Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lut 2019 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
Szukam przewodnika oprowadzającego po Bangkoku, najchętniej mówiącego w języku polskim.
Chodzi mi o kogoś kto zorganizuje całodniowe zwiedzanie miasta dla 2 osób - zaprowadzi w najważniejsze miejsca, trochę o niech opowie, zabierze na obiad itp. itd.
Ktoś może korzystał? Albo może mieszka na miejscu i ma chęć/możliwość ogarnąć temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 21 Lut 2019 17:27 

Rejestracja: 20 Sty 2017
Posty: 52
Sprawdź tutaj:
Kod:
https://azjapozmroku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
lagor lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Lut 2019 21:09 

Po polsku nie znajdziesz. Chyba ,ze ktoś prywatnie tam jest i zna temat oferując swoje usługi. Osobiście sam ogarnąłem temat bez przewodnika i odwiedziłem w 3 dni znane miejsca. Wróciłem wczoraj po miesięcznej podróży po Azji i z tego co pamiętam będąc 3 dni w Bangkoku tacy przewodnicy oferują swoje usługi obwożąc rikszą i czekają w umówionych miejscach. Oczywiście bilety wstępu kupujesz oddzielnie na wszystkie wstępy. Na placu świątyni Szmaragdowego Buddy po wejściu na teren sami są do dyspozycji ale ceny mają wygórowane. Jesli planujesz takie zwiedzanie z przewodnikiem osobistym i przemieszczanie się po Bangkoku bądż nastawiony na wynajm rikszy na dzień zwiedzania ok 800 thb i więcej a oprowadzający przewodnik po wspomnianej świątyni to ok 1500 thb Można trafić na wycieczkę i się podłączyć ale po polsku to marne szanse. Za słuchawki trzeba zapłacić 300 thb i nie ma polskiego. Bilet wstępu kosztuje 500 thb a inne świątynie po 200 thb Rejs Łódką po rzece 300 a po kanale 200 thb. Sam uznałem że zwiedzanie stolicy Tajów tanie nie jest.
Góra
 PM off
lagor lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Lut 2019 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
@Peer
dzięki, widziałem już tę stronkę, ale nie do końca o takie klimaty mi chodzi ;) choć pewnie skorzystam jak kiedyś pojadę w tamte rejony na jakiś wieczór kawalerski :lol:
A Ty korzystałeś z jego usług?


@andrzejdz
również dzięki za info, no właśnie jeśli idzie o j. polski to myślę o kimś kto tam mieszka już jakiś czas i świadczy takie usługi... google podpowiada kilka osób, ale na razie nie udało mi się jeszcze z nikim zgrać terminów...
Generalnie zazwyczaj ogarniamy wszystko sami w trakcie podróży ale ostatnio skorzystaliśmy z usług przewodnika we Lwowie i Lizbonie i bardzo nam się to spodobało. Niemniej jak nam się nie uda nikogo znaleźć to pewnie sami też ogarniemy bez problemów :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
może komuś się kiedyś przyda - ostatecznie skorzystaliśmy z usług Lucy: https://przewodnikpotajlandii.com
Mogę spokojnie polecić. Ciekawy dzień w Bangkoku z sympatyczną i kompetentną osobą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group