Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 12 Mar 2019 15:48 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Nie wiem ile jest w tym prawdy i nie wiem czy to nie oznacza początków problemów ubera:




http://wyborcza.pl/7,156282,24538748,nowy-lex-uber-aplikacja-to-nie-taksometr.html?fbclid=IwAR2xQE6CAJdItuai_Lr1fJP5JCA4n-8RabEe5Is-RtTzl0mN97ECkpe1EUI#s=BoxOpImg3


Image
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#1062 PostWysłany: 13 Mar 2019 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Bo wszędzie indziej na świecie może coś takiego funkcjonować ale w tym pięknym kraju niestety nie.
Ehh jakoś mnie to nie dziwi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1063 PostWysłany: 13 Mar 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Uber jest wygodny, nie za drogi, ale to zło wcielone. Firma, która nie toleruje konkurencji - zwróćcie uwagę, że z części rynków się wycofali (obejmując mniejszościowe udziały u konkurencji Chiny, Rosja, nie wiem jak to jest w pd-wsch Azji z Grabem), bo ich interesuje tylko monopol.

A o diabolicznego charakteru tej organizacji dodaje obszar funkcjonowania - w końcu taksówkarze to chyba najbardziej nielubiana profesja. Stąd nie dziwię się z jaką przyjemnością z tego strasznego Ubiera korzysta się w Kairze o czym ostatnio donosili Staś, Nell i Kali.

Tylko akurat u nas konkurencja (jeszcze) funkcjonuje i to przynosi konsumentom wielkie korzyści.

Moim zdaniem zakazywanie Ubera to nonsens (wydaje się, że przy obecnym rozwoju technologii model biznesowy taksówka się wyczerpuje), lepsza byłaby rozsądna kontrolą jego poczynań przez mądre Państwo. Tylko czy mądre państwo to nie jest przypadkiem oksymoron?

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#1064 PostWysłany: 17 Mar 2019 20:19 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... dziez.html

Abstrahując od rozsądku Klientki, to bardzo ciekawe jak Uber podchodzi to tego rodzaju spraw i ogólnie bezpieczeństwa.
Daje do myślenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersatis lubi ten post.
 
      
#1065 PostWysłany: 10 Kwi 2019 09:33 

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 28
Witam,
Poszukuję aktywnego (na 100% działającego) kodu na zniżkę UBER do Szwajcarii w CHF.
Może być dla nowego usera - jako "darmowa pierwsza jazda", albo dla istniejącego usera.
Może też być zniżka w CHF przy płatnościach MasterCard - miałem coś takiego kiedyś w AED w Dubaju.
Jeżeli ktoś ma coś działającego, to proszę o dane.
Dzięki :-)

PS. Mam działający kod w PLN, ale przy wyznaczaniu trasy w Szwajcarii nie działa :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 10 Kwi 2019 09:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
może jeszcze działa

http://uberumsonst.com/

tu jeszcze jakiś ochłap z polecenia:

https://www.saleduck.ch/uber?open=6241#2403

możliwe ze z tego wbije się 10 CHF

https://travel-dealz.de/blog/uber-gutsc ... c_9bea0a63
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 10 Kwi 2019 11:10 

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 28
Dzięki za info - sprawdzę wieczorkiem i dam znać, czy coś zadziałało.

Zapomniałem uściślić moją poprzednią prośbę odnośnie kodu UBER na Szwajcarię.

Będę jechał z Genewy do Francji, więc w jedną stronę w CHF jakiś kod może zadziała,
ale jakby ktoś miał jeszcze działający kod w drugą stronę na Francję w EUR, to także proszę o namiary.

Dzięki ponownie za wszelkie info.
Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1068 PostWysłany: 16 Kwi 2019 19:36 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
-10 zł do 1.05 dla wszystkich:
UBERPL9


Szkoda. To oznacza, że jest powiązany z mailem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1069 PostWysłany: 16 Kwi 2019 19:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Kod promocyjny jest nieprawidłowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1070 PostWysłany: 17 Kwi 2019 00:56 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 362
srebrny
peta napisał(a):
Bo wszędzie indziej na świecie może coś takiego funkcjonować ale w tym pięknym kraju niestety nie.
Ehh jakoś mnie to nie dziwi.


Mocno po czasie, ale dopiero zauważyłem. No błagam, dorosłej osobie nie przystoi pisanie takich pustych frazesów, po pierwsze totalnie bez żadnego pokrycia, po drugie na podstawie jednego artykułu, który opisuje rzekomy PROJEKT ustawy. Kilka nagłówków z mediów, do znalezienia w 3 minuty przez osobę w miarę znającą temat:

Uber zablokowany na Węgrzech. Rząd Orbana ratuje taksówkarzy nowymi przepisami;
Sąd zakazał usługi Ubera w Niemczech;
UberPOP ostatecznie zakazany we Francji. Kolejne kraje też tak zrobią?
Uber zakazany we Włoszech. Aplikacji nie można nawet reklamować;
Uber wycofuje się z Danii przez nowe przepisy;
Londyn nie odnowi licencji Uberowi. Firma w tarapatach.

I fragment jednego z artykułów, opublikowanego na miesiąc przed Twoim wpisem:

Firmy wynajmu samochodów z kierowcami (VTC) Uber i Cabify zawiesiły usługi transportowe w Barcelonie w reakcji na wprowadzenie przez władze regionalne nowych ograniczeń.

Ja wiem, że zawsze spoko narobić we własne gniazdo i napisać, że "takie rzeczy to tylko w tym kraju, na zachodzie to nie do pomyślenia", ale rzucanie nic nie wartych sloganów nie świadczy dobrze o osobie, która nimi operuje, plucie na swój kraj tym bardziej. I choć Uber w różny sposób poradził sobie z większością podanych wyżej ograniczeń, to wciąż były to dużo większe problemy, niż teoretyczny projekt ustawy, jak sam artykuł wskazuje, już czwarty, co w przypadku takiego niezdecydowania rządzących pozwala sądzić, że mogą pojawić się kolejne.

W ogóle w temacie Ubera poziom dyskusji najczęściej jest tak niski, że osobie siedzącej trochę w temacie przewozów żal zabierać głosu, bo nie da się rozmawiać na poziomie, jeśli największą popularnością cieszą się teksty w stylu "niech poczta zacznie strajkować, że pojawiły się e-maile", czy z drugiej strony "Uber = HIV". Różne można mieć poglądy, ale czasem warto spojrzeć chłodnym okiem, zamiast przekrzykiwać się jakimiś dziwnymi hasełkami.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1071 PostWysłany: 22 Sie 2019 11:37 

Rejestracja: 21 Sie 2019
Posty: 5
Loty: 8
Kilometry: 22 514
czy uber działa jeszcze w Hiszpanii?
Wystarczy miec założone konto w PL
czy trzeba cos kliknąć jeszcze żeby działał za granica?


Ostatnio edytowany przez Abcn 30 Paź 2019 00:59, edytowano w sumie 3 razy
Literówka.Poza tym - zależy gdzie w Hiszpanii. W Barcelonie nie, w M si
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1072 PostWysłany: 22 Sie 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
No przecież jak masz aplikację to wpisz sobie interesującą cię lokalizację i sprawdź. Na Majorce nie działał. W Madrycie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#1073 PostWysłany: 05 Wrz 2019 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Uber wprowadza nowy cennik w Warszawie. Niższe opłaty.
https://prnews.pl/uber-wprowadza-nowy-c ... aty-445523

"Opłata minimalna za przejazd została obniżona z 10 zł na 8 zł, opłata podstawowa z 4 zł na 3 zł, a za każdy przejechany kilometr użytkownicy zapłacą złotówkę, czyli o 30 groszy mniej niż wcześniej."
Ale za 1 min cena rośnie z 0,25 do 0,35zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1074 PostWysłany: 07 Wrz 2019 11:38 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Uber od 8 września od godz 9 obniża ceny w Krakowie. Oplata za start 2 zl. 80 gr za km i 5 zl opłata minamlna. Oplata za czas 35 gr. Opłata za anulowanie wwyniesie 5 zl. Uber jedzie po bandzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Turysta89 lubi ten post.
 
      
#1075 PostWysłany: 07 Wrz 2019 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Kierowcy jeszcze mniej zarobią, czy Uber daje wyrównanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1076 PostWysłany: 07 Wrz 2019 13:36 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Uber nic nie wyrównuje. Jedynie podwyższyli o 10 gr. stawkę za min. kursu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1077 PostWysłany: 07 Wrz 2019 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
@wersatis
Źródło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1078 PostWysłany: 08 Wrz 2019 01:29 

Rejestracja: 24 Lip 2018
Posty: 10
bardzo słabe te stawki dla kierowców
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1079 PostWysłany: 08 Wrz 2019 06:39 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Ewidentnie, Bolt docisnął konkurencję.
Dodatkowo, Free Now z usługą Lite też cenowo nienajgorzej wychodzi.
Ciekawe jak rozegra się ta batalia.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Wrz 2019 11:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1080 PostWysłany: 08 Wrz 2019 10:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Offtop: Niestety z tego co się dowiedziałem to we Freenow zaczynają jeździć kierowcy ze wschodu na wspólnych licencjach. Byleby się nie wzięli za to bo póki co free bezkonkurencyjny cenowo na dłuższych trasach w WAW. Kierowcy z ubera chyba ciężko by przy tych stawkach wychodzili na swoje. Chyba,że będą jeźdIć po 20 godzin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group