Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2019 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
W kwestii interesujących lotów w C z wylotem z Polski jest raczej posucha, więc wspomnę o dzisiejszym mailu od QR informującego o zniżce na loty w biznesie (max. 40%). Ta zniżka jest raczej naciągana, ale może komuś przypasuje np. PVG za 6800 (za tą samą trasę w 2017 chcieli 5200, a w 2018 za podobną, bo WAW-DOH-CAN nawet odrobinę mniej).

Image

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2019 16:16 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
lipa straszna w QR ostatnio, nawet inne rynki niż WAW nie oferują nic ciekawego :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2019 16:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Ostatnio była tyleż dobra, co egzotyczna okazja polatania QR i AT na taryfie MNL-ABJ za 640$ , via DOH i CMN, czego odcinki te były w większości opcji na metalu QR. Wprawdzie nie wiadomo jeszcze, czy AT uzna te bilety, ale to jedna z nielicznych okazji zahaczających o QR ostatnio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2019 16:51 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Czy ja wiem. Oczywiscie sie zgadzam, ze nie jest tak fajnie jak bylo, ale wlasciwie ciagle sa w miare przyzwoite ceny ze Skandynawii. Niedawno byl HKG z ARN za ok 1200 GBP, SIN tez. SGN itp. Oczywiscie to nie Tokio za 600 EUR ale ciagle w miare OK. Z WAW rzeczywiscie lipa. A w LON to w ogole jakis spisek. QR wypada w sumie najdrozej ze wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2019 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ze Skandynawii HKG i SIN były ostatnio chyba nawet poniżej 1200 EUR. Tylko, gdy doliczy się dolot i nocleg (bo przy tych kwotach lotu tego samego dnia bym nie ryzykował), robi się już sporo więcej, choć oczywiście da się to zorganizować "po taniości" (choćby nocleg za punkty). Ale jeśli powtórzą akcję z lotami np. gdzieś do Chin z WAW za ok. 5k (a najlepiej z wielokrotnością qmiles, jak miałem poprzednimi razami), warto skorzystać.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez tropikey, 23 Kwi 2019 22:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Kwi 2019 17:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
@tropikey: płacąc punktami nocleg nie jest darmowy, tylko pokryty inną walutą ;-) Walutą, która ma swoją wymierną wartość, a w ten sposób się jej wyzbyawsz 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 23 Kwi 2019 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Zgadza się, dlatego napisałem, że "po taniości", a nie za darmo ;)
Ale domyślam się, że mamy podobne podejście i też oceniasz atrakcyjność lotu rozpoczynającego się poza Polską uwzględniając dodatkowe koszty :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:00 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
@tropikey: czasami te loty to zmora i efekt uzależnienia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2019 21:58 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
No w Norwegii to podobno w domku na placu zabaw mozna sie przespac - to juz zupelnie "po taniosci" ;).
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group