Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 363 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 15 Maj 2019 22:00 

Jakby co Sigma Travel cały czas sprzedaje karty turysty za 100 zł. Dzisiaj byłem u nich osobiście i całość zajęła pół minuty. W Opal Travel chcieli 140 zł.
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.

#362 PostWysłany: 15 Maj 2019 22:35 
Awatar użytkownika

Loty: 89
Kilometry: 214 686
niebieski
Ja już po podróży - w Krakowie zapytano nas o tarjety, powiedzieliśmy, że Air Canada daje - pani zaczęła na gdzieś dzwonić, żeby sie upewnić, czy na pewno ta linia daje ;) ale i tak je miałyśmy (niewypełnione) - więc odłożyła telefon. Tak więc mam 2 tarjety do odsprzedania - po 80zł puszczę, i dorzucę karte na Internet (1h) gratis ;) wartość może 4zł, ale nie trzeba stać w kolejce ;)

Jeszcze pani na check-inie zapytala o eTA do Kanady, powiedzieliśmy że mamy - nie chcieli żadnego dowodu czy wydruku, że je mamy.

#363 PostWysłany: 28 Maj 2019 16:27 
Awatar użytkownika

Loty: 114
Kilometry: 199 044
platynowy
dokupiłem sobie loty CUN-HAV-CUN linią Interjet. Ma ktoś pojęcie czy dają kartę na pokładzie ?
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 363 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości