Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 07 Kwi 2019 22:59 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Czy znajdę lepszą ofertę na auto niż oferuje ryanair? 2dni w kwietniu w Katanii za 170zl. Są jakieś lokalne prywatne wypozyczalnie, a nie sieciówki dużym depozytem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#962 PostWysłany: 09 Kwi 2019 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Jak szukałem kiedyś jakichś małych lokalnych wypożyczalni we Włoszech to niestety nic nie znalazłem. Nie wiem jak sytuacja wygląda na Sycylii.
Kiedy dokładniej chcesz wypożyczyć? Z lotniska czy w mieście? Tak na szybko to expedia pokazuje podobne ceny, ale możesz sprawdzić, może Twój termin będzie taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#963 PostWysłany: 17 Kwi 2019 12:17 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 3
Witam
W maju wybieramy się do Kalabrii (lotnisko Lamezia Terme). Chcemy wypożyczyć auto na cały tydzień. Patrząc na strony polecanych tu pośredników myślałam o wzięciu auta z wypożyczalni Alamo (ceny takie same u nich na stronie jak i na stronach pośredników). Jednak przez to że podróżujemy z małymi dziećmi i chcemy spokoju ducha, a nie bardzo uśmiecha nam się oglądanie auta pod każdym kątem z dwoma niecierpliwymi malcami, planowałam kupić ubezpieczenie bezpośrednio u nich (chodzi mi o full opcję). Czy ktoś wie jakie są ceny ubezpieczenia w Alamo za samochód typu Fiat Panda lub Renault Clio?Chodzi mi oczywiście mniej więcej jakich kosztów możemy się spodziewać... Czy doliczają dodatkową opłatę za zwrot auta w godzinach porannych , przed otwarciem wypożyczalni? Nigdzie na ich stronie nie jestem w stanie znaleźć tych informacji (koszty ubezpieczeń są podane tylko w przypadku wynajmowania w US).
Trochę taniej mogę wypożyczyć auto przez stronę pośrednika od SicilybyCar , jednak czytałam o nich bardzo niepochlebne opinie, nawet biorąc full ubezpieczenie chyba lepiej unikać?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Tak jak mówię, wolała bym dla spokoju ubezpieczenie bezpośrednio w wypożyczalni, jeśli jednak okaże się , że jest dwa razy droższe niż u pośrednika to muszę to jeszcze przemyśleć. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#964 PostWysłany: 17 Kwi 2019 14:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Jeżeli zwracasz poza godzinami pracy biura, to po prostu wrzucasz kluczyki do specjalnej skrzyneczki, nie ma dodatkowych opłat.
Cena ubezpieczenia zależy od klasy samochodu, łatwiej te informacje znaleźć na stronach pośredników (na szybko: 21 EUR za dzień za samochód klasy Fiat Panda - informacja za doyouspain).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#965 PostWysłany: 17 Kwi 2019 17:07 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 3
Dziękuję, ale informacje o ubezpieczeniu dostepne u pośrednika, to rozumiem, że to jest ubezpieczenie jakie on oferuje, a mi chodzi o ceny ubezpieczenia branego w wypożyczalni. Może ktoś wypożyczał auto w Alamo lub innej wypożyczalni w Lamezii i wie ile mniej więcej kosztowało u nich ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#966 PostWysłany: 17 Kwi 2019 17:26 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Przejdz przez proces rezerwacji i w ktoryms momencie przeciez Ci pozwoli do rezerwacji dodac ubezpieczenie to zobaczysz cene...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#967 PostWysłany: 17 Kwi 2019 17:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@sylwiap1804 pośrednik pokazuje ubezpieczenie i swoje i wypożyczalni, żeby było widać różnicę w cenie. To co podałem, to jest ubezpieczenie bezpośrednio od wypożyczalni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#968 PostWysłany: 17 Kwi 2019 20:22 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 3
Dziękuję bardzo, nie dotarłam przy rezerwacji do tego momentu, widocznie za szybko odpuściłem, a na ecr wyświetlała mi się tylko cena ubezpieczenia od nich. W takim razie będę sprawdzać tymi sposobami. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, bo dla Was pewnie to oczywiste sprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#969 PostWysłany: 20 Kwi 2019 20:37 

Rejestracja: 20 Kwi 2019
Posty: 5
Hej
Szukam samochodu na 7 dni w okolicy Weekendu Majowego. Niestety wszystkie wypożyczalnie każą mi płacić między 15-20 euro za to że nie mam 25 lat (mam tylko miesiąc do urodzin).

1. Czy mogę podać wiek 25 lat skoro urodziny tuż za rogiem? Kiedy i jak to weryfikują? Przymkną oko?

Dodatkowo te ceny to porażka. Z ubezpieczeniem wychodzi około 1200zł :/.

2. Czy icarhireinsurance.com umożliwia wam korzystanie skoro jesteście z Polski? Mi odmówili ze względu na kraj.

3. Czy ewentualnie macie jakąś lokalną wypożyczalnię? Taki odpowiednik Vanrell z Majorki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#970 PostWysłany: 20 Kwi 2019 21:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
ad. 2 mieszkańcy Polski nie mogą obecnie zakupić ubezpieczenia w icarhireinsurance. Alternatywy to np. worldwideinsure.com lub ubezpieczenia od pośredników typu rentalcars
ad. 3 żeby ktoś mógł ci ewentualnie pomóc, to podaj chociaż miasto
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#971 PostWysłany: 21 Kwi 2019 14:43 

Rejestracja: 20 Kwi 2019
Posty: 5
Oczywiście chodzi o Lamezia Terme
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#972 PostWysłany: 21 Kwi 2019 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Z reguły ,. w.1

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#973 PostWysłany: 21 Kwi 2019 16:56 

Rejestracja: 20 Kwi 2019
Posty: 5
-- 21 Kwi 2019 16:36 --

Kupiłem na ryanair.com samochód na 7 dni + ubezpieczenie Axa
Moja polisa ubezpieczenia zwrotu za szkody funkcjonuje w następujący sposób::

Cytuj:
Wybrana przez Ciebie wypożyczalnia, ALAMO, zajmie Twój depozyt w wysokości EUR500.00 na rachunku Twojej karty kredytowej na wypadek uszkodzenia lub kradzieży.
Jeśli samochód nie zostanie uszkodzony ani skradziony, Twój depozyt podlega pełnej refundacji.
Jeśli samochód zostanie uszkodzony, ALAMO zachowa Twój wkład własny na pokrycie kosztów, jednak możesz potem odzyskać jego pełną sumę.
Otrzymasz dokumentację swojej polisy w oddzielnej wiadomości e-mail – nie zapomnij zabrać jej ze sobą.
Zwróć uwagę na poniższe kwestie:

Musisz dysponować na rachunku swojej karty kredytowej wystarczającymi środkami do pokrycia sumy depozytu.
Wybrana przez Ciebie wypożyczalnia akceptuje wyłącznie karty kredytowe. Karty debetowe nie są akceptowane.
Jeśli nie okażesz karty kredytowej z dostatecznymi środkami, wymagany będzie zakup ubezpieczenia w biurze wypożyczalni, bez możliwości uzyskania zwrotu za niniejsze ubezpieczenie zwrotu za szkody.



Finalnie jaki limit powinienem mieć na karcie kredytowej? 500+1200 EUR?

Załącznik:
g1h1h1.PNG
g1h1h1.PNG [ 37.82 KiB | Obejrzany 887 razy ]


Czy od tego muszę dokupić dodatkowe ubezpieczenie np na icarhire (czy tam kolejnym odpowiedniku)?

-- 21 Kwi 2019 16:56 --

Załącznik:
g1111aawq.PNG
g1111aawq.PNG [ 71.35 KiB | Obejrzany 880 razy ]


Wg tego wynika że nie muszę niczego dokupować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#974 PostWysłany: 21 Kwi 2019 17:11 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Skoro masz wykupione ubezpieczenie w Axa to nie musisz już nic dokupywać. Na miejscu wezmą depozyt na karcie kredytowej. Powinno być to 500 euro. Nie zdziwiłbym się jednak gdyby wypożyczalnia na miejscu zażądała depozytu na poziomie 1600 euro. Trzeba być na to przygotowanym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#975 PostWysłany: 21 Kwi 2019 17:35 

Rejestracja: 20 Kwi 2019
Posty: 5
Wystraczy ze bede mial limit kredytowy na 1600 euro?
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka uważa post za pomocny.
 
      
#976 PostWysłany: 21 Kwi 2019 22:25 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 607
niebieski
Ile wystarczy na 100% nikt ci nie powie. Ja np. miałem kiedyś darmowy upgrade do lepszego samochodu (bo nie było już tej klasy), ale wiązało się to z wyższą blokadą na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#977 PostWysłany: 21 Kwi 2019 22:30 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Warto mieć pewien zapas, choćby z uwagi na przewalutowanie przy obciążeniu. Jak policzą euro po 4.50 to będzie znacznie więcej niż kurs międzybankowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#978 PostWysłany: 23 Kwi 2019 14:54 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 3
Czy ktoś z tu obecnych wynajmowal auto za pośrednictwem Easy Trapani na Sycylii?
Zastanawiam się nad ich oferta, pierwszy raz wynajmuje auto za granicą. Koszt wypożyczenia auta typu Reno Clio to 550 euro za 11 dni w opcji super autocasco, czyli pełne ubezpieczenie. Cena wydaje mi się wysoka, ale wolę mieć ubezpieczenie. Zastanawia mnie jednal, że z jednej strony tu wiele osób poleca wykupienie pełnego ubezpieczenia dla świętego spokoju,a z drugiej strony ceny jakie są podawane są o wiele niższe. To jak to w końcu jest? Czy trafiłam na wyjątkowo droga ofertę czy jednak większość odpuszcza ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#979 PostWysłany: 23 Kwi 2019 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@KGula
Trafiłaś na wyjątkowo droga ofertę. Włóż trochę wysiłku, użyj funkcji "szukaj" na forum, poczytaj a gwarantuję że wypożyczysz auto z pełnym ubezpieczniem za ułamek tej kwoty.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#980 PostWysłany: 23 Kwi 2019 15:15 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 3
Dziękuję za odpowiedź.
Być może wysoka cena wynika z braku obciążenia karty - wpłaca się 'tylko' 200 euro kaucji. Niemniej będę szukać dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group