Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dubaj i co dalej??
#1 PostWysłany: 14 Maj 2019 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Witam! W lutym/marcu 2020 chciałem wyjechać na około 3 tygodnie, rodzina 2 dorosłych + dziecko 6 lat + dziecko 23 miesiące
1 tydzień Dubaj i później 2 tygodnie jakiś tani kierunek do zwiedzenia z małymi dziećmi.
Do Dubaju dostanę się Wizzair - zgromadzone punkty wizz, a później... właśnie co później??
raczej preferujemy 60% wypoczynek plaża, 40% delikatne zwiedzanie. w grę wchodzą dzienne wycieczki z powrotem na wieczór do hotelu. na pewno nie 3-4 dniowe wypady z noclegiem codziennie w innym hotelu.

możecie coś polecić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#2 PostWysłany: 15 Maj 2019 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 59
Loty: 12
Kilometry: 70 874
-- 15 Maj 2019 07:39 --

Jeżeli chcesz plaże życia to sprawdź... Seszele. Pogoda w lutym/marcu może być OK, a z wyprzedzeniem uda Wam się trafić na bookingu w miarę tanie noclegi (apartamenty lub pokoje). Polecam Praslin lu La Digue. Transport busami na miejscu (7 SCR / 2 PLN) lub La Digue na Rowerze (na dłuższy okres nawet poniżej 100 SCR / 28PLN). Dobre jedzenie na wynos w take away (60 - 90 SCR / 16 - 25 PLN). Loty można kupować do Mahe lub Praslin (łączą z Air Seychelles). Maha - Praslin prom ok .50 EUR, Praslin La Digue ok. 14 EUR. Samolot Mahe - Praslin ok. 50 EUR (super przelot).

Właśnie wróciliśmy. Plaże na Praslin i La Digue chyba biją wszystkie inne na świecie pod względem swojej "rajskości". :)

-- 15 Maj 2019 07:43 --

ps. Odnośnie pogody to na kwiecień/maj prognozy były beznadziejne nawet w ciągu dnia, ale na miejscu było super. Lało głównie w nocy co kilka dni, a w ciągu dnia 10-15 min i po sprawie. Na każdej wyspie leje inaczej i z innej strony. Poza tym jak leje to się chłodniej robi i można odpocząć bo jak jest lampa non stop to można zwariować i każdy z plaży ucieka już po kilku dniach. Luty / marzec musicie jeszcze przebadać pod tym względem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#3 PostWysłany: 15 Maj 2019 08:12 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
A czym i kiedy tanio doleci z Dubaju na te Twoje Seszele? Tak samo tanio z polski doleci.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#4 PostWysłany: 15 Maj 2019 08:14 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
karollo napisał(a):
Witam! W lutym/marcu 2020 chciałem wyjechać na około 3 tygodnie, rodzina 2 dorosłych + dziecko 6 lat + dziecko 23 miesiące
1 tydzień Dubaj i później 2 tygodnie jakiś tani kierunek do zwiedzenia z małymi dziećmi.
Do Dubaju dostanę się Wizzair - zgromadzone punkty wizz, a później... właśnie co później??
raczej preferujemy 60% wypoczynek plaża, 40% delikatne zwiedzanie. w grę wchodzą dzienne wycieczki z powrotem na wieczór do hotelu. na pewno nie 3-4 dniowe wypady z noclegiem codziennie w innym hotelu.

możecie coś polecić?
Oman - Salalah. Plaże rajskie i całe Twoje. Gorzej z prądami morskimi, przed monsunowa pora bylem i trzeba uwazac podczas kapieli.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#5 PostWysłany: 15 Maj 2019 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 59
Loty: 12
Kilometry: 70 874
Seszele niestety nie są moje (a kilka wysp można kupić) i nie wiem co znaczy tanio. 500, 1000, 2000 zł? Z DBX do SEZ można dolecieć poniżej 2000 pln. Można też pokombinować i zrobić stop-over w Dubaju. Seszele a Oman pod kątem dzieci to niebo a ziemia. Oman ze wszystkimi swoimi zaletami pod kątem roślinności, ryb, ptactwa, żółwi i plaż nie dorówna Seszelom. Góry, oazy, skały i pustynia na oceanem raczej rajem nie są. Mało co dorówna Seszelom w takim zakresie. Rafa nawet zaczęła się odradzać i snorkeling znowu jest atrakcyjny w wybranych miejscach.

@karollo sprawdź sobie Google Flights - na mapie plus minus pokaże orientacyjne ceny w okolicy

https://www.google.com/flights?hl=pl#fl ... 601358;t:e

Oman
Południe Indii (super)
Zanzibar
Kenia
Seszele

Wszystko ma inny klimat, sami musicie ogarnąć się pod kątem rocznego dziecka i Waszych preferencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#6 PostWysłany: 16 Maj 2019 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Dzięki z wszystkie propozycje.... z tego co widzę to ceny lotów nie powalają. Spodziewałem się czegoś tańszego.... Jedynie do Indii jeszcze widze jakieś fjane ceny 500-700 zł, a reszta to w dobrej promocji z Polski da rade upolować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#7 PostWysłany: 17 Maj 2019 07:53 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Wiec sprawdz Oman - Salalah nieszczęsnym Salam Air, z przesiadką w Muscacie 300-350 zł. RT. Latają z DWC. Nie kupuj lotów do Polski na zakładkę zostaw margines, oni lubią sobie locik odwołać i puścić klienta następnym.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
karollo lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#8 PostWysłany: 17 Maj 2019 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Ooooo właśnie o takich poradach myślałem. Czy inne kierunki z Dubaju da radę coś w granicach 300-500 zł ogarnąć?? termin znacie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#9 PostWysłany: 17 Maj 2019 22:03 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Czasem też tanio jest Nepal, Sri Lanka, Bangladesz, Pakistan (ale raczej z lotniska SHJ) i podobne okolice, czyli "huby" niewolniczych pracowników służących w UAE. Zawsze rwałem takie cuda w jakiejś promce z AirArabii.
Filipiny też moga wpaść, ale fakt, że jak coś koło Dubaju, to często można znaleźć w super cence i prosto lub prawie prosto od nas, bez specjalnego "człapania" do UAE.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
karollo lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#10 PostWysłany: 17 Maj 2019 22:13 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
karollo napisał(a):
Ooooo właśnie o takich poradach myślałem. Czy inne kierunki z Dubaju da radę coś w granicach 300-500 zł ogarnąć?? termin znacie ;)
Znamy, ale nie pracujemy u Ciebie na etacie :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#11 PostWysłany: 18 Maj 2019 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Kurde, słabo to zabrzmiało.... bardziej chodziło mi o własne doświadczenia. możne ktoś właśnie robił wycieczkę do Dubaju i gdzieś dalej leciał dodatkowo z dzieckiem i podpowiedział gdzie, tak jak zrobił to ciachu25 czy Ty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#12 PostWysłany: 21 Maj 2019 12:21 

Rejestracja: 21 Maj 2019
Posty: 3
Cześć. Właśnie wróciłam z 10 dniowego wyjazdu do Dubaju. Kilkoro dorosłych plus troje dzieci, 1,5 roku, 6 lat i 12 lat. Jeżeli ktoś planuje tak jak my zorganizować taką wyprawę samemu, z chęcią udzielę informacje. Korzystaliśmy z miejscowego biura podróży. Przy okazji za symboliczną kwotę udostępnię the ENTERTAINER.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#13 PostWysłany: 21 Maj 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
No to nie krępuj się i pisz wszystko co wiesz :P może akurat komuś się przyda.
Zdefiniuj "symboliczną"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#14 PostWysłany: 21 Maj 2019 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
z checią poczytam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#15 PostWysłany: 27 Maj 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 94
Loty: 232
Kilometry: 592 703
Dubaj to idealne miejsce na 7 dniowy pobyt. Osobiście organizuję na miejscu wycieczki na Pustynne Safari i do Abu Dhabi :-)
_________________
Facebook → https://www.facebook.com/hubertpleskot/
Kontakt → hubertpleskot@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj i co dalej??
#16 PostWysłany: 18 Lis 2019 12:20 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 66
Loty: 6
Kilometry: 13 207
Jak byłem 2 lata temu z oną i dzieckiem (dziecko wtedy 3 latka miało) w Dubaju tydzień, a dokładnie 8 dni i 9 na tranzyt. Jak chcesz mogę coś podpowiedzieć. WYjazd był typowo nastawiony pod dziecko i coś dla rodziców :)

Niestety nie dokończyłem relacji ale mogę odpowiedzieć na pytania jak będą?

https://patryk-travel.fly4free.pl/blog/ ... utym-2018/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group