówka = różny kod.
Moja każda rezerwacja była na oddzielnej sesji w przeglądarce (incognito). Więc też niemożliwe aby zapisywaly sie ciasteczka że starym kodem.
Ktoś zrobił babola w regulaminie I rżną cwaniakow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#691 PostWysłany: 17 Maj 2019 09:21 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
J29 napisał(a):
@nobody

Bez żadnego problemu dostawałem od nich zwroty na Visę z Millenium.


jak długo czekałeś? bo ja na koncie mam , że już zrobione itd, a w banku cisza i się zastanawiam ile dni maja, a właśnie czekam na zwrot dla karty visa millenium
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#692 PostWysłany: 17 Maj 2019 09:41 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Abcn...i spójrz co narobiłeś? :lol: :lol: :lol: Zaznaczacz mi literówkę a tak zdecydowanie nie jest. Piszę ,,nie warto" dodając jednocześnie na końcu znak?. Czyli pytam. Ty zaznaczasz mi , że powinno być...niewarto, czyli zaprzeczenie co całkowicie zmienia sens mojego zdania :mrgreen: Nie jestem polonistą ale domniemywam skromnie , że można pisać i nie warto i niewarto. Przemyśl :P Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Maj 2019 22:14, edytowano w sumie 1 raz
Masz rację , mój błąd
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#693 PostWysłany: 17 Maj 2019 10:09 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
[Do wykasowania po poprawieniu błędu w poście HandSome, który to błąd nim nie był przed... poprawieniem :shock: ]

Poprawna wersja to "nie warto". I tylko ta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#694 PostWysłany: 17 Maj 2019 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 128
Loty: 132
Kilometry: 368 969
Hej

nowe kody w Runners - wydanie maj/czerwiec
kod 100/350 :)

rezerwacja do 3 czerwca
_________________
Fascynat Ameryki Południowej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#695 PostWysłany: 19 Maj 2019 12:11 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Skorzystałem z 2 osobnych pocztówek w edycji marcowo-kwietniowej i byłem pełen niepokoju czy wszystko się powiedzie.

Dziś moje wątpliwości zostały rozwiane, otrzymałem 2 zwroty po 100 na tę samą kartę(!), nie mam nic do zarzucenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#696 PostWysłany: 20 Maj 2019 09:07 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 117
radziu89 napisał(a):
J29 napisał(a):
@nobody

Bez żadnego problemu dostawałem od nich zwroty na Visę z Millenium.


jak długo czekałeś? bo ja na koncie mam , że już zrobione itd, a w banku cisza i się zastanawiam ile dni maja, a właśnie czekam na zwrot dla karty visa millenium


Pierwsza pocztówka z grudnia, wyjazd luty ----> zwrot 150 zł na kartę Visa w Millenium (nie pamiętam ile dni ale szybko)
Druga pocztówka marcowa, wyjazd maj -----> zwrot 100 zł na kartę Visa w Millenium, 15.05 info że jest w drodze, 18.05 na koncie (mimo że sobota).

Loteria.... Jedni dostają drudzy nie, tym razem padło że dostanę :)

Śmieszne lub nie,
powyższy zwrot to konto mojej żony. Na swoim koncie zapytałem się, czy jeszcze raz mogę uczestniczyć w promocji "pocztówkowej" to odpisali, że nie. Tylko raz można wziąć udział.... I bądź tu mądry...
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#697 PostWysłany: 20 Maj 2019 11:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Spytaj się ich w takim razie czy czytali regulamin ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#698 PostWysłany: 20 Maj 2019 20:22 

Rejestracja: 29 Kwi 2019
Posty: 3
Dziś zaglądnąłem do salonu prasowego, a tam już prasa czerwcowa i nigdzie nie trafiłem na pocztówki od booking.com. Może wiecie czy do jakiśch tytułów jednak te pocztówki dodali na czerwiec?
A może ktoś ma zbędną niewykorzystana pocztówkę, bo właśnie zdarza mi się wyjazd?


Ostatnio edytowany przez Abcn 21 Maj 2019 22:29, edytowano w sumie 3 razy
Temat do ofert wymiany/oddania pocztówek https://www.fly4free.pl/forum/oddam-pocztowki-od-booking-com,1528,141347 ...https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#699 PostWysłany: 20 Maj 2019 21:37 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
kup baterie energiser. 90/300 zł. Właściwy temat jest już forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#700 PostWysłany: 21 Maj 2019 08:14 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
12.05 dostałem maila, że naliczyli mi nagrodę ale zwrot na kartę trafił dopiero dziś, czyli po ponad tygodniu - szczerze mówiąc straciłem już nadzieję. Karta Visa Nest banku

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2056 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 103  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group