Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 06 Lut 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
@Tom K

Zadzwoń i zapytaj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#302 PostWysłany: 06 Lut 2019 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
A @piekara114 nie może po prostu napisać co było pomyłką? Nie mam żadnych sprecyzowanych planów odnośnie Cypru, po prostu brak języka angielskiego u rodziców wykreśla ich z wielu kierunków/samodzielnego podróżowania. Wspomniana, rzekoma obsługa w języku polskim, mnie zaintrygowała, tylko tyle i aż tyle. Wystarczy żeby ktoś korzystający wpisał konkrety i tyle. Można ich wykluczyć i zapomnieć.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 06 Lut 2019 18:03 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
-- 06 Lut 2019 17:59 --

Tom K napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Z tym Mariusem miałam teraz do czynienia, dla mnie pomyłka, na fb też ma średnie opinie....
Coś więcej, konkretniej?
Po prostu, co innego pisała, co innego następnym razem pisał, raz że ma samochód, potem że pośredniczny w ich wynajmie, że ma mieszkania pod wynajem, a potem okazuje się, że on wśród znajomych poszuka itp... Ceny na ten sam obiekt proponował w kolejnych mailach w różnych cenach... A jak wysłałam zapytanie z innego adresu, to napisał, że wogóle się wynajem nie zajmuje, ale może pomóc znaleźć coś ciekawego....

Tom K napisał(a):
.... po prostu brak języka angielskiego u rodziców wykreśla ich z wielu kierunków/samodzielnego podróżowania. .
Bez przesady. Moi też nie znają angielskiego, ani innego jęz. obcego (65l.) i jeżdżą czy do Hiszpanii czy Brukseli czy do Grecji... W dzisiejszych czas to nie problem, smartfon, tłumacz w telefonie a jak większy problem to zawsze można do dziecka zadzwonić i telefoniczne przekazać rozmówcę... Na Krecie mieli też samochód przez polskiego pośrednika (za późna rezerwacja do przebierania w ofertach), a samochód i tak podstawiła miejscowa osoba....

-- 06 Lut 2019 18:03 --

jasiub napisał(a):
Tak z ciekawości, czemu w ogóle poza sezonem rezerwujecie w jakichś lokalnych wypożyczalniach? 2 tygodnie temu brałem i w dużych pewnych wypożyczalniach (Sixt, Hertz itd.) samochody były z 0 excess za grosze. Za 3 dni zapłaciłem przez ecr 16 euro bez udziału własnego, samochód nowka 8kkm na liczniku, mechaniczna obsługa przy odbiorze. W Stevensach, Mariusach etc. naprawdę jest jeszcze taniej?
Plus lokalnych to zero oględni samochodu, możliwość negocjacji, zwykle więcej rzeczy w cenie (np. foteliki) czy podstawienie w cenie pod hotel, 0excces i nie interesuje ich moja karta kredytowa, nawet nie trzeba jej posiadać, już nie mówiąc o jej pokazywaniu, rezygnacja do 2h przed odbiorem bezpłatna, brak jakiejkolwiek przedpłaty, blokady... Dużo plusów w lokalnych jest... Fakt samochody starsze i gorsze, ale na luzie się nimi jeździ nie patrząc na każdy krzaczek w bocznych drogach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 07 Lut 2019 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
-- 07 Lut 2019 09:51 --

Tom K napisał(a):
A @piekara114 nie może po prostu napisać co było pomyłką? Nie mam żadnych sprecyzowanych planów odnośnie Cypru, po prostu brak języka angielskiego u rodziców wykreśla ich z wielu kierunków/samodzielnego podróżowania. Wspomniana, rzekoma obsługa w języku polskim, mnie zaintrygowała, tylko tyle i aż tyle. Wystarczy żeby ktoś korzystający wpisał konkrety i tyle. Można ich wykluczyć i zapomnieć.


Nie jest rzekoma - będziesz chciał - prześlę numer na priv - pogadasz przez whatsupa- bo tu zaraz wytną jako reklamę.
Tak jak piszesz - para - starsza od nas, a my już też nie tacy młodzi, po powrocie z wyjazdu - tylko się zapytała, czy jakby kiedyś chcieli wrócić na Cypr, to pomogę hotel zarezerwować, bo oni już więcej nic nie chcą - bo M ich zawiezie z lotniska i do hotelu etc. Nawet o aucie nie myślą...


ps
Telefon kosztuje zero zł - tylko czas

-- 07 Lut 2019 09:55 --

jasiub napisał(a):
Tak z ciekawości, czemu w ogóle poza sezonem rezerwujecie w jakichś lokalnych wypożyczalniach? 2 tygodnie temu brałem i w dużych pewnych wypożyczalniach (Sixt, Hertz itd.) samochody były z 0 excess za grosze. Za 3 dni zapłaciłem przez ecr 16 euro bez udziału własnego, samochód nowka 8kkm na liczniku, mechaniczna obsługa przy odbiorze. W Stevensach, Mariusach etc. naprawdę jest jeszcze taniej?


Miałeś blokadę na karcie? Przy odbiorze oglądali auto?
Raczej jak już muszę, to wolę brać lokalnie - z ich ubezpieczeniem, wtedy niczego się nie czepiają (w większości przypadków).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 08 Lut 2019 09:49 

Rejestracja: 08 Lut 2019
Posty: 2
Ja byłem Na Cyprze od 24.12.2018 do 28.12.2018.
Auto zostało wypożyczone na cały pobyt w Rentalcars.com za pośrednictwem Wizzair.
Zamówione auto: Opel Corsa (najniższa klasa), wydana Kia Rio (klasa wyższa o jeden poziom)
Auto wydane w wypożyczalni Sixt z naklejkami Sixt.
Cena za 5 dni: €38.
Ubezpieczenie €12/dzień. Dzięki temu nie pobrano zabezpieczenia w wys. €800
Pobrano kaucję za pełny bak paliwa w wys. €100. Zwrócono po dwóch dniach od oddania auta.
Auto sprawdzono przed wydaniem i zapisano wszystkie uszkodzenia. Zalecono sfotografowanie całego auta. Nie brano pod uwagę wnętrza auta.
Podczas zwrotu sprawdzono tylko wzrokowo stan auta i paliwa.
Wypożyczalnia Sixt pobiera też płatności gotówką. Przed nami auto wypożyczała para z Polski, która nie posiadała odpowiednich kart płatniczych i uregulowała płatność gotówką.
Ogólnie po przeczytaniu różnych opinii obawiałem się, że będą jakieś problemy z wyszukiwaniem wad i ze zwrotem kaucji itp. ale wszystko odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 13 Lut 2019 00:09 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 3
Antek12 napisał(a):
Jak przedmówcy pisali - wypożyczając auto u Stevensa należy podać numer karty jeśli zamierzasz podróżować na Cypr Północny, pomimo tego iż sama zapłata za auto może byc w gotówce. Stevens nie blokuje nic na karcie w czasie wypożeczenia samochodu, a ewentulnie ściąga kasę za powstałe szkody na Cyprze Północnym.

Załącznik:
st1.jpg


Dzieje się tak ponieważ auto nie posiada żadnego własnego ubezpieczenia, więc cała odpowiedzialność spoczywa na wynajmującym auto. To co kupuje się na granicy to Third Party Liability Insurance - czyli zwykłe OC samochodu. Z niego są wypłacane ewentualne odszkodowania w wypadku uszkodzenia czyjegoś mienia (~81 000 PLN) lub spowodowania obrażeń ciała lub czyjejś śmierci (~21 000 000 PLN). Za szkody wynajętego samochodu odpowiadacie sami.

Załącznik:
ub1.jpg


Koszt ubezpieczenia za 3 dni to 20 EUR, a tak naprawdę to jest dzień wjazdu + 3 całe następne dni.

Oczywiście Turcy z północy jeżdżą bardziej nonszalancko, więc trzeba bardziej uważać.


Ok, a ja mam pytanie odnośnie umowy ze Stevensem, którą tu kolega załączył. Podobno jest "full insurance", "no excess", to dlaczego nie jest to zaznaczone na umowie na zdjęciu? Wg tej umowy nie masz "zero excess".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 13 Lut 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Możesz uważać co chcesz jeśli chodzi o tę umowę. I nie musiałeś się specjalnie ponownie rejestrować żeby dyskredytować "Stevena".
Wypożycz gdzie chcesz :) Możesz nawet negocjować warunki na miejscu po wylądowaniu :)
Wolny kraj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 lubi ten post.
 
      
#308 PostWysłany: 14 Lut 2019 13:17 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 3
A co Ty taki w bojowym nastroju?
Zarejestrowałem się, ponieważ pierwszy raz będę wypożyczać samochód i nie chce nie miłych niespodzianek w razie nieszczęścia.
Zadałem pytanie czemu na umowie nie są odznaczone ubezpieczenia za które się płaci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 14 Lut 2019 14:22 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 3
Jakub_j23 napisał(a):
Ja byłem Na Cyprze od 24.12.2018 do 28.12.2018.
Auto zostało wypożyczone na cały pobyt w Rentalcars.com za pośrednictwem Wizzair.
Zamówione auto: Opel Corsa (najniższa klasa), wydana Kia Rio (klasa wyższa o jeden poziom)
Auto wydane w wypożyczalni Sixt z naklejkami Sixt.
Cena za 5 dni: €38.
Ubezpieczenie €12/dzień. Dzięki temu nie pobrano zabezpieczenia w wys. €800
Pobrano kaucję za pełny bak paliwa w wys. €100. Zwrócono po dwóch dniach od oddania auta.
Auto sprawdzono przed wydaniem i zapisano wszystkie uszkodzenia. Zalecono sfotografowanie całego auta. Nie brano pod uwagę wnętrza auta.
Podczas zwrotu sprawdzono tylko wzrokowo stan auta i paliwa.
Wypożyczalnia Sixt pobiera też płatności gotówką. Przed nami auto wypożyczała para z Polski, która nie posiadała odpowiednich kart płatniczych i uregulowała płatność gotówką.
Ogólnie po przeczytaniu różnych opinii obawiałem się, że będą jakieś problemy z wyszukiwaniem wad i ze zwrotem kaucji itp. ale wszystko odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie.


Dzwoniłem do Sixt'a i twierdzą że depozyt jest blokowany mimo wykupu pełnego ubezpieczenia. To chyba zależy jaka osoba wynajmuje Ci auto ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 14 Lut 2019 20:24 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 106
Loty: 23
Kilometry: 54 104
Właśnie jestem na Cyprze i pożyczyłem samochód Wizzair-Flizzer, w punkcie Six miałem odbiór na lotnisku. Miałem bez dodatkowego ubezpieczenia ale zdecydowałem się dokupić. Nie pobrali depozytu z karty.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 14 Lut 2019 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
W Kwietniu 2018 w Larnace miałem auto z Sixt-a i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tej wypożyczalni.
Niby wszystko poszło OK! ale było ALE!
Zarezerwowałem przez Wizzair-Rentalcars z 0 EXSCESS i dodatkowym kierowcą w cenie za 110 eu tydzień.
Po przylocie przy okienku Pani próbowała skasować mnie dodatkowe 24eu za drugiego kierowcę, po mojej interwencji pokreśliła długopisem na umowie wspomnianą opłatę, nie chciała wystawić nowej umowy. Kolejna sprawa miałem rezerwację najtańsze Suzuki Alto bez klimy, to chciała mnie naciągnąć na upgrade 4eu za dzień na auto z klimą, nie zgodziłem się, była wyraźnie zniesmaczona, po przybyciu na parking okazało się że dostałem WV UP z klimą ;) zablokowała depozyt paliwowy na KK 100eu. Na parkingu auto zostało obfotografowane i mnie też zasugerowano to samo, a że miałem 0 exces to zrobiłem tylko pobieżnie. W trakcie wynajmu zauważyłem dziwne wgniecenie na progu którego nie było w protokole odbiorczym, jak na złość na moich fotkach tego nie było widać. Przy zwrocie auta dokładnie auto obchodził i miałem wrażenie że wiedział gdzie patrzeć bo od razu dostrzegł te wgniecenie, tak głaskał i głaskał kilka chwil i spoglądał na protokół i chyba zauważył że mam pełne ubezpieczenie to odpuścił, niemniej o potwierdzenie na protokole zdawczym że wyszystko ok musiałem się prosić sam, blokadę zwolniono jeszcze tego samego dnia.

Moim zdaniem lepiej unikać sieciówek jeżeli to tylko możliwe, w poprzednich latach miałem auto ze Stevensa płaciłem debetową z aliora, niczym się nie musiałem przejmować, zero stresu, przy zwrocie auta w ogóle go nie oglądał.

Załączniki:
umowa sixt.jpg
umowa sixt.jpg [ 89.67 KiB | Obejrzany 2456 razy ]
SIXT.jpg
SIXT.jpg [ 174.26 KiB | Obejrzany 2492 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 15 Lut 2019 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
grzesiu88 napisał(a):
A co Ty taki w bojowym nastroju?
Zarejestrowałem się, ponieważ pierwszy raz będę wypożyczać samochód i nie chce nie miłych niespodzianek w razie nieszczęścia.
Zadałem pytanie czemu na umowie nie są odznaczone ubezpieczenia za które się płaci.


Bo ten kolega jest "only stevens" a kto nie ze Stevensem to beee. , a admini dziwnie tego nie widzą..

Ja wysłałem do Stevensa 3 maile z prośbą, o szczegółowe warunki ubezpieczenia - zrobiłem to za namową znajomego - który twierdził, zobaczysz, że ci nie wyślą... Nie wysłali..
Pytam więc- dlaczego??

Auto miało być na tydzień w niskim sezonie - klasa D+ - bodajże.. Jak nie wysłali - to zrezygnowałem z auta. Co mi po ich dobrych komentarzach, jak zawsze jest ten pierwszy raz.
Nauczke miałem na Majorce - zero excess, a na miejscu w umowie kosmiczne stawki za spalenie sprzęgła, uszkodzenie skrzyni albo silnika - całe auto bym kupił...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 18 Lut 2019 22:22 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 206
Loty: 64
Kilometry: 82 713
czarny38 napisał(a):
W Kwietniu 2018 w Larnace miałem auto z Sixt-a i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tej wypożyczalni.
Niby wszystko poszło OK! ale było ALE!
Zarezerwowałem przez Wizzair-Rentalcars z 0 EXSCESS i dodatkowym kierowcą w cenie za 110 eu tydzień.
Po przylocie przy okienku Pani próbowała skasować mnie dodatkowe 24eu za drugiego kierowcę, po mojej interwencji pokreśliła długopisem na umowie wspomnianą opłatę, nie chciała wystawić nowej umowy. Kolejna sprawa miałem rezerwację najtańsze Suzuki Alto bez klimy, to chciała mnie naciągnąć na upgrade 4eu za dzień na auto z klimą, nie zgodziłem się, była wyraźnie zniesmaczona, po przybyciu na parking okazało się że dostałem WV UP z klimą ;) zablokowała depozyt paliwowy na KK 100eu. Na parkingu auto zostało obfotografowane i mnie też zasugerowano to samo, a że miałem 0 exces to zrobiłem tylko pobieżnie. W trakcie wynajmu zauważyłem dziwne wgniecenie na progu którego nie było w protokole odbiorczym, jak na złość na moich fotkach tego nie było widać. Przy zwrocie auta dokładnie auto obchodził i miałem wrażenie że wiedział gdzie patrzeć bo od razu dostrzegł te wgniecenie, tak głaskał i głaskał kilka chwil i spoglądał na protokół i chyba zauważył że mam pełne ubezpieczenie to odpuścił, niemniej o potwierdzenie na protokole zdawczym że wyszystko ok musiałem się prosić sam, blokadę zwolniono jeszcze tego samego dnia.



Gdzie na stronie W6/rentalcars można zaznaczyć opcję 0 Excess by Sixt pobrał tylko 100 EUR depozytu paliwowego? Nie czasem rentalcars daje swoje prywatne ubezpieczenie na wkład własny niezależny od Sixta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 19 Lut 2019 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@atc_damian
Taką opcję musi zaoferować SIXT jako "Oferta Specjalna bez wkładu własnego" a rentalcars w takiej formie sprzedaje, takie oferty zdarzają się dość rzadko i są droższe.
W takim przypadku dodatkowe ubezpieczenie od Rentalcars nie było dostępne, klawisz "rezerwuj z dodatkowym ubezpieczeniem" był nieaktywny.

Poniżej zrzut z potwierdzenia rezerwacji i również powiększyłem ten fragment umowy gdzie widać że Excess 0eu i depozyt 100eu (pokreślony bo odliczyła za dodatkowego kierowcę który był też w cenie)

Załączniki:
pr sixt.jpg
pr sixt.jpg [ 158.14 KiB | Obejrzany 2352 razy ]
sixt larnaca IV 2018 pr.jpg
sixt larnaca IV 2018 pr.jpg [ 289.34 KiB | Obejrzany 2352 razy ]
powiększenie umowy sixt.jpg
powiększenie umowy sixt.jpg [ 195.02 KiB | Obejrzany 2355 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 10 Mar 2019 22:18 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 5
Jaką wypożyczalnię polecacie w sytuacji gdy przylatuję o 3 w nocy? (lot LOTem). Wolałabym wypożyczalnię na lotnisku. Podejrzewam, że za wynajem w nocy jest dodatkowa opłata, ale szukając po stronach większości wypożyczalni nie pojawia się taka informacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 13 Mar 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@kaczuszka Napiszę co ja bym zrobił, Ty zrobisz jak zechcesz.
Ja wziąłbym jeden nocleg w Larnace w okolicach Mackenzie Beach, tam bez problemu dojdziesz nawet na nogach, ewentualnie bus nocny.
Odbieranie auta z sieciówek w nocy jest nieco stresujące, trudno dostrzec ewentualne uszkodzenia, możliwe że jest opłata za odbiór po godzinach pracy.
Auto wziąłbym ze Stevensa który ma niedaleko meckenzie biuro, w ten sposób bez stresu rano po jasności, dodatkowo w przypadku Stevensa zaoszczędzisz opłatę za odbiór na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 14 Mar 2019 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Akurat w Larnace na lotnisku wypożyczalnie są całodobowe. Teoretycznie. Z wypożyczeniem w nocy nie ma problemu, ale przy zwrocie nikt nie sprawdzi.

Osobiście wyjątkowo nie polecam hertza. Przy kapciu jeden z pracowników twierdził, że będzie 100 EUR, drugi, że 20 EUR. Pobrali 160. Do tego ponad 2 tygodnie prosiłem się o fakturę dla ubezpieczyciela.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 14 Mar 2019 14:57 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Apocalipse napisał(a):
Akurat w Larnace na lotnisku wypożyczalnie są całodobowe. Teoretycznie. Z wypożyczeniem w nocy nie ma problemu, ale przy zwrocie nikt nie sprawdzi. .


Bo gdyż? Byłem w drugiej połowie lutego, wypożyczyłem lotnisko-lotnisko w Budget i sprawdzili. Leciałem właśnie nocnym LOTem. Dostałem też upgrade ze "Spark or similar" z automatem na Note'a. Zupełnie bezstresowy wynajem, 10EUR/dzień.

czarny38 napisał(a):
dodatkowo w przypadku Stevensa zaoszczędzisz opłatę za odbiór na lotnisku.


Przepraszam, a ile ta opłata wynosi? Ja musiałem być bardzo zaspany, bo żadnej nie dostrzegłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 14 Mar 2019 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
mimx napisał(a):
Przepraszam, a ile ta opłata wynosi?

Zajrzałem teraz na stronę Stevensa, faktycznie to niewielka kwota 4,50 eu w jedną stronę, jakoś mi się wydawało że była wyższa.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 29 Sie 2019 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Wypożyczał ktoś skuter w Larnace? Będę tam w marcu i chciałbym pożyczyć skuter na dwa dni. Są jakieś lokalne wypożyczalnie? Jest z tym kłopot? Dzieje się tam coś w marcu czy raczej tylko w sezonie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group