Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 81  Następna
Autor Wiadomość
#1181 PostWysłany: 04 Sty 2019 16:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Goldcara nikomu w życie nie polecę, a OK na Majorce ma również fatalne opinie. Ponadto ta oferta jest bez ubezpieczenia, a kolega @vichy00 jak rozumiem szuka z pełnym ubezpieczeniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#1182 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Ja z kolei goldcar/rodium kilka razy Hiszpania, Portugalia, Włochy i wszędzie także polecam. OKRentacars w ub tygodniu również jak po sznurku. Ceny oczywiście bez ubezpieczenia, można je dokupić w wypożyczalni lub zablokować depozyt na kk - co kto lubi i jakie ryzyko chce podjąć

Wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1183 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Jak ktoś nie ma doświadczenia z wypożyczaniem to lepiej żeby wynajął z pełnym ubezpieczeniem w wiber, vanrell i miał święty spokój.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1184 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Z pełnym ubezpieczeniem to można z każdej wypożyczalni, czyli właściwie tam gdzie taniej. Natomiast w goldcar czy OK nie wynajmuję dla zasady - wolę nawet dać parę euro więcej w rzetelniejszej wypożyczalni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1185 PostWysłany: 05 Sty 2019 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
MacGyver napisał(a):
Jak ktoś nie ma doświadczenia z wypożyczaniem to lepiej żeby wynajął z pełnym ubezpieczeniem w wiber, vanrell i miał święty spokój.


kontynuujac offtopic: czy sa jakies tajemne kroki w procesie wypozyczania, z ktorymi tylko wielokrotnie wynajmujacy wczesniej samochod jest w stanie sobie poradzic?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1186 PostWysłany: 06 Sty 2019 21:54 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Czy OK rent a car jest faktycznie ok?
W moim terminie viber kosztuje 72E a ok 37E. Z powodu extra driver.
Jest nas 8 osob i chce zrobic 2 kursy. Potem auto bedzie stalo pod hotelem przez tydzien wiec raz moja rodzinka raz znajomi mozemy gdzies wyskoczyc jak auto bedzie na miejscu. Ale potrzebuje dla sw spokoju 2 kierowcow wpisanych do wynajmu. 35E roznicy to w sam raz na paliwo.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1187 PostWysłany: 06 Sty 2019 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Tak jak czytałeś, zdania są podzielone. Ja przed nowym rokiem brałem od nich BMW 116i w miejsce zarezerwowanej Micry. Odbiór z lotniska, obsługa w wypożyczalni, stan auta, zdanie auta i dowóz na lotnisko wzorcowo. Brałem od nich pełne ubezpieczenie, więc sprawa prosta i odeszło dokładne sprawdzenie auta przy odbiorze (szczególnie po ciemku) i ew użeranie się z faktycznymi lub urojonymi uszkodzeniami auta.
Widziałem,że osoby decydujące się na blokadę depozytu na kk dostawali samokopiujący formularz i klucze i sami szli oglądać auto, zaznaczali uszkodzenia, wracali, pracownik podpisywał formularz i jeden egzemplarz wręczał klientowi.

Wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1188 PostWysłany: 06 Sty 2019 22:05 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Z full kupowales przez doyouspain czy bezposrednio?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1189 PostWysłany: 06 Sty 2019 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Bezpośrednio. Z doyou... jest tańsze, ale wtedy wypożyczalnia będzie chciała ci zrobić blokadę na kk. Ich nie interesuje zakupione full ubezpieczenie od kogoś innego. Nie oszukujmy się - na ubezpieczeniu, przy minimalnej stawce za wynajem, zarabiają. Za ubezpieczenie od nich można zapłacić debetówka i wtedy nie potrzebujesz kk.

Wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#1190 PostWysłany: 08 Sty 2019 21:18 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 212
W moich terminach z ubezpieczeniem najtaniej wychodzi z Vanrell - 48 euro BASIC INSURANCE albo 63 euro COMFORT INSURANCE. W sumie mógłbym zaryzykować tą pierwszą opcję, korzystał ktoś? Z informacji, które znalazłem na stronie różnica jest taka, że comfort insurance pokrywa też koła i szyby, ale nie wymagają depozytu i można płacić gotówką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1191 PostWysłany: 08 Sty 2019 21:30 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
Ja w połowie grudnia wypożyczałem w ROIG. Brałem na jeden dzień DS3 i wyszło 44 euro, ale z wyprzedzeniem przez stronę wychodzi ok. 20 euro za dzień z pełnym ubezpieczeniem. Brak opłat za młodego kierowcę. Minus jest taki, że pobierają opłatę za oddanie bezpośrednio na lotnisku, ale mają biuro w Can Pastilla - 2/4 kilometry od terminalu, w zależności z której strony się jedzie ;) Płaciliśmy kartą debetową, nie pobierali depozytu za paliwo. Przy odbiorze tylko zapytali, czy tankowaliśmy, żadnego sprawdzania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1192 PostWysłany: 12 Sty 2019 19:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Dla tych, którzy poszukują auta bez wkładu własnego polecam zwrócić uwagę na wypożyczalnię Interrent w wersji no excess, bukowane poprzez autoeurope - choć pewnie da się znaleźć u jakiegoś innego pośrednika (w dwóch wersjach - w jednej jest brak wkładu własnego od kradzieży, uszkodzeń auta i szyb, bez podwozia i dachu, w drugiej zaś z podwoziem i dachem). Blokują 300 EUR na karcie, całość ogólnie szybka i bezproblemowa. No i tańsza od tańszych wypożyczalni + ich ubezpieczenie (choć zawsze warto porównać np również z dobrymi Vanrellem czy Wiberem). Oczywiście da się wynająć na Majorce auto taniej, przy zabezpieczniu wkładu własnego poprzez ubezpieczyciela zewnętrznego (vide icarhireinsurance) - lub bez, jak kto woli ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1193 PostWysłany: 21 Sty 2019 13:40 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Podzielę się informacyjnie: w połowie stycznia brałem auto z RecordGo, bookowane przez doyouspain. Koszt wypożyczenia za 4 doby wyniósł 16,57 euro. Miałem zewnętrzne ubezpieczenie, więc blokada na karcie 1100 eur oraz koszt paliwa 85 eur (taką mają politykę przy full-full). Jako ciekawostka, kaucja została zablokowana, ale koszt paliwa poszedł już jako zakup z karty. Zamawiałem samochód z najmniejszego segmentu "mini", a dostałem nissana qashqai o.O Trochę było stresów przy jeździe wąskimi uliczkami i na serpentynach, ale za to auto bardzo fajne i wygodne :) Auto z przebiegiem 12 kkm, istniejące wgniotki oznakowane na protokole. Zarówno odbiór jak i zwrot - bez problemu, pracownik obejrzał samochód dookoła oraz w środku i nie zgłosił zastrzeżeń. Kaucja odblokowana po 4 dniach, koszt paliwa rozliczony jako "zwrot zakupu". Generalnie, jestem bardzo zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1194 PostWysłany: 21 Sty 2019 14:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Arcon napisał(a):
Jako ciekawostka, kaucja została zablokowana, ale koszt paliwa poszedł już jako zakup z karty.

Miałem ostatnio tak samo w wypożyczalni Centauro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1195 PostWysłany: 21 Sty 2019 14:36 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 172
Loty: 133
Kilometry: 282 096
Rok temu mieszkałem w hotelu Occidental Playa de Palma i skorzystałem z wypożyczalni,która na tym forum miała dobrą opinię.Sol & Mar Rent a Car.Wysłałem maila, samochód Fiata Pandę dostarczono rano do hotelu i następnego dnia wieczorem odebrano z hotelu.Samochód miał pełne ubezpieczenie i koszt wypożyczenia 40 euro za dwa dni.Nie było żadnej kaucji.Miałem oddać z taką ilością paliwa jak dostałem ( 1/5 zbiornika).Przy odbiorze nie oglądano samochodu.Był to styczeń 2018.Dla zainteresowanych podaję namiary z wizytówki,którą dostałem: http://www.rentacarsolymar.com oraz mail info@rentacarsolymar.com .Byłem zadowolony z obsługi i dlatego polecam.Samochód miał mały przebieg.W hotelu , w którym mieszkałem była wypożyczalnia ale stawki były dużo wyższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1196 PostWysłany: 03 Lut 2019 16:11 

Rejestracja: 03 Lut 2019
Posty: 4
Witam,
ja również jak @vichy00 lecę na Majorkę 28-31.03 i w sumie zdecydowałam się na opcję wynajmu auta i osobno ubezpieczenia w Icarhireinsurance.com. Alee... chcąc wykupić ubezpieczenie pojawia mi się komunikat:

" We’re sorry, but residents of Poland cannot currently buy a policy through iCarhireinsurance.com for use in the country selected, so we are unable to provide you with a quote today.

We’re currently working to expand our services, so you may be able to buy a policy if your visit us again before your next trip"
jeszcze kilka dni wczesniej było ok.

czy cos robię źle? proszę o pomoc i wyrozumiałość pierwszy raz wynajmuję auto przez internet ;)

@vichy00 jesli możesz pochwal sie gdzie? jakie? i za ile? wynajęte auto :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1197 PostWysłany: 03 Lut 2019 16:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Dobrze robisz, tak niestety aktualnie jest (Brexit zapewne)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1198 PostWysłany: 03 Lut 2019 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Od siebie dorzucę kilka informacji:

Na przełomie listopada i grudnia spędziłem tydzień na Majorce. Po dłuższym poszukiwaniu zdecydowałem się na wypożyczalnie Centauro. Rezerację wykonałem przez serwis ebookers.ie, płacąc za samochód klasy Economy rewelacyjną kwotę 12,84 euro (za cały tydzień!). Wypożyczalnia nie ma swojego punktu na lotnisku, ale jest bus zawożący klientów do ich siedziby. Na miejscu dostałem Audi A1, Wypożyczalnia pobiera 60 euro na poczet paliwa, w przypadku gdybyśmy nie oddali pełnego baku. Ja oddałem pełny, więc dostałem pieniądze z powrotem (początkowo w wyniku jakiegos ich błędu dostałem 40 euro zwrotu na kartę, ale po wysłaniu zapytania do centrum obsługi klienta). Generalnie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1199 PostWysłany: 03 Lut 2019 20:56 

Rejestracja: 09 Lip 2016
Posty: 35
Aras napisał(a):
Czy ktoś z wypożyczających w Wiber śledził ceny i może określić na jaki czas przed wypożyczeniem była najniższa?
Zrobiłem rezerwację w Vanrell jeszcze w listopadzie bo Wiber był droższy, jakiś tydzień temu Wiber przebił Vanrella, a dzisiaj cena jeszcze spadła.
Ceny spadają aż się auta wyprzedadzą, czy np na miesiąc przed wynajmem idą w górę?

Z moich obserwacji:
Vanrell - cena stała, jedynie ogólne promocje na stronie
Wiber - cena zmienna, przez 3 miesiące sprawdzania wahała się od ponad 200Eur do 125Eur, ale nie da się określić zależności cena/czas do wynajmu. Trzeba sprawdzać.

Teraz tak: mam zrobioną rezerwację bezpośrednio na stronie Wibera na 125Eur w opcji all inclusive, to samo auto ale przez autoeurope jest teraz za 110Eur.
Czy autoeurope w tej ofercie sprzedaje dokładnie to samo co Wiber na swojej stronie w opcji all? Nie chcę żeby przy odbiorze auta wyszło że muszę dokupować jeszcze jakieś ubezpieczenie i zamiast oszczędzić 15Eur zapłacę ogólnie więcej.
Załącznik:
Screenshot_2019-02-03 Auto Europe - wynajem samochodów - najlepsze ceny i serwis.png
Screenshot_2019-02-03 Auto Europe - wynajem samochodów - najlepsze ceny i serwis.png [ 82.01 KiB | Obejrzany 930 razy ]


EDIT: przez DoYouSpain jest 102Eur. Brać tam gdzie taniej, czy najbezpieczniej jednak będzie bezpośrednio przez stronę Wibera?

Załączniki:
Screenshot_2019-02-03 Auto Europe - wynajem samochodów - najlepsze ceny i serwis(1).png
Screenshot_2019-02-03 Auto Europe - wynajem samochodów - najlepsze ceny i serwis(1).png [ 29.66 KiB | Obejrzany 930 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1200 PostWysłany: 03 Lut 2019 23:23 

Rejestracja: 03 Lut 2019
Posty: 4
@grs sugerując się Twoim wynajmem znalazłam auto w Centauro. Nieco zadziwiająca jest cena 9Euro za 3 dni.
Podpowie ktoś czy z tą ofertą wszystko jest ok?
https://www.ebookers.ie/carsearch/detai ... ain%20(PMI)&dpln=4803920&dtyp=4&loc2=&piid=AQAQAQ9wcYBSDP6QQoz-kEMICUyAE4pLXIAUAFmAH3kAOwAQPAASM&totalPriceShown=9.1&searchKey=-708074617&offerQualifiers=&pickUpCountry=ES&dropOffCountry=ES&abax=12881.1%7C12882.0%7C12880.0&isQuickOffer=false&pickUpDistance=0.28&dropOffDistance=0.28&distanceUnit=Kilometer&dataSourceToken=B7A444108BBDBB8265B03641BBEC559D&avgCatPR=47.80&dailyPriceShown=3.03

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 146.4 KiB | Obejrzany 916 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1620 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 81  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group