Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:23 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 5
lendziro napisał(a):
Naprawę ? 240 x1zl? Jak to ci sie udało bo minimalne doładowanie to 20pln

Płatności > Link do płatności > Prośba
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#1342 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:29 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ciekawe. Dostajesz lubie to za kreatywnosc ;)


Ty ogolnie jakis magik jestes ;)

Tapniete z telefonu
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1343 PostWysłany: 15 Maj 2019 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Czy miał ktoś ostatnio jakieś doświadczenia z ubieganiem się o kartę Premium? Udało się jakoś złagodzić wymóg 10.000 wynagrodzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1344 PostWysłany: 15 Maj 2019 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
do mnie dzwonili w sprawie podwyższenia limitu na kk, zgodziłem się ale okazało się się, że przy podwyższeniu też trzeba podać swoje wydatki i zarobki, podałem niższe niż te, które są wymagane do uzyskania karty i mimo tego ponieśli limit, a po jakimś czasie dzwonili żeby jeszcze raz podwyższyć,
dużą rolę ma obrót, historia rachunku i posiadane aktywa w banku
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#1345 PostWysłany: 15 Maj 2019 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Ja ostatnio wyrabialam premium, nie bylo nawet tematu zarobków, nawet obylo sie bez oplaty 300zl. Tyle, ze kk zwykla m&m mam w mbanku od lat. Zauwazylam tez, ze bardzo duzo zalezy od "kreatywnosci" osoby z Mbanku, która taki wniosek załatwia.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#1346 PostWysłany: 15 Maj 2019 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Premium wyrabiałaś w punkcie mBanku czy na infolinii?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1347 PostWysłany: 15 Maj 2019 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że pracownicy w punktach są bardziej "kreatywni". Kilka razy próbowałem przez infolinię wymienić niebieską Visę na Visę premium (Master Card Premium mam od początku) Ostatnio pracownik punktu wymienił mi na premium. Mam teraz dwie karty premium. Obecnie niebieska ma status "zastrzeżona" z możliwością "zamów kartę" ;) Ktoś ma trzy karty Miles and More w mbanku ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1348 PostWysłany: 15 Maj 2019 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Pytanie do osób co posiadają Kartę Kredytowa Miles and More wydaną z DKB.
Da się uzyskać tą karta pracują i mieszkając w Polsce?
Jakie warunki wtedy trzeba spełnić? Jaki limit jest na karcie? :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1349 PostWysłany: 16 Maj 2019 07:33 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Chciałbym żeby żona miała kartę premium (wydaną na siebie), będzie mogła zbierać mile na moje konto w M&M jak takie poda przy rejestracji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1350 PostWysłany: 16 Maj 2019 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
@BZG tak, zgadzam sie z @ZFR. Ja załatwialam u pracownika mpunktu, u którego kilka lat temu zamawialam zwykla kk, a który w międzyczasie awansowal i równocześnie stal sie bardziej "kreatywny" ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BZG lubi ten post.
 
      
#1351 PostWysłany: 16 Maj 2019 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Żona może zbierać na swoje konto a później kupić komuś bilet, np mężowi czy innemu bliskiemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1352 PostWysłany: 16 Maj 2019 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
Martinuss napisał(a):
Pytanie do osób co posiadają Kartę Kredytowa Miles and More wydaną z DKB.
Da się uzyskać tą karta pracują i mieszkając w Polsce?
Jakie warunki wtedy trzeba spełnić? Jaki limit jest na karcie? :)


Nie jest łatwo dostac tę kartę. Trzeba miec niemiecki adres i najlepiej niemiecki numer telefonu.
Mój wniosek był dwa razy odrzucany na trzecim razem się udało.
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1353 PostWysłany: 21 Maj 2019 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2018
Posty: 155
Szybkie pytanie, gdyz potrzebuje potwierdzenia.

Zamawijac druga kk mbanku, nie otrzymuje bonusu 2000 mil lecz jedynie daje mi to mozliwosc zdobycia wiekszej ilosci mil. Tak/nie? Analogicznie 2 karty w idealnej sytuacji pozwolilyby mi zdobyc 2x5000 mil. Tak/nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1354 PostWysłany: 21 Maj 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
zamawiajac druga trzecia czwarta karte - nie zalapiesz sie na zadne ekstra mile bonusowe
wpadna jedynie te ktore "wykrecisz" transakcjami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1355 PostWysłany: 21 Maj 2019 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
Czyli jak do jednego konta mam przypięte dwie karty kredytowe, które są przypisane do jednego konta MM, to oznacza, że mogę łącznie wycisnąć 12000 pkt miesięcznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1356 PostWysłany: 21 Maj 2019 15:07 

Rejestracja: 16 Sie 2018
Posty: 93
Miesięcznie 10000 plus za pierwsza transakcje 2000 mil. Chyba że masz dwie karty Premium to wtedy po 10k na kartę
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
#1357 PostWysłany: 21 Maj 2019 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Martinuss napisał(a):
Pytanie do osób co posiadają Kartę Kredytowa Miles and More wydaną z DKB.
Da się uzyskać tą karta pracują i mieszkając w Polsce?
Jakie warunki wtedy trzeba spełnić? Jaki limit jest na karcie? :)

Nie trzeba mieszkac w DE, zeby ubiegac sie o te karte. Jednak mozna nie dostac limitu KREDYTOWEGO. W takim wypadku karte nalezy zasilac przelewem i uzywac normalnie do wysokosci salda.
HON/Sen - bez oplat, €65 dla FTL.

miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394&p=1170029#p1170029
p.wl napisał(a):
karta w EUR wydawana przez niemiecki DKB dla Lufthansy, nie musi byc z polskiego banku.
Nie trzeba mieszkac ani miec adresu w DE, zeby ja otrzymac.
Jest darmowa dla Senatorów/HONsów, inaczej €110/rok (niezaleznie od miejsca zamieszkania platnosc milami jest nieoplacalna).
W zamian oferuje calkiem sporo: darmowy weekend & status w Avis, pakiet ubezpieczen lacznie z ubezpieczeniem wynajmu samochodu, podroznym, kosztow leczenia itd.
20,000 mil ma wartosc okolo €200, wiec karta sie zwraca jeszcze przed pierwszym uzyciem.
Gdyby dawali jeszcze pelny pakiet PP, to ludzie by sie zabijali, jak o torebki damskie w Lidlu, ale coz, nie mozna miec wszystkiego 8-)

p.wl napisał(a):
Warunkiem wydania karty jest posiadanie niemieckiego konta bankowego. Mozna takowe zalozyc np. w trakcie przesiadki we Frankfurcie - w business centre naprzeciw terminala sa placowki Commerzbank i DB (warto wczesniej umowic wizyte, obsluga w j. niemieckim lub angielskim) [edit: albo np. otworzyc konto N26].

Jesli ktos chce, moge wyslac referala, ktory powinien skutkowac wieksza liczba mil powitalnych.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
manio lubi ten post.
 
      
#1358 PostWysłany: 22 Maj 2019 16:13 

Rejestracja: 22 Maj 2019
Posty: 6
Hej, jestem nowy na forum i pewnie te pytania już padły, ale być może w międzyczasie coś się zmieniło, więc wielka prośba o odpowiedź.
Zastanawiam się na podstawową kartą M&M w Mbanku i mam 2 pytania:
1. Czy ochrona mil działa wstecz, czyli również na mile które obecnie posiadam na koncie (zarówno statutowe, jak i premiowe)?
Dodam, że obecnie mam status FF, który kończy się w lutym 2020 i nietaty nie widzę szansa na jego przedłużenie w tym roku.
2. Czy to wymaganego obrotu aby zostać zwolnionym z opłaty rocznej w Mbanku liczą się przelewu na kartę Revolut? To byłoby chyba zbyt piękne, ale warto zapytać ;)

Z góry dzięki i prośba o wyrozumiałość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 22 Maj 2019 16:24 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
p.wl napisał(a):
[
Nie trzeba mieszkac w DE, zeby ubiegac sie o te karte. Jednak mozna nie dostac limitu KREDYTOWEGO. W takim wypadku karte nalezy zasilac przelewem i uzywac normalnie do wysokosci salda.
HON/Sen - bez oplat, €65 dla FTL.
]


To fajnie, jakoś ostatnio ja wyarabiałeś? Jak się interesowałem w zeszłym roku to były problemy jeżeli nie było adresu w DE. Jeżeli nie ma takiego wymogu i wystarczy to załatwić w FRA lub MUC i można z niej korzystać na zasadzie prepaid to chętnie ją wyrobie skoro dla SEN jest nadal free.

Poproszę referalla zatem!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1360 PostWysłany: 22 Maj 2019 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Nie ma sprawy.
Gdyby ktos jeszcze chcial otrzymac referal, prosze o PM.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group