Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 23 Mar 2019 14:26 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Bezpośrednio air raro. Potwierdzilem tylko z nimi, zanim kupiłem, zasady anulacji.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#222 PostWysłany: 23 Mar 2019 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
Ja na aitutaki jak najbardziej. Jeszcze nie kupowalem, moze w weekend sie zastanowie nad terminem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 26 Mar 2019 01:19 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
arti88 napisał(a):
Hej,
Co do atrakcji na miejscu, czy ktoś korzystał ze słynnego trekkingu po wyspie o nazwie Cross Island Trek prowadzonego przez legendarną miejscową postać Pa?

https://www.pastreks.com/

Obecnie widzę że trekking prowadzony jest przez zastępcę Pa, niemniej jednak może warto przejść całą wyspę na wskroś.

Widziałem również, że na miejscu organizowane są wycieczki z nurkowaniem. Nie wiem na ile aktualna pogoda jest odpowiednia do nurkowania, ale jeśli ktoś korzystał, to mógłby również się podzielić informacjami :)

Pozdrawiam


A nie lepiej przejść samemu niż komuś płacić? My przeszliśmy całą tę trasę 19 marca zaliczając na końcu kąpiel pod wodospadem. Przez cały szlak nie spotkaliśmy nikogo, więc śmiałków jest mało. Jest to dość wymagający i męczący spacer. Spodziewałem się nieco lepszych widoków z Te Rua Manga, ale myślę, że jak ktoś jest zapalonym góralem to warto się pomęczyć.
Co do wycieczek z nurkowaniem to z nich nie korzystałem, ale myślę, że jest wiele lepszych miejsc na Ziemi. Nie spodziewaj się tam fajerwerków, bo rafa nie jest tam w najlepszej kondycji. Polecam za to Captain Tama's Lagoon Cruizes, bardzo miło spędzony czas. Udanego wypoczynku!

Nikt chyba o tym nie wspomniał, a może komuś się przyda. Cena jaką trzeba zapłacić za przejazd jednej osoby w jedną stronę z lub na lotnisko to od 20NZD w górę. Jeśli chodzi o kwestię budżetowego transportu z i na lotnisko oraz poruszania się po wyspie polecam lokalny autobus. Koszt autobusu to 5 NZD za jeden przejazd. W przypadku podróży z dużym bagażem doliczana jest cena 2NZD. Istnieje możliwość zakupu od razu biletu na 10 przejazdów za 30 NZD, my tak zrobiliśmy i wtedy wychodzi to najtaniej, bo 3 NZD za przejazd. Bilet nie jest imienny i można go dzielić z innym użytkownikiem/użytkownikami. W razie czego mam fotkę z teoretycznym rozkładem i godzinami kursowania, bo to jest chyba najistotniejsze. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o priv.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#224 PostWysłany: 26 Mar 2019 02:06 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Marek696 napisał(a):
W razie czego mam fotkę z teoretycznym rozkładem i godzinami kursowania, bo to jest chyba najistotniejsze. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o priv.

Czy mógłbyś go po prostu wrzucić tutaj? Pewnie będzie więcej zainteresowania :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 26 Mar 2019 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Proszę bardzo :)

Załączniki:
8D613F8C-718C-4E65-A0B7-D9842AB32D80.jpeg
8D613F8C-718C-4E65-A0B7-D9842AB32D80.jpeg [ 300.96 KiB | Obejrzany 15951 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#226 PostWysłany: 26 Mar 2019 09:20 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
NBE322 napisał(a):
Marek696 napisał(a):
W razie czego mam fotkę z teoretycznym rozkładem i godzinami kursowania, bo to jest chyba najistotniejsze. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o priv.

Czy mógłbyś go po prostu wrzucić tutaj? Pewnie będzie więcej zainteresowania :)


Kolega mnie ubiegł, ale ja wrzucę może jeszcze fotkę mapki, wtedy bardziej wiadomo o co chodzi z nazwami przystanków i gdzie one są zlokalizowane. Jest na niej orientacyjny czas, który zazwyczaj nie pokrywa się z rzeczywistością, bo należy pamiętać o ich "island time". W praktyce autobus zatrzymuje się na żądanie zarówno przy wsiadaniu i wysiadaniu, więc wystarczy stanąć przy drodze w miejscu gdzie chcesz wsiąść. Są dwa autobusy - jeden porusza się po wyspie zgodnie z ruchem wskazówek zegara, drugi w kierunku przeciwnym. Ale generalnie każdy zawsze pasuje:) Mapka ta jest do zgarnięcia z lotniska lub z każdego hotelu, biura rezerwacji wycieczek.

Załączniki:
IMG-0278(1).jpg
IMG-0278(1).jpg [ 145.29 KiB | Obejrzany 15931 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
vasquez37 uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 27 Mar 2019 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Marek696 napisał(a):
A nie lepiej przejść samemu niż komuś płacić? My przeszliśmy całą tę trasę 19 marca zaliczając na końcu kąpiel pod wodospadem. Przez cały szlak nie spotkaliśmy nikogo, więc śmiałków jest mało. Jest to dość wymagający i męczący spacer. Spodziewałem się nieco lepszych widoków z Te Rua Manga, ale myślę, że jak ktoś jest zapalonym góralem to warto się pomęczyć.

Pewnie że lepiej ;)
Sęk w tym, że jeżeli zdecydowałbym się na tę wycieczkę, to najprawdopodobniej musiałbym iść sam. Nie znając wcześniej trasy, mam jednak pewne obawy. Szczególnie w razie nagłej zmiany pogody.
Szliście według jakiegoś szlaku lub mapki czy trasa jest tak widoczna, że nie jest to.potrzebne?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 28 Mar 2019 07:58 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
arti88 napisał(a):
Marek696 napisał(a):
A nie lepiej przejść samemu niż komuś płacić? My przeszliśmy całą tę trasę 19 marca zaliczając na końcu kąpiel pod wodospadem. Przez cały szlak nie spotkaliśmy nikogo, więc śmiałków jest mało. Jest to dość wymagający i męczący spacer. Spodziewałem się nieco lepszych widoków z Te Rua Manga, ale myślę, że jak ktoś jest zapalonym góralem to warto się pomęczyć.

Pewnie że lepiej ;)
Sęk w tym, że jeżeli zdecydowałbym się na tę wycieczkę, to najprawdopodobniej musiałbym iść sam. Nie znając wcześniej trasy, mam jednak pewne obawy. Szczególnie w razie nagłej zmiany pogody.
Szliście według jakiegoś szlaku lub mapki czy trasa jest tak widoczna, że nie jest to.potrzebne?


Trasa jest co jakiś czas oznaczona, raczej nie ma obaw, że się zgubisz. Ale nie jest to jakaś oczywista ścieżka, jak u nas w górach. W razie czego możesz sprawdzać swoje położenia na nawigacji względem szlaku. Ściągnij sobie mapę Google offline lub Maps.me i po problemie. I jeszcze jedna kwestia - karta sim z NZ nie działa na wyspach Cooka, więc dobrze o tym wiedzieć. Koszt karty tam to 49NZD. Jeśli chodzi o pogodę to jest tam teraz niby pora deszczowa, ale podczas całego naszego pobytu albo padało chwilę w nocy, albo ok godziny w ciągu dnia, więc w ogóle to nie przeszkadza.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
#229 PostWysłany: 28 Mar 2019 11:26 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
$10 za 10GB chyba najtańsza opcja na internet w RAR :)

Nie wiem czy to cykliczna promocja, ale chyba warto śledzić ich stronę na fb.

Załączniki:
Screen Shot 2019-03-28 at 10.24.36.png
Screen Shot 2019-03-28 at 10.24.36.png [ 106.52 KiB | Obejrzany 15739 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#230 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Przede mną ostatnio odcinek lotu z RAR do LAX. Pytanie udało Wam się odprawić on-line na ten lot? Mam tylko numery rezerwacji na Virgin Atlantic i Virgin Australia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:48 

Odprawa online normalnie. Odnośnie wifi znalazłem jedno miejsce 100 m od miejsca w którym przebywałem, w którym wifi działało free bez kodów.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#232 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:49 

Teraz wiem dlaczego widziałem tyle ludzi pod punktem Blue sky.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#233 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Gdzie to miejsce gdzie Wifi działało za free? Druga sprawa jak z odprawą on-line jak nie przechodzi mi żaden kod, ani tez z potwierdzeniem z Expedia, ani jeden z dwóch z Virgin Atlantic i Virgin Australia. Jakim kodem się odprawić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:54 

Ja się odprawilem na apce NZ.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#235 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
A jaką pogodę mieliście na Raro? My dobijemy w to miejsce za ok tydzien.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
U nas cały czas słońce, dzisiaj pierwszy dzień deszczu. A na Apce odprawiłeś się używając którego kodu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:58 

Pogoda to w nocy deszcz. O 9 rano pochmurno. Później miodzik. Po 14 deszcz około 40 min i słońce. O 17 pochmurno. Czasem duszno. Szczególnie po deszczu.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#238 PostWysłany: 30 Mar 2019 00:59 

Na apce anz. Apka widziała loty virgin em ale już siedzeń na virgina nie mogłeś wybrać.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#239 PostWysłany: 30 Mar 2019 02:28 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Aiutaki koniecznie. Bajka po prostu. Rarotonga się może schować.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 30 Mar 2019 02:29 

Naprawdę??? Różnica jest ale żeby aż tak... Ja tak nie twierdzę.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group