Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Gru 2018 15:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Bardzo fajna relacja. Oj korci ta Panama :)
Góra
 Profil Relacje PM off
ruda_laur lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 27 Gru 2018 15:09 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 15
Dzień dobry. Czy braliście pod uwagę wizytę w Parque Soberanía, a jeśli tak to dlaczego jednak Metropolitano? A druga rzecz, o którą chciałem zapytać to Bocas del Toro i Boquete. W Panamie mam spędzić ok. 8 dni i następnie 2 tyg. na Kostaryce. I właśnie mam mały dylemat czy wybrać Bocas czy Boquete na spędzenie kilku dni przed opuszczeniem Panamy. Wiem, że na pewno ciężko porównać te dwa miejsca, ale gdybyś musiała wybrać biorąc pod uwagę takie czynniki jak atmosferę, spokój, przyrodę, które miejsce jest bardziej wartościowe? Pozdrawiam. gregorio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Gru 2018 12:26 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
@gregorio braliśmy soberiane pod uwagę i nawet była w planach, jednak na miejscu okazało się, że ciężko się, tam dostać z panama city, mam na myśli transport lokalny... nikt nie był w stanie nam powiedzieć co ile jeżdżą autobusy itp. niby jeżdżą rzadko trzeba gdzieś się przesiadac i nie wiadomo jak wracają. radzili nam taxe lub ubera ale cena z tego co pamiętam była zaporowa dla nas. chcieliśmy też jechać na zorganizowana wycieczkę z hostelu jednak zdecydowaliśmy się na to za późno i nie było już miejsc. Niestety nie mieliśmy więcej czasu, żeby jechać innego dnia także przepadlo.
co do bocas i boquete - wybrała bym oba miejsca ;) dwa totalnie różne regiony. kwestia tego czy wolisz morze, odpoczynek, sporty wodne czy góry i trekkingi :) także tutaj niestety nie pomogę.
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off
gregorio lubi ten post.
gregorio uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 09 Sty 2019 10:49 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 63
Loty: 83
Kilometry: 179 269
Hej,

czy przy wyplatach z bankomatów w Panamie pobierana jest jakaś opłata transakcyjna przez lokalny bank? Jest to dosyć popularne w AM PLD i sie zastanawiam jak traktują to w Panamie.

Dzięki,
b.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 09 Sty 2019 11:45 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
hej, nie wiem bo miałam gotówkę i nie korzystałam z karty. Z tych miejsc co byłam to bankomat widziałam tylko w panama city. na bocas, santa catalina, boquete, el valle bankomatów nie ma.
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off
bendex lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 09 Sty 2019 17:36 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 63
Loty: 83
Kilometry: 179 269
Dzięki za pomoc.

Przekopałem trochę internety i za wypłatę pobierana jest najczęściej opłata $5.25 (chociaż widziałem też jakieś posty o tym że jakiś bank pobierał $3 i ScotiaBank $4.75)

Dla reszty kto się wybiera do Panamy to Google pokazuje że jest parę bankomatow w boquete i jeden na bocas.

b.
Góra
 Profil Relacje PM off
ruda_laur lubi ten post.
ruda_laur uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 18 Mar 2019 22:03 

Rejestracja: 18 Mar 2019
Posty: 0
Hej! ;) Wybieram się wraz ze znajomymi na początku maja do Panamy, możesz mi powiedzieć jaką pogodę mieliście w czasie swojej podróży po Panamie?
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Mar 2019 19:33 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
hej:) zdarzyło się w jeden dzień w Panama City, że padało ale tak przelotne. ogólnie pogoda była super, słońce i ponad 30st. pomijając Boquete tam jest trochę chłodniej(ok.24°C w dzień i w nocy ok. 15°C) ale było słonecznie. czasami też padało w nocy no i na bocas del toro padało 1,5 dnia z 4 (ale tam pada przez większość czasu). generalnie myślę, że maj to też dobra pora na wyjazd do Panamy nigdy nie było tak, że padało non stop :)
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group