Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 05 Lut 2019 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Ściemniam że co?
Pisałem maila do Stevensa, żeby mi wysłali szczegółowe warunki ubezpieczenia i nie wysłali.
Tak, rozmowa po angielsku, to dla mnie użeranie się, bo w moich czasach uczyli "ruskiego" a sam z siebie gadam po niemiecku. Więc?
Co do Mariusza - ja jestem mega zadowolony i reszcie życzę tego samego. Strona w budowie - wiesz, że jest coś takiego?
Btw - co to za beznadziejna wklejka od stevens? Gdzie tam są szczegółowe warunki? Jak skrobię do wypożyczalni prośbę, a oni uporczywie uchylają się od odpowiedzi - to chyba coś daje do myślenia??
I nie jest to mój pierwszy post na forum, żebyś mi wytykał, że kogoś reklamuję. Jestem zadowolony - więc uważam, że trzeba kogoś pochwalić. Ja nie należę do tych, co jak jedzą w knajpach, to piszą tylko negatywne komentarze, jak im coś nie podpasuje - a jak smaczne - to już zapominają - może Ty?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 05 Lut 2019 18:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#282 PostWysłany: 05 Lut 2019 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Może nie.

Warunki są tu - 30 sek szukania.
http://stevenscarrentals.com/car-rental/terms-conditions

U "mariusza" nie ma nic.

Dziękuję i pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 05 Lut 2019 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Żartujesz chyba? Jakie to warunki?
Szczegółowe?/ A napisali coś, że jak sprzęgło spalisz, albo silnik zatrzesz to będziesz płacił kilka klocków euro? Nie?? Takie historie często występują - i tego się chciałem dowiedzieć. To daj mi te szczegółowe warunki Stevensa - ktoś je ma?

Zresztą - co ktoś napisze posta o wypożyczalniach - to Ty Stevens i Stevens - naprawdę, Stevens taki dobry na wszystko? Wygląda na to, że za każdym razem, ktokolwiek coś nie napisze o kimś innym - Ty zaraz lecisz ze Stevensem - tak sobie czytam na forum - jakie można wyciągnąć wnioski??


Ostatnio edytowany przez marcino123, 05 Lut 2019 18:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 05 Lut 2019 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 05 Lut 2019 15:47 --

Ależ absolutnie nie :)

Polecam jeszcze na Cyprze :

Autounion
https://www.autounion.gr/car-rental-guide/car_hire_larnaca_cyprus.html

-- 05 Lut 2019 15:52 --

Nie wiem czy rozumiesz czym jest Zero Excess - a takie Stevfens posiada w cenie, oprócz :

"Our insurance does not cover damage caused to our cars from off road driving or loss of car keys."

Natomiast u "Mariusza"

takie zero Exess to plus 66 Eur :) + 53 szkło i podwozie :)

Załącznik:
1asa.jpg
1asa.jpg [ 151.31 KiB | Obejrzany 1578 razy ]


A teraz to samo u Stevensa, i porównaj ceny

Załącznik:
1asaaa.jpg
1asaaa.jpg [ 109.16 KiB | Obejrzany 1576 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 05 Lut 2019 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Dalej kogoś dyskredytujesz i chwalisz Stevensa.. Naprawdę - masz udziały czy co - chyba tak, skoro poświęcasz tyle czasu i energii, żeby przyczepić się gościa, którego nie znasz...
Jest to bardzo niesympatyczne i niesmaczne.
Z tego co wiem, to strona jest w budowie i to nawet widać. Ceny, jak wszędzie, są negocjowane ( przynajmniej ja coś wynegocjowałem). A Stevens, jak ich poprosiłem o auto na 4dni, to mi odpisał, że nie ma.. Po kilkunastu godzinach napisałem, że jednak chcę na 7 dni - to się cudownie znalazło... Fajnie?? Nie opłaca im się..
Zero Excess - a jakie są wyłączenia? Bo są... wysłałem 4 maile do Stevensa, z potwierdzeniem terminu, z zapytaniem, czy konkretnie będę miał takie auto a nie inne i z prośbą o szczegółowe warunki.
Odpowiedzi dostawałem wybiórcze- więc, niech sobie pożyczają, ale ja takich unikam jak ognia, jak coś jest małym druczkiem. Może nie rozróżniasz ogólnych warunków ubezpieczenia od szczegółowych? Sloganów reklamowych z gwiazdką w treści? Od Mariusa - nikt nie chciał karty - płaciłem gotówką, mogłem sobie pojechać na turecką część wyspy - nikt mi tego nie zabraniał, nikt mi nie liczył kilometrów i wreszcie, dostałem większe auto.. Co sobie wynegocjujesz - tak mas.. Nikt nikogo do niczego nie przymusza. Więc?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 05 Lut 2019 18:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 05 Lut 2019 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Więc Ty weźmiesz od Mariusa, a @Antek12 od Stevensa. A wszyscy inni wybiorą sami. Mimo wszystko wypożyczenie samochodu zwykle nie polega na negocjowaniu... Bo albo się uda, albo się nie uda. Jeśli u Mariusa można sobie wszystko ogarnąć, ma on czas by z każdym indywidualnie się dogadywać, to opcja wygląda na nie najgorszą. Pod warunkiem, że nigdzie nie podaje się numerów karty, bo na takiej stronie chyba bym owych danych nie chciał zostawiać.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#287 PostWysłany: 05 Lut 2019 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Hehe



Nie, nie podawałem karty - płaciłem gotówką :) Na tym mi zależało..
Miałem komfort porozmawiać po polsku - to naprawdę duży plus. Często podróżują osoby 50+, dla których jest to ułatwienie. Sam byłem z grupą ludzi, którzy do tej pory urlopy tylko z biurem podróży, bo kto się nimi zaopiekuje jakby co, etc. A tutaj - proszę bardzo - można inaczej :) A mina, jak wychodzi gość z samochodu na parkingu przy lotnisku w Larnace i mówi po polsku dzień dobry - że ja telefonu nie miałem..

Jak piszesz - każdy swój rozum ma i weźmie gdzie chce i co chce - ważne, żeby z urlopu wrócić zadowolonym..

Ps.
Jest jeszcze kilka osób pań/panów na Cyprze, którzy zajmują się wypożyczalniami - niestety, nie mieli do dyspozycji większych aut, w okresie, w którym się urlopowałem..


Ostatnio edytowany przez marcino123, 05 Lut 2019 18:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 05 Lut 2019 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Kochani moderatorzy

Zastanówcie się proszę, zanim wytniecie czyjś numer telefonu ..
Wątek jest - Jaka wypożyczalnia w Larnace.
Wstawiam więc numer telefonu do gościa wraz z opisem, jak fajnie mnie obsłużył - a WY ciach - że to reklama..
Otóż - nie - mam "pomiętą" umowę wypożyczenia - ale jej nie wstawię, bo są tam dane osobowe..
Wracając do tytułu wątku - ja dzięki temu wątkowi znalazłem wypożyczalnię - ale następny user już nie znajdzie - bo będziecie robić ciach (reklama)?>

To jak polecić kogoś -skoro to wszystko ...reklama...
No chyba, że są ważni i ważniejsi...

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#289 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:12 

W innych wątkach często były podawane nr tel do ròżnych osòb. I nikt nie wycinał, jeśli z kontekstu wynika , że to nie jest typowa nachalna reklama tylko informacja.

A więc.
Ktòry nadgorliwiec wyciął, niech przywròci.
Bo tu widać wyraźnie, że to nie jest reklama jakiegoś kumpla czy pociotka.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#290 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
No niestety - z tego powodu jest mi przykro..

"Jaka wypożyczalnia w Larnace" - najlepsza na ulicy xxxxx, koło Kościoła Łazarza- telefon yyyy - przynajmniej ja byłem zadowolony..
Sorry za sarkazm...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 05 Lut 2019 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
makesiu napisał(a):
mam "pomiętą" umowę wypożyczenia - ale jej nie wstawię, bo są tam dane osobowe..


Zrób to samo co ja i zeskanuj nawet pomiętą, oczywiście zasłaniając dane osobowe. Pokaż co jest na umowie , jakie są warunki i jaka jest cana za jaki samochód i z jakim ubezpieczeniem na danym okresie wypożyczenia. I wcale Cię nie podpuszczam, chcę poznać tą ofertę. No chyba że jej nie masz ...

makesiu napisał(a):
Wygląda na to, że za każdym razem, ktokolwiek coś nie napisze o kimś innym - Ty zaraz lecisz ze Stevensem - tak sobie czytam na forum - jakie można wyciągnąć wnioski??


No szkoda że mi nie płacą choć 1 Eur za wpis.... wtedy miałbym ze 20 Eur w kieszeni :)

makesiu napisał(a):
Dalej kogoś dyskredytujesz i chwalisz Stevensa.. Naprawdę - masz udziały czy co - chyba tak, skoro poświęcasz tyle czasu i energii, żeby przyczepić się gościa, którego nie znasz...
Jest to bardzo niesympatyczne i niesmaczne.


Nie przyczepiam się do Ciebie, próbuje porównać oferty, aby ustrzec użytkowników tego forum przed potencjalnymi problemami lub ewentualnie przed złą ofertą. No bo po co przepłacać x2 ? Wyżej masz porównanie.

makesiu napisał(a):
Od Mariusa - nikt nie chciał karty - płaciłem gotówką, mogłem sobie pojechać na turecką część wyspy - nikt mi tego nie zabraniał, nikt mi nie liczył kilometrów i wreszcie, dostałem większe auto.. Co sobie wynegocjujesz - tak mas


U konkurencji to samo.. .

Kiedy prowadziłeś negocjacje cenowe ? Na miejscu na lotnisku jak zobaczyłeś "krajana" ?

Szuka się konkretnie przez internet najlepszej / najtańszej oferty, a nie rezerwuję dwukrotnie drożej po to aby negocjować ceny...

Proszę nie bierz wszystkiego do Siebie, tutaj sobie pomagamy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#292 PostWysłany: 06 Lut 2019 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Po wycięciu numeru telefonu przez moderatora, gdzie całe forum jest zasypane linkami, wytłuszczonymi nazwami i etc. prze userów z 1 postem - w mig mi to forum zbrzydło.
Naprawdę. W tydzień zrobiliśmy 550 zdjęć, spałem w 5 hotelach - chciałem napisać relacje... Ale nie... rezygnuję... Bo jakby to wyglądało? Spałem w hotelu XXXX z widokiem na może (ciach reklama), potem, przemieściliśmy się tu i tu, gdzie dostaliśmy lepszy pokój w cenie economy - ten przyzwoity hotel to ( ciach reklama)...

Nie - podziękuję.

Obiecałem, że nie będę mówił o cenach - dostałem auto w wyższym segmencie za te same pieniądze co u S. Fotkę auta miałem przed wylotem na mailu..

Każdy ma inne gusta czy smaki.

Jeżeli ktoś chce -do wypożyczalni dam namiary na priv i tyle, bo na forum - numer telefonu zakazany jak widać.. nawet dla usera z kilkuletnim letnim stażem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 06 Lut 2019 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
makesiu napisał(a):
dostałem auto w wyższym segmencie za te same pieniądze co u S.


No to udowodnij to w końcu zamiast się obrażać. A ja nie masz jak tego udowodnić to lepiej już nic nie pisać więcej w tym temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 06 Lut 2019 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Weź przestań... Udowodnij.. To nie piaskownica, każdy swój rozum ma. Rób jak chcesz i nie zmuszaj do "twojego" innych. Z prostego posta wyszła gównoburza, do której w znacznym stopniu Ty się przyczyniłeś.. Bo stevens i stevens.. Cud i lek na wszystko - inni nie mają prawa bytu - co ktoś napisze o jakiejś wypożyczalni - zaraz się pojawiasz i stevens - dziwne, że tego moderatorzy nie widzą.. Może nie chcą widzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 06 Lut 2019 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Prośba do moderacji np @Japonka76 o wycięcie wszystkiego do postu :

https://www.fly4free.pl/forum/jaka-wypozyczalnia-w-larnace,1443,58198?start=260#p1158589

Reszta to słaba reklama
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 06 Lut 2019 12:35 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Ja też chwale Stevensa - byłam z ich wypożyczalni bardzo zadowolona (2017 r.), najlepsze ceny i to z ubezpieczeniem. 0Excess, brak karty kredytowej, płatność gotówką, odbiór i zdanie samochodu na lotnisku. Dla mnie same plusy.,
Z tym Mariusem miałam teraz do czynienia, dla mnie pomyłka, na fb też ma średnie opinie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 06 Lut 2019 13:25 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Również polecam Stevensa z racji ubezpieczenia i fotelika dla dziecka w cenie. Brałem od nich 2 czy 3 razy auto.
Ostatnio jednak, dzięki kodom na easyrentcars wziąłem w Budget. Oczywiście za fotelik dla dziecka zapłaciłem drugie tyle co za wypożyczenie. Mam roczne ubezpieczenie w icarhireinsurance, więc nie brałem dodatkowych ubezpieczeń.
Samochód bardzo dokładnie sprawdzony przez pracownika przed wydaniem (naniesione nawet najdrobniejsze ryski na protokół), a oddawanie już mniej dokładne. Bardzo szybko zwrócili blokadę na KK.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 06 Lut 2019 13:38 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Tak z ciekawości, czemu w ogóle poza sezonem rezerwujecie w jakichś lokalnych wypożyczalniach? 2 tygodnie temu brałem i w dużych pewnych wypożyczalniach (Sixt, Hertz itd.) samochody były z 0 excess za grosze. Za 3 dni zapłaciłem przez ecr 16 euro bez udziału własnego, samochód nowka 8kkm na liczniku, mechaniczna obsługa przy odbiorze. W Stevensach, Mariusach etc. naprawdę jest jeszcze taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 06 Lut 2019 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
No moze po za sezonem , bez 2 fotelików dla dzieci masz taniej :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 06 Lut 2019 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
piekara114 napisał(a):
Z tym Mariusem miałam teraz do czynienia, dla mnie pomyłka, na fb też ma średnie opinie....


Coś więcej, konkretniej? Nie ukrywam, że możliwość porozumienia w języku polskim umożliwiłaby mi np wysłanie rodziców na Cypr. Z drugiej jednak strony nie mają doświadczenie w samodzielnym wynajmie samochodu, toteż łatwo by ich było zmanipulować.
Po stronie www raczej bym tej wypożyczalni nie zaufał, ale póki co to widzę mało konkretów zarówno na plus, jak i minus.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group