Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#9921 PostWysłany: 05 Lut 2019 14:58 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
michcioj napisał(a):
kewatkO napisał(a):
iznogud napisał(a):
Od dwóch dni nie mogę przejśc ze stron cashbackowych na accor (quidco, topcashback) - czy problem jest globalny czy tylko mój komputer/przeglądarka taka ułomna? :)



Ja ostatnio testowałem Goodie , przechodziło bez problemu ,a zwrot zatwierdzony na koncie po 2 dniach od zakończonego pobytu.

Ile wynosi zwrot z goodie ?


Tak jak pisze @Marco Manno niby do 8% i od kwoty netto , przy czym

1,5%Formule 1, HotelF1,Ibis budget,Formule 1 India,
3% Adagio Access, Ibis,Ibis Styles,Fairmont,Swissotel,Raffales,
6%Novotel,Mercure ,Suite Novotel,Adagio,Orbis,Mama Shelter,Panter Hotel
8% Sofitel,Pullman,McGallery,Grand Mercure,The Sebel

I moja uwaga wszystkie wypłaty jakie mam do tej pory ( nie jest ich dużo jak na razie bo tylko 3 i na niecałe 40 złotych ) były wypłacone jednak od cen brutto , niby to nie dużo bo tylko kilka groszy więcej ale zawsze to coś , no i zwrot zatwierdzony po 2 dniach od pobyty tutaj wielki plus dla nich ,a zobaczymy czy będzie tak dalej bo kolejne 170 złotych oczekuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#9922 PostWysłany: 05 Lut 2019 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2017
Posty: 355
Loty: 300
Kilometry: 442 371
srebrny
Chciałem zarezerwować hostel w Warszawie, ale są dostępne jedynie standardowe pokoje. Coś się ostatnio zmieniło?

Załączniki:
hostel.png
hostel.png [ 310 KiB | Obejrzany 1983 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9923 PostWysłany: 05 Lut 2019 18:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Rezerwuj telefonicznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
JanuszOnTour uważa post za pomocny.
 
      
#9924 PostWysłany: 05 Lut 2019 19:47 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 250
Parząc na te ceny to pewnie nie ma dostępnych miejsc w hostelu. Co to za data?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9925 PostWysłany: 05 Lut 2019 23:14 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
każda data - nie są dostępne via strona/apka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9926 PostWysłany: 07 Lut 2019 20:47 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
wyremontowany Novotel Centrum Poznań chyba zapomniał zmienić cen na długi majowy weekend i w tych dniach wisi na Sales za 161 zł per noc, good deal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9927 PostWysłany: 08 Lut 2019 17:12 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Info z infolinii Accor dla tych, którzy chcą mieć kartę lojalnościową w formie fizycznej, musicie ją zamówić w Centrum Accora. Accor nie wysyła już z automatu kart. Tylko karty Platinum były wysyłane z gadżetem.
Góra
 Profil Relacje PM off
scorpion1077 lubi ten post.
 
      
#9928 PostWysłany: 08 Lut 2019 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
@Michy mi golda wysłali, odebrałem wczoraj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Michy lubi ten post.
 
      
#9929 PostWysłany: 09 Lut 2019 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
I tak mieli przestać już rok temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9930 PostWysłany: 09 Lut 2019 23:02 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
@Michy czyli jak, telefonicznie przez bok? Czy jest opcja jakoś przez stronę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9931 PostWysłany: 09 Lut 2019 23:17 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Potwierdzam - Gold - bez zamawiania przysłana dwa dni temu.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9932 PostWysłany: 10 Lut 2019 00:05 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@scorpion1077, telefonicznie, stary interfejs WWW, gdzie można było zamówić już nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
scorpion1077 lubi ten post.
scorpion1077 uważa post za pomocny.
 
      
#9933 PostWysłany: 11 Lut 2019 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Różne ceny dla różnych kont i statusów.
Chciałem zrobić z konta żony (silver) rezerwację Ibis Styles w Londynie.
Cena dla żony 929 zł, dla mnie (gold) 734 zł
W sumie nie kojarzę aby Accor deklarował jakieś zniżki dla GOLD, więc ciekawa to różnica. Wiecie z czego może wynikać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9934 PostWysłany: 11 Lut 2019 17:51 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Często są specjalne stawki ale oznaczone są jako Gold lub Platinum. Na ogół niewiele tańsze. Opis stawki masz ten sam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9935 PostWysłany: 11 Lut 2019 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
rzeczywiście @Misiatek miałeś rację, jest w nazwie stawki wymieniony GOLD. No tym razem różnica nie jest symboliczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9936 PostWysłany: 11 Lut 2019 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Poczwórne punkty za nocleg w Ibisie/Novotelu Centrum w Poznaniu dla noclegów pomiędzy 11.02-12.05 (rezerwacje do 25.03): https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... 1b0a18050b
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
#9937 PostWysłany: 12 Lut 2019 01:22 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
fajna opcja w połączeniu z tym, że hotel jest teraz na Sales (jeszcze)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9938 PostWysłany: 12 Lut 2019 01:29 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Chciałem zrobić rezerwację noclegu po normalnych stawkach, więc nie spodziewałem się problemów. Nic bardziej mylnego. Tak więc napiszę słów kilka, żebyście byli uważni.

Przeszedłem wszystkie kroki wyboru hotelu, pokoju itd. Na etapie płatności podałem dane karty, wszystko sprawdziłem jeszcze raz czy się zgadza i kliknąłem w żółty przycisk. Zamiast strony banku zobaczyłem komunikat.
Image

Wylogowałem się, pozamykałem wszystkie przeglądarki, wyczyściłem pamięci podręczne przeglądarek i zacząłem od początku. Doszedłem do etapu płatności i kliknąłem w żółty przycisk. Na przycisku zaczęło kręcić się kółko, więc czekam, bo nie należy odświeżać na tym etapie strony. Mija minuta, dwie, pięć, po 10 minutach... Przeszedłem do profilu do zakładki REZERWACJE - nic nie ma. Sprawdziłem pocztę - nic nie ma. Sprawdziłem transakcje w banku - nic nie ma. Zadzwoniłem na infolinię do banku z zapytaniem czy było jakieś zapytanie o płatność w ciągu ostatniej godziny. Pani powiedziała, że przez cały dzień nie korzystałem z karty. Zatem znów wyczyściłem przeglądarki i zaczynam od początku.

Doszedłem do etapu płatności, wszystko się zgadza, klikam w żółty przycisk i wyskakuje mi komunikat
Image
Tutaj włączył mi się alarm. Sprawdziłem pocztę - nic nie ma. Dzwonię do hotelu. Mówię co i jak i recepcjonista potwierdza, że jest złożona rezerwacja, wszystkie dane się zgadzają, nawet karta LCAH jest podpięta. Tylko rezerwacja nie jest jeszcze opłacona. Dostałem numer rezerwacji, dzięki czemu mogłem ją sobie wyszukać.

Wniosek jest z tego taki, że nie należy bezrefleksyjnie ponawiać prób rezerwacji, żeby się nie okazało, że my tu niby mamy błąd, a hotel odnotuje kilka rezerwacji. Wskazany jest kontakt od razu z hotelem, bo brak zapytania w banku nie jest tożsamy z niepowodzeniem rezerwacji.

Nie wiem tylko czy rezerwacja zaliczy mi się do dodatkowych 500 pkt z promo 7,5k. Hotel ma datę rezerwacji uprawniającą, ale ja nadal nie mam potwierdzenia. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#9939 PostWysłany: 12 Lut 2019 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Możecie się zalogować na stronę accor?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9940 PostWysłany: 12 Lut 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Masz taki sam komunikat jak reszta ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group