Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bangkok -> Krabi
#1 PostWysłany: 20 Kwi 2019 14:08 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 5
Szukałem informacji ale nie znalazłem zrozumiale dla mnie. Wszystkie ceny biletów na wyszukiwarkach z Bangkoku do Krabi pokazują cenę z bagażem rejestrowanym czy jedynie podręcznym? Może ktoś polecić konkretną linię albo może dysponuje informacjami jakiej dopłaty można się spodziewać za taki bagaż i gdzie/kiedy się ją uiszcza?

Z jakim wyprzedzeniem trzeba się pojawić na lotnisku? Standardowo jak w europie czy może trzeba brać większy zapas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Bangkok -> Krabi
#2 PostWysłany: 20 Kwi 2019 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
W szczegółach wyszukiwania masz na pewno podaną informację czy cena jest z bagażem rejestrowanym czy podręcznym, ale jeśli wyszukujesz połączenie tanimi liniami to cena z całą pewnością nie zawiera bagażu rejestrowanego.
W przypadku lotu tanimi liniami z lotniska DMK, powinieneś pojawić się na lotnisku dużo wcześniej niż w Europie, rekomenduje się nawet 4 godziny przed lotem - lotnisko jest bardzo zatłoczone i nigdy nie wiadomo na co trafisz.
Przy lotach z BKK nie potrzeba aż tak dużego zapasu ale Azja to nie Europa, zawsze warto być na lotnisku wcześniej niż 2h przed lotem.


Ostatnio edytowany przez maginiak, 21 Kwi 2019 04:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bangkok -> Krabi
#3 PostWysłany: 20 Kwi 2019 17:24 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Wolan napisał(a):
Szukałem informacji ale nie znalazłem zrozumiale dla mnie. Wszystkie ceny biletów na wyszukiwarkach z Bangkoku do Krabi pokazują cenę z bagażem rejestrowanym czy jedynie podręcznym? Może ktoś polecić konkretną linię albo może dysponuje informacjami jakiej dopłaty można się spodziewać za taki bagaż i gdzie/kiedy się ją uiszcza?

Z jakim wyprzedzeniem trzeba się pojawić na lotnisku? Standardowo jak w europie czy może trzeba brać większy zapas?


Z BKK Thai Smile oraz Bangkok Airways ma wliczone 20kg bagażu rejestrowanego. Obie linie warte polecenia. Sprawdzone w zeszłym miesiącu.
Góra
 Profil Relacje PM off
slawek_d1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bangkok -> Krabi
#4 PostWysłany: 12 Maj 2019 15:32 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 8
Tenroh napisał(a):
Wolan napisał(a):
Z BKK Thai Smile oraz Bangkok Airways ma wliczone 20kg bagażu rejestrowanego. Obie linie warte polecenia. Sprawdzone w zeszłym miesiącu.


Czy oprócz bagażu rejestrowanego 20kg mogę mieć podręczny? Jeśli tak, to jakie wymiary/waga?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bangkok -> Krabi
#5 PostWysłany: 12 Maj 2019 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Tak, możesz mieć bagaż podręczny.
W Thai Smile 7kg wymiary 36x56x23
W Bangkok Airways 5kg. W samolocie ATR72 wymiar 50x56x23, w airbus 319 i 320 56x36x23
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group