Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#2281 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:19 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
jest to tutaj gdzieś napisane bo czytałem ale zapomniałem więc jakby ktos mógł...

jak kupię pkt w tej promocji to po jakim czasie pojawią sie na moim koncie.. ? ( bo po tej modernizacji app itp. to jakoś to w niektórych przypadkach np anulacji dłużej moim zdaniem trwa )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2282 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:22 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Powinny max po kilku minutach

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#2283 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:45 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Był ktoś może niedawno z gold'em w Hilton Warszawa i może się podzielić czy nadal gold dostaje dostęp do saloniku? Interesuje mnie również jak to teraz wygląda w DT Kraków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2284 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@monus Ja bylem w DT Krakow z poczatkiem listopada ubieglego roku - lounge dostalem jako gold ale salonik mega slaby. Najtansze wino z biedronki (poznalem etykiete) a kolacja niejadalna!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.
 
      
#2285 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
monus napisał(a):
Był ktoś może niedawno z gold'em w Hilton Warszawa i może się podzielić czy nadal gold dostaje dostęp do saloniku? Interesuje mnie również jak to teraz wygląda w DT Kraków.
Generalnie dostaję tam upgrade do executive, ale w lutym raz się nie udało i mimo tego dostęp do saloniku (wtedy jeszcze jako gold) miałem.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
monus lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.
 
      
#2286 PostWysłany: 11 Kwi 2019 14:15 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
monus napisał(a):
Był ktoś może niedawno z gold'em w Hilton Warszawa i może się podzielić czy nadal gold dostaje dostęp do saloniku? Interesuje mnie również jak to teraz wygląda w DT Kraków.


W Warszawie zawsze dostajemy
Góra
 Profil Relacje PM off
monus lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.
 
      
#2287 PostWysłany: 11 Kwi 2019 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
w DT Wawer już przy goldzie nie dają (chyba że masz droższy pokój - dużo).
w DT Kraków nie wiem ale potwierdzam opinię wyżej, alkohole z biedronki (wszystkie) mnie rozwaliły :) :) :) i szkot, który mówił ze Golden Loch to nawet nie taka zła whisky :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
monus uważa post za pomocny.
 
      
#2288 PostWysłany: 11 Kwi 2019 17:16 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
I szczerze mówiąc dobrze ze nie dają w DT Wawer.
O ile w piątek jeszcze w saloniku było wieczorem znośnie, to w ostatnią sobotę jakaś masakra, ludzi 2x więcej niż miejsc, wszyscy rzucają się na zawartość bemarów i opróżniają je w kilka minut. Gdy wpadłem później przed 21 to w lodówkach nie było nawet softów, widocznie wszystko zostało wypite lub zużyte do drinków.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2289 PostWysłany: 11 Kwi 2019 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Nigdy nie byłem w tym obiekcie, ale wygląda mi on na "konferencyjno-integracyjny". Może akurat odbywało się jakieś spotkanie, którego organizator załatwił dla uczestników wstęp do saloniku, nawet gdy nie mieli pokoju executive, albo doszło do cebulowego wsparcia ze strony tych, co byli w pokojach executive dla tych, którzy się nie załapali, polegającego na grupowym wchodzeniu do saloniku na jedną kartę pokojową (o ile salonik działa tam tak, jak np. w Hiltonie na Grzybowskiej).

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2290 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:47 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
To fakt, jakaś konferencja wtedy się odbywała. Ale uczestnicy mieli swoją integrację w jednej z sal na dole, więc to raczej nie to.
Wyglądało mi to bardziej na ten drugi przypadek, zwłaszcza, że były widocznie zarysowane podgrupy składające się z kilku osób.
A salonik działa podobnie jak na Grzybowskiej, czyli wejście jest na kartę bez żadnej recepcji i kontroli, kto wchodzi.
Niezbyt często korzystam z tego hotelu, poza tym do tej pory nocowałem w dni powszednie i wtedy było ok, Teraz pierwszy raz w weekend, ale może tak tam po prostu w piątki/soboty jest? Musiałby się bardziej wypowiedzieć jakiś stały bywalec, niż ja. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2291 PostWysłany: 11 Kwi 2019 21:14 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Dosyć często bywam w DT Waw właśnie w weekendy i to po prostu duże obłożenie saloniku, nie wydaje mi się by ktoś kombinował. Co do grupek to jest sporo stałych gości którzy się już znają i razem spędzają czas. Winił bym raczej zarząd hotelu który wiedząc np. już o godz. 13 ilu będzie gości z dostępem do saloniku (konkretny przykład z jednego z pobytów - 40+) pozwala na wykupienie dostępu z eStandby (płatny upgrade który dostaje się w zależności od dostępności w momencie zameldowania) dla kolejnych 4 osób/2pokoje (konto żony i znajomych gold i up z eStandby). Tego konkretnego pobytu było sporo osób (więcej niż 8) dla których nie było miejsca. Sytuacja trochę się poprawi jak taras zacznie funkcjonować. Odnośnie kombinowania z wejściem na jedną kartę to bym uważał, iż zdarza się sporadycznie sprawdzanie numeru pokojów. Brak softów po 20 nie powinien mieć miejsca, kiedyś tak nie było, mam wrażenie że sytuacja się pogorszyła po ograniczeniu godziny pracy saloniku do 23, ale zawsze można poprosić obsługę o doniesienie (tu minus - po takiej prośbie gość dostaje 2-3 butelki a lodówki nie są uzupełniane).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2292 PostWysłany: 12 Kwi 2019 22:04 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
W Krakowie w DT jeszcze w zeszłym roku wszystkie alkohole były z Lidla, chociaż chyba było to coś minimalnie lepszego niż Golden loch. Kosmetyki w pokojach też były jakieś chińskie gorsze niż w hotelu budżetowym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2293 PostWysłany: 13 Kwi 2019 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
DT Kraków ostatnio zmienił właściciela przy okazji też i General Managera - może wpłynie to na jakość serwowanych produktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2294 PostWysłany: 13 Kwi 2019 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
To już było kilka miesięcy temu, a jakość bufetu w Lounge pozostała tak samo słaba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2295 PostWysłany: 13 Kwi 2019 10:30 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Znowu zmienili. Od Marca nowy czlowiek. Ale kadra menagerska dramat.
W saloniku brakowalo doslownie wszystkiego, a Paniusia sobie przyszla zjadla ciastko i poszla... Prawdziwy menago by ogarnial az by sie kurzylo. Nie wroze sukcesu.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
nowhere lubi ten post.
 
      
#2296 PostWysłany: 13 Kwi 2019 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
nowhere napisał(a):
To już było kilka miesięcy temu, a jakość bufetu w Lounge pozostała tak samo słaba.


Zmiany nastąpiły z początkiem marca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2297 PostWysłany: 16 Kwi 2019 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Panowie i Panie!

Sprawdźcie swoje konta, bo z mojego w niewyjaśnionych okolicznościach wyparowało 3*10k za promo "The Points Unlimited promotion" Saldo zjechało mi na -7800 HHpoints :)
Szybka gadka na facebooku i punkty przywrócone, ale radzę i Wam sprawdzić, żeby nie było strat :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2298 PostWysłany: 16 Kwi 2019 10:39 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Pisałem o tym w lutym w wątku o promocjach:
Tulio napisał(a):
Na FT piszą o zabieraniu bonusu 10k z aktualnej promocji Points Unlimited za bezpłatne pobyty.
https://www.flyertalk.com/forum/hilton- ... omo-8.html
Dość dziwna sprawa, u mnie nic nie zabrano, ale po tym jak ostatnio konto uznali 5k punktów, by je po kilku dniach odebrać, nie dziwi mnie to "grzebanie" przy rozliczeniach i kontrolnie robię PrtSc z ostatnich rozliczeń pobytów.
W FAQ nic nie zmieniono:
Will I earn Bonus Points for Reward Stays with the “Points Unlimited” promotion?
Yes – members will earn 2K Points per stay on reward stays. Reward stays will also count towards the 10,000 Bonus Point award,
stąd nie powinno być potrzeby dodatkowych wydatków przy bezpłatnych pobytach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2299 PostWysłany: 16 Kwi 2019 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
apadlo napisał(a):
Panowie i Panie!

Sprawdźcie swoje konta, bo z mojego w niewyjaśnionych okolicznościach wyparowało 3*10k za promo "The Points Unlimited promotion" Saldo zjechało mi na -7800 HHpoints :)
Szybka gadka na facebooku i punkty przywrócone, ale radzę i Wam sprawdzić, żeby nie było strat :)

a na koncie jakoś miałeś zaznaczone, że punkty zabrali czy poprostu "wyparowały?" :) ja się nauczyłem i po każdym noclegi (gdy wpadną punkty) robię screena bo inaczej się można tylko pogubić :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2300 PostWysłany: 16 Kwi 2019 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
w historii tam, gdzie kiedys byly punkty z podsumowaniem pobytu , teraz ich nie ma. Ręcznie dodano mi 10k *3
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group