Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Paź 2018 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Perturbacje i zmiany w polityce bagażowej wizz`a, to chyba nie jedyne zmiany u landrynki.
Nie wiem, czy to błąd, ale nie mogę dokupić transferu lotniskowego na kilku lotach OW, a w innych przypadkach nie da się zapłacić punktami wizz.
Roztrząsał ktoś temat?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 12 Paź 2018 08:53 

Chyba rezygnują z tego jako dodaj usługi czyli za pkt wizz

Jeszcze na czerwiec br w Warnie za pkt skorzystałem, chciałem w październiku w Porto, ale w lipcu-sierpniu usunęli tą usługę

Ale płatna opcja nadal jest z pełną ofertą, znajomy korzystał przez stronę Wizzair w Podgoricy, choć ze stresem bo przy powrocie nikt nie przyjechał i musiał dzwonić
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Paź 2018 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Hm.
Sprawa jest bardziej skomplikowana.
Próbując dokonać nowej rezerwacji (na tej samej trasie i w tych samych datach) wciąż mogę wybrać transfer. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lut 2019 08:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Poszukuję tabelki z zestawieniem godzin transferów partnerskich wizzaira Kraków - KTW w zależności od terminu wylotu (zawsze było to załącznikiem do vouchera na przejazd)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2019 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
prosze

Załączniki:
Screenshot_2019-02-23-10-46-32-1.png
Screenshot_2019-02-23-10-46-32-1.png [ 256.09 KiB | Obejrzany 8802 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Lut 2019 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Ooo, kurczę . Na 6.00 wyjazd o 2.30. Krótka noc ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Lut 2019 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
To ja mam takie pytanko. Jak kupić transfer tylko do lotu powrotnego? Nie zależnie czy wejdę w rezerwacji w zakładkę lot przychodzacy lub wychodzący to mogę kupic albo tylko transfer w pierwszego lotu na/z lotniska albo RT, gdzie jest opcja kupić tylko transfer do lotu powrotnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Lut 2019 21:04 

To chyba świadczy, że na danym lotnisku nie ma oferowanego transportu Wizz

Są takie lotniska....
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Lut 2019 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
Jest bo moge kupic albo w pierwsza strone (lotnisko-miasto) albo RT, a nie mogę miasto-lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Lut 2019 21:42 

Jakie to lotniska czy trasa?

Przy transferze jest info, że można do nich pisać

Może za pkt się nie da, poza tym rt jest w ramach jednego lotniska
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Lut 2019 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
mam KTW-DTM-KTW oraz DTM-BEG-DTM jako loty RT

w przypadku drugiej rezerwacji, bo o nią się rozchodzi, mogę kupić lotnisko-miasto, lotnisko-miasto-lotnisko, a nie mogę samego miasto-lotnisko. Kwestia płatności jest na końcu więc chyba nie ma wpływu na wybór transferu.


natomiast w przypadku transferu Krakow-Katowice: moge kupić Krakow-Katowice lub Krakow-Katowice-Krakow, a także Katowice-Krakow moge kupić w zakładce z lotem powrotnym. W zakładce BEG-DTM mam także transfer lotnisko-miasto czyli w "pierwszym" kierunku, a nie powrotnym.

Gdybym miał osobno DTM-BEG i BEG-DTM to za każdym razem mogłbym kupić transfery OW.

oczywiscie mogę wejsc na p-airbus i tam zakupić, ale problem tkwi w zakupie transferu do zakupionego juz lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Lut 2019 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
kupiłem na próbę do lotu BEG-DTM transfer opisany jako "beg airport-miasto" czyli w przeciwnym kierunku i... faktycznie takim jest. Przesunalem go na inna date ( za darmo mimo ze zmiany na <9 dni sa niby platne ). Zadzwonię jeszcze z Belgradu do tego Jumbo i spróbuje zamienic kierunek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 10 Kwi 2019 08:22 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Niektórzy chcą spożytkować punkty Wizz. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Kwi 2021 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
pytanie mam o usługe wizzair, a dokładnie o transfery.
na TFS cena zależy od zony, do której jedziemy, ale nie ma mapki.
Pomożecie z mapką zon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Kwi 2021 12:38 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
Mapki to chyba nie ma. Ale bazując na stronie https://wizztransfer.com/
Można wyciągnąć informację:
Cytuj:
Teraz można zarezerwować transport z/do wybranego miejsca w wygodnym minibusie lub samochodzie pomiędzy Lotnisko Tenerife a Tenerife strefa X. Pojazd odbierze pasażera z lotniska i zawiezie pod wskazany adres lub odbierze z hotelu i zawiezie na lotnisko (jedyny hotel).Usługa zamówiona przez Ciebie jest typu "shared door-to-door"; tym samym autobusem przewozimy innych pasażerów, z innych adresów.

Strefa 1
El Medano, Golf del Sur, San Miguel, Costa del Silencio
NIE jest możliwy transfer do adresu położonego poza tymi dzielnicami. Sprawdź przed rezerwacją, w jakiej dzielnicy znajduje się Twój hotel.
Czas podróży: 20-35 min
Dystans: 10-20 km

Strefa 2
Los Cristianos, Playa de las Americas, La Caleta, Costa Adeje
NIE jest możliwy transfer do adresu położonego poza tymi dzielnicami. Sprawdź przed rezerwacją, w jakiej dzielnicy znajduje się Twój hotel.
Czas podróży: 30-70 min
Dystans: 15-25 km

Strefa 3
Guia de Isora, Puerto Santiago (Los Gigantes)
NIE jest możliwy transfer do adresu położonego poza tymi dzielnicami. Sprawdź przed rezerwacją, w jakiej dzielnicy znajduje się Twój hotel.
Czas podróży: 60-90 min
Dystans: 35-45 km

Puerto de la Cruz
NIE jest możliwy transfer do adresu położonego poza tymi dzielnicami. Sprawdź przed rezerwacją, w jakiej dzielnicy znajduje się Twój hotel.
Czas podróży: 90-120 min
Dystans: 100 km
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group