Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 12 Kwi 2019 15:13 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 117
Mam mały problem.
Nie chcę aby mi pkt uciekły w British Airways. I chciałem podtrzymać aktywność.
Odpowiednio przelewałem pkt z Mileslife. Ale one się nie pojawiły na koncie BA.
Na stronie BA claim missing Avios nie mogę znaleźć zakładki aby złozyć skargę.
Ktoś to może już przerabiał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 16 Kwi 2019 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Dziś próbuję kliknąć w Check-in i pojawia się komunikat "This campaign is temporarily closed"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Kwi 2019 22:59 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
To samo. Chyba koniec zabawy albo problem techniczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 16 Kwi 2019 23:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
kostek966 napisał(a):
Działa

to super, musze odpalic zeby przedluzyc waznosc aviosow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Kwi 2019 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Pisałem o tym w styczniu, a teraz koledzy twierdzą, że już po zabawie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Maj 2019 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
“Dear Mileslife Users,
Mileslife was built to help consumers earn miles faster and more easily, to live in a Miles Life, connecting airline members With the merchants to drive more business.
Today, we have to announce that Mileslife will suspend the operation in Singapore temporarily due to pending operational restructure. We are expecting the restructure to be finished by July, when a new Mileslife will be there. We want to express our upmost gratitude to everyone Who has supported and put their faith in us over the past few years, we would like to deeply apologize for the inconvenience caused, please give us a liftle more time. During this time, for all related inquiries, please contact customercare.sg@MiIesIife.com
Sincerely yours,
MILESLIFE
Mileslife Singapore Team”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Maj 2019 00:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Rozdawanie nawet po 8 mil tygodniowo też kosztuje ;) Widocznie cały system tej apki nie wydolił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group