Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 406  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#3841 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
No to będziemy kiblować w WAW przed RZE w komfortowych warunkach :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: revolut
#3842 PostWysłany: 15 Mar 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Nie kojarzę, żeby było pisane (albo mi umknęło), ale pojawiły się nowe waluty - Lew bułgarski, Peso Meksykańskie, Rubel rosyjski i Rial saudyjski.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3843 PostWysłany: 17 Mar 2019 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2013
Posty: 175
Loty: 73
Kilometry: 200 797
niebieski
Niestety przegapiłem tę promocję :( a czy jeśli wyśle się znajomemu zaproszenie to czy on zakładając konto z zaproszenia będzie miał darmową wysyłkę karty standard?

EDIT: tak, zaproszenie gwarantuje darmową wysyłkę. W sprawie odświeżenia promocji z metalowymi kartami otrzymałem informację od supportu, że system losowo wybiera użytkowników, którzy mogą do niej przystąpić i nie jest wykluczone, że kiedyś ponownie dostanie się takową możliwość.
_________________
Moje relacje:

Zachód USA mocno rozszerzony i skondensowany jednocześnie
Transsybirem do Chin
Indie z podręcznym
Autostopem po Jordanii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3844 PostWysłany: 17 Mar 2019 05:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Dostałem taką ofertę dwa razy w ciągu miesiąca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3845 PostWysłany: 17 Mar 2019 12:58 

Rejestracja: 14 Sie 2015
Posty: 34
Otrzymałem maila z Revoluta z prośbą o zaktualizowanie a właściwie nowe zdjęcie mojego ID. Przy rejestracji dodałem prawo jazdy, natomiast teraz oczekują dowodu osobistego argumentując to zbliżającym się Brexitem i zmianami. Jeśli dobrze zrozumiałem ich wiadomość to jest to niezbędne jeśli dojdzie do brexitu bez umowy. Na dzień dzisiejszy nikt nie wie jak zakończy się ta saga. Stąd moje pytanie: czy ktoś dostał również takiego maila? Jeśli dojdzie do innego wariantu niż "no deal" wtedy nie ma potrzeby dodawania dowodu osobistego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3846 PostWysłany: 17 Mar 2019 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
a nie prościej dodać? niż się zastanawiać i tracić czas na pierdoły
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3847 PostWysłany: 17 Mar 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
Konrad_PL napisał(a):
Lew bułgarski


extra info.
w kwietniu będę w Bułgarii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3848 PostWysłany: 17 Mar 2019 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
@Heisenberg też to dostałem (rejestrując się wrzuciłem skan prawka).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3849 PostWysłany: 18 Mar 2019 04:14 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
Nie mogę znaleźć czy było. Przy wypłacie z revoluta w bankomacie 7-eleven w Taipei, pobrało 100TWD więcej niż zadana kwota.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3850 PostWysłany: 18 Mar 2019 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Pytanie. Jeśli zmienię adres w Revolucie, z polskiego na brytyjski, to czy cokokwiek na tym tracę?
Przy próbie zmiany adresu pojawia się ostrzeżenie że zmieniając kraj zmienia się zakres i cennik usług.

Wiem że np limit wypłat miesięcznych w bankomacie jest lepszy dla UK bo wyrażony w funtach. Ale czy coś jeszcze się zmieni?
Czy stracę np polskie konto bankowe PLN na moje dane?
Czy jakieś usługi okażą się płatne lub niedostępne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3851 PostWysłany: 18 Mar 2019 23:36 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Osobiste konto PLN jest tylko dla klientów z adresem w Polsce. Nie wiem czy zmiana powoduje automatyczne utracenie, ale w drugą stronę - bez adresu w Polsce - nie ma jak się doprosić na chatcie o osobisty rachunek PLN :(
Góra
 Profil Relacje PM off
rdw uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3852 PostWysłany: 20 Mar 2019 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3395
srebrny
Uwaga na karty Citi !
Zasiliłem parę dni temu moje rewolucje jak zwykle kartą Citi i dzisiaj na rachunku mam zaksięgowaną prowizję w wysokości ... 8% - PROW. ZA TRANS. SZCZ./POLEC. PRZEL.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#3853 PostWysłany: 20 Mar 2019 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
"Polubiłem", choć sprawa przykra... Daj znać po rozpatrzeniu reklamacji (bo zakładam, że będziesz składać).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3854 PostWysłany: 20 Mar 2019 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3395
srebrny
Będę składał, tylko poczekam jeszcze na drugą prowizję, bo akurat wczoraj zrobiłem kolejne zasilenie ...
To się nazywa wyczucie chwili :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3855 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:03 

Rejestracja: 02 Paź 2017
Posty: 14
W Egipcie nie mogłem nim zapłacić, ale o to nie mam pretensji, bo ich waluty nie ma w spisie.
Natomiast nie mogłem zapłacić w Izraelu (na granicy Ejlat/Akaba - i to mnie dziwi, bo NIS jest w wykazie walut. Mało tego, nadgorliwie wymieniłem przed wyjazdem PLN na NIS, a więc miałem je na koncie a płatność i tak nie chciała przejść.
Pozytywnie za to byłem zaskoczony, bo w Jordanii płaciłem bez problemu, mimo że JOD nie ma w wykazie.
Revolut nie wszędzie się sprawdza .


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Mar 2019 12:47, edytowano w sumie 1 raz
Prosimy o staranną pisownię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3856 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Tak sie wlasnie zastanawialem dlaczego citi wyslalo smsa kilka dni temu o prowizjach, tak myslalem ze cos przekombinowali

Cytuj:
Citi Handlowy: przypominamy - Transakcje gotowkowe oraz szczegolne (np. wymiana walut i przelewy) dokonane kartami kredytowymi podlegaja oplacie zgodnie z TOiP
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3857 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Ciekawe czy inne banki z KK pójdą śladem Citi...bo jeśli tak to zostanie wtedy opcja podpięcie KK pod Curve a następnie Curve pod Revolut.
@maczala1 mógłbyś sprawdzić powyższy schemat działania czy również pobierze prowizję?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3858 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 197
platynowy
Jest to poszlaka, że zaczyna się walka na całego z potężną konkurencją.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3859 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:41 

Rejestracja: 23 Sie 2018
Posty: 0
No to eldorado w Citi się skończyło :(
ciekawe jak w PKO Orlen z KK Vitay...
czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tym curve?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#3860 PostWysłany: 20 Mar 2019 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
ibartek napisał(a):
Tak sie wlasnie zastanawialem dlaczego citi wyslalo smsa kilka dni temu o prowizjach, tak myslalem ze cos przekombinowali

Cytuj:
Citi Handlowy: przypominamy - Transakcje gotowkowe oraz szczegolne (np. wymiana walut i przelewy) dokonane kartami kredytowymi podlegaja oplacie zgodnie z TOiP

I wygląda, że od tego momentu naliczają :(
tropikey napisał(a):
"Polubiłem", choć sprawa przykra... Daj znać po rozpatrzeniu reklamacji (bo zakładam, że będziesz składać).

A na jakich twardych argumentach zamierzacie się oprzeć? :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wtak, 20 Mar 2019 10:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 406  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group