Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Lut 2019 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
@e-prezes
Jeśli masz na myśli jakiś ukryte opłaty to nic takiego nie ma.
Leciałem z nimi raz do Mińska i cena byłą niższa niż na stronie LOT'u z którymi mają code-share.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 21 Lut 2019 18:25 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Właśnie o to mi chodzi, czy nie wyrównują to jakimiś opłatami wewnętrznymi. Nie tylko w tym przypadku spotkałem się z różnymi cenami na tej samej trasie dla dwu przewoźników, którzy wg tej formuły latają. Ani LOT ani Belavia nie są lowcosterami, ale potrzebna mi kalkulacja kosztowa do wybrania oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Lut 2019 18:52 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@e-prezes czasami takim "wyrównaniem" jest bardzo restrykcyjna taryfa, a czasami zdecydowanie droższy bagaż dokupowany osobno. Więc w tym wypadku jest wszystko okej ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Mar 2019 17:27 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Z okazji 23 urodzin linii jest promka 50%, ale większość lotów na zachód Europy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group