Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 25 Lut 2019 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
A nie było jakiegoś wałka?
Wszystko zgodnie z regulaminem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#962 PostWysłany: 25 Lut 2019 19:24 

Byłem w Preludium godz bo lepiej niż w Bolero. Poszedłem później na lot do Londynu i tam zeskanowali drugi raz. Choć myślałem, że wejdę z paragonem za Preludium. To ta sama firma. I stało się. Można powiedzieć przegialem bo mogłem siedzieć w jednym do końca.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#963 PostWysłany: 25 Lut 2019 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Rozmawiałes z pp, wyjaśniłes im jak to wyglądało?
Jak mieli ten sam ID to mogli dopisać Ci gościa zamiast drugą wizytę, nie zapłaciłeś za gościa po monitach i bloknęli.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#964 PostWysłany: 25 Lut 2019 20:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Ja wielokrotnie ,,zwiedzałem '' po kilka saloników w ciągu jednego dnia . Ostatnio w Singapurze , Dubaju po 3 saloniki . Jak miałem trochę więcej czasu a w jednym był prysznic , a w drugim lepsze jedzenie to po prostu zmieniałem miejscówkę .
W Singapurze byłem też w jednym z saloników z koleżanką , która miała własną kartę PP i pomyłkowo wpisano mi ją na moją kartą jako dodatkowo gościa . Pierwsza prośba o zwrot z centralą z Londynu była odmowna , ale druga pełna logicznych argumentów zadziałała . I nastąpił zwrot kasy na konto (w tym dniu byłem też dwóch innych salonikach w Singapurze i nikt nie przyczepił się do tego mimo ,że mocno wtedy wszystko przecież sprawdzali ) Mam nadzieję ,że działam / działałem zgodnie z regulaminem , więc dobrze byłoby to jakoś potwierdzić i spokojnie nadal korzystać wg potrzeb .
W Warszawie lecąc do LCA najpierw siedziałem w saloniku Preludium a potem gdy zbliżała się godzina lotu to przeniosłem się do Bolero , Pracownik w tym ostatnim saloniku nawet zagadał : O widzę ,że już Pan dziś był w Preludium , bo system to zarejestrował '' Przytaknąłem i grzecznie odpowiedziałem ,że lecę z non Schengen więc zmieniłem salonik na ten bliższy bramki wylotowej . ,,No tak , naturalnie '' - powiedział na to pracownik Bolero ...czyli blokada @kris1234 musiała być z innego powodu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#965 PostWysłany: 25 Lut 2019 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
Anonymous napisał(a):
Byłem w Preludium godz bo lepiej niż w Bolero. Poszedłem później na lot do Londynu i tam zeskanowali drugi raz. Choć myślałem, że wejdę z paragonem za Preludium. To ta sama firma. I stało się. Można powiedzieć przegialem bo mogłem siedzieć w jednym do końca.


A jak to się ma do tego:
Anonymous napisał(a):
Też szukam kogoś uczciwego kto ma dostęp do PP. Jednak uważajcie. Wziąłem w październiku od jednego na rok bez limitu. Kilka dni temu wyszedłem na debila na jednym z lotnisk. Odmowa odmowa odmowa. Karta nie ważna. Minęło ponad 4 miesiące i ją ktoś wyłączył.


To ta sama karta czy inna?
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#966 PostWysłany: 25 Lut 2019 21:20 

W sierpniu pp uwalil legalną z pp.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#967 PostWysłany: 25 Lut 2019 21:20 

W lutym ktoś z forum uwalil mniej legalną.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#968 PostWysłany: 25 Lut 2019 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
Dobra, mój błąd, nie doczytałem. W każdym razie regulamin nic o tym nie mówi. Jaki dostałeś powód blokady?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#969 PostWysłany: 26 Lut 2019 09:20 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Trochę stare info, bo z tamtego roku, ale nie miałem problemów z zaliczeniem różnych saloników w ciągu jednego dnia.
Luty MEX, 2 różne saloniki
Czerwiec YVR, 2 różne saloniki
Listopad SYD, wszystkie 4 bary zaliczone
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#970 PostWysłany: 26 Lut 2019 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Dla przykładu informacja z restauracji Timberline Grille w Denver:
My name is Adam and I am an assistant manager at Timberline Grille. Priority Pass allows additional check-ins after two hours, so if you have a long flight, you are welcome to get another check-in processed for another round of $28 credit after this two hour time frame has passed.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#971 PostWysłany: 01 Mar 2019 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
skrzat napisał(a):

Po kilkunastu dniach od dołączenia do PP, restauracja w SEA jest niedostępna od 25.02: The Floret by Café Flora in Concourse A is temporarily unavailable until further notice.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#972 PostWysłany: 03 Mar 2019 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Blokada za kilka saloników to bajki...

Byłem w trzech podczas jednego wylotu na BUD, LHR, dwóch na WAW, MAD, ZHR - żadnych problemów.

Nie twierdzę, że system nie może tego wyłapać i dać jakąś blokadę - ale to powinno być, z przeprosinami, natychmiastowo ściągane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#973 PostWysłany: 03 Mar 2019 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Nie raz korzystalem np z 3 loungów jednego dnia, jeden po drugim,
nawet tez w Wawie, raz z jednego potem z drugiego,
tak samo na wielu innych lotniskach,
nigdy żadnych blokad nie bylo z tego powodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#974 PostWysłany: 10 Mar 2019 13:53 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
czy cena 159 usd za pakiet STANDARD PLUS na rok jest ok ? czy moze da się taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#975 PostWysłany: 15 Mar 2019 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Nie wiem czy da sie taniej. Ale skoro oficjalna, normalna cena za ten pakiet to 299USD, to masz okoio 45% taniej, a pojedyncza wizyta wychodzi ok. 16USD/60PLN. Jesli nie mozesz dostac karty PP jako dodatku do karty kredytowej z jakiegos banku, to wydaje sie, ze jest to dobra oferta. Natomiast jesli masz dostep do tak "zrabatowanej" oferty i potrzebujesz wiecej niz okolo 13-15 wizyt w salonikach w roku, to oplacac sie bedzie poziom PRESTIGE z nielimitowana iloscia wejsc. Wyjdzie ponizej 15USD za wizyte i oczywiscie tym taniej, im wiecej razy skorzystasz.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#976 PostWysłany: 15 Mar 2019 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
https://www.businesstraveller.com/busin ... ack-lanes/

Priority Pass testuje nowy system, który zapewni dostęp do ekspresowego przejścia w ramach kontroli bezpieczeństwa i kontroli paszportowej w wybranych portach lotniczych. Priority Lane będzie początkowo dostępny dla członków z Wielkiej Brytanii, z cenami od 4 GBP. Uczestniczącymi lotniskami będą: Bergamo, Palermo, Londyn Gatwick, Leeds Bradford, Muscat, Bahrain. Priority Pass spodziewa się, że do programu przystąpi więcej lotnisk. Rezerwacji można dokonać na poszczególnych stronach lotnisk na stronie Priority Pass.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#977 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Ciekawa inicjatywa. W końcu udostępniają możliwości, które sugeruje nazwa :)

Wspomnę jednak, że wejście do saloniku Landsite w Bergamo automatycznie daje dostęp do fast track.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#978 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Podobnie jak w saloniku landside Bolonii, bezpośrednio z którego jest dedykowany Fast Track Corridor czynny:
05:30 - 19:00 Monday-Friday
11:00 - 14:00 Saturday (winter – last Sunday in OCT) & 12:00-15:00 (summer – last Sunday in MAR)
11:00 - 19:00 Sunday,
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#979 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@skrzat
Nie jestem pewien czy to info to nie jest tylko zapowiedz PRowa PP dot. up-sale ich produktu. Przeciez juz teraz na wielu lotniskach karta PP daje mozliwosc przejscia przez Express lane i to za free, np. wspomniane Bergamo, ale tez Bruksela CRL, POZ, itd... A na niektorych lotniskach w UK i tak czesto jest mozliwosc dokupienia fast tracka za ok 5BGP (o ile dobrze pamietam) bez posiadania PP.
Fajnie by bylo, jesli karta PP dawalaby przejscie przez express lane/fast track za free.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#980 PostWysłany: 15 Mar 2019 11:02 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
W POZ zależy od pracowników. Mnie np. nie wpuszczono, bo tak. Ale w KTW to beż problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group