Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lut 2019 08:51 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Jest tu ktoś z Malezji, Singapuru albo Indonezji? bo to dla rezydentów tych krajów.
Ale w czasach VPN i VoIP... Jak ktoś ogarnie jakiś działający sposób na samopolecenie się , to zapraszam do opisania.

Cytuj:
Refer your friends to Mileslife and earn bonus miles when they check in and make a transaction on the Mileslife app!

When your friend checks in, you both will receive 100 miles! Want another 200 bonus miles? Get your friend to use the promo code for their first transaction (with a qualifying spend of $9) and both of you will score another 200 bonus miles!

Terms and Conditions:
1. Campaign is valid from 25 Feb - 9 Mar 2019 only.
2. 100 miles will be awarded to both the new user (referee) and the user who referred him/her (referrer) when the referee signs up via the dedicated referral link and checks in for the first time during the campaign period.
3. Subsequently, 200 bonus miles will be credited to both referrer and referee when the referee makes qualifying spend of $9 with Mileslife, within 30 days of signing up
4. The promotion is only open to Singapore, Malaysia and Indonesia registered users with phone numbers that start with +65, +60 and +62.
5. Miles will be credited into the referrer and referee's default frequent flyer account within 15 working days aftern 9 March 2019.
6. For any enquiries, please email customercare.sg@mileslife.com
7. In the event of any fraudulent transaction, Mileslife reserves the right to cancel the user’s Mileslife account without prior notice.
8. Mileslife reserves the right to suspend or end the offer at any time without prior notice.
9. Mileslife reserves the right for final interpretation of this promotion.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Lut 2019 15:15, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 25 Lut 2019 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
viewtopic.php?t=136048
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lut 2019 12:12 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Znam ten temat i nawet się zastanawiałem, czy tak wrzucić to info, ale to by było bez sensu.
1. Ci, którzy są aktywni w tamtym wątku, to pewnie też dostali maila z informacją o powyższej promocji.
2. Ci, którzy nie są tam aktywni, to nawet by tam nie zajrzeli.
A to zupełnie inna promocja i jak ktoś potrafi w prosty sposób "teleportować się" w odpowiedni rejon Azji, to w kilka minut (sekund?) może zarobić 100 mil. A może więcej.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Wczoraj zauważyłem w apce, że jest coś takiego jak Mileslife Health.
Wadą jest to, że trzeba się zarejestoewać z numeru telefonu zaczynającego się na +65 (z Singapuru)

Potem według T&C trzeba połączyć apkę z Apple Health lub Google Fit i za odpowiednią ilości kroków w danym dniu naliczane są mile.
Trzeba zrobić min 5000 kroków w jednym dniu, aby otrzymać 2 mile. Za min. 10k kroków są 4 mile, z min. 20k kroków 8 mil. Licznik resetuje się o północy i trzeba zrobić "redeem" przed północą. Nie wiem jakiego czasu (lokalnego czy ichniejszego :) )
Dodatkowe 10 mil zostanie naliczonych, gdy w jednym tygodniu zrobimy min. 100k kroków.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2019 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@skrzat w którym momencie wymagają tego singapurskiego numeru?


Ostatnio edytowany przez epikie, 15 Mar 2019 13:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Mar 2019 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Nie wiem :)
Napisałem, co jest w T&C.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Mar 2019 11:11 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
skrzat napisał(a):
Wczoraj zauważyłem w apce, że jest coś takiego jak Mileslife Health.
Wadą jest to, że trzeba się zarejestoewać z numeru telefonu zaczynającego się na +65 (z Singapuru)

Potem według T&C trzeba połączyć apkę z Apple Health lub Google Fit i za odpowiednią ilości kroków w danym dniu naliczane są mile.
Trzeba zrobić min 5000 kroków w jednym dniu, aby otrzymać 2 mile. Za min. 10k kroków są 4 mile, z min. 20k kroków 8 mil. Licznik resetuje się o północy i trzeba zrobić "redeem" przed północą. Nie wiem jakiego czasu (lokalnego czy ichniejszego :) )
Dodatkowe 10 mil zostanie naliczonych, gdy w jednym tygodniu zrobimy min. 100k kroków.


Z tego co zauważyłem to minus jest taki, że na koniec dnia trzeba kliknąć ten "reedem" - nie dzieje się to automatycznie.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Mar 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Ja wczoraj kliknąłem (przed 17:00 tj. przed północą w Singapurze) i wymiana kroków na mile się nie powiodła. Problem pewnie wynika z tego, że konto ma zarejestrowane na polski numer. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group