Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Mar 2019 19:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Nie dzięki tylko koledze klikasz pomógł. ;) A z nadawanym wiadomo,że zawsze trochę więcej czasu trzeba przeznaczyć. O.T. No cóż widzę,że dzieci ci wyrosły
elhakim napisał(a):
2 osoby dorosłe i bliźniaki 2,5 roku
elhakim napisał(a):
dwójka dorosłych i dwójka dzieci po 8 lat,
ale funkcji przycisków nie opanowałeś,więc kliknę w twoim imieniu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 11 Mar 2019 21:53 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
korzystam bardzo okazyjnie z forum i zupełnie nie wiem o jakim klikaniu koledze mówisz , a dzieci faktycznie wyrosły pewnie post pisałem z 5 lat temu
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 11 Mar 2019 22:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@elhakim Pod postem z odpowiedzią są takie magiczne łapki "pomógł" i "lubię", kliknięcie w nie na tym forum zastępuje podziękowanie.Proste i sympatyczne :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 11 Mar 2019 22:07 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
Aaaa i wszystko jasne dzieki za wyrozumiałość i cierpliwość
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 11 Mar 2019 22:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@elhakim Jak tak świetnie ci poszło to jeszcze ten najbardziej pomocny post #35 też wypada :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:17 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
Serwus
chciałbym na chwile odświeżyć temat - wylatujemy w poniedziałek ryan - lauda z Berlina do Malagi i dostałem wczoraj info na temat bagażu, bilety kupione w grudniu 2018, może ktoś leciał teraz i wie jak to wygląda w praktyce - będę mógł nadać bagaż - 4 osoby 4 szt za free ?

Twój limit na bagaż podręczny na zbliżający się lot do Malaga (HS2QRL).
Jeden mały bagaż
Wszyscy pasażerowie w ramach Twojej rezerwacji mogą zabrać ze sobą na pokład jeden mały bagaż (o maksymalnych wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm), który musi mieścić się pod siedzeniem pasażera z przodu.

Uwaga: W przypadku pojawienia się prze bramce (gate) z dwoma bagażami podręcznymi lub przekroczenia limitu małego bagażu podręcznego (nie mieści się w boksie o maksymalnych wymiarach) zostanie pobrana opłata w wysokości 109 zł.

Pierwszeństwo wejścia i 2 sztuki bagażu podręcznego
Możliwość wejścia na pokład jako jeden z pierwszych oraz zabrania do kabiny 2 bagaży podręcznych. 1, mniejszy musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem, natomiast większy (10 kg) może zostać umieszczony w schowku nad głową.

Dodaj pierwszeństwo i 2 bagaże podręczne już od 35 zł

10kg bagaż rejestrowany
Bagaż należy nadać w punkcie odprawy bagażu i po przylocie na lotnisku docelowym odebrać z karuzeli. Jeżeli pasażer zabierze ze sobą bagaż do bramki do wejścia na pokład, zostanie naliczona opłata.

Dodaj 10kg bagaż rejestrowany już od 44 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
elhakim napisał(a):
Serwus
bilety kupione w grudniu 2018, może ktoś leciał teraz i wie jak to wygląda w praktyce - będę mógł nadać bagaż - 4 osoby 4 szt za free ?




Będziesz mógł dla każdej osoby nadać 10-cio kilowy ,a na pokład każdy zabiera ten mniejszy.Masz to gratis z racji zakupu na starych zasadach.Poczytaj #35 , to jest to co was dotyczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
elhakim lubi ten post.
elhakim uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 25 Kwi 2019 09:17 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dostałes maila i dalej nie możesz zrozumieć co możesz wnieść a za co trza becalować? :mrgreen: Może poproś o news by English...będzie łatwiej :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Kwi 2019 09:26 

Nie czepiaj sie, bo dostał spam, ktory dostaje każdy z pasażerów FR/OE

Trzeba wejść w szczegóły rezerwacji, tam powinni mieć dodany za darmo bagaż nadawany 10 kg
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
elhakim uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 25 Kwi 2019 10:58 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
temat był już omawiany powyżej i dostałem info że jak kupione bilety w zeszłym roku, to bagaż podręczny mogę nadać za free,
zmyliła mnie ta informacja od ryana, wylot mam o 6 rano i nie chciałbym bym z dzieciakami latać po lotnisku żeby ogarnąć temat przewożonych płynów itp.
latam okazyjnie i słabo się jeszcze orientuje w zawiłościach.
pytanie- gdzie w rezerwacji mogę znaleźć szczegóły dotyczące bagażu - wertuję stronę ryana i nie mogę na to trafić
Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Kwi 2019 11:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Po zrobieniu odprawy i pobraniu kart pokładowych wszystko tam powinno być wyszczególnione.
Góra
 Profil Relacje PM off
elhakim lubi ten post.
elhakim uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 26 Kwi 2019 22:12 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
Czołem
ostanie pytanie o bagaż podręczny który mogę naddać - rozumiem że waga każdego bagażu 10 kg a gabaryt ? jest jakoś ograniczony ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 26 Kwi 2019 22:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@elhakim 55x40x25 cm tak jak kiedyś był większy pokładowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
elhakim lubi ten post.
elhakim uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 28 Kwi 2019 08:50 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
Serwus porobiłem odprawy i na kartach pokładowych dalej jest tylko info o małym bagażu podręcznym i zapis brak bagażu w cenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 28 Kwi 2019 09:41 

Zmiana polityki bagażowej nie dotyczy rezerwacji dokonanych przed 21.02.2019r.
Zacznij od wejścia w szczegóły rezerwacji na stronie Ryanair jaki masz bagaż, potem ewentualnie napisz dziś na Czat Ryanair

https://www.fly4free.pl/laudamotion-zmi ... podreczny/
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 28 Kwi 2019 10:02 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
W szczegółach rezerwacji nie widzę informacji o bagażu poza informacja o małym bagażu podręcznym I opcjach dokupienia rejestrowanego. Na live chat info ze konsultanci dziś niedostępni. Zrobiło się nerwowo bo tak jak pisałem - nie chialbym bym ekstra płacić na nadawany bagaż na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 28 Kwi 2019 10:33 

Jak rezerwacji dokonałeś przed 21.02.2019r mieli obowiązek przy zmianie zasad dodać ci bagaż nadawany 10 kg

Jak się dogadasz dzwoń na tańszą infolinię UK, przeczytaj też jeszcze raz ten temat
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 28 Kwi 2019 11:21 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 18
Właśnie udało się pogadać na live chat i pan mi powiedział ze lot jest realizowany przez ryan i nie przysługuje mi darmowy bagaż, jestem pewny na 100% ze jak bukowqlem bilety to lot miał się odbyć za pośrednictwem lauda ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 28 Kwi 2019 11:42 

Edit: pomyliłem Wiedeń z Berlinem

Nie ma takiej opcji, by lot z Berlina do Malagi obsługiwał Laudamotion

Najbliżej Lauda lata z: Wiednia, Krakowa czy Stuttgartu....ale z Berlina nie

Coś ci się pomyliło, ewentualnie zapodaj screen potwierdzenia
Góra
 PM off  
      
#60 PostWysłany: 28 Kwi 2019 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
IMHO lot Laudamotion miałby numer zaczynający się na OE.
Poniedziałkowy (29 kwietnia) lot z TXL do Malagi o 06.00 oznaczony jest jako FR 234, więc to raczej nie Lauda.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group