Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2057 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 06 Mar 2019 21:52 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
temat niepocztowkowy ale chyba najczesciej aktualizowany bookingowy..

czy nie ma juz opcji generowania reflinka? szukam szukam i w zadnej zakladce nie widze..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#442 PostWysłany: 06 Mar 2019 23:03 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie ma. Możesz tylko skorzystać z cudzego reflinka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 07 Mar 2019 01:42 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Spoko napisał(a):
Mam taki nietypowy temat. Rezerwowałem 3 noclegi przy pomocy 3 kart z czasopism, które dostępne były w grudniu 2018 roku (na 150 pln). Jedna nagrodę mi odrzucono, dzisiaj dowiedziałem się dlaczego.
Choć jestem pewien, że do każdej z rezerwacji używałem innej karty to otrzymałem informację, że do dwóch z tych rezerwacji użyłem tej samej karty (może cache przeglądarki? nie wiem?).
I tu moje pytanie/prośba - ma ktoś może taką niewykorzystaną kartę i mógłby podzielić się nią?:)


Ewentualnie niewykorzystaną na 100 PLN mogę załatwić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 08 Mar 2019 19:32 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Spoko napisał(a):
Mam taki nietypowy temat. Rezerwowałem 3 noclegi przy pomocy 3 kart z czasopism, które dostępne były w grudniu 2018 roku (na 150 pln). Jedna nagrodę mi odrzucono, dzisiaj dowiedziałem się dlaczego.
Choć jestem pewien, że do każdej z rezerwacji używałem innej karty to otrzymałem informację, że do dwóch z tych rezerwacji użyłem tej samej karty (może cache przeglądarki? nie wiem?).
I tu moje pytanie/prośba - ma ktoś może taką niewykorzystaną kartę i mógłby podzielić się nią?:)


Akurat znalazłem jedną której nie zdążyłem wykorzystać. Nie wiem czy to pomoże, ale wysyłam na pw :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Spoko lubi ten post.
Spoko uważa post za pomocny.
 
      
#445 PostWysłany: 08 Mar 2019 19:49 

Rejestracja: 21 Kwi 2017
Posty: 8
Loty: 33
Kilometry: 46 844
Dzięki - dotarło.
Jak uda mi się coś wywalczyć to się odezwę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 09 Mar 2019 17:11 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Mam pytanie- mój brat dostał normalny list od booking z linkiem 280/1200 zaadresowany do niego, gdzie napisano "Witaj Jakub" i tak dalej. On linku nie wykorzysta, natomiast czy będzie jakikolwiek problem przy wypłacie zwrotu jeśli z linka skorzystam ja, czyli osoba która nie była jego adresatem? Zwłaszcza, że dostałem już zwroty 100/350 i 150/450. Przerabiał już to ktoś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 09 Mar 2019 18:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@freddy_gonzalez lepiej dokonaj rezerwacji dla siebie z jego konta,wtedy zwrot pewniejszy choć na jego konto.Jakoś potem sobie to rozliczycie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez lubi ten post.
 
      
#448 PostWysłany: 12 Mar 2019 16:24 

W Nowym Travelerze kolejna pocztówka na -100, rezerwacja przed 22.04
Góra
 PM off
10 ludzi lubi ten post.
sliwa122 uważa post za pomocny.
 
      
#449 PostWysłany: 12 Mar 2019 18:14 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 191
Loty: 19
Kilometry: 30 943
A jakie mwz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 12 Mar 2019 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
350PLN

100/350 kwietniowy Traveler
rezerwacja przed 22-04-2019

widzi ktoś gdzieś większe pocztówki?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
sliwa122 uważa post za pomocny.
 
      
#451 PostWysłany: 12 Mar 2019 20:41 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Kwietniowa Olivia ma kartki 100 zł za 350 zł MWZ. Zarezerwuj do 22 kwietnia. 3.19 zł za gazetkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#452 PostWysłany: 13 Mar 2019 04:01 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Pytanie tylko czy będą zwroty dla osób, które skorzystały w grudniu z promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 13 Mar 2019 07:59 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Z tego, co pamiętam, to było ograniczenie do 10 kuponów. Być może będą to liczyli razem z obu akcji, ale mi do 10 jeszcze kilka brakuje, tak że żona ma dodaną Olivię do listy zakupów. ;)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 13 Mar 2019 10:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
W grudniowych było ograniczenie do 10, ale jeśli ktoś z nową pocztówką wklika się na warunki, to poprosimy o świeże informacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 13 Mar 2019 12:31 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Nie mam czasu wczytywac się więc wstawiam cały regulamin:

Warunki Programu Poleceń i Promocji Booking.com

Aby wziąć udział w Programie Poleceń i Promocji oraz zakwalifikować się do odebrania Nagrody, każdy Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:

Osoba nie może być pracownikiem Booking.com (ani żadnej spółki afiliowanej należącej do Booking Holdings Inc.).

Uczestnik nie może podpisać żadnej umowy ani żadnego zobowiązania ze stroną trzecią jako przedstawiciel lub w imieniu Booking.com.

Uczestnik nie może opisać ani przedstawić siebie jako przedstawiciela lub jakiejkolwiek innej osoby działającej w imieniu Booking.com.

Uczestnik w żaden sposób ani w żadnym celu nie może działać w imieniu ani reprezentować Booking.com.

Uczestnik musi być osobą dorosłą (w wieku 18 lub więcej lat).

Uczestnik musi działać w charakterze osoby prywatnej, chyba że stwierdzono inaczej, ale nigdy nie może działać w charakterze osoby publicznej / urzędnika państwowego.

Booking.com w każdym momencie przysługuje prawo do zakończenia lub wstrzymania swoich obowiązków wynikających z niniejszych Warunków dopóki nie zidentyfikuje i zweryfikuje odpowiedniego Uczestnika lub w sytuacji (domniemanych) działań niezgodnych z prawem wykonywanych przez Uczestnika, lub w przypadku innego wykorzystania Programu niezgodnie z jego celem.

Booking.com także przysługuje prawo do zakończenia lub wstrzymania swoich obowiązków wynikających z niniejszych Warunków, jeśli Booking.com lub Uczestnik nie są w stanie przedstawić dowodu potwierdzającego możliwość zakwalifikowania się do Programu.

Każda Nagroda już przyznana Uczestnikowi musi zostać zwrócona lub opłacona po pierwszym wniosku Booking.com, jeśli wystąpią okoliczności określone w pkt. <3.b i/lub 3.c>.

Uczestnik ponosi odpowiedzialność za uiszczenie, nieuiszczenie, transfer i zgłoszenia dotyczące wszelkich ewentualnych podatków, obciążeń, opłat importowych, ceł, opłat i kwot zatrzymanych w ramach udziału w Programie (w tym podatek dochodowy od osób fizycznych lub firm, VAT, podatki handlowe oraz inne obowiązujące krajowe, rządowe, regionalne, państwowe, miejskie oraz lokalne podatki i obciążenia oraz związane z nimi odsetki od opóźnień w płatnościach, jak również kary naliczone przez dowolne instytucje za ich nieuiszczenie, niezatrzymanie lub niezgłoszenie).

Booking.com zastrzega sobie prawo do (całościowego lub częściowego) wstrzymania, odrzucenia, modyfikowania, zawieszenia, odwołania, anulowania lub zablokowania korzyści lub korzystania z Programu (w tym kryteriów kwalifikacyjnych) w dowolnej chwili i z dowolnego powodu (bez wcześniejszego powiadomienia).

Płatność może być zrealizowana na rzecz Uczestnika zgodnie z odpowiednimi Materiałami Promocyjnymi i niniejszymi Warunkami („Nagroda”).

Jeśli Nagroda zostanie wypłacona, Uczestnik nie ma prawa wyboru, który rodzaj Nagrody będzie obowiązywać w jego przypadku. Zostanie to określone wyłącznie przez Booking.com zgodnie z zasadami obowiązującymi dla danej kampanii.

Jeśli nie określono inaczej, Nagroda jest przyznawana wtedy, kiedy Booking.com potwierdzi z Obiektem, że Uczestnik zrealizował rezerwację za pomocą odpowiedniego Linku Polecającego.

Nagrody z różnych kampanii promocyjnych trwających w tym samym czasie nie łączą się. Na jednego Uczestnika przypada jedna Promocja.

Jeśli nie określono inaczej, Uczestnicy nie mogą otrzymać tych środków za pomocą przelewu bankowego ani w gotówce.

Linki Polecające

W przypadku gdy Użytkownik otrzymuje Link Polecający lub kod promocyjny:

Do każdej kampanii i każdego Uczestnika przypisane są specjalne Kody Promocyjne, które można wtedy wykorzystać.

Booking.com zastrzega sobie prawo do ograniczenia ważności wszystkich Linków Polecających i kodów promocyjnych wydanych w ramach niniejszego programu w dowolnej chwili i z dowolnego powodu.

Booking.com zastrzega sobie prawo do określenia grona odbiorców każdej kampanii z Linkami Polecającymi i kodami promocyjnymi.

Jeśli nie określono inaczej, Link Polecający i kod promocyjny można wykorzystać tylko raz (tj. na poczet jednej rezerwacji).

Gdy użytkownik otrzyma link do udostępnienia:

Do każdej kampanii przypisane są specjalne Linki do Udostępnienia.

Booking.com zastrzega sobie prawo do ograniczenia ważności wszystkich Linków do Udostępnienia i kodów promocyjnych wydanych w ramach niniejszego programu w dowolnej chwili i z dowolnego powodu.

Booking.com zastrzega sobie prawo do określenia grona odbiorców każdej kampanii z Linkami do Udostępnienia i kodami promocyjnymi.

Jeśli nie określono inaczej, Link do Udostępnienia i kod promocyjny można wykorzystać tylko raz (tj. na poczet jednej rezerwacji).

Nagrody za rezerwacje

W przypadku Ofert Promocyjnych uwzględniających rezerwacje z cashbackiem, Uczestnik otrzyma nagrodę, jeśli spełni następujące warunki:

Musisz mieć ważne Konto Użytkownika na Booking.com z aktualnymi danymi karty kredytowej. Karty American Express nie są obecnie przez nas akceptowane.

Pobyt będący rezultatem Kwalifikującej się Rezerwacji musi być potwierdzony przez zarezerwowany Obiekt na Booking.com

Zgodnie z niniejszymi Warunkami po otrzymaniu Nagrody na ważną kartę kredytową zostanie przesłany cashback (zwrot środków).

Zostanie przesłany cashback za określoną kwotę po zrealizowanym pobycie, o maksymalnej wartości do 1000 EUR [jeden tysiąc euro] (lub równowartość w lokalnej walucie), po tym jak Uczestnik otrzyma Nagrodę zgodnie z niniejszymi Warunkami. Ze względów podatkowych maksymalne wartości mogą się różnić w zależności od miejsca.

Cashback zostanie przesłany bezpośrednio na zarejestrowaną Kartę Kredytową.

Każdy gość może otrzymać maksymalnie 10 (dziesięć) oddzielnych Nagród.

Nie można łączyć w jednej rezerwacji Nagród otrzymanych w ramach Programu Poleceń oraz Programu Poleceń i Promocji.

Rezerwacja Kwalifikująca Się musi zostać zarezerwowana poprzez Platformę Booking.com, przy wykorzystaniu Konta Użytkownika, na które to konto przesłano Nagrodę. Nagrody nie można przekazywać na inne Konto Użytkownika.

Niektóre Nagrody przysługują tylko niektórym użytkownikom (np. tym, którzy po raz pierwszy rezerwowali z Booking.com) lub niektórym rezerwacjom (np. tym, które dotyczą wybranych kierunków podróży), o czym decyduje wyłącznie Booking.com. Tam, gdzie będzie to konieczne, zasady zostaną uwzględnione w opisie oferty.

W przypadku niektórych obiektów Nagroda może zostać przyznana Uczestnikowi w czasie dokonywania rezerwacji jako natychmiastowa zniżka zamiast zwrotu. W takim przypadku wartość Nagrody zostanie odjęta od całkowitej sumy rezerwacji, a Uczestnik zapłaci należną kwotę w momencie rezerwacji.

Link Polecający może zostać wykorzystany tylko na rzecz jednej rezerwacji. Jeśli Rezerwacja Kwalifikująca Się zostanie odwołana bezpłatnie, zgodnie z warunkami rezerwacji zawartymi w potwierdzeniu, wtedy Link Polecający jest ponownie ważny na poczet nowej rezerwacji.

Jeśli Link Polecający jest wykorzystany w ramach Oferty Bezzwrotnej lub jeśli Rezerwacja Kwalifikująca Się zostanie odwołana, bez możliwości opisanego wyżej bezpłatnego odwołania, to przyjmuje się, że zwrot (cashback) został wykonany, a link wygasa, niezależnie od tego, czy Użytkownik faktycznie zatrzymał się z zarezerwowanym Obiekcie, czy nie. Booking.com przyjmuje, że w takiej sytuacji spełnił obowiązki wynikające z przyznania Nagrody.

W przypadku gdy kampania promocyjna nie ma wyznaczonego terminu zakończenia, a Nagroda nie jest odebrana w ciągu sześciu (6) miesięcy od jej potwierdzenia przez Booking.com, automatycznie wygasa.

Jeśli Uczestnik nie sfinalizuje swojej rezerwacji zgodnie z Warunkami Programu Poleceń i Promocji Booking.com, zostanie usunięty z Programu.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Sareth4 lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#456 PostWysłany: 13 Mar 2019 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Do 22.04. rezerwacja, a pobyt przed...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 13 Mar 2019 15:07 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Przy poprzedniej akcji nie było ograniczeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 13 Mar 2019 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Jako ,że forum samopomocowe ;) wziąłem 10 szt Auto Moto z wkładkami 100/350. Kto pierwszy, ten lepszy. Staż min. 1/2 roku na forum. Szczegóły na PW
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wtak 13 Mar 2019 18:09, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#459 PostWysłany: 13 Mar 2019 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 317
niebieski
Oddam link 100/350, rezerwacja przed 22.04.2019.
Staż na forum min. 1 rok. PW.

Edit: Oddane
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#460 PostWysłany: 13 Mar 2019 18:50 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 627
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
kupony wysyłane również z zamówieniami BonPrix :) 100 zł
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2057 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 103  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group