Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lut 2019 14:42 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
pewnie już część osób widziało mój wpis, szczególnie Ci którzy często z nami jeżdżą- ale jednak trochę się forum F4F pozmieniało więc zamieszczam również tutaj.

Trip całkowicie prywatny i ekonomiczny, spotykamy się na miejscu we Lwowie w niedzielę 24 marca. Reszta szczegółów na email lub priv.

W programie m.in. zwiedzanie Lwowa, spektakl w Operze, knajpki i kawiarnie, Rachów, Użhorod, Kołomyja, Solotvyno oraz rumuńskie Sighetu Marmatiei, kilka podróży malowniczymi trasami kolejowymi m.in. Kolej Doliny Cisy, kolej zakarpacka, być może też tramwaj w Karpatach, trwają negocjacje.

Ogólnie program bardzo bogaty ale raczej mało turystyczny, nastawiamy się jak zwykle na rejony które oddają ducha i prawdziwą naturę kraju.

Na-razie jest nas trójka.

Zapraszam.

Image
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 11 Lut 2019 17:30, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
pablo1603 lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 07 Lut 2019 14:51 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2080
Loty: 150
Kilometry: 136 180
srebrny
A wizy już macie? :))
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Lut 2019 15:00 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Wizy nie potrzebujesz jeżeli Twój pobyt w tym kraju, w okresie 6 miesięcy nie przekroczył 90 dni. Jeżeli jednak byłeś tam dłużej to wiza będzie Ci potrzebna. Szczegóły na priv.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 07 Lut 2019 19:08, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:28 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Jako, że jest trochę pytań to odpowiadam, chociaż nie wiem dlaczego wolicie pisać na priv zamiast tutaj, zachęcam pisać w wątku bo to forum już i tak ledwo żyje.

Więc wyjazd w drugiej połowie marca, cały trip trwa 10 dni a pełny koszt z noclegami i atrakcjami, bez transportu, wyjdzie jakieś 300zl wliczając w to wyzywienie i lokalny transport.

Zapraszam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:48 

sranda napisał(a):
A wizy już macie? :))


Organizator tej wyprawy korzysta z forum, gdzie go poinformowałem, że wizy na Ukrainę nie są wymagane. :D

Myślę że powolutku i resztę spraw organizacyjnych opanuje. :twisted:

Powodzenia.
Góra
 PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 11 Lut 2019 14:09 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Ty mnie poinformowałeś :roll: Wyprawy organizuje już ponad 10 lat kolego 8-) Więc nie troluj, miłego dnia.

PS. Zapraszam do Namaste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Lut 2019 14:18 

Zapomniałeś ? :D

O ten wątek chodzi.

https://www.fly4free.pl/forum/co-zwiedzic-z-tania-hrywna,1230,67743&p=1174856#p1174856


Później go edytowałeś i pytanie o wizy zniknęło.. :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 11 Lut 2019 14:19, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Lut 2019 15:17 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Anonymous napisał(a):
Zapomniałeś ? :D

O ten wątek chodzi.

https://www.fly4free.pl/forum/co-zwiedzic-z-tania-hrywna,1230,67743&p=1174856#p1174856


Później go edytowałeś i pytanie o wizy zniknęło.. :mrgreen:


Teraz pamiętam, to ten w którym twierdziłeś że do Ukrainy nie ma wiz ;) To trochę średnio się popisałeś ;) Ale nie wracajmy do tego bo nie po to robię tripa żeby mi tu ktoś troling uprawiał. Chcesz z nami jechać napisz, wyruszamy z Katowic. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Lut 2019 15:31 

W sąsiednim wątku napisałeś, że piechotą chcecie Ukrainę przejść.
To dla mnie trochę za słabo.
Jak będziesz organizował taki spacer przez całą Rosję to daj znać.
Tylko odpowiednio wcześniej, żebym popracował nad kondycją. :D
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lut 2019 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
W terminie 22.03-03.04 lecę do Iranu przez Kijów.

Czekam na wynik naszej konferencji bo zobaczymy jak Iran na nią zareaguje :D

Jak nie dadzą mi wizy na lotnisku w Teheranie i odeślą do Kijowa to idealnie pasuje mi terminami :lol:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Lut 2019 18:12 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Czytając wcześniejsze posty organizatora z 10 letnim doświadczeniem w podróżowaniu to mam obawę, że o Ukrainie nic w praktyce nie wie. Pojechałbym na rekonesans, przejechałbym się koleją, w tym plackartą, elektriczką, poznałbym choć bukwy i dopiero ciągnął ludzi na wycieczkę po zachodniej Ukrainie, nie południowej. Przykro to pisać, ale ja nie pojechał bym z Tobą z takim przygotowaniem
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Lut 2019 19:59 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Dziwne się to forum zrobiło, sami znafcy i hejterzy.. F4F znam od podszewki jak się dopiero co tworzyło i znam stąd ludzi od dawien dawna a świata razem zwiedziliśmy więcej niż Wy widzieliście w telewizji. Oceniać czyjeś zdolności organizacyjne bez jakichkolwiek informacji to trzeba mieć tupet. To jednak ma już swoją nazwę nawet w słowniku i zwie się troling. Uprawiacie go w dosłownym tego słowa znaczeniu. Aż przykro patrzeć w co zmienia się ten, niegdyś zacny portal, przez takich jak Wy.

@jacekkatowice aż mi smutno się robi jak czytam Twoje idiotyzmy, najpierw zrobiłeś z siebie głupka nt wiz, po czym chciałeś się wybielić i mnie obrazić, kilku troli podchwyciło bo masz więcej postów, równie idiotycznych zresztą, więc zdobyłeś punkty. Teraz dalej brniesz w swoje wymysły, wrzuć na luz i idź gdzie indziej, bo wstyd przynosisz mojemu miastu, obym nigdy nie miał nieprzyjemności Cię spotkać.

@krystoferson112 Ukrainę będziemy zwiedzać pociągami, plan jest bardzo dobry i dopracowany w szczegółach, Ci co mnie znają to wiedzą jak to robię i nikt nigdy nie był zawiedziony, zresztą ponad 300 osób z grupy to chyba coś znaczy. Zarezerwowane jest już wszystko razem z noclegami i niespodzianką. Wiesz w Internecie nie zawsze, a właściwie prawie nigdy, mądrzejszy jest ten który ma dużo postów nastukane, zwykle po ilości postów poznać właśnie troli.

@Tomo14 jeśli pisałeś do mnie to zapraszam, z tym że Kijowa nie planujemy tym razem. Narazie jest nas 6 osób ale to bez znaczenia bo taksówkami nie planujemy jezdzic.

Zachęcam do zaprzestania trolowania, kiedyś to było miejsce przyjaźni, to tu poznałem wielu podróżników z którymi znamy się od wielu lat i spotykamy w różnych zakątkach swiata.
Pozdrowienia z Maroko.


Ostatnio edytowany przez ar2ditu, 12 Lut 2019 10:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Lut 2019 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
@ar2ditu

Moja wypowiedź była mam nadzieję żartobliwa - jak na razie z naszego forum nie wpuszczono jednej osoby do Iranu ale to było już jakiś czas temu.

Ukrainę mam na wyciągnięcie ręki i bywam tam dość często, a na Iran szykuję się od roku (bilety first minute w UIA).
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Lut 2019 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4521
Loty: 629
Kilometry: 763 849
HON fly4free
@ar2ditu - ręce, nogi opadają, słów brakuje. Przepraszam za trollowanie, ale pytania które zadawałeś w związku z planowaniem trasy wycieczki nie wskazują, abyś wiedział co chcesz i umiał przygotować optymalny plan.

A to państwo nazywa się Maroko.

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 11 Lut 2019 20:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7776
złoty
Uf,gorąco się robi ;) Chyba zupełnie niepotrzebnie.Kol. @jacakatowice nie przypuszczał pewnie,że urazi czyjeś ego dość neutralnym wpisem.Nie ma o co kruszyć kopii i używać mocnych sformułowań.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 11 Lut 2019 20:27 

Po prostu.
Ktoś bierze się za organizowanie wyprawy na Ukrainę . Nawet nie dla siebie , tylko obcych ludzi chce zabrać, a nawet nie wie czy tam wiza potrzebna. :mrgreen:
I to mnie w tym temacie zaintrygowało. A skoro to publiczne forum to miałem prawo skomentować.

Nie wiedziałem, że do takiego obieżyświata startuję. :D

Miłej wyprawy.
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 12 Lut 2019 10:57 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
pabien napisał(a):
@ar2ditu - ręce, nogi opadają, słów brakuje. Przepraszam za trollowanie, ale pytania które zadawałeś w związku z planowaniem trasy wycieczki nie wskazują, abyś wiedział co chcesz i umiał przygotować optymalny plan.

A to państwo nazywa się Maroko.

el sueño de la razon produce monstruos


Pytania które zadawałem były normalne i rozsądne, to @jacakatowice próbował potrolować ale mu nie wyszło bo nie wiedział nawet, że i do Ukrainy potrzeba wiz. Wskaż mi proszę gdzie były jakiekolwiek pytania które wskazywałyby na amatorszczyznę bo specjalnie przejrzałem wpisy i nie widzę. Ukraina to będzie pierwszy raz ale Gruzja, Armenia czy Azerbejdżan zaliczone więc trochę pojęcia o tamtych rejonach mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Lut 2019 11:16 

Po co to ciągniesz ?
Potrzebujesz wizy na Ukrainę to sobie wyròb takową.
Ja jako polski grażdanin nie potrzebuję.


Ostatnio edytowany przez Roku, 13 Lut 2019 18:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Lut 2019 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1133
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Ale po co na forum podróżniczym informacje o wizach na Ukrainie w przypadku pobytu dłuższego niż 90 dni? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lut 2019 19:08 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
XD :lol: :roll:

i właśnie takie potem wychodzą kwiatki, jeden z drugim przeczyta dziwactwa @jacakatowice który nie ma o tym bladego pojęcia i szerzy się głupota.

Odpowiadając na Twoje pytanie, gdzie indziej miałaby być informacja o wizach jak nie na forum podróżniczym? Na forum o modzie? Co chciałeś tym osiągnąć nie wiem, być może to jakiś troling ale właśnie tu jest właściwe miejsce aby były informacje o wizach. Dlaczego? Dlatego że to forum podróżnicze. Choć jak czytam rózne wpisy to chyba opanowane przez troli piwniczan, którzy nigdzie nie byli tylko jarają się z wypisywania morałów. Jesteś jednym z nich? Jeśli nie to doczytaj sobie dokładnie moje wpisy i nie ufaj ślepo temu co wypisuje grażdanin XD bo potem właśnie będziesz zadawać takie, delikatnie mówiąc, mało inteligentne pytania. Wiza do Ukrainy jest Ci potrzebna nie tylko przy pobycie dłuższym niż 90 dni, może być potrzebna nawet na 1 dzień. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group